Після ситуації на Балі, багато з тих хто якимось чином насолив в цьому житті московитам, став переживати щодо виїзду закордон. Насправді, цікавість для росіян має невелика кількість військових командирів (думаю, цифра до пʼятидесяти осіб на всі СОУ та сотня крупних комерсанти, що працюють по .ру ) 1. Не публікуй в інстаграмі нічого, що може видати твоє поточне місцерозташування. Слідкуй за інформаційною гігієною своїх попутників, особливо якщо серед них є жінка. 2. Не пизди нікому куди ти поїхав. Назви іншу країну. 3. Не носи футболки з Бандерою та Гітлером, якщо в країні багато московитів чи комуняк. 4. Замотай татуювання, якщо вони мають яскраве ідеологічне забарвлення. 5. Якщо це країна, де багато московитів — перейди на російську, вигадай легенду що ти взагалі живеш в умовній Молдові з 2020 року і війною не цікавишся. 6. Реальна небезпека передачі тебе московитам, може спіткати в Білорусі, Ірані, КНДР, Куби, КНР.Не роби з відпустки бойовий виїзд. Основна небезпека — це потенційний побутовий конфлікт з московитами чи ліворадикалам, після якого тебе закриють мусора чи побʼють/вбʼють, а не список на ліквідацію з твоїм іменем. Найбільша небезпека - це інстаграм твоєї дівчини, твій зайвий гонор та нікому не потрібна «принциповість», а не GPS-трекер, який тобі підкинув майор фсб у валізу щоб отруїти полонієм.
Ірак почав наземний наступ на Іран, — i24NEWS пише про активність тисячного війська іракських курдів. Вони перейшли на територію Ірану та зайняли бойові позиції. Вестерни ставляться до нас як до курдів на Близькому Сході. Чи замислювались ви: чому бездержавна народність, яку араби сприймають так, як у нас циган, має займати якісь позиції і йти воювати з іранцями? Чому позиції не займають Джони з Невади чи Мойши з Хайфи? Це ж їх операція проти Ірану. На нас теж дивляться як на торпед для москалів. Кому можна дати дешеву хуйню вартістю 400 доларів за штуку, нарахувати зарплату в 500-700 доларів, і відправити на 260 днів утримувати стратегічно важливий кущ під Іскрою, який розділяє Європу та Азію. Вже за місяць цей «кордон» переміститься на пару км західніше, а за рік кордон може бути під Дніпром. А солдат Бундесверу Ганс Ахмед все не їде і не їде боронити Європу-Русь від московського чобота…Чому Мойша і Джон не сидять в іранському піску і не ссуть в бутилки, вириваючи нору, в якій вони проведуть довгі півроку під піхотними атаками КВІРівців та ударами другої модифікації шахедів?
Вдвічі менше, ніж у січні: війська РФ у лютому окупували 126 кв. км української території, - DeepState.
А скільки рф вбила українських громадян за січень 2026 — діпстейт не може порахувати?Скільки людей вимушено безповоротно виїхали з України — діпстейт не знає? Скільки нових могил з жовто-блакитними прапорами зʼявилось на цвинтарах — діпстейт з космічних знімків не може порахувати? Скільки українських будинків було знищено росіянами за січень 2026 — діпстейт не повідомляло? Заєбало це вимірювання лінійками сантиметрів: «скільки ж окупувало рф вчора/за місяць/за рік?» Головне — люди, яких повбивали в штурмах Кринок та ліній Суровікіна, на нагородженнях в Комишувасі; люди, які втратити все і поїхали, бо держава Зеленського нічого їм не може запропонувати, окрім 40 доларів/місяць; люди, які не хочуть воювати за державу, ховаючись вдома чи тікаючи через Чорнобильську зону в Білорусь; люди, що не хочуть жити під постійними обстрілами в тилу та ризикувати власним життям та здоровʼям заради завищеного почуття власного его двох осіб.Прикро, що після спроби закрити діпстейт Сирським рік тому, це вже не той діпстейт що був раніше. За бронь від мобілізації намалюють що завгодно.
Чомусь в українських ЗМІ з таким захватом пишуть про мобілізацію в рф, наче це означатиме кінець світу для російської еліти 😂На відміну від нас, де диктатура почала карбуватись лише кілька років тому, в рашці вона існує з 2000-2001 року, і очолюється незмінно однією людиною. В Україні мобілізація триває з 24.02.2022, і досі когось примудряються виловлювати на вулицях. В рф цей процес також буде тривати роки. Міндічі, та всі хто їх підтримує виступаючи за продовження війни, про це чудово знають. Це чергова мокрва перед очима віслюка, яка намагається вселити обивателям віру в те, що війна закінчиться якимось (((соціальним вибухом))) в ерефії. Війна закінчиться або за каденції Трампа завдяки його зусиллям (і тільки його зусиллям на політичному поприщі), або Україна зникне з політичної карти світу: міндичі поїдуть до Ізраїлю на історичну батьківщину, читачі каналу розділяться на тих, кого закатують у підвалах феси або загинуть в боях з московитами; більшість тих, хто виступає за вічну війну і залишиться на той момент живим — поповнить ряди ахмату. Так було вже.
