Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Билини IV Імперії ✙
Añadido 06 dic. 2025

Билини IV Імперії ✙

@sanatoriy_satany
Número de suscriptores: 18 596
Fotos: 2,620
Videos: 214
Enlaces: 1,170
Descripción:
вісник ультраправої молоді Для бажаючих підтримати канал: Крипта TRC-20 (USDT) TFRqtNhF1Y2Q1GK1Qbrc9vHnjtqrzYY882 Конверт Приватбанк https://www.privat24.ua/send/j598r

👥 Número de suscriptores

18 596
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: -32
Promedio/Mes:: +66

👁️ Vistas promedio por mensaje

7 813
Promedio/Día:: 6,690
Promedio/Tiempo:: 7,874
ERR: 42.01%

📊 Mensajes por Día

3.4
Último día: 0
Promedio semanal: 3
Promedio por día: 3.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 6,590 26-06-19 07:00
Президентка Єврокомісії перед засіданням Європейської ради звернулася до лідерів країн ЄС з листом, у якому закликала уряди запровадити обмеження на прийом українських біженців. У листі зазначається, що Єврокомісія запропонує продовжити термін дії тимчасового захисту для українців — однак сфера застосування захисту має бути обмежена таким чином, щоб не підривати здатність України до самооборони.Як це відбувається і чому ця тема знову і знову підіймається.1. Приїжджає голова ОЗУ «Міндічі» в ЄС і починає висувати хотєлки задля того щоб залишитись подовше на посаді без виборів.2. Єврокуколди його слухають, хитають головою і виписують чек з бюджетом пенсійного фонду німецького міста-мільйонника, щоб ставлєнік міг платити воякам получку в 440 доларів на місяць та пенсіонерам пенсії в 80 доларів на місяць.3. Потім починається тема з людьми. Бюрократам з ЄС українські біженці виглядають трошки кращими, аніж сирійські, камерунські чи алжирські. Вони більш цивілізовані, працьовитіші і ментально ближчі, але ставлєнік малює апокаліптичні картини про російські танки в Берліні через два місяці, бо йому не вистачає чоловіків в Україні для оборони легендарного мегаполіса - Малої Токмачки. До того ж, багато чоловіків що виїхали з України — платоспроможні, і могли б скинутись на нову нерухомість для працівників ТЦК та ремонт в кооперативі «Династія» у разі повернення в Україну.4. Європейський бізнес — від великого до малого, виступає проти обмеження для міграції українців. До того ж, є певна емпатія до українців, що рятуються від війни. Далеко не всі європейці підтримують відмову та депортацію українських чоловіків, адже вони там часто знаходяться зі своїми сімʼями — дітьми та жінками. Відповідно, ідеї насильної депортації всіх українців в Україну не знаходять широкої підтримки серед політикуму ЄС. Європейські праві виступають за депортацію всіх — хоч українців, хоч арабів, хоч турків, хоч африканців. Європейські ліві хочуть залишити лише чорних мігрантів, бажано з гомосексуальним ухилом. Європейські ліберали наче й хочуть допомогти своєму протеже залишитись при владі, але залежні від власних виборців — середнього класу, який наймає українців на роботу. Але через скиглення міндічей ця тема підіймається знову і знову, проте рішення європейцями так і не знайдене. Поки так.
👁 9,670 26-06-07 07:58
«За нашими підрахунками, таких військовослужбовців близько 7% серед усіх мобілізованих. Тобто 7% мобілізованих мають законне право на відстрочку, просто з якихось причин воно не було враховане під час мобілізаційних заходів», — Решетилова Спочатку один ідіот, що веде Україну до фізичного знищення, малює нереальний план. Хотєлку. Потім цей план доводять до підлеглих на нарадах верхівка корупційної ієрархії. Підлеглі, які нижчі в даній мародерній структурі, малюють паличну систему: який екіпаж скільки людей має доставити. Якщо немає потрібної кількості — «групи оповіщення» штрафують на гроші, або відправляють в бойові бригади. Потім людину, що має реальні причини для відстрочки, привозять в навчальний центр, де людина проходить БКБП і відправляється кудись служити. Новоспечений військовослужбовець — жива цифра, яку можна показати в статистиці. Насправді, навіть якщо людина і потрапляє на службу і не йде в СЗЧ ще під час навчання, вона починає процес легального списання. За цей час її вже навчили, розподілили, їй платили якусь зарплату, видали форму та спорядження, годували, а людина списується і ще й через суд отримує компенсацію. За всі ці хотєлки однієї людини і купки прилаштованих до неї цивільних та оформлених в СОУ, платить український громадянин при допомозі європейського платника податків.
