Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олег Мудренко
Añadido 14 jul. 2024

Олег Мудренко

@mudrenkooleg
Número de suscriptores: 333
Fotos: 2,590
Videos: 412
Enlaces: 454
Descripción:
Мої думки та цитати розумних людей.

👥 Número de suscriptores

333
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -5
Promedio/Mes:: -14

👁️ Vistas promedio por mensaje

100
Promedio/Día:: 156
Promedio/Tiempo:: 84
ERR: 30.03%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 2
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 67 25-05-05 20:10
Ворог продовжує атакувати нас ударним БПЛА невідомого типу. Уперше застосування такого БПЛА було було зафіксовано в Сумах у лютому 2025 року. Останнім часом його застосування також фіксується на Сході.На БПЛА встановлений акумулятор ємністю 34 Аг, що дає йому можливість доставити бойову частину вагою 3 кг на відстань до 80 кілометрів. БПЛА зібраний на 100% з імпортних комплектуючих.На перший вигляд БПЛА не викликає особого інтересу, але всередині це абсолютно інноваційний продукт. БПЛА управляється через мережі мобільного зв'язку LTE, має інерціальну та супутникову систему навігації, але це не головне. БПЛА обладнаний потужною камерою 14 Мп, модулем розпізнавання і обробки відео JETSON. Знизу встановлений лазерний далекомір, який дає можливість БПЛА орієнтуватися за картою висот. На борту стоїть високошвидкісний жорсткий диск, який заповнений інформацією для орієнтування об'ємом понад 100 гігабайт. Також БПЛА має велику обчислювальну потужність. Кілька разів фіксувався політ даного БПЛА групами від 2 до 6 бортів, що не виключає інтегрованого ройового рішення на борту.Такий тип ударного БПЛА багатьма експертами оцінюється, як майбутнє, тому що дроном керує штучний інтелект і при цьому дрон не залежить від сигналів супутникової навігації та його управління не може бути пригнічене засобами РЕБ. Такий дрон може потенційно навіть фіксувати роботу засобів ППО і зенітних дронів і виконувати маневри ухилення.Поки що застосування такого типу БПЛА не є настільки масовим, як, наприклад, Ланцет, але він зустрічається дедалі частіше, вочевидь, наш противник зараз відпрацьовує варіанти застосування його в бойових умовах.Я б хотів попросити наших конструкторів БПЛА звернути увагу на це вже існуюче рішення противника для розробки аналогів.
👁 136 25-05-01 21:06
Осилив я цей текст. Можу втішити. Це не кабала в стилі бельгійського Конго. Але й не план Маршала. Це фільчина грамота. Типу як про незламну потужність, які Ze десятками підмахував, мельтеша по світу.Грамота, до речі, злегка корисна. Трамп сто днів при владі. Просрані всі полімери, провалені всі "геніальні" ідеї. Охлосу треба показати хоч кролика з капелюха, хоч епохальний договір про гори літію і річки нафти)))) Тому то американські чиновники легко йшли на зміну умов і особистості підписанта. Загалом, в очах Трампа ми тепер корисні ідіоти, не шкідливі. Уже хліб.А про військову допомогу в реальних розмірах, про відновлення країни (якщо вона взагалі якимось дивом виживе) - зараз не йдеться. З огляду на те, хто при владі що в США, що в нас - це хоч щось.Буду вдячний за розумні коментарі за змістом угоди. Від тих, хто її читав сам. А не в переказі пікейних жилетів і оповських кур'єрок.Нікому не вірте - перевіряйте все самі. Для довголіття корисно.Посилання на текст угоди - у коментарі. Моє творіння в ШІ - для настрою)
