Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Билини IV Імперії ✙
Añadido 06 dic. 2025

Билини IV Імперії ✙

@sanatoriy_satany
Número de suscriptores: 18 596
Fotos: 2,620
Videos: 214
Enlaces: 1,170
Descripción:
вісник ультраправої молоді Для бажаючих підтримати канал: Крипта TRC-20 (USDT) TFRqtNhF1Y2Q1GK1Qbrc9vHnjtqrzYY882 Конверт Приватбанк https://www.privat24.ua/send/j598r
Fuente

Билини IV Імперії ✙ | Людина пише про обман з контрактами молодняка по системі «18-24», яким...

Logotipo de la comunidad de telegram - Билини IV Імперії ✙ Билини IV Імперії ✙ @sanatoriy_satany
9 380 Vistas/Alcance 2026-02-09 08:41 Mensaje №5842
Людина пише про обман з контрактами молодняка по системі «18-24», яким обіцяли річну бронь і виїзд закордон, а потім відверто кинули. Починається. «Штурми Вісли», «розстрільні ями Берліна», «українські паспорти в зс рф». По порядку. Штурм річки мала б проводити українська армія в рамках боротьби з українофобією нашими західними сусідами, яка серед місцевого населення є вже більш популярною, ніж у москалів. «Розстрільні ями» - це не гіпотетичне окупаційне завтра, а наше сьогодення. Хто дотичний до Курської операції чи знає ситуацію по 102 батальйону 108 бригади — знають що про я кажу. «Українські паспорти» - це тупий міф. Вам про це неодноразово казав генерал Буданов, але це ніхто не слухає. У москалів все нормально з мобілізацією, як і з грошима на виплати. Те що місцеві, залишені в окупації отримують паспорти і підписують контракт щоб вбивати українців - це факт. Якщо ми говоримо про фактаж та конкретику, а не «інформаційно-психологічну війну», яка в Україні скотилась до рівня огульної скабєєвщини.