Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Микола Макаренко
Añadido 14 jul. 2024

Микола Макаренко

@secretboni
Número de suscriptores: 1 880
Fotos: 67
Videos: 3
Enlaces: 261
Descripción:
Був моряком, став психологом. Для зв'язку та запису на консультацію: @mrMakarenko

👥 Número de suscriptores

1 880
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -11
Promedio/Mes:: -28

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 565
Promedio/Día:: 2,220
Promedio/Tiempo:: 1,316
ERR: 83.24%

📊 Mensajes por Día

0.4
Último día: 1
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.4

Historial de cambios de nombre

Микола Макаренко 2025-01-03
закрита вечірка 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 807 24-07-27 18:36
Є у мене декілька улюблених ютуберів, які нечасто випускають відео. Розмовний формат, без монтажу і пафосу. Погляди на життя, успіх, мрії, момент тут і зараз. Люди успішні, але з розряду тих, кого гроші не спаскудили. Заходжу в коментарі і щоразу бачу щось на кшталт: «Ситий голодного навчає!!». Нещодавно вразив коментар, який зібрав чимало лайків: «Мені 45, живу в маленькому містечку, працюю на заводі, де заробляю 500$. Я б теж хотів подорожувати, на сноуборді кататись, на серфі хвилі порозрізати, але як з такими умовами це зробити? Та ніяк, сам розумію». Якщо бути чесним, то для даного чоловіка шансів справді немає. «Не важливо, у що ви вірите - ви праві». Під його коментарем були прихильники і противники. Кожен аргументував у свою сторону: одні шукали причини, інші способи.Не знаю, мабуть, існують справді безвихідні ситуації, але якщо тобі 45 і ти не можеш організуватись, щоб поїхати катати на сноуборді, то справи явно не в складних життєвих обставинах.Подібні коментарі пишуться, щоб знайти прихильників і разом, у посиленій формі, раціоналізувати, закриваючись від неприємних, але правдивих усвідомлень.
👁 1,200 24-07-19 07:11
Колись телефони сиділи на проводі дома, потім зʼявилися бездротові мобільні і на уявний провід сіли вже ми. Уявіть, вийти з хати без смартфону. Зараз це вже навіть якось тривожно, а буквально двадцять років тому – нормальність. Друзям стукали в двері, або гучно кричали біля воріт: «Дениииис!». Виходила мама Дениса та інформувала про його приблизне місцезнаходження біля потоку.Пригадую, ми коли були з братом малі, то мама інколи відправляла нас на зустріч татові, який повертався з базару, щоб допомогти нести продукти. Гарне діло, але телефонів немає, тому виходити доводилось заздалегідь. Дуже заздалегідь. Ми доходили до «рибного» – будівля під самим містом, де колись продавали рибу і чекали. Було доволі нудно, але ми щось вигадували, типу: рахували пролітаючі автомобілі, каталися на гнучких гілках верби, щось планували. Жодної перевірки соціалок, нуль сповіщень, ніяких новин. Неможливе занурення в буття. Глибинний рівень артхаусу. Щасливий дитячий спогад. Оце дописав і тепер думаю, що може мама відправляла нас більше для того, щоб ми поменше дома товклись🤔