Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - В барі у Портера
Añadido 09 jun. 2021

В барі у Портера

@portersbar
Número de suscriptores: 161
Fotos: 234
Videos: 21
Enlaces: 421
Descripción:
Якщо ви втомилися від звичайних інформаційних каналів про футбол, тоді вам сюди. Канал Євгена Мороза. Для зв'язку: https://t.me/yevhenmoroz

👥 Número de suscriptores

161
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

214
Promedio/Día:: 213
Promedio/Tiempo:: 130
ERR: 132.92%

📊 Mensajes por Día

1.1
Último día: 4
Promedio semanal: 2.6
Promedio por día: 1.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 49 22-08-30 10:18
Усі ці виправдальні заяви Ігора Циганика можуть ввести всіх в оману, для чого взагалі вирішили створювати єдиний пул.Для тих, хто може не бачив чи не чув. Циганик вирішив записати довге відео зі спічем щодо того, що насправді відбувається з трансляціями УПЛ, і чому правда саме за 2+2, Football Hub та іншими.Найцікавіше, що керівництво усіх цих проєктів (а як казали в одному моєму улюбленому фільмі - все одно усе зводиться до однієї людини) вирішило використати інший нарратив. Після того, як стало очевидно, що Сетанту ніхто і не збирається критикувати, Циганик вирішив використати інший: це все погана УПЛ зі своїми інтересами, а Сетанта дуже хороша, "у мене навіть підписка є, щоб дивитися АПЛ".Інакше кажучи, після феєричної атаки "плюсів" на Сетанту (згадайте, як там порівнювали рейтинги матчу Динамо - Дніпро-1 на 2+2 та Сетанті, хоча остання просто його не показувала), тепер об'єктом удару стане УПЛ.Керівництво УПЛ (а це означає УАФ, а це означає Павелка) критикувати простіше. Тут давня ворожнеча, і насправді її зараз усі і бачать.Але, повертаючись до питання срачу щодо трансляцій. Не слід забувати одну просту річ: все впирається у юридичну площину та права власності.Якщо права належать УПЛ, то дії Динамо, Дніпра-1 та інших - це просто футбольний сепаратизм. Щось нагадує мені 2014 рік, коли Ахметов казав "услишьте Донбас" чи Юго-Восток. І у такому випадку рішенням УПЛ має бути лише одне - виключення цих клубів зі свого складу. Права на делегацію команд у єврокубків збережуться за УПЛ, а Динамо та Дніпро-1 хай собі створюють Суперлігу (відсилка до хокею, якщо хто не зрозумів) і грають собі незрозуміло для чого. Що трапиться під час цього? Розриви контрактів, може навіть і бойкоти. Або футболісти будуть смиренно грати собі незрозуміло для чого, лишень би грошики падали на картку (але чи довго це відбуватиметься). Якщо ж права належать клубам, то тоді новина погана у тому, що УПЛ кинула Сетанту. Бо не змогла забезпечити повну передачу прав, внаслідок чого їх делегували 11 клубів замість 16. Ну і права також бувають різними - схоже, що Сетанті вдалося довести, що діджитальні права у повному об'ємі все ж належать саме їм, але тут треба мати усю повноту інформації. Але щодо телевізійних прав - такої впевненості точно поки нема.Проте поки що виглядає все так, що "плюси" свідомо йшли на цей футбольний сепаратизм (дарую визначення УПЛ, це краще налаштовуватиме маси проти "плюсів). Чому? Бо якщо забути все, то я не розумію, де вони були під час тендеру. У них є два канали для трансляції матчів, платформа яка-ніяка. Та й фінансові можливості власника цих каналів, підозрюю, дозволяли б запропонувати більші гроші, аніж у підсумку дає Сетанта (так, ми повернулися б у гірший варіант Футболів, бо графіка "плюсів" - це ж відвертий жах, так не можна). Але принаймні всі були б на одній платформі і безкоштовний футбол для людей!Чому це питання настільки принципове? Бо я не вірю в ідею безкоштовних трансляцій. Вона неможлива з однієї простої причини: все ж хтось за це платить. Хтось стоїть з камерами, хтось коментує, хтось виконує функції оператора, режисера і т.д. За усі ці функції люди отримують зарплату. У випадку з Сетантою - це власник, який намагається заробити на цій діяльності. У випадку з "плюсами" - власник, якому просто подобається мати щось своє і бути незалежним від чиїхось "хотєлок".Проте моя позиція одна: "плюси" зробили свій крок, коли відмовилися брати участь у тендері. Сетанта була, вона виявилася переможцем. І, знову ж таки, якщо права дійсно належать УПЛ, я бажаю усім тим, хто дотичний до ідеї "ми рейдеримо і робимо все, що хочемо, бо ми так звикли", залишитися ні з чим. Принаймні з українським футболом. Яким би він не був зараз через війну.
👁 50 22-08-15 11:17
