Третій напад на працівників ТЦК за два тижні в Україні: у Харкові чоловік порізав військовослужбовця під час перевірки документів – Харківський ТЦК та СП Не знаю чи можна це кваліфікувати як напад. «Напад на ТЦК» - це коли вони проходили повз, а хтось дістав ніж і порізав. Інцидентів було багато і до цього, але не всі потрапляли в кримінальні хроніки і ставали публічними. Зараз бачать емпатію від фронту. Для хлопців з передка це намагаються представити як охуєвших цивілів, які не хочуть їх міняти на позиціях. А не те як насправді: закрити палочку, щоб не їхати самому. Чи щоб «палочка» поїхала служити з гепатитом С і за два тижні втекла в СЗЧ, а замість нього інвалідність видали хлопчику 26 років в окулярах картʼє на новому Х6М. Саме тому таких підсвітів буде більше. Лють по відношенню до цивільних у військових буде зростати, симетрично зростатиме лють цивільних і до всіх військових. В постановах та емоціях для глядачів «95 квартал» розуміється. На відміну від питань державного управління та війни.
Українські військові могли розгорнути бази у Лівії для протидії РФ , – RFIЗа інформацією джерел видання, на території Лівії можуть перебувати понад 200 українських офіцерів та експертів.Угоду про присутність підписали у жовтні 2025 року за ініціативи українського військового аташе.У межах домовленостей Україна нібито займається підготовкою лівійських військовослужбовців, зокрема у сфері використання безпілотників.
Непогано виходить. Цивілів щодня пачками пакують на вулицях, дійшло вже й до центра Києва — забивають і тягнуть в учєбку. Цивіли відбиваються, у відповідь калічать військовослужбовців, на яких цю функцію поклали. В цей час ворог підійшов до Краматорська та Словʼянська, забіг по околицях знищених Лимана та Констахи — це останні підконтрольні райцентри Донеччини, якими Зеленський дорожить настільки, що типу готовий жертвувати всією нацією і державою. В цей же час ми відправляємо досвідчених та фахових спеціалістів за тисячі кілометрів - то в ОАЕ, то в Лівію, коли у самих ворог просувається по сімох областях. При цьому, парламент не ратифікує цю відправку, як того вимагає закон. Ми що, стали міжконтинентальною імперією, у якої настільки все добре і з людським капіталом, і з економікою, і з армією загалом, що ми можемо по якихось єбенях відправляти своїх військових? Ще й Зеленський щодня вилазить зі своїми навʼязливими пропозиціями розблокувати протоку біля Ірану, не бажаючи зупинити російську армію, яка вже в 15 км від Запоріжжя.
Не буде патрулів ТЦК, чоловіків масово лишатимуть броні від мобілізації, а 2 000 000 ухилянтів відшукають — Телеграф повідомляє, що народним депутатам представили зміни в мобілізації.Що конкретніше може змінитися в мобілізації:• Бронювання можуть переглянути та скасують частину відстрочок, зокрема, статус критично важливих підприємств планують оцінювати жорсткіше;• Чоловіків, які «залягли на дно» будуть розшукувати за новими механізмами;• Не буде потреби у військових патрулях ТЦК, якщо працівників відомства переведуть на роботу з реєстрами в рамках реформи.
Загалом, буде так як воно відбувається в росіюшці з 2022-го року. Єдине, що у нас це буде мобілізація з грошовим забезпеченням в 430 доларів, а в рашці це контракт на старті з нормальною котлєтою. От вам і всі «реформа»: розполовинять бронь, почнуть ходити і ломитись по хатах, а тим кому дозволять бронювання — змушуватимуть співпрацювати і давати дані на робітників. Ви можете погуглити, в ерефії це працююча схема вже чотири роки, і ті хто прийшов на зміну Єрмаку, взяли це на озброєння.