👁 7,460 26-06-05 06:09
З 2022-го року в армію потрапило купу професійних соросят, хіпстерів та інших диваків, що пообирали собі посади іміджмейкерів з діджиталізації бригади, чи стали івент-менеджером служби супроводу, чи старшим з видачі тушонки і вважають що можуть філософствувати на тему війни, на якій вони жодного дня не були. Це дуже хибна уява, це треба людям пояснювати. Топити за війну можуть лише ті, хто щодня дивляться в очі смерті. Хто під кабами проводить зачистки інфільтрованих ділянок і не розчарувався в обраному шляху. Хто штурмує і сидить на позиціях по кілька місяців. Хто вилазить поправляти антену після прильоту в посадці, бо хоче ще запустити десяток дронів по підарам. Всім іншим: які боячись опинитись в 225, потрапили в армію молодшим помічником прес-офіцера командування командувань, не треба про це нічого писати/казати. Бо до ризику та війни на цих посадах, «служачи» на зйомних квартирах в містах-мільйонниках, ви маєте менше стосунку, аніж ухилянт що переховується в павлоградській багатоповерхівці.
👁 7,220 26-06-04 16:44
Україна та Угорщина узгодили 11 пунктів щодо прав нацменшинЗокрема, учні класів із навчанням мовами національних меншин зможуть використовувати ці мови не лише під час уроків, а й у взаємодії між собою та з педагогами. Заклади освіти, де працюють такі класи або групи, отримають статус "школи нацменшини". У цих закладах дозволять дублювати інформацію на вивісках і в інших загальнодоступних матеріалах мовами відповідних меншин. Також передбачено, що директор або його заступник повинні володіти мовою відповідної меншини.Офіційнідокументи про освіту зможуть дублюватися мовою меншини на прохання батьків. Крім того, для випускників, які навчалися мовою нацменшини, завдання зовнішнього незалежного оцінювання можуть перекладати відповідною мовою. Виняток становитимуть тести з української мови та історії України.Окремий блок документа присвячений суспільно-політичним і культурнимправам національних меншин. Згідно з домовленостями, місцеві органи влади на територіях компактного проживання меншин зможуть вимагати знання відповідної мови від працівників або організовувати мовні курси.Також передбачено можливість використання мов меншин під час спілкування з місцевими органами влади. Представники нацменшин отримають право користуватися своєю мовою не лише усно та письмово, а й в електронній формі.Документ передбачає обов’язкові консультації з представниками національних меншин щодо законопроєктів, які стосуються їхнього правового статусу. Публічні заходи, зокрема зустрічі з виборцями чи спортивні змагання, організовані для представників меншин, можуть проводитися їхніми мовами.Крім того, у населених пунктах із значною часткою нацменшин можуть з’явитися дубльовані офіційні назви на будівлях органів місцевого самоврядування, обласних рад і комунальних підприємствДомовленості також дозволяють дублювати назви вулиць, площ, скверів та інших топонімічних об’єктів мовами національних меншин. Їхня символіка може використовуватися під час офіційних державних заходів за умови, що вона не домінуватиме над державною символікою України та відповідатиме законодавству. У мене просто немає слів. Міндічі — ліквідатори нашої державності.
👁 8,680 26-06-03 17:28
Зеленський:• рф має спроможність виробляти близько 120 балістичних ракет щомісяця. І це лише балістичні ракети. • російські втрати — 30–35 тисяч військових щомісяця. З них близько 63% – убиті, ще 37% – тяжкопоранені.• завдяки нашим ударам, рф стикається з очевидним дефіцитом пального на тимчасово окупованих територіях і в частині центральної Росії, а також із серйозними порушеннями у своїй логістиці. 