Я на всі ці дійства дивлюсь через призму великої народної трагедії та національної ганьби. Ми дожились до того, що українця треба палицями та катуваннями заганяти захищати Батьківщину. І це явище стало масовим. Це не поодинокий випадок. При цьому всьому, я абсолютно не ідеалізую осіб, що переховуються від військової служби. Проте, для того щоб адекватно порахувати мобілізаційний ресурс, варто розпочати з реформи ТЦК:1. Створити наглядові ради з числа місцевих публічних діячів, через голосування в Дії. 2. Провести поліграфологічні дослідження всіх членів ВЛК на предмет корупційних зловживань.3. Провести поліграфологічні дослідження всіх в/сл ТЦК, дотичних до груп оповіщення.4. Дати хід справам по нападам на представників ТЦК та на цивільних осіб. Передати підслідність від Національної поліції, яка є явно зацікавленою стороною конфлікту та входить в групи оповіщення - до ДБР чи Офіс Генпрокурора. 5. Як я пропонував вище — створити ревізійну комісію, яка розгляне рішення про непридатність цивільних осіб, видані після 24.02.2022 року. Бажано при цьому ще й мати OSINT-аналітиків, які зможуть швидше вираховувати потенційні корупційні ризики у фейкових непридатних. Ідей, як це все зробити в нормальному форматі, дуже багато. Проте, цим вже має займатись нова влада, яка неодмінно має прийти на зміну діючим доходягам. Тоді ми матимемо шанс на поновлення справедливості та український ренесанс. Очевидно, що діючий уряд зацікавлений у корупційній складовій мобілізаційного процесу; у штучному протистоянні «ТЦК—ухилянти», в якому Зеленський, як і росіяни, вболіває за обидві сторони, зміщуючи акценти невдач та градус накалу на простих людей та військовослужбовців.
Серед побратимів по правому табору часто читаю доволі дивні фантазії і порівняння сучасної України епохи пізнього Зеленського — з європейською країною, що припинила своє існування в наслідок окупації більшовиками в 1945-му році. Заклики «воювати стільки, скільки буде потрібно», «наші стіни зруйновані, наші серця - ні» і тому подібні не мають нічого спільного з владою мародерів та бариг. Племінник Гітлера — Хайнц Гітлер, наприклад, воював на передовій і потрапив в полон під Москвою. Син Рібентропа служив офіцером в Ваффен-СС — а де служать сини екс-міністра МЗС Кулеби? Син генерала Манштейна загинув на східному фронті в 1942-му році, син Ромеля служив в Люфтваффе, обоє синів генерала Гудеріана служили в танкових частинах Вермахту. У генерала Паулюса загинув син в боях а Анціо, а адмірал Деніц втратив обох синів, що служили на підводному флоті. Син Гебельса приймав участь в боях і на східному, і на західному фронті, та потрапив в полон в 1944-му році, будучи пораненим — чи багатьох синів українських квазі-пропагандистів ви знаєте, що були поранені на фронті та потрапили в полон до противника? Ставити знак рівняння між НИМИ і «нашими 🇮🇱🏳️🌈» воєводами — це знущання над історією. Не обманюйте себе. Міндічі — такі ж недобитки діток радянської номенклатури, як і большевицька орда, що суне на нас зі сходу.
«Популісти кажуть, що треба забрати зарплати в нардепів і віддати гроші у військо. Людям це подобається. А депутати — це не тільки епатаж, корупція і зашквари. Від них залежить те, як швидко приймаються закони, які допомагають Україні.Чи будуть народні депутати, які розбираються в законодавстві, в міжнародній політиці, працювати за 20 тисяч грн? Не будуть, про це навіть не треба і не можна говорити. Це популізм», — командир бригади БПС «Ахіллес» Юрій Федоренко. Юрій Федоренко зі свого бригадного ОКП в студії телемарафону знову розповідає, що народний депутат, добровільно балотуючись до ВРУ знаючи яка буде зарплата; який два роки понаднормово вирішує долю країни, може місяцями не відвідувати пленарні засідання, та отримує компенсацію за фейковий найм житла — не може отримувати зарплату в 20 тисяч грн., а от солдат, який чи то на патріотичних почуттях, чи то по чужій волі через бусифікацію: не знає де буде ночувати завтра, не знає свій ненормований робочий графік, щодня ризикує власним життям проходженням служби на військових обʼєктах, немає ніяких компенсацій за найм житла ані і тилу, ані на фронті — повинен отримувати зарплату в 20 тисяч грн. Нагадаю, сам «комбриг» — депутат Київради від слуг, а його дружина Мезенцева — народний депутат парламенту від цієї чудової партії.