Поки всі "насолоджуються" останнім місцем МЮ в АПЛ, ніхто чомусь не звертає уваги на Вест Гем. А дарма.Вест Гем показав два потужні попередні сезони під керівництвом Девіда Мойєса. І якщо прогнозувати для когось спад у цьому сезоні, так це саме для Вест Гема.Ні, Вест Гем не виглядав погано проти Ноттінгем Форест. Класні моменти, на 2-3 голи можна було точно розраховувати. Але один гол не зарахували, другий гольовий удар влучив у перекладину. А у вирішальний момент пенальті пішов до рук Діна Гендерсона (дуже шкода, що в МЮ він так і не отримав шансу).Якщо оцінювати потенціальні можливості Вест Гема наразі, то це не команда з топ-7. Взагалі зараз ні про кого напевно так казати не можна: Ньюкасл обов'язково підійметься, але наскільки високо? Брентфорд дивує лише зараз. Брайтон - класний, але навряд чи уникне необов'язкових втрат очок. Вулвергемптон та Лестер не стали сильнішими.За такої конкуренції Вест Гем ще нічого не втрачає у контексті боротьби за єврокубкову зону. Але за великим рахунком трансфери не вирішили проблем і не додали ширини лавці (хоча з нетерпінням очікую на повноцінний дебют в основі Максвелла Корне). Не кажучи вже про те, що у складі залишився лише один здоровий центральний захисник, і це не може не відображатися на грі в обороні.0 очок після Ман Сіті та Ноттінгем Форест - не такий вже й вирок, як у випадку з МЮ. Але цей сезон для Вест Гема буде дуже важкий, і мій обережний прогноз - команда залишить межі топ-7.
👁 64 22-08-08 14:05
Довго не міг зрозуміти, як саме Барселона буде обходити ситуацію з невиплатою боргів перед Френкі Де Йонгом. Як нарешті механізм знайдено.У двох словах: Барселона посилається на те, що контракт з Де Йонгом було перепідписано у жовтні 2020 року. А перепідписанням займалося... Так, звичайно, попереднє керівництво на чолі з Жозепом Бартомеу.У тій останній угоді Барселона не лише продовжила контракт з Де Йонгом, але й знизила йому зарплату на 18 мільйонів євро за два сезони (пандемія коронавірусу, всі йшли на скорочення зарплат). За умови, увага, компенсації цих грошей у наступні чотири роки. Власне, про ось цей борг і йде мова.Що хоче нове керівництво Барселони? Звісно, що нічого платить не збирається. Але тепер воно має намір анулювати дію того продовженого контракту і залишити той, який він підписав у той же день, коли відбувся трансфер з Аякса.Інакше кажучи, Барселона не лише хоче позбавити Де Йонга цих 18 мільйонів євро, які йому не заплатило попереднє керівництво. Але й не компенсувати цю суму упродовж наступних чотирьох сезонів - зарплата буде базовою, а не "покращеною" (з врахуванням компенсації).Цей же маневр Барселона хоче провернути не лише з Де Йонгом - тер Штеген та Піке також підписували "ковідні" угоди, як і Клеман Ленгле (той, щоправда, вже в оренді у Тоттенгемі).Про реакцію говорити не має сенсу: Де Йонг хоче свої гроші, попереднє керівництво Барселони стверджує, що все було легально. А у профспілці нідерландських гравців взагалі вважають дії чинного керівництва Барселони тиском на футболіста.Чим все закінчиться - будемо дивитися, але якщо я правильно розумію, попкорн може лише доставати. Бо через борги перед Ла Лігою на 150 мільйонів євро Барселона і досі не може заявити новачків на сезон. Так-так, і Роберта Левандовські також.
👁 52 22-07-31 12:37
Гвардіола заступився за Голанда після Ком'юніті Шилд. І це не лише дипломатія.Ліверпуль переміг у першій, напівтовариській грі проти Ман Сіті. Головна ж увага була зосереджена на першому офіційному матчі Ерлінга Голанда.Звісно, ця хиба Голанда вже стала вірусною. У схожу ситуацію потрапив і Дарвін Нуньєз під час товариських матчів - інший новачок у грі Суперкубка Англії, який, на відміну від норвежця, забив сам і заробив пенальті у ворота Ман Сіті.Голанда обов'язково ще критикуватимуть за нереалізовані моменти. Але Гвардіола правий: ця критика є передчасною.Що сподобалося найбільше? Мабуть, те, що Голанд дуже класно відчуває позицію, де має знаходитися. Особливо на фоні Ман Сіті, де нападників вже не було, здається, дуже довго, хоча це не так.Голанд діяв саме як класичний нападник. Ні, він ще багато гратиме на команду, і ми це побачимо. Але навіть ця невдала гра проти Ліверпуля показала, як він може урізноманітнити гру Ман Сіті. Не знаю, чи вирішив Гвардіола перемагати простіше, аніж у попередні сезони, але Голанд точно йому дасть таку можливість."У Голанда було 2-3 моменти у першому таймі і ще один наприкінці матчу. Він постійно створював загрозу, багато боровся, пересувався. Здорово, що він побачив, як це грати в іншій країні та іншій лізі. Він не забив, але він неймовірно талановитий гравець і без сумніву це зробить".P.S. Нуньєз - Голанд 1:0, але норвежець має перемогти уругвайця у бомбардирській гонці сезону.