1. Тобто, лише балістики московити можуть запускати по чотири ракети на день. І це без авіаційних і корабельних бомб та БПЛА. 2. Я не знаю звідки взята дана статистика. Як людина, що була дотична до FPV-секти, скажу що вона не репрезентативна. Бо бувають випадки, коли FPV не детонує (а на відео з окулярів воно якби приривається і детонує); бувають випадки що дрон залітає прям під ноги москалю, а москаль легкий трьохсотий; буває що залітає у юрбу москалів, що стоять і курять під накриттям, а там тільки пару трьохсотих. Слід памʼятати, що FPV — це кустарщина, а не серійне виробництво ВПК з багатолітньою історією, тому помилок доволі багато. Відео з FPV не дає обʼєктивного контролю, тому за його відсутності часто результат ураження — це фантазія екіпажу чи командира, що подає статистику. Більш досвідчені та совісні командири подають скромні статистики, більш нарвані та шапкозакидливі подають фантастичні цифри. Саме тому в рейтингу уражень часто можна побачити якусь 1537 бригаду ТРО, що «вбила» більшу кількість противника, ніж умовна топова 95 бригада ДШВ. Бо в ураженій «ниві» можна записати 2-300, а можна і 4-200.3. Це все добре на тактичному рівні. Проте як це нівелює удари по прифронтовій оперативній глибині та віддалених кутках нашої батьківщини? Московити можуть взагалі не просуватись на фронті, можуть стати хоч в глуху оборону під Оріховом, Краматорськом і Липцями, але довбати українські міста і села балістикою і шахедами роками. І що тоді? Українці мають жити щасливі в згорівших містах без вікон і пересуватись з кравчучками по Києву під ударами російського ВПК? Я чим більше читаю цю словникову діарею обох комуніке воюючих держав, тим більше викупаю наскільки вони далекі від всього що відбувається як на фронті, так і в тилу. Одні збираються спаленими бензовозами війну виграти, інші хочуть вбити «нацистську хунту» ударами по хрущівкам в спальниках.
👁 7,560 26-05-30 10:08
Якщо проаналізувати біографії росіян, що потрапляють до рук СОУ — це або зеки, або рецедивісти-порушники статті ук рф по водінню транспорту в нетверезому стані. В ерефії створюються умови, за якими в тюрмах залишається відносно небагато людей, а зеків змушуть підписувати контракти. Чому в Україні це не працює? Чому не можна створити умови, згідно яких людина піде захищати Україну зі зброєю в руках, а не сидіти на бюджетні кошти за тяжкі тілесні в барі? Така ж історія з водінням в бухому стані. Вдумайтесь: я особисто знаю людину 30 років, у якої більше !10! штрафів по 130 статті. В ерефії після рецедиву наступає кримінальна відповідальність, а не адміністративна, де алкоголіка звільняють від покарання, якщо він підписує контракт і відправляється на війну. Чому в Україні досі не криміналізована ця стаття? Чому ми чекаємо, поки дріфтуючий обйобаний феном дегенерат когось вбʼє? В більшості своїй відео з уражень FPV живої сили противника нашими операторами — це колишні російські зеки чи ті, кого звільнили від покарання в залі суду в обмін на підписання контракту. Тобто цих тіпів відправляють штурмувати цеглу та кущі, а не видавати шкарпетки на складі в Саратові (як це буває у нас, коли підсудного звільняють від покарання в залі суду і він типу йде служити). *Навіяно щоденними відео, де бухі ідіоти дрифтують по бульвару Лесі Українки в Києві, іноді навіть без водійських посвідчень.
👁 7,230 26-05-29 17:26
Уряд готує масштабну програму репатріації для понад 8 мільйонів українців за кордоном – разом з ЄС створюють умови для «м'якого та безболісного» повернення, бо і Європа не збирається їх затримувати, заявила голова Державної міграційної служби. Міндічі далі роблять вигляд, наче українці тікають не від їх незмінного царювання та війни, а через якісь інші причини. Основні причини міграції наступні: 1. Політика Зеленського та Путіна щодо України. 2. Війна, як наслідок пункту 1. 3. Економічна ситуація та відсутність фінансової підтримки населення як наслідок пункту 1 та пункту 2. Я не уявляю що на даний момент може побудити масове повернення українців додому. Задля добровільного повернення потрібно створювати умови — безпекові та економічні, в що я не вірю в найближчий перспективі. В те, що Зеленський домовився з деякими урядами євросовка щодо примусової депортації українських чоловіків, за якими вимушено поїдуть сімʼї в Україну ховатись по підвалах і йти працювати за 300 доларів на місяць — повірити можна.
