Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олег Мудренко
Añadido 14 jul. 2024

Олег Мудренко

@mudrenkooleg
Número de suscriptores: 332
Fotos: 2,590
Videos: 412
Enlaces: 454
Descripción:
Мої думки та цитати розумних людей.

👥 Número de suscriptores

332
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -6
Promedio/Mes:: -15

👁️ Vistas promedio por mensaje

100
Promedio/Día:: 156
Promedio/Tiempo:: 84
ERR: 30.12%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 2
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 91 25-01-27 20:57
У Трампа все чіткіше натякають, що хочуть мати справу з уже новою владою в Україні. Раніше були натяки, але, коли до декого дуже туго доходить, то вже пішли й абсолютно прямолінійні висловлювання. Один із улюбленців Трампа і його родини, журналіст, колумніст та радник Трампа Стів Кортес (Steve Cortes) написав у Newsweek надзвичайно жорстку статтю «Зеленський використав війну, щоб не проводити вибори!» Але це саме і про нелегітимність, і про використання війни у власних брудних цілях та для збагачення, й про злочинне оточення я й сам чимало писав та розповідав. А от до такої пафосної фрази й аж таких сподівань поки не наближався. А вона зробила мій тиждень:«Трамп може допомогти відкрити новий розділ в історії України — епоху після Зеленського, кульмінацією якої стануть чесні патріоти, а не безчесні клептократи».Дай Боже, щоб воно так насправді було. Я не аж такий оптиміст щодо Трампа, але, хто зна... Зрештою, більшість його нинішньої команди - не вороги Україні, вони просто категорично проти підтримки й толерування держави, якою править отаке неадекватне сотворіння з замашками маленького путінчика.Але одне точно - люди з близького оточення переконують Трампа не ставити хрест на Україні, а поставити його на Zеленському. Й бажано осиковий... Вимога про невідкладні в тримісячний термін після скасування воєнного стану вибори - це вже не побажання, а щось вельми загрозливе для цього Zе і його зграї. І натяк, на кого в світі сподіваються, також більш, ніж прозорий. Ще б українчикам мізки просвітліли...
👁 87 25-01-23 11:35
Хто реально воюватиме і вмиратиме за Ze і "суддів"?Це ж не понти бити картонною ксивою в пафосному кабінеті Менти розбіжаться, військовий гарнізон не встрягне.Реально батальйону вистачить -і ніякий фронт не обвалитьсяАпд. Хунти тому й немає.Що тим, хто реально може за секунду підняти війська - є що втрачати. Вислуга, зірочки, становище в суспільстві, котеджик і донечку в університеті. Тільки ми проїбаємо країну. Всю, не руїни Донбасу. Дрочити на перемир'я і міфічні вибори залишилося недовго.А мужність генерала в тому й полягає, щоб віддати наказ, ризикуючи своїм життям. Потім бійці і офіцери ризикують своїм - виконуючи наказ.Генерал Піночет, віддаючи бойовий наказ - поставив на нього своє життя. І врятував свою країну.Апд. Аристократія всі віки тому й вирішувала долі - що між як вигідно і як правильно вибирала правильно. І несла особисту відповідальність за все, що відбувається. Охлосу ж завжди потрібен або добрий пан, або герой у сяючих обладунках. Той, хто все вирішить, поки вони сидять на дивані
👁 66 25-01-22 17:59
Армія без штабів і воєначальників - стадо бабуїнів. І зараз вбивається головне, на чому тримається вся система.Яким би досвідченим і відважним не був солдат, сержант, офіцер - працює тільки структура. І в ній кістяком служить віра у свого командира. Солдат довіряє своєму офіцеру, офіцер - своєму генералу.Не кинуть, не зрадят, м'ясний наказ не віддадуть. За ініціативу і хоробрість нагородять, за проеб і млявість - покарають. Солдат бореться, командувач керує. Обидва ризикують, помиляються, перемагають і програють. Але поки є віра один одному - Армія стоїть.А зараз...За фактом кожному бійцю сказано - ваші уславлені командири нікчеми. І ті, що звільнені або заарештовані - і решта. Того ж поля ягоди. Два десятки еліти генеральського корпусу розігнані рік тому. Зараз взялися за середню ланку - бригадні генерали і полковники. Становий хребет управління. "Солдати і сержанти, не вірте золотим погонам" - уже було...І як зараз фронтовому офіцеру надихати своїх бійців? Як йому ризикувати штабними рішеннями, собою і підлеглими? Кому вірити рядовому бійцю?Це не випадковість, не збіг і не підготовка до міфічних виборів. Це планомірне знищення єдиної структури, яка не дає спокійно підписати капітуляцію.Рішення за генералами - Армія наказ своїх командувачів виконає. Робота у нас така - виконувати накази командирів, а не цивільних наркоманів.
