Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - На лезі Оккама🇺🇦
Añadido 13 sep. 2021

На лезі Оккама🇺🇦

@okkamblade
Número de suscriptores: 65
Fotos: 2,620
Videos: 73
Enlaces: 976
Descripción:
Відсічемо зайве! Все буде Україна! Особисті писати сюди: @veta_noir ;)

👥 Número de suscriptores

65
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: 0

👁️ Vistas promedio por mensaje

50
Promedio/Día:: 63
Promedio/Tiempo:: 49
ERR: 76.92%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 1
Promedio semanal: 0.9
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Забула вчора похвалитися. Була на черговій зустрічі із класними Гліба. Отримала задоволення.По-перше, від виразу їх облич, коли я дістала ті самі папери від незалежної психологині. У людей аж пара з вух пішла. В мене хвилин п'ять активно і швидко говорили німецькою, навіть руками махали від повноти почуттів. Нагадаю, незалежна спеціалістака вибірково побувавши декілька днів на уроках, таємно спостерігала за Глібом, а потім протестувала йогота написала звіт, що проблема не в моїй дитині і тим паче не в його інтелектуальних здібностях, а в оточенні, та рекомендувала змінити клас. Класні емоційно не погоджувалися зі звітом. Типу, вони будуть писати у цей центр, хай виправляють звіт.Кажу, ви хочете ще одне обстеження? Їх попустило. Сказали ні, але хочемо щоб змінили формулювання, бо деякі висновки їм не подобаються. Я, нажаль, не можу оцінити формулювання, мені знання мови не дозволяє, але тепер прям цікаво, що ж там написано, що їх так підірвало. Дізналася від іншої Глібової вчительки, що коли психологиня була на її уроці, малий як раз дуже активно працював. Була його улюблена тема по зоології, так що він навіть під забув свій страх перед мовою та хизувався енциклопедичними знаннями про тварин. Я б дорого дала, аби побачити вираз обличчя психологині, якій класні розказували, що Гліб у розвитку на рівні младшокласника. Потім виявилося, що малий спілкується з учнями з інших потоків ( тут учні з усього потоку розподіляються по різним предметам, які хто обрав, а клас, як клас збирається тільки на основних), що характерно, з тими, хто його не чіпав. Версія про те, що Гліб у соціальному плані недорозвинений теж провалилася. А тут ще знову ж таки, вчителька з іншого предмету почала розповідати, що на її курсі малий спілкується із різними учнями і назвала декілька імен, які навіть я від малого не чула у розповідях про школу. Глібів класний на це видав: Але коли Гліба гукають грати у футбол, він відмовляється!Я: Звісно, знову наша основна проблема, що малий забуває форму на фізкультуру. Інших немає. Вже вдома я витягла з малого, що виявляється, він відмовляється грати у футбол, бо однокласники дуже сильно б'ють по м'ячу та декілька раз поцілювали йому в живіт. Бо вчитель ставить малого, який у футбол не грав і не любить, воротарем. Просто Гліб мені не жалівся.Сука. І правда, чому він відмовляється грати із цими людьми? Ніяких припущень. Але, на щастя, цей сюр підходить до кінця. Малого з наступного року переведуть у інший клас і до інших класних вчителів. Алілуя! Я знаю з чого виросли ноги у проблем Гліба із однокласниками. Але я уявити не можу, чого його в зубах носять класні. Бо малий не з тих, хто доводить вчителів. Хріна лі вони так у малого вчепилися і намагалися довести, що він ледве не розумово відсталий та соціально некомпетентний. Щоб що? З іншого боку, я багато разів тут чула, що над українськими дітьми знущаються в школі. Але гавкатися зі школою стали лише я і ще одна мама. Вона взагалі підключала поліцію, але у розмові зізналася, що не певна, що подолає цю всю бюрократію, та як що що, готова забрати дитину і взагалі переїхати і інше місто. Від інших я чула лише: "Ну а шо ми зробимо? Хай діти між собою вирішують." ( Потім ці самі люди розказують, що діти з ними не розмовляють, почали пити, бо ж слабоалкоголку і пиво продають починаючи з 16, пропадати ночами та що з ними робити не зрозуміло).Може ці вчителі теж очікували, що я не буду битися за свою дитину? А коли почала, подумали, що злякаюся, раптом малого і справді визнають із якимись відхилиннями, а це питання потім усе життя? Не беруся сказати. Але цікаво. Дуже цікаво, чому дорослі люди можуть настільки ущемитися на дитину.Звісно, потрібно ще діждати остаточних паперів про перевод, та власне, дотягнути до кінця року. Але я вам передати не можу, як приємно було дивитися вчора, як у класних підгорає.