Пост від 9 липня 2024 року, повторю ще раз. Знову мережею добу несуться заклики «воювати до перемоги» після терористичних актів московитів в Києві та Одесі. Тезово озвучу свою думку: 1. Мобілізація та масовий приток до ТЦК не народить сучасних винищувачів, ракетних установок, новітніх ударних БПЛА. Навіть не додасть і ЗРК «Петріот» і ракет до них. На жаль, навіть мобілізація 10 млн українців не зупинить зліт стратегічних винищувачів в рф, не знищить наявну ядерну зброю, і суттєво не зменшить населення рф, ресурсні природні надра і тд. 2. На терористичний акт сильні відповідають з подвійною силою. Вчора в бєлгороді ввечорі повибивало шибки в ЖК, один цивільний загинув, двоє легкопоранених. Від такої «відповіді» особисто мене трусить від зневіри та розпачу. Я ще раз наголошу на тому, що наші військові потужності спроможні знищити все живе в радіусі 100 км від державного кордону. Окремо подякую командирам тактичного рівня, що беруть на себе відповідальність за рівняння з землею шебекінського та рильского районів рф. Це молоді офіцери до комбатів включно. Тобто, це низова ініціатива свідомої частини армії, політичної волі на такі дії немає.3. На саміті НАТО нас не запросять до альянсу. Ми не такі класні як Албанія. Тема «України в НАТО» буде розмінною монетою ще багато років, буде причиною війн та політичних криз. Більше того, НАТО в найближчі дні закріпить свою імпотенцію рядом постанов, що виключить фактичну одноосібну владу США в альянсі. Західний істеблішмент ссить приходу до влади Трампа, бояться що війна закінчиться. 4. НАТО достатньо виділити всього 10% свого наявного озброєння, яке припадає пилом на складах, так як альянс ні з ким не воює - і ми переможемо московитів. Проте, західні політики розтягують цю допомогу на роки, в той момент, коли сотні кращих українців гинуть і стають каліками, а українські міста припиняють своє існування через війну. Ще й роками жонглюють літаками, високоточними РСЗВ та ракетами перед скривавленими обличчями українців.
Мер Львова Садовий висловив невдоволення, що в його місті в сотнях кілометрах від кордону з рф, дешеві ірансько-москальскі бляшанки розпиздовують центр міста посеред білого дня, але потім вибачився))))
Пряма мова Садового: "Ми левову частку бюджету міста витрачаємо на підтримку військових. Тому, думаю, що питань є багато до всіх. Моя задача зараз - рятувати людей, щоб вони мали де переночувати, а в лікарнях надали якісну допомогу. Це ми зробимо".На ці слова відреагував командувач Сил безпілотних систем Роберт Бровді. Він заявив, що під час атаки 24 березня з 556 російських безпілотників до цілей долетіли 15, тобто близько 3%. За словами Бровді, українські військові щодня збивають 95-97% дронів, навіть попри масовані атаки. Адепти міндічей скоро будуть під підʼїздами мерів міст-мільйонників караулити, якщо вони скажуть таке, що не сподобається воєводам.Яка ганьба. Совість та репутація важливіші за посади, з яких мерів можуть гіпотетично незаконно усунути в будь-який момент попри публічну лояльність до Зеленського. Яскравий приклад — ватний дуралєй Труханов, який справно заносив портову та ухилянтську касу міндічам, але коли кум Малюка пообіцяв заносити більше — останній одразу був призначений на голову одеського ВЦА, а Труханову нафотошопили російський паспорт.
Мені подобається, що «лідери суспільної думки»(с) лякають майбутнім, повністю ігноруючи реальність сьогодення. Масового повернення з-за кордону не буде. Мільйони українців вже давно облаштували собі життя на Заході, і не хочуть мати нічого спільного зі своєю історичною батьківщиною. Охуєвші ухилянти — це не гіпотетичне завтра, це українське сьогодні. Подивіться хоча б на ухилянта Стерненко в міністерстві оборони чи ухилянта мільйонера Лачена, що рахується зборщиком fpv.Тисячі ухилянтів розважаються в закладах Києва, Дніпра, Харкова та Львова щодня з купленими інвалідними довідками чи фіктивно рахуючись прибиральниками на критичній інфраструктурі.Ухилянти сидять по студіях і збирають донати, оформлюючись робітниками цвинтарів. Ухилянти просиджують штани в управліннях поліції, прикриваючись воюючими поліцейськими, що складають 5-7% від загальної кількості ментів.Ухилянти шкеряться по регіональних органах СБУ, закриваючись результатами ЦСО А та ДКР.Ухилянти сьогодні і є владою в Україні Зеленського
В воєнному режимі Україні доведеться жити ще рік-два, — РБК-Україна з посиланням на депутатів
Як гадаєте, населення України перевищуватиме на той момент пʼятнадцять мільйонів? Думаю ні. До того ж, всім адекватним українцям зрозуміло, що за рік-два умови закінчення війни будуть ще гірші, ніж є сьогодні. Всім давно ясно, що путін-старший не сидить і не чекає, поки його молодший протеже надумає підписувати мирну угоду. Навпаки, за рік-два ми будемо слабшими в кілька разів, і тоді буде повторний наступ на Київ з вірогідністю повної окупації України. Або нам поставлять нову умову — вийти з Запоріжжя чи Дніпра. Росіяни ще в перші тижні повномасштабного вторгнення заявляли, що для них важливий момент політичного преценденту, де українців під тиском змусять залишити власні території. Путін-молодший це чудово знає, розуміє і його план саме в цьому й полягає — за рік-два вбити ще кілька сот тисяч українців, мільйони зробити бомжами та вигнати мити туалети в Німеччину. А після окупації Краматорську, сказати «ну ми ж не віддамо наше Запоріжжя 🇺🇦», і воювати ще кілька років (на цьому етапі я не здивуюсь, що навіть ЄС надішле пару рот своїх військовослужбовців). А там, гляди — 2029 рік, перевибори в США і прихід до влади демократів (тобто, продовження війни нашою кровʼю) на фоні неможливості Трампа надавити на диктатури — ані на іранську, ані на російську, ані навіть на українську.