👁 93 25-04-28 18:42
​​Москва офіційно висунула свої вимоги для замирення. От взагалі ні фіга нового. Кремлю потрібно: - денацифікація (що воно таке - Москва роз'яснить окремо) і демілітаризація України- невступ України до НАТО- міжнародне визнання (читайте - визнання Україною) захоплення Криму, Севастополя, Луганської, Донецької Запорізької і Херсонської областей- повернення всіх санкції і замороженних активів- ЗАЕС - лишається російської- повернення до України російської мови та російської церкви - окрім "денацифікації". Одним словом - взагалі нічого нового. Цією заявою я передаю привіт всім хто закликав прийняти пропозиції Трампа "бо вони нереально гарні". Вітаю, ці особи просто і банально змарнували туєву хучу свого і чужого часу. Бо Трамп міг вигадувати гарні пропозиції, погані пропозиції, огидні пропозиції - та будь-які. А Москва хоче - ОЦЕ. І єдиний спосіб для Трампа припинити війну - погодитися на ОЦЕ. Тому коли Олешки, Арестовичі, Луганські, Шарії та Дубінські закликають вас до "замирення" вони закликають вас до ОЦЬОГО. Тобто ми самі мусимо подарувати ворогові українські Херсон і Запоріжжя (на секундочку - моє рідне місто). Скільки Буч там влаштують окупанти - здогадайтеся самі. Що вкладають окупанти в термін "денацифікація" - здогадайтеся теж. Оцього від нас хочуть. Очевидно, Зеленський на таке не погодиться. І Європа не погодиться - в західній пресі вже просторікують, якщо Україна зараз замириться на умовах які Москва зможе подати як перемогу, наступними цілями для ударів стануть країни Балтії і Польщі. А там Фінляндії та Швеції - приготуватися. Так що, не малюйте собі ілюзій. Ніхто не захистить Україну крім українців. Фронт стабілізується там де ми його втримаємо. Іншого не дано. Інше - це самим віддати Москві українські міста і самим простелитися перед окупантом. Тому за допомоги США, без допомоги США, з Європою - як вийде. Але мусимо битися. Вибору нам ніхто не дав. Єдине що надихає - дуже схоже на те, що Пуйло має всі шанси повторити долю Гітлера, буде марити "денацифікацією і демілітаризацією України" коли РФ буде стояти на порозі голодних бунтів. Ці його пропозиції - зайве підтвердження. І так, спеціально для мудрил, що хочуть написати: "Він у тилу сидить". Так, я у тилу - на навчальному центрі. Я навчаю пілотів на БПЛА. Я гарно навчаю пілотів. Я роблю це тому що мені наказали. Для цього мене перевели з фронту - наказом. На відміну від деяких, я жодного разу не бігав у СЗЧ і не відмовлявся виконувати накази. Накажуть на фронт - піду на фронт. Я сержант ЗСУ і я виконую накази. А зараз мені наказано навчати і передавати бойовий та професійний досвід. Досвіду я маю багато - з АТО, з АрміїСОС, з фронту... Я це роблю. І ще я зараз завдаю ворогу шкоди в рази більше, ніж якби сам водив один БПЛА. Мої хлопці і дівчата гноблять ворога по всьому фронту - а я готую на фронт нових і нових.Я цим пишаюся.