Іноді я почуваюся чудовиськом. Сьогодні малий розгепав свій телефон. Ну як, він працює, але екран в тріщинах. Ну ок, я зітхнула, сказала, що попереджала і поки що на новий телефон у мене немає. Буде ходити із таким. Свого роду і не погано у педагогічних цілях. Перед цим малий допоміг втопитися моїм навушникам. Ну як би теж - ой. Сумно, я засмучена, але ну що ж. Я ж знаю який він — як вітер. Неуважний, різкий, надто занурений у власні думки і власний світ. Я така сама, чого там. Але ви б бачили, як він мені про телефон казав. Чесно, було враження, що він очікує, що його зараз вб'ють. З навушники взагалі, спробував сам себе покарати, відклав усі гаджети і поривався віддати мені власні. Якби я побачила таке зі сторони, вирішила б, що дитину вдома луплять, як мінімум.Я не б'ю своїх дітей. Ніколи. Я навіть не ору на них. Майже. Було, рявкала, але це можна порахувати на пальцях. Я вичитую, звісно, бо ну а як інакше. Більше занудно, ніж агресивно. Може іноді надто давлю на совість... Але ну справді, я ніколи не ставила за мету, аби мої діти мене боялися, або — взагалі чудово — намагалися покарати себе самі. От звідки це? У Дарки, до речі, меньше, хоча, здається до неї я все ж більш сувора, ніж з малим. Кожен раз у такі моменти я почуваюся не просто чудовиськом. Я прям повертаюся у всі ті моменти, коли мої батьки, партнери, друзі, своїми діями давали мені зрозуміти, що я чудовисько, що мені неможна казати правду, або не можна розмовляти по-людськи, або що зі мною важко. І я не розумію, що роблю не так. У мене що аура така, що я так давлю? Як у мене вийшло закласти в дитину таку суворість до самого себе? Це капець.
Добрий вечір, пані та панові! Звіт від благодійного фонда Бавовна до вашої уваги! Цього тижня ми встигли:- Видати ще багацько 3D друкованих запчастин, які будуть робити Бавовну;- Переробити і видати цілу купу балонів для пропану;Фінансовий звіт:- Зібрано з минулого звіту: 1 700 грн + 1000 грн ;- Витрачено з минулого звіту: 1000 грн; (Залишок: 18 256 грн + 755 грн);--- 1000 грн - Сплата за пластик для 3д друку 3 кг;Нагадаємо, що на прохання хлопців з 225 ОШП ми змінили ціль збору. На зараз критична потреба у транспорті, бо весь евакуаційний автопарк виведений з ладу. Тож усі зібрані на зарядну станцію гроші будуть направлені на ремонт автівок для 225 ОШП.Розіграш відбудеться завтра, тож сьогодні у вас є ще трошки часу, аби долучитися. Кожні 100 грн — одне місце в розіграші. Головний лот — набір Lego із наймилішими роботами WALL-Е та EVE. Реквізити: 🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/62SuBZtzAU💳Номер картки банки4874100025996995А, якщо ви бажаєте допомогти, але не хочете приймати участь у розіграші реквізити основного збору:🎯Ціль: 70 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4WFzJbEsYc💳Номер картки банки4874100026649858
Пані та панове, це терміново! Хлопці з 225 ОШП дуже вдячні вам за допомогу, але просять змінити ціль збору. Нажаль, життя вносить свої корективи, а потреб так багато, що приходиться обирати, що нагальніше.Від самих бійців:"Маємо на балансі декілька різноманітних евакуаційних та робочих авто, всі старі чи нові дизеля.Регулярні проблеми з якістю військового пального, стан військових дорог та нинішні ціни на запчастини та роботи призводять до того, що елементарно не вистачає для підтримки боєздатності підрозділу.Не кажучи вже про враження з боку ворога. Після нього нажаль ремонтувати частіше всього нічого. "Зараз, як бачите, важливіший ремонт евакуаційного транспотра. Наразі, проблеми із усим транспортним парком. А без коліс встає питання, як спасати життя воїнам що нас боронять. Кожні 100 грн — одне місце в розіграші. Головний лот — набір Lego із наймилішими роботами WALL-Е та EVE. Розіграш і збір закриваються сьогодні ввечері. Ваша допомога потрібна якнайшвидше! Реквізити: 🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/62SuBZtzAU💳Номер картки банки4874100025996995А, якщо ви бажаєте допомогти, але не хочете приймати участь у розіграші реквізити основного збору:🎯Ціль: 70 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4WFzJbEsYc💳Номер картки банки4874100026649858