Путін може напасти на країни Балтії у найближчі 1-2 (!) місяці — підготовка до російського вторгнення в Латвію, Литву та Естонію перебуває на завершальній стадії. • У соціальних мережах з'явилися групи з закликами до автономії естонської Нарви та всього регіону Іда-Вірумаа.• Там публікують «прапор», «гімн» і навіть жартівливі плани «ополчення». • У публікаціях йдеться про «захист російської ідентичності».• Поліція вже звертає увагу, що участь у таких проектах може закінчитися кримінальним переслідуванням.Тим часом, на тлі суспільної занепокоєності, глава служби безпеки Латвії Нормундс Межвієтс вирішив «заспокоїти» громадян та видав — «Вони нас усіх уб'ють». Я в такий сценарій не вірю, Путін мріє про Лиман та Святогірськ. Але якщо так раптом станеться, братні народи завжди можуть розраховувати особисто від мене: на два USDT, пропержений літній спальник, б/у форму MTP, 19 патронів калібром 5.56 та безліч постів, де я закликатиму не складати зброю, воювати до виходу на кордони 1942-го року та формування загонів Фольксштурму з пенсіонерів та дітей в Талліні. І хай тільки спробують капітулювати.
Новина за 17 березня 2025: Володимир Зеленський підписав закон, який дозволяє направлення підрозділів ЗСУ за кордон під час воєнного стануПрезидент України Володимир Зеленський підписав закон, який регулює питання направлення підрозділів Збройних Сил України до інших держав у період дії воєнного стану. Про це стало відомо з сайту парламенту.Закон визначає, що під час воєнного стану з’єднання, військові частини та підрозділи ЗСУ можуть бути направлені за кордон для:забезпечення національної безпеки,відсічі та стримування збройної агресії,захисту суверенітету й територіальної цілісності України,реалізації права на самооборону відповідно до статті 51 Статуту ООН.Закон був доопрацьований з урахуванням пропозицій Президента України, які уточнюють процедуру ухвалення рішень про направлення підрозділів ЗСУ за кордон, деталізують порядок їх перебування за межами держави та забезпечують відповідність акту нормам міжнародного права.15 січня Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законів щодо окремих питань направлення підрозділів Збройних сил України до інших держав у період дії воєнного стану». Відповідну законодавчу ініціативу № 12378 підтримали 317 народних депутатів. Згідно з пояснювальною запискою, документ має на меті законодавчо унормувати окремі питання направлення підрозділів ЗСУ до інших держав у період дії воєнного стану.Рішення про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав прийматиме Президент України з одночасним поданням до Верховної Ради законопроєкту про схвалення такого рішення. Але така процедура не стосуватиметься випадків застосування підрозділів ЗСУ на території держави, що здійснює збройну агресію проти України, для відбиття такої агресії.
Хтось десь бачив ратифікацію парламентом геніального рішення публічної відправки наших військовослужбовців в країни Перської затоки?
Нам потрібні трудові ресурси, але не трудові мігранти, а майбутні громадяни. Нам доведеться мати справу з міграцією. Думати, що ми завеземо сюди 500 бангладешців, вони нам щось побудують, а потім поїдуть, — не варто. Досвід країн світу показує, що усі не виїдуть, — керівник напрямку «Демографія і міграція» в Інституті Фронтиру Ольга Духніч.
Близько 100 тисяч осіб на сьогодні офіційно зареєстровані як безробітні у Державній службі зайнятості. При цьому, реальний рівень безробіття в Україні оцінюється МВФ у 11–13%. Більше того, якщо війна колись-таки закінчиться, в Україні буде демобілізовано ще декілька сотень тисяч чоловіків, які теж матимуть десь працювати. Ще 10 мільйонів українців — за кордоном, і хоч якусь частину з них також потрібно повертати. Якісь ноунейм-дегенерати, експерти, рупори міндічів, тим часом, по всім ЗМІ розповідають про етнічне заміщення українців банглаешцями, африканцями, арабами, московитами.Ким завгодно, лиш би після кровопролитної війни в Україні жили не українці. Лиш би Україна в будь-якому випадку війну все одно повністю та безумовно програла, віддавши всі свої етнічні землі окупантам. Бо такою є стратегія московитів на окупованих українських територіях — знищити або виселити українців, замінити їх "більш лояльними" до окупаційного уряду іноземцями, які кожні 5 років фіктивно будуть голосувати за тих, хто їх привіз. Набридли вже подібні заяви, які несуть всі жовті помийки. Але звертати увагу варто на кожну з них. Українофобів потрібно знати в обличчя.☠️ @vallholl