👁 7,300 26-05-20 14:08
Україна має точніше обирати цілі для ударів по РФ, щоб не підігравати російським провокаціям проти НАТО, - Міноборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш."Україна повинна — і про це також говорять військові та в НАТО — значно точніше визначати цілі, щоб не створювати загрози безпеці країн Альянсу. Це може слугувати російським провокаціям і використовуватися Російською Федерацією для пропаганди, а також для ескалації конфлікту й посилення гібридної війни", - заявив польський міністр національної оборони. На думку цих дивних тіпів, гинути мають лише українці. Прокидатись щоночі від вибухів пʼятий рік поспіль мають тільки українські діти. Воювати мають виключно українські чоловіки. Українські жінки мають ховати своїх чоловіків, братів та батьків, що гинуть в наслідок бойових дій. Польський пан має спати спокійно, не має чути звуки вибухів і спокійно насолоджуватись вбивством людей, що починаються рівно з-за стрічки кордону. Єдина загроза Альянсу на сьогодні — це тільки такі дауни з ідіотськими прізвищами на посадах міністрів оборони в цьому самому Альянсі.
👁 15,100 26-05-18 18:32
Дехто вважає, що мігранти не будуть їхати в Україну через бідність та війну. Це не зовсім так. Дані твердження були актуальні ще кілька років тому, проте не зараз. До повномасштабного вторгнення, трудові мігранти в Україні були представлені громадянами Середньої Азії, які працювали в сервісах таксі та доставки. Також були представники азіатських та африканських меншин, що продавали речі на столичних та харківських ринках. Про іноземних студентів, з яких частина осідала в Україні писати не буду, вони не мігранти в класичному розуміння цього слова. Справа в тому, що в країни ЄС мігранти потрапляють або нелегально, або як туристи, або як політичні біженці. В Україні інша ситуація — тут «українська» влада спонукає бізнес запрошувати мігрантів з-за кордону, виплачуючи великі суми за доставку чужинської робочої сили (біля 4-5 тисяч доларів США). Бізнесу ця ідея не дуже подобається, але виступати проти режиму вони не будуть щоб гарантовано зберегти свій капітал, тому погоджуються на умови завезення індуса, якого має захистити український селянин та робітник на фронті. Щоб дістатись до Франції, індусу треба десь заробити декілька тисяч доларів, знайти схему як дістатись нелегалом до тієї Франції, втриматись там щоб не бути депортованим. Щоб дістатись до України, за індуса заплатять гроші за авіаквиток, працевлаштують, завезуть, легалізують під ключ, забезпечать житлом та зарплатою. Великий капітал не буває національним. Всіх цих блядей, які пішли на антинаціональні поступки та не захистили власних найманих робітників, погодившись замінити українських чоловіків на бангладешців, в ідеалі роздягти, націоналізувати та залишити ні з чим.
👁 7,590 26-05-15 16:09
Україна буде посилювати Чернігівсько-Київський напрямок через активність в Білорусі, — Зеленський А от і політично коректне обґрунтування збільшення мобілізації підʼїхало) Ерефія завершила формування десяти дивізій, по 12-15 тисяч в/сл кожна, що формувались в глибокому тилу. Почали формувати в 2024 році, закінчили буквально нещодавно. Дані дивізії знаходяться в бойовій готовності до застосування, туди перекидали досвідчених бойовиків після поранень, оперативний рівень офіцерів обкатався на війні в Україні. Вся нова техніка та більш-менш соціально адаптована публіка, яку зібрали по рекрутингу, відправили на поповнення нових військових зʼєднань. Як бачимо, попри ссаніну у вуха про відсутність людського потенціалу, неможливість комплектування і всього іншого — російське керівництво створило резерви для введення в бій або на українському, або на європейському (ха-ха) фронті. Насправді, звісно на українському. Тим часом, росіяни та білоруси запланували навчання «Барʼєр — 2026» неподалік північних кордонів України на першу половину осені. Основні загрози будуть традиційно для Чернігова, Києва та Житомира в меншій мірі. Поки достеменно невідомо про подальшу роль даних десяти дивізій, проте можна припустити що вони не поїдуть охороняти кордон з Монголією після навчань. А далі думайте.