Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Билини IV Імперії ✙
Añadido 06 dic. 2025

Билини IV Імперії ✙

@sanatoriy_satany
Número de suscriptores: 18 596
Fotos: 2,620
Videos: 214
Enlaces: 1,170
Descripción:
вісник ультраправої молоді Для бажаючих підтримати канал: Крипта TRC-20 (USDT) TFRqtNhF1Y2Q1GK1Qbrc9vHnjtqrzYY882 Конверт Приватбанк https://www.privat24.ua/send/j598r
Fuente

Билини IV Імперії ✙ | В Україні дуже люблять сміятись з російської опозиції. Типу вони такі ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Билини IV Імперії ✙ Билини IV Імперії ✙ @sanatoriy_satany
6 260 Vistas/Alcance 2026-04-15 18:00 Mensaje №6145
В Україні дуже люблять сміятись з російської опозиції. Типу вони такі ж ватники, хтось більш ліберальний ніж Путін, хтось більш комуністичний, аніж покійний Жириновський, але загалом це ті ж яйця тільки в профіль: з імперськими, божевільними мілітаристськими амбіціями в стилі «можем повторіть». На правах українця, дозволю собі висловитись про опозицію українську. Так от, на момент 2026 року її не існує. Люди, що називають себе «політичною опозицією» являються підпираламм режиму, голосують за вбивства людей, підвищення податків, безмежну владу і тому подібну ініціативу воєвод. Що більш принизливо - періодично вони скиглять щоб їм створили якийсь «уряд національної єдності», в якому вони разом з проросійською більшістю будуть ділити кормушку. Зверну увагу: такий ганебний стан української «опозиції» сформувався ще до виходу на арену українському ахмату та воєнізованих загонів охраноти. Тобто, на відміну від російських лібералів, наших «опозиціонерів» ніхто під підʼїздами ще не бив кастетами, мусора не вставляли черенки від лопат в задній отвір, а людей не закривали за висловлювання на десять років.