Мене виховували з точки зору "треба", "хочеш не хочеш, мусиш", "я - остання літера абетки". Тобто, у якому б стані ти не була, спочатку справа: навчання, робота, побут. Спочатку те, що для всіх, те, що є обов'язком. При такому підході "помри, але здохни" — майже гасло. Бо організм довго існувати в такій парадигмі відмовляється і ламається. І на відновлення витрачається особистий час. Той самий, який зазвичай люди витрачають на відпочинок, відпустку, задоволення, зустрічі з друзями, тощо. Більш того, родина наполягала, аби я відмовлялася від розваг, аби підлататься. Це ж логічно. Це турбота. От і виходить, що як працювати — ти в будь якому стані годний. А як розважатися, чи займатися тим, чим подобається: "Куди ти у такому стані?"І вилізти з цієї парадигми дуже складно. До чого це я? Це моя дитина повернулася зі шкільної подорожі. Аж прозора, із свинцовими колами під очіма, диким головним болем і текстом:" 37К кроків за день. Ніколи більше." Але із незабутніми враженнями, купою історій про нове коло спілкування, захватом від нового міста та величних пам'яток античності. І обгорілим носом. ) І я дивлюся на неї і думаю: "От що я за мати, малу, після запалення легенів, у таку важку подорож, контакти із багатьма незнайомцями... А як же імунітет? А як же відпочити?" Потім згадую все те, що описала вище і думаю: " Як би була можливість, я б її на довше відправила, або ще куди-небудь, бо такі враження лікують краще, ніж сидіння вдома."
Вітаємо, пані та панове! Буде п'ятниця і буде звіт. За цей тиждень благодійний фонд Бавовна встиг зібрати бійцям:– турнікети 4 шт;– підсумок-органайзер Combo Pack 1шт; – нагрудний адміністративний підсумок 1шт;- підсумок під турнікет 2шт;– підсумок під магазин 4шт; Фінансовий звіт:- Зібрано з минулого звіту: 11 658 грн + 13 290 грн ;- Витрачено з минулого звіту: 13 290 грн; (Залишок: 19 064 грн + 755 грн);--- 2 360 грн - Сплата за 4 турнікета СІЧ ;--- 8 500 грн - Сплата за комплект керамічних плит;--- 930 грн - Сплата за підсумки магазинні 3 шт;--- 1 500 грн - Сплата за комбінований нагрудний підсумок;Та не забувайте, що триває збір розіграш дл 127 ОВМБр на пристрій радіоелектронної розвідки "Чуйка 3.0". Приз розіграшу: фоторепродукція картини Володимира Реброва із підписом автора.Умови розіграшу, вам знайомі: 100 гривень — одне місце в розіграшу. Що більший донат, то більші шанси на виграш. Розіграш триватиме тиждень, до 3.03.26.Банка розіграшу: https://send.monobank.ua/jar/63h77Bug2MЯкщо ви волієте не брати участь у розіграші, абе бажаєте допомогти, реквізити основного збору: 🎯Ціль: 25 700.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/ABHY5D9jSm
12 років війни. 4 роки повномасштабного вторгнення. Століття боротьби за незалежність. Незламність це вже давно культурний код нації. Воля і сміливість вшиті в генетику. Україна бореться і відстоює себе руками і вчинками, роботою та зусиллями, життями сотень тисяч українців. Ми виграємо цю війну. Разом. Тримаймося, друзі. Та працюємо на перемогу.І, не відкладаючи надовго, благодійний фонд Бавовна оголошує розіграш підтримку збору на пристрій радіоелектронної розвідки "Чуйка 3.0" для 127 ОВМБр. Приз розіграша: фоторепродукція картини українського художника Володимира Реброва із автографом. Графіка стала його способом виразити весь біль та гнів, що зростали від перших днів повномасштабного вторгнення. Чорно-білі роботи пана Реброва несуть у собі жовті і блакитні акценти, як символ надії та непохитної волі. Умови розіграшу, вам знайомі: 100 гривень — одне місце в розіграшу. Що більший донат, то більші шанси на виграш. Розіграш триватиме тиждень, від сьогодні і до 3.03.26.Банка розіграшу: https://send.monobank.ua/jar/63h77Bug2MЯкщо ви волієте не брати участь у розіграші, абе бажаєте допомогти, реквізити основного збору: 🎯Ціль: 25 700.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/ABHY5D9jSm💳Номер картки банки4874100025542559
Друзі, цього разу я проситиму гроші не на збір, а для себе, проте в обмін на книжки. На фото — частина моєї бібліотеки, якої я хочу позбутися шляхом продажу. Більшість видань абсолютно нові (випадково куплені дублі і те, що бралося за принципом "це всі читають, давайте спробую і я") або читані лише раз. У декількох проставлений мій екслібрис. Як це все оцінювати — я не дуже розумію. Тому покладуся на ваші уявлення про прекрасне і бажання віддячити за нього дзвінкою монетою. Моя головна мета в цій ситуації — продати все, що є на фото, а скільки я на тому зароблю, питання вже другорядне. Тож якщо ви придивилися для себе книжку чи декілька, будь ласка, напишіть, що бронюєте її, в коментарях до цього допису і приходьте до мене в приватні @RobbieHeinlein домовлятися про вартість. Торгуватися я навряд чи буду. Додаткові фото стану книжки за запитом зроблю. Доставка — Новою Поштою вашим коштом.Коротше, допоможіть, будь ласка. Репостити, мабуть, теж можна. Згодом буде такий самий допис про пазли.