👁 76 25-04-19 22:32
Те, що відбувається зараз — це «бєспрєдєл». Але поки що — лише на першій стадії.Про це сказав під час брифінгу у Верховному Суді, на якому розглядають мій позов проти Володимира Зеленського щодо скасування незаконних та неконституційних санкцій.Я окремо хочу подякувати дипломатам, які довгі години були з нами. Ця справа має великий міжнародний резонанс і значну зацікавленість з боку наших партнерів.Це тест на демократію. Тест на верховенство права. Тест на фундаментальні принципи. І зараз Україна або складе цей тест, або провалить. Ви побачите, буде цілий ланцюжок із державних органів, які проситимуть зробити судове засідання повністю таємним. Вигнати журналістів. Заборонити трансляцію. Не пустити дипломатів.Що подумає народ? Що подумають наші європейські партнери? Найрезонансніший процес року у Верховному Суді відбувається таємно? Без громадськості?Чому я маю сміливість це стверджувати? Бо ми вже побачили в суді, що цей процес не про громадянина Порошенка. І навіть не просто чергова атака на лідера опозиції. Ключове вже пролунало в суді: Порошенко нічого не скоїв. Немає нічого, що могло б бути підставою для санкцій. І… Вони не зобов’язані мати жодних підстав для їх введення.Бо розчерком пера Зеленський може превентивно застосовувати санкції. І:🔻не допустити до участі у виборах;🔻конфіскувати майно;🔻заарештувати рахунки;🔻заборонити доступ до інтернету;🔻заборонити входження в морські порти України — бо це нібито загроза нацбезпеці.Вони хотіли налякати мене. Але налякалися самі. І настільки налякалися, що фальсифікують укази президента.Уявіть-но: 12-го Зеленський підписав одне, 13-го переписав, 14-го ще раз переписав. У залі суду питаємо: «Може це Литвиненко?» Може апарат РНБО? «Та ні — президент особисто». Самі себе здали.Ми боротимемося. До перемоги.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
👁 110 25-04-12 12:01
Оце і є, згідно The Times та нашуміла карта Кіта Келлога, як мають поділити Україну на зразок повоєнного Берліна. Окуповане залишається окупантам - тут уже навіть наші симпатики інших варіантів не розглядають. Хто там багато кричав на адресу Спартц, яка вам просто анонсувала, що у Вашингтоні це ще найм'якші варіанти рішення. Бо є ж також Віткофф, який підтримує всі забаганки кремля. І він ближчий до Трампа. Ну, то хто там розганяв за командою з Банковоїх зраду, коли її ще не було?Лівобережну підконтрольну Україну Келлог пропонує залишити під захистом ЗСУ самостійно. А всю правобережну, включно з півднем утримуватимуть об’єднані сили союзників — зокрема британські, французькі та українські підрозділи. Ще Келлог підтримує ідею створення буферної зони завширшки 30 км між армією рф та Силами оборони України.Навів це просто для інформації. Бо цей варіант Кіта Келлога поки ніхто й ніде не підтримав. пуйло обнаглів і, бачачи цілковиту втрату позицій zеленою дипломатією, вимагає здачі нових територій і демілітаризацію України (йому ж Zе пообіцяло!). Віткофф це підтримує. Трамп між обох варіантів, але його самого цікавить лише просте припинення вогню, а що буде далі і як довго - не задумується. Ну, а оце наше Zе щось несе про перемогу й повернення до кордонів 1991 року, а до того жодних виборів. Зате в нас тепер дипвідносини із Сомалі й міністр Сибіга їм подякував за підтримку нашої територіальної цілісності... Виявляється, що хоч хтось за... Але це не точно...
👁 136 25-04-11 22:13
США та Україна провели напружені переговори, угода про мінеральні ресурси залишається недосяжною, - ReutersReuters пише, що пʼятничні переговори щодо угоди про доступ США до українських корисних копалин пройшли «антагоністичній» атмосфері, шанси на прорив є мізерними. Якщо коротко, за редакцією від США, Україна має стати безправною сировинною колонією, має розрахуватися за рані надану допомогу з 4 % річних допоки не поверне всю суму наданої допомоги.Одним із "великодніх яєць", виявлених у документі, була вимога США взяти під контроль газопровід "Газпром" через Україну до Європи.Посилання -https://www.reuters.com/world/us-ukraine-hold-tense-talks-mineral-deal-remains-elusive-source-says-2025-04-11/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR5kzC1_2lVJ-vIr5jJeMSgHy7MlsWozojUcZdDo1WovLkl-CYpJz0XR063brA_aem_Zr7k3bFcAI0KpOjz0reQOwДодам від себе.У жодній редакції "угоди про пограбування тубільців" жодні намиста не пропонуються. Ні гарантії безпеки, ні гарантовані обсяги інвестицій.Просто мародери міцно вхопили Ze набрід за криптогаманці з краденими грошима Держави - і планомірно нагинають. А ті озираються на озброєний до зубів народ - і бояться. Є нюанс. Мародерам доведеться відправляти сюди своїх "менеджерів" і наймати місцевих квісслінгів. Рекомендую шукати безсмертних - звичайні швидко закінчаться.
👁 53 25-04-08 18:41
До мене звернулися військові по допомогу. Мов, є ймовірність що ворог прослуховує радіопереговори, які надійно зашифровані алгоритмом AES256. Є підозра на злам алгоритму.Під час усіх попередніх розслідувань ми знаходили причину. І щоразу вона була не пов'язана зі зломом алгоритму.Не буду розповідати методику дій, але в підсумку ми знайшли в одному місці особистий ноутбук, який знаходився поруч з однією радіостанцією. На ноутбуці стояла програма, яка записувала розмови в кімнаті і відправляла через інтернет противнику.На ноутбуці стояла також програма віддаленого управління, тому, можливо, ця шпигунська програма була встановлена віддалено пізніше, ніж з'явився ноутбук.Друзі, не тягніть незнайомі речі в підрозділи. Ноутбуки, планшети, смартфони. Те, що знайшли або хтось незнайомий подарував. Прислали волонтери ноут: очистіть усе і встановіть заново програми «своїми руками». І пам'ятайте про антивірус.І проблема зовсім не в штабах: достатньо щоб комп стояв у якійсь хаті, де у солдата «бубонить» поруч радіостанція на загальному каналі.
👁 75 25-04-07 15:58
Представники Міністерства оборони підготували законопроект про демобілізацію. Однак Генеральний штаб не підтримує документ - адже "його ухвалення і реалізація призведе до одномоментного звільнення зі служби понад сотні тисяч досвідчених військових."У тилу еблують мільйони відгодованих жлобів. Менти - і втікачі з окупованих міст, і сонмища місцевих. Працівники охуенно важливих підприємств - від водопровідника до брехуна в телевізорі. Сотні тисяч студентів.Кожна друга блядь у країні - з бронею і відстрочками. Незамінні! Це нам, з університетською освітою, потрібно довічно служити. Купивши студентський квиток гівноінституту - нелох одразу стає елітою і майбутнім Держави... Це ми тут, в Армії, всі поголовно окуні з трьома класами освіти - куди ж там демобілізованим замінити патрульного мусора, водія швидкої, писаря в мерії або дрібного прища з перевіряв. Нас просто заздалегідь викреслили зі списку живих. Зміни не буде - служи, поки не здохнеш, генералу черговий орден дадуть. Зрештою в країні залишаться тільки менти і хитровібанні ухилянти. І ті, хто пішов у СЗЧ.До того моменту, поки ми не закінчимося. А потім - дивіться хроніку останніх днів Сайгона або Кабула.
👁 107 25-04-03 14:53
З днем народження, сину. Тобі сьогодні три роки.Коли ти народився, я вже був на війні. Ми рідко і ненадовго бачимося. Невідомо, коли я повернуся - і чи повернуся взагалі.Тому, на майбутнє, напишу тобі кілька побажань. Сподіваюся, виростеш - разом прочитаємо.Люби і бережи свою сім'ю. Мама, сім'я - це головне в нашому житті. Усе інше минеться і що раз зміниться - тільки мати в тебе одна і на все життя. Люби її - як я. Піклуйся й оберігай. Ти чоловік - з тебе особливий попит.Вчися. Не отримуй гламурні корочки - а саме вчися. Усе життя.Мені байдуже, чи будеш ти вміти рахувати інтеграли і логарифми - вчися головному.Відрізняти добро від зла. Брехню від правди. Паяца від гідного. Вчися виводити наслідки від причин.Читай. Я зібрав тобі багато хороших книг. Люди з великими бібліотеками - завжди будуть вищими за людей з великими телевізорами. Вчи мови. Раджу англійську та одну з мов східної Європи.Вчися спеціальності. У ній ти маєш бути професіоналом, який пишається своєю майстерністю. Я не знаю, ким ти захочеш стати - це стосується будь-якої роботи. Професіонал - це незалежність. Твоя голова і твої руки завжди при тобі - і жоден роботодавець чи царек їх не забере. Це як "скрипочка" - запитай у мами, вона розповість.