👁 64 25-01-16 15:28
❗️Через наступаючі війська болотної імперії, Сили оборони підірвали шахту під Покровськом, що видобувала коксівне вугілля — NYTЦя шахта є стратегічно важливою для України, адже вугілля з неї використовується в металургійній промисловості. Внаслідок її закриття виробництво сталі в Україні може впасти в два рази. Видання наводить суху статистику: в 2023 році на ній видобули 3,2 млн тонн вугілля, до літа 2024 видобуток скоротився майже на третину, до 7 тис. тонн вугілля/добу, а до середини грудня вона видобувала всього 2 тисячі тонн вугілля/добу. В цей момент робота на шахті стала неможливою внаслідок постійних обстрілів та дефіциту енергії.Ще однією із причин є те, що шахтарям доводилося потрапляти в неї не через село Піщане(там знаходився вхід в шахту), а пішки 9.5 км через підземні тунелі. Повертатися з видобутим вугіллям їм доводилося на конвеєрних стрічках.Через побоювання військових, що рашисти можуть таким чином потрапити їм в тил, шахту підірвали. Також видання повідомляє, що вибухівку заклали у двох інших шахтах підприємства, які ще залишаються під контролем України. Наразі невідомо, чи підірвали її.Згідно заяви компанії, коксівне вугілля тепер будуть заміняти американським.🫡https://t.me/operativnoZSU
👁 72 25-01-10 21:39
🍁 В останні дні свого перебування при владі Байден ввів масштабні санкції проти енергетичного сектора Росії.Зокрема, США наклали санкції на сина співвласника "лукойлу", мільярдера вагіта алекперова, а також на "газпром нафту", "сургутнафтогаз" та їх дочірні компанії. Також обмеження торкнулися 184 танкерів "тіньового флоту" Росії, за допомогою якого росія уникає санкцій і перевозить нафту. До списку потрапили "інгосстрах" із "альфастрахування", які займаються морським страхуванням.Загалом під санкції потрапили понад 400 суб'єктів. Reuters зазначає, що ці санкції є одними із найжорсткіших проти російської нафтової промисловості. Передбачається, що вони призведуть до серйозного збою в експорті російської нафти до її основних покупців — Індії та Китаю.Крім того, до сьогодні сотні суден і багато російських нафтотрейдерів уникали жорстких американських санкцій.❗️І головне: санкції виписані так, що адміністрації Трампа відмінити їх буде дуже непросто - на це буде потрібна згода Конгресу, а там далеко не всі республіканці з цим погодяться.
👁 98 25-01-08 17:16
Из Тихого океана, где находится Китай, его союзник Россия и её Тихоокеанский флот, в Северную Атлантику есть два пути.Северный морской путь, который практически полностью контролирует Россия, и Северо-западный проход - Northwest Passage - который идет по водам Канады и Гренландии.Атомные субмарины СССР им активно пользовались - но, правда, ходили в надводном положении с оповещением стран. Не знаю, позволяют ли там глубины пройти в подводном положении скрытно, тем не менее это один из двух путей.В Южную Атлантику - Панамский канал. Ну и дальше там, Магеланорв пролив, мыс Горн.Панамский канал контролирует Китай.Это хотя бы можно понять.Если США, готовясь к войне с Китаем и Россией, присоединят Канаду и Гренландию, тогда Северо-Западный проход становится полностью внутренними водами США.Логика эта тоже понятна. Совершенно не понятно другое.То есть, нихера не понятно вообще все остальное.В Гренландии уже есть база США, Дания и Канада - члены НАТО, и не просто члены, а страны-основательницы, Североатлантический альянс для этого и был создан - чем, сука, тебя не устраивает этот формат??Или ради своих амбиций ты готов начать войну с двумя твоими БЛИЖАЙШИМИ союзниками в регионе?Ну, тогда Китаю, полагаю, и делать ничего не надо будет.-  Мой фюрер, на нас хочет напасть Китай! Что прикажете делать?- Срочно напасть на Данию!Ты ебанутый??Из-за этой гопнической политики ты потеряешь своих союзников примерно так на полвека в лучшем случае, потому что доверие подорвано, а такое предательство, тем более в унизительной форме быдло-дипломатии, нации прощают нескоро. Даже если ничего и не будет.Нации почему-то пиздец как не любят, когда об них ноги вытирают. Не понятно почему. И чего это они, а?