Під кат, бо буду нити. Насправді, мені треба якось це все собі записати, аби зрозуміти, наскільки збитий у мене приціл. Вже десь місяць, а то і трошки більше у мене херня із тиском. Доходить до 191/106 і не одноразово. Мені нарешті змінили пігулки, але це меньше тижня. Звісно, весь цей час я не могла лежати пузиком верхи. Я трошки збивала тиск і вимивала ту довбану плісняву, прибирала, готувала, бігала у школу, по лікарнях за Гліба і Дарку, писала листи по різним інстанціям, розсилала СV... Сьогодні прокинулася із 170/95. Мені винесли мізки за плісняву. Пояснила, що не буду нічого сьогодні робити, мені пагано. Мене допиляли. Плюнула, вирішила, від нервів гірше, ніж від роботи. Відмила де достала. Лізти на драбину і мити стелю відмовилася. Мама попросила тітку допомогти. Плісняву нам відмили, але стіни, меблі, підлога, все у хімії та фарбі. Я за цей час приготувала обід. Вигребла скандал, нахріна готувала, раз мені так пагано, сіла б і сиділа. Сіла посидить. Вибрала скандал, чому я не мию санвузол, бо там же все в хімії, в мами сил немає, а у мене ні стида, ні совісті, ні співчуття. Шо я за людина така. Я відмила санвузол. В повному ахуї. По перше з прид'яв, по друге з перевзування в повітрі, по третє з власної витримки, бо вислухала я це все мовчки. Так, у неї проблеми із суставами, вона після онко, у неї проблеми зі сном, їй боляче. Справді не можна було підлждать доки мене відпустить? Справді не можна було домовитися зі мною, що ок, хай постоїть поки так, тебе відпустить, помиємо? Справді не можна було нормально сказати: ну от так, треба знову взати себе в руки, ноги, на слабо, але піти і помити все, бо хімія, діти, пліснява, а я не можу? Зараз сиджу і намагаюся зрозуміти, а чи це правда у мене ні стида, ні совісті, ні співчуття?#sweethome_massarsksh
П'ятниця, пані та панове. Тож благодійний фонд Бавовна за традицією звітує за тиждень.І на цьому тижні ми: — замовили багацько одноразового посуду та необхідного побутового приладдя для війскових; — замовили і готуємо відправку бійцю потужний повербанк; — замовили і готуємо передачу тренінгових шкарпеток з підігрівом щоб нашому захиснику було тепліше;Фінансовий звіт:- Зібрано з минулого звіту: 10 012 грн + 11 151 грн + 15 381 грн;- Витрачено з минулого звіту: 11 151 грн; (Залишок: 42 279 грн + 755 грн);--- 1 143 грн - Сплата за Power bank Hoco DB03 100000mah 22.5w--- 3 175 грн - Сплата за Шкарпетки з підігрівом і блоком живлення на 2200 mAh--- 1 028 грн - Сплата за Ложка столова одноразова пластикова Біла 2000шт--- 2 430 грн - Сплата за Миска одноразова пластикова глибока 500 мл 2000шт--- 742 грн - Сплата за Одноразовий пластиковий прозорий стакан 180 мл 2000шт--- 906 грн - Сплата за Лопата для снігу/зерна пластикова з оцинкованою планкою--- 500 грн - Сплата за Папір туалетний 60 рулонів--- 136 грн - Сплата за совок для сміття 4 шт--- 716 грн - Сплата за віник для сміття 4 шт--- 375 грн - Сплата за ганчірка для підлоги 10 шт;На цьому тижні ми завершуємо збір на батареї для БПЛА Лелека для 23-ї окремої бригади ОГП "Хортиця". Нажаль, їм надає крила не редбул. Тож, годуймо пташок правильно! Віримо що ви у цьому з нами. Реквізити збору:🎯Ціль: 73 600.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4B95qjcddH💳Номер картки банки4874100020890425