Людина пише про обман з контрактами молодняка по системі «18-24», яким обіцяли річну бронь і виїзд закордон, а потім відверто кинули. Починається. «Штурми Вісли», «розстрільні ями Берліна», «українські паспорти в зс рф». По порядку. Штурм річки мала б проводити українська армія в рамках боротьби з українофобією нашими західними сусідами, яка серед місцевого населення є вже більш популярною, ніж у москалів. «Розстрільні ями» - це не гіпотетичне окупаційне завтра, а наше сьогодення. Хто дотичний до Курської операції чи знає ситуацію по 102 батальйону 108 бригади — знають що про я кажу. «Українські паспорти» - це тупий міф. Вам про це неодноразово казав генерал Буданов, але це ніхто не слухає. У москалів все нормально з мобілізацією, як і з грошима на виплати. Те що місцеві, залишені в окупації отримують паспорти і підписують контракт щоб вбивати українців - це факт. Якщо ми говоримо про фактаж та конкретику, а не «інформаційно-психологічну війну», яка в Україні скотилась до рівня огульної скабєєвщини.
35% українців вважають, що в країні замало демократії. Серед причин - ТЦК, - опитування КМІСЯк свідчать дані опитування КМІС, 36% опитаних вважають, що в Україні стільки демократії, скільки має бути в умовах воєнного стану. 6% вважають, що демократії навіть забагато.Водночас 35% вважають, що зараз демократії замало. Решта 14% не змогли визначитися із своєю думкою.Найчастіше респонденти пов’язували брак демократії зараз із неможливістю критикувати владу / обмеженням свободи слова (19%), діяльністю ТЦК (17%), тим, що інтереси простих людей не враховуються / прості люди незахищені (16%), беззаконням / порушенням законів та перевищенням повноважень владою (15%), корупцією (15%).
От я думаю, що 6%, які вважають що демократії забагато — і є реальний рейтинг партії міндічей. Саме по собі, ТЦК не є причиною «обмеженням прав громадян». Задачі ТЦК та СП ставить Головком, виходячи з планування війни Верховним Головнокомандувачем. Відповідно, Зеленський каже воювати далі, Сирський рахує скільки людей мають знайти людей щоб воювати далі, ТЦК шукають. Досить шукати громовідводи від міндічей. Військовослужбовці ТЦК точно не винні у діях і рішеннях політичної влади. Відповідати за все має людина, яка всю цю владу зосередила в своїх руках.
Те, що колись буде повномасштабна війна з ерефією з вірогідністю в 99% — розуміли всі хто в темі, ще з березня 2014-го року. Це був секрет Полішинеля для військових та добровольців, може не такий очевидний для цивільних. Проте особисто я ніколи не вірив в тривалість повномасштабної війни навіть в рік. Очевидно, що війна мала початись через накал військово-політичних пристрастей між обома країнами, після чого російська агресія масштабується і перейде в наступ або з ТОТ АТО/ООС, або вздовж всього кордону як відбулось в 2022-му. Тоді я вважав, що задача армії — зупинити ворога, зробити його подальше просування неможливим, паралельно вмикається дипломатія, яка призводить до мирного договору, що матиме політичні наслідки для обох держав-учасниць військового конфлікту. Задача влади — мобілізувати економіку та населення, організувати поповнення для ЗСУ, пошук інвестицій з-за кордону серед союзників до моменту досягнення домовленостей з ворогом, які зазвичай мають бути десь посередині. Проте багато хто в Україні і в світі зокрема вирішив, що 2022 рік — це рік їх розквіту та путьовка в жізнь. Гроші тирять на закупівлях, на мобілізації заробляють (при чому, ухилянти заробляють разом з ТЦК, це тільки по телемарафону вони антагоністичні сторони, що ведуть боротьбу одне з одним), міндічі багатіють, московити задню не дають попри балачки мерців, стармерів та макронів, а в програші залишаються лише прості українці — вони гинуть на фронті, ночують пʼятий рік по підвалах, згорають заживо в своїх оселях, замерзають в квартирах в столиці, їх бʼють посеред вулиці навіть коли у них все ок з документами, їм кажуть «примусово евакуйовуватись» в безодню, створюють економічні умови для еміграції в країни ЄС. Ця війна має закінчитись негайно.