Если ты к своим союзникам относишься точно так же, как и к своим врагам. К Канаде и Дании, которые контролируют Северо-Западный проход - точно так же, как к Китаю, который что-то там скупил в Панамском канале.То есть, готовясь к войне со своим врагом, ты теперь всерьез готов воевать И со своим врагом И с двумя своими союзниками?Гениально, блять. Канада уже охерела, "восприняла слова всерьез" и подумывает об отражении вероятно агрессии.Напомню, кстати, что единственными ребятами в мире, которые захватили Вашингтон и сожгли Белый дом - были канадцы.Дания охеревает тоже.Архитектура современного мира уже подорвана, а в случае вооруженного вторжения - будет разрушена к херам собачьим - и Китаю, опять же, повторюсь, и делать особо ничего не придется.Офигенный стратег.Просто офигенный.В рамках проекта "Журналистика без посредников".Подписывайтесь на меня на Патреон: patreon.com/babchenkoИли можете угостить меня и пивомbuymeacoffee.com/babchenkoab
👁 63 24-10-30 12:10
На жаль, обговорення проєкту ухвалення бюджету свідчить про повну неадекватність дій Верховної Ради. Коли всі українці починають свій ранок з deepstate-map, бачачи, що здаються чергові села, ви намагаєтеся протягнути зарплату прокурорів і 400 тисяч гривень зарплати оцієї «фантастичної» позиції, яка на сьогодні принижує державу. Ви забираєте ці гроші в армії, ви забираєте ці гроші у тих, хто в окопах. Ви забираєте ці гроші виплатами прокурорам-«інвалідам», БЕБам, яким ви підвищуєте зарплату на 70%. І не вірте, будь ласка, коли вам кажуть, що це гроші партнерів. Бо запозичення через ОВДП — і є головне фінансування, вони беруть у борг у держави для того, щоб купувати прокурорів, купувати звіти рахункової палати і фінансувати силовиків. Можна скільки завгодно тиснути на місцеві ради, щоб вони голосували за підтримку «плану перемоги», але цей документ свідчить, що це бюджет плану капітуляції. Росія, яка підвищила воєнні видатки на 36%, сьогодні вже всемеро перевищує фінансування Збройних сил України. І вони збираються це робити у 25-му, у 26-му роках. А з цим бюджетом ви тиснете і примушуєте Збройні Сили України бути без боєприпасів, без забезпечення. Я хочу твердо сказати, що мені соромно дивитися в скляні очі окремих депутатів. Це було у 21-му році, коли я з цієї трибуни казав: «Дайте 60 мільярдів Збройним Силам». Це було у 23-му році, коли ми з цієї трибуни казали: «Дайте гроші на фортифікацію, будуючи другу лінію оборони біля Мар'їнки, Авдіївки, Вугледара». Тоді ви казали: «Ні, бо ми наступаємо». Сьогодні, коли ми кажемо, забезпечте Збройні сили пакетом Save Soldier. У кожного воїна має бути не тільки бронежилет кевларовий і шолом, а й те, що зараз потрібно на фронті. FPV, Mavic, РЕБи, засоби протидії технічній розвідці, необхідні запасні частини, які, на жаль, парламент забрав як ПДФО, який мав іти на рахунки бригад. Створіть спеціальний фонд військовим, не підвищуйте податки найманим працівникам, заветуте цей закон і, врешті-решт, будуйте план перемоги.📩 Telegram 😎 Facebook 🕊 Twitter
👁 47 24-10-18 11:58
Президент Байден прибув до Берліна з короткочасним візитом, щоб обговорити війну росії проти України з лідерами Німеччини, Франції та Британії. Насправді, попередньо звучало, що будуть і політичні оцінки всього того, що витворяє наш божевільний, який демонстративно ламає стосунки із союзниками. Але не Україною єдиною. До основних тем входять ядерні загрози від рф, навчання стратегічних ядерних сил НАТО в Європі, злягання па-раші з кімівською КНДР та інше. Зустрічатися з недоумком не планують. Схоже, що й на майбутнє також. А шкода. Мрія багатьох притомних людей в Україні, щоб цього московського прихвостня викликали, скрутили й відправили кудись у Гуантанамо, на жаль, нездійсненна. Останній такий був Мануель Нор'єга в 1989-му. Тепер так не працюють, поміняли на схему "Афганістан, значить Афганістан!"Кожна вилазка цього Zе в світ приносить лише погіршення для України. Зараз уже Німеччина й Франція публічно оголосили про різке скорочення збройної допомоги. Великобританія й Італія поки публічно не висловлювалися, США відпрацьовує пакети, ймовірно, останнього великого траншу. В обох Vладіміров усе йде по плану... Наше насєлєніє й говорячі голови за командою проклинають наших донорів і хвалять "найлегітимнішого"...
👁 55 24-10-10 10:01
За два года, война для украинцев превратилась из борьбы всего украинского народа в диктатуру, где бедные воюют за привилегии богатых циничных #покидьки.И это главное преступление ОПГ 95 квартал.Пишут, что Величайший возмутился количеством забронированных и дал команду все отменить.Прекрасная схема, сначала за хабари забронировали, теперь, по второму разу, перебранируют.Убить тело человека одно, убить дух народа, совсем другое.Большего позора, чем поведение правящего класса Украины, еще не знала история.Все дети , элиты Запада и СССР воевали и гибли .Дети Аристократов Британии, Франции, США все шли первыми на войну.Дети партийных функционеров Третьего Рейха, все были на войне.Дети партийных функционеров СССР, все были на войне.А сейчас, война с Россией, демонстрирует чудовищное разделение на классы в Украине.Есть миллионы патриотов, своей добровольной мобилизацией спасших Украину и к сожалению режим «95 квартала» и настоящие волонтеры и патриотический бизнес…Есть миллионы чиновников, которым режим дал доброго на коррупцию и грабежь.Есть «псы режима», мусора под масками ДБР , прокурорских, БЭП , полицаев, которые вгрызаются в объедки бизнеса, которых рвет на части налоговая Гетьманцева…Есть нардепы ВР и обл.рады, которые догрызают кости экономики обворовывая армию, просто мародеры.Есть «воины с Убд», глисты и вирусы ЗСУ…, чиновники и генералы ,пытающиеся паразитировать на войне… Наш великий украинский народ, ведет войну на два фронта, с Россией и с «пятой колонной коррупции и какая разница».Помните тему «тонкая красная линия» ?Это подвиг 93 шотландского полка, времен Крымской войны.Сер Коллин Кембел , выстроил свой малочисленный полк, перед атакой русской кавалерии не в каре, а в две линии, что бы создать иллюзию многочисленности и они отбили русских. С тех пор , этот эпизод стал символом мужества и стойкости. Они были все в красных мундирах, отсюда и красная линия.Так и сейчас, лучшие люди в нашем ЗСУ , это тонкая красная линия истекающая кровью…В этой войне Британия понесла огромные потери среди аристократии.В Первой Мировой , потери британской аристократии составили 19 процентов офицеров, против 11 процентов рядовых…Так шо, Величайший, может кто то из твоего ОПГ 95 квартал и зелёных #покидьки покажут пример жертвенности ? Хотя бы ради ваших миллиардов смародеренных из бююджета ?Еще раз.Воевать за Украину в 2022 году были готовы миллионы, воевать за Украину 2024 года не хотят даже те, кто пошел добровольцами в 2022 году ?А почему ?Может, ссука, ответ на этот вопрос был бы правильным первым пунктом «планом Перемоги» ?#zloe
👁 68 24-10-07 10:35
ВЛАДО, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ? Цікаві ситуації стаються. Вчора посол Ізраїлю в Україні заявив, що його країна давно вже передала Україні систему ранього сповіщення про повітряні атаки, і чому вона досі не працює - питання до України. Тобто Україна має систему, здатну добряче посилити нашу ППО, але чомусь та система досі не працює. Що це мені нагадало? Це мені нагадало історію з когенераційними установками переданими нам США - вони здатні генерувати таку потрібну українцям електроенергію. Коли влