Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Билини IV Імперії ✙
Añadido 06 dic. 2025

Билини IV Імперії ✙

@sanatoriy_satany
Número de suscriptores: 18 596
Fotos: 2,620
Videos: 214
Enlaces: 1,170
Descripción:
вісник ультраправої молоді Для бажаючих підтримати канал: Крипта TRC-20 (USDT) TFRqtNhF1Y2Q1GK1Qbrc9vHnjtqrzYY882 Конверт Приватбанк https://www.privat24.ua/send/j598r

👥 Número de suscriptores

18 596
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: -32
Promedio/Mes:: +66

👁️ Vistas promedio por mensaje

7 813
Promedio/Día:: 6,690
Promedio/Tiempo:: 7,874
ERR: 42.01%

📊 Mensajes por Día

3.4
Último día: 0
Promedio semanal: 3
Promedio por día: 3.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 6,810 26-05-14 09:03
Хай цей чоловікоподібний агент Маша 20к, який розповідає байки замість конкретних відповідей на питання, краще розповість: 1. Чиїм помічником був Єрмак?2. Яку посаду займав радник ОП Тігіпко і в якій партії був?3. Скільки разів Зеленський був в Криму після окупації півострова? А в рф?4. В якій партії працював Подоляк, чий рідний брат на той момент вже був підполковником російського ГРУ?5. Що робив Тігіпко в квітні 2014 в Луганську та Зеленський в травні 2014 в Горлівці? Чому б не згадати 2014-ий рік? А давайте згадаємо))) Обслуга вчорашніх регіоналів та проросійської пиздоти розповідає щось чуваку, який від регіоналів відійшов ще до основних подій Революції Гідності, в той час коли Зеленський сміявся над побиттям студентів та вбивствами революціонерів, а потім благополучно катався по ТО Горлівці та Криму. А потім й літаючи до росіюшки, танцюючи перед путінською еліткою. Педерасти крадуть все що криво лежить у воюючої країни, а на допитах поводять себе як хазяї життя. Ваш час добігає кінця.
👁 7,580 26-05-10 19:39
Українці що живуть в ЄС, питання до вас! Я багато чого розумію: не хочете служити, не хочете воювати, не хочете никатись по хатах в Україні, не хочете працювати за маленькі зарплати по місцю прописки і тд і тп. Вчора всі ватні підараси — від Молдови до Барселони, від Гельсінки до Анталії марширували під червоними ганчірками, пісні типу «катюша», вигукуючи українофобські гасла, комірці з георгіївськими лєнточками — тими самими через які ви були вимушені покинути рідну домівку. На них же можна було напасти? Трьом-чотирьом українцям напасти на одного ватного московита, забити його палками, запшикати балоном і зняти це на відео?Я спеціально моніторив англомовні новини. Всі, хто протистояв вчора ваті — це переважно жіночки з українськими прапорами, які мирно стояли обабіч ватників. Якби кожен український чоловік забив або задув газом ватного педераста, що живе в ЄС — в наступному році він би подумав чи йти йому святкувати дєвятомай, чи посидіти вдома і подивитись на фізіономію путіна по телевізору.
👁 6,820 26-05-09 08:32
Правоохоронці затримали зловмисника за підозрою у підпалі Ісламського релігійно-культурного центру у ЛьвовіПостраждалих внаслідок події немає. За скоєне фігуранту загрожує покарання – позбавлення волі на строк до десяти років.Нагадаємо, 28 квітня, близько 20:40, на спецлінію 102 надійшло повідомлення про загоряння в Ісламському релігійно-культурному центрі у Львові.До розкриття злочину були задіяні слідчо-оперативна група, співробітники інших служб відділу поліції №1 Львівського районного управління поліції №2, оперативники Управління карного розшуку поліції Львівщини та Управління Служби безпеки України у Львівській області, а також співробітники Управління кримінального аналізу поліції Львівщини.Як попередньо встановили правоохоронці, невстановлений чоловік кинув у приміщення релігійно-культурного центру дві пляшки з запалювальною сумішшю, після чого втік. Рідина з однієї пляшки зайнялась, проте один зі служителів загасив полум’я.Своїми умисними протиправними діями зловмисник завдав релігійній організації матеріальну шкоду на суму 250 000 гривень.Проведеними заходами правоохоронці встановили місце перебування зловмисника та затримали його. Ним виявився 19-річний житель Хмельницької області.Слідчі, за процесуального керівництва Франківської окружної прокуратури, повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального Кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.Досудове розслідування триває. Якщо хтось щось знає чи бачив збір на адвоката — напишіть на пошту. Якщо це не гебістська провокація з залученням наркоманів за двісті доларів, молодому треба допомогти.
👁 13,600 26-05-06 07:34
Ще в 2024 році, нинішній очільник Офісу президента, Кирило Буданов хвалив наше розслідування про осіб, причетних до передачі Росії наших стратегічних бомбардувальників та ракет в 90-х, якими тепер країна-агресор атакує українські міста. Серед тих, хто в 1999 році підтримав передачу ракет Росії, був і Сергій Тігіпко, на той час віцепрем'єр з питань економіки.Зрештою, Росія отримала близько 600 крилатих ракет та 11 бомбардувальників. Ця передача відбулася в обмін на погашення газових боргів. Зараз Росія використовує ці ж ракети для обстрілів України.Потім Тігіпко був заступником голови «Партії регіонів», з публічною амбіцією її очолити. А потім голосував за диктаторські (порівняно з сьогодні, вже й смішно звучить) закони 16-го січня 2014-го. А потім катався в окупований Луганськ до бойовиків в захоплену будівлю СБУ, після чого перед камерами заявив: «Всі розмови про те, що там присутні росіяни, - це вигадка. Там мешканці Луганської області. Влада не чує вимог південного сходу. Люди висувають певні вимоги, але ніхто не чує і ніхто не хоче реагувати. Більше за те, їх називають як завгодно: сепаратистами чи кимось іще, але там насправді звичайні нормальні люди, які хочуть змін в країні і до яких сьогодні не прислухаються».А тепер Тігіпко є радником Кирила Буданова. Влада Зеленського нарешті почула вимоги південного сходу)
👁 8,070 26-04-26 14:21
Бронювання знімуть майже з всіх українців, це одна з ідей щодо реформи мобілізації, — журналістка ЗабєлінаТакож розглядають: ▪️Зняття бронювання взагалі з усіх, залишивши заброньованими лише тих, хто працює на підприємствах оборони. ▪️Зняття усіх з розшуку. ▪️Набирати людей по віку — у війську потрібні молоді люди 25+, або по фаху. ▪️Чіткі терміни служби. «Чітких термінів» не буде 10000%. Немає людей. Воєводам їх скільки не давай, все одно мало буде. «Набирати людей по віку» - я не знаю що це. Їх і так по віку і статі набирають. «Зняття усіх з розшуку» — можуть зробити як акт амністії на пару тижнів, можливо щоб хтось дійшов до рекрутингових центрів. «Зняття бронювання з усіх» — 100% підтримую. Поки триває війна, не можна давати переможцям-ухилянтам з телевізора ховатись за будь-якими бронюваннями. Бо найбільші ухилянти якраз ті, що заброньовані: замість того щоб сидіти тихо як страус, засунувши голову в пісок, вони дуже полюбляють розповідати кому де і як воювати, кого мобілізовувати і тд. Заброньований — це і є перший ухилянт. Хіба ви не хотіли б побачити солдата Портнікова в штурмах на Гуляйпольщині?
👁 6,990 26-04-21 06:19
Двоє патрульних поліцейських, які втекли з місця вчорашньої стрілянини у Києві – це новачок, який віднедавна в поліції, і досвідчений офіцер з понад 10-річним стажем. За словами Жукова, один із цих двох патрульних – офіцер, який працює з 2024 року. З ним "у підсиленні" була колега, яка працює у поліції з 2015 року.Він зауважив, що у цьому конкретному випадку поліціянти не встигли зорієнтуватися, коли почалися постріли. Нормальна розкачка у «офіцера», що працює «віднедавна». Зараз за два роки служби молоді лейтенанти після сухопутки батальйони приймають, які переживають по кілька відновлень. А тут жмих не вкурив що йому треба ствол дістати і відстрілюватись від озброєного злочинця. Взагалі читати це — кров з очей. «Не встигли зорієнтуватися»… 1. Поліцію всю треба проганяти через боячки. Інакше вони далі будуть «зорієнтовуватись» по півтори години, поки шизіки розстрілюватимуть дітей посеред столичних вулиць. 2. Учасникам бойових дій та ветеранам негайно треба дозволити купувати короткоствол, якщо козаки не стоять на обліку у психіатра та нарколога. 3. Прийняти закон про самозахист, з огляду на ганебні випадки судової практики за останні тридцять років. 4. Цивільним громадянам надати дозвіл на володіння короткостволами після проходження курсів та здачі екзаменів на володіння по принципу автошкіл: з кількамісячним курсом, настрілом в тирі та екзаменом під камеру.
👁 11,200 26-04-18 17:02
Питання не в тому, що у населення немає зброї для самозахисту від неадекватів. Першочергово треба ставити питання щодо закону про самооборону. Громадяни мають чітко розуміти де вони можуть вбити/поранити нападника, що є необхідною самообороною, а що є нападом. В США, якщо до тебе залізли негри в будинок, ти можеш вистрілити з дробовика і ночувати будеш вдома. В Україні є купа судових рішень, в яких людей за реальну самооборону від нападника давали терміни. Це не є нормою. Я сьогодні поставив себе на місце перехожого: побачивши в 100 метрах від себе неадеквата з карабіном, чи побіг би я в нього стріляти зі свого пістолета? Не впевнений. Потім би мусора сказали що стріляв занадто близько, тягали б по допитах, судах, експерти б сказали що я не зробив два попереджувальних постріла після того як на моїх очах псих вбив кількох людей пострілом в голову, суддя сказала б що не під гуманним кутом стріляв, не тих джоулей патрони були і не надав першу медичну допомогу. І мені б з барського плеча найсправедливіший суд в світі призначив би покарання у вигляді чотирьох років умовно. Потрібні прості правила гри. Щоб дівчина, яка заріже гвалтівника при нападі біля свого дому, не переживала що її за це закриють до вʼязниці.
👁 6,260 26-04-15 18:00
В Україні дуже люблять сміятись з російської опозиції. Типу вони такі ж ватники, хтось більш ліберальний ніж Путін, хтось більш комуністичний, аніж покійний Жириновський, але загалом це ті ж яйця тільки в профіль: з імперськими, божевільними мілітаристськими амбіціями в стилі «можем повторіть». На правах українця, дозволю собі висловитись про опозицію українську. Так от, на момент 2026 року її не існує. Люди, що називають себе «політичною опозицією» являються підпираламм режиму, голосують за вбивства людей, підвищення податків, безмежну владу і тому подібну ініціативу воєвод. Що більш принизливо - періодично вони скиглять щоб їм створили якийсь «уряд національної єдності», в якому вони разом з проросійською більшістю будуть ділити кормушку. Зверну увагу: такий ганебний стан української «опозиції» сформувався ще до виходу на арену українському ахмату та воєнізованих загонів охраноти. Тобто, на відміну від російських лібералів, наших «опозиціонерів» ніхто під підʼїздами ще не бив кастетами, мусора не вставляли черенки від лопат в задній отвір, а людей не закривали за висловлювання на десять років.
👁 6,920 26-04-11 08:17
Британія не затримує російські підсанкційні танкери через побоювання порушення міжнародного права, - The TelegraphУ березні 2026 року Велика Британія дозволила військовим перехоплювати та затримувати підсанкційні російські танкери у своїх водах.Однак Королівський військово-морський флот не затримує підсанкційні російські танкери через побоювання, що це буде порушенням міжнародного права. Британці вважають, що українським жінкам не має бути страшно ще років десять сидіти під ракетами в Павлограді. Британці вважають, що українським діткам не страшно вже пʼятий рік ходити по вулицях Харкова. Британці вважають, що українським чоловікам не страшно чотири роки вмирати в боях за спалений кущ в сотнях кілометрах від рідних домівок. Британці вважають, що має бути ще більше українських сімей, які втративши все, бомжують по світу. Британцям страшно затримувати російські танкери тіньового флоту, бо суд можуть виграти не вони) Британці загнали ніж в спину європейцям в минулому столітті, обʼєднавшись з комуністами; в цьому столітті хочуть європейців добити, щоб їх землі заселити азіатами та африканцями (власні землі вже заселені настільки, що британські діти бояться ходити в школи через цькування та страх бути зґвалтованими кольоровими мігрантами), та поновити дружбу та торгівлю з російськими необільшовиками.
👁 6,740 26-04-07 19:49
«Європа забирає наших солдатів і гроші, а потім завдає удару у спину з питання Ірану», - держсекретар Марко Рубіо в ефірі Fox News.- «Ми спрямовуємо 100 000 американських військовослужбовців і витрачаємо 60 мільярдів доларів на рік на захист Європи. Однак, коли Америці потрібна допомога у відкритті Ормузької протоки, у нашій боротьбі проти Ірану, союзники по НАТО відповідають «ні, дякую» - ні баз, ні підтримки флоту, нічого. Це не союз. Це вулиця з одностороннім рухом, де Америка відіграє роль світового простака, оплачуючи рахунки, доки європейці живуть за чужий рахунок і ховаються за відмовками на кшталт «це не наша війна». Час переглянути, чи служить НАТО як і раніше інтересам США, чи це просто дорога подачка, яка залишає нас ні з чим у критичний момент». Президент Дональд Трамп: «Безкоштовних поїздок більше не буде. Поверніть наших солдатів додому, припиніть нескінченні субсидії. Нехай Європа хоч раз захистить себе сама. Епоха американських платників податків, які спонсорують союзників-дармаїдців, добігла кінця». Загалом моя позиція по війні в Ірані прослідковується по постах, і є відомою. Це не наша війна, нам там робити немає чого.Я думаю, якщо США не дадуть задню і зроблять висновки, то радянський союз з євроремонтом припинить своє існуванням протягом року-двох. Колективний безлад, який почали московити в 2014 році схавали і ЄС, і НАТО. Схавали і в 2022-му році, відреагували подачками щоб Україна не здохла з сьогодні на завтра, утримуючи зарплату солдата на 200 доларів меншу, ніж у охоронця в найдешевшому супермаркеті. Потім цей колективний безлад продовжив Трамп. Після Трампа обовʼязково вийде на арену Китай і атакує Тайвань. Відповідальність несуть абсолютно всі політики ключових держав з 2014 року по сьогоднішній день. Жаль тільки, що порошенки, обами, байдени, трампи, зеленські, путіни, меркелі, мерци і макрони сидять в безпечних місцях на мішках з мільярдами готівки, а по всьому світу вмирають та виживають прості люди.