Вчися битися і вчися військовій справі. Єдиноборству - у хорошій секції без зайвої філософії. Військової справи - у секціях і на полігонах. Ти повинен завжди вміти захистити свою сім'ю і себе від будь-якої загрози. Постався зі знанням і побоюванням до Закону. Знай, за що карає правосуддя, свої права та обов'язки. Я не прошу від тебе поваги до писаних правил - у мене самого її немає. Але знай і щосекунди пам'ятай - машина правосуддя дуже жорстко карає за дурість і помилки. Один невірний вчинок - може зламати все життя. Не думай, що ти розумніший за стражів Закону. У них системний досвід і структура - в якій професорів більше, ніж у будь-якій банді автоматників.Не вір, що стражі закону і взагалі державні люди прийдуть тобі на допомогу в складній ситуації. Попри всю пафосну тріскотню з трибун - вони думають тільки про себе. На сторонніх їм наплювати, їхня мрія - щоб ми були покірливою прислугою. При цьому - нікого не бійся. Нікому не давай себе принижувати і сідати на шию. Ніяких пафосних посад, ксів і суворих окриків. Не давай нікому стати твоїм "гуру" - все піддавай своїй оцінці, думай своєю головою, а не "наставника". Учитель - знає свою науку краще за тебе і ділиться своїм знанням. Поважай його за це. Але якщо на уроці математики тобі починають розповідати про релігію чи політику, хто хороший і хто поганий, - знай, твій час краде маніпулятор. Це слухати не варто, можна встати і піти. Намагайся уникати конфліктів і не створюй їх. Але пам'ятай - безсмертних не існує. І у будь-якої проблеми домашня адреса є. Не ставай проблемою сам - і вирішуй їх якомога спокійніше. Не бери на себе зайві і, особливо, довгострокові зобов'язання перед нашою державою. Правила гри в нас змінюються часто. І ти завжди повинен мати можливість встати і піти з будь-якої посади і вийти з будь-якого контракту.Років через десять ти зацікавишся дівчинами - а вони тобою. Я не розповідатиму тобі дурниці - ти їх наслухаєшся без мене. Тільки пам'ятай - будь-який вчинок завжди тягне за собою наслідки. Поводься так, щоб не було соромно перед самим собою. Найсуворіший суддя і найзліший прокурор - він усередині нас.Люблю тебе, Василю. Сподіваюся, що у нас попереду буде багато часу все обговорити.
👁 145 25-03-31 20:43
Шість років тому в мене висмикнули землю з-під ніг.Бригада, у якій я тоді служив, тільки-тільки повернулася з ротації в Одесу. Місцевих відпустили голосувати по домівках. Зрозуміло, ми не знали настроїв серед "простого народу". На Фасаді нас була група з 8 бійців, семеро з них збиралися голосувати за П.О.Порошенка, один за Ze (школу прогулював, напевно). По простоті душевній я думав, що ми - зріз суспільства.Світ здавався зрозумілим і передбачуваним. Армія міцніла, безвіз, країна багатіла - під час війни! Попереду була перспектива стати добротною передбачуваною країною типу Чехії. Ze з нас жоден всерйоз не сприймав - ну де цей низькопробний шут для бидла і де державне управління? Від добра добра не шукають - хоче справжній Президент це ярмо ще на п'ять років - нехай паше, якщо себе не шкодує.Час - 20:03.Результати національного екзит-полу. Катастрофа. Земля відлітає з-під ніг. Уже тоді, ввечері 31 березня 2019 року - все стало зрозумілим. Що попереду стони тисяч трупів і палаючі міста, кров і руїни, що економіка впаде, а ворог піде в стратегічний наступ.Майбутнє руйнується під вереск тріумфуючою гопоти.У бою ми були непереможні. Наші долі, наше майбутнє - вбили в тилу.Я ніколи не пробачу бидлу цієї катастрофи. На все життя, що залишилося - півгодини або десятиліття, - я став злісним супротивником охлократії і ненависником "простого народу"...Моєму синові, коли підросте, з великою ймовірністю, доведеться їхати в тиху монархічну країну - вчитися. А, можливо, і жити. Нашим "виборцям" я більше не вірю.На жаль, усі мої прогнози того страшного дня - збуваються один за одним. І це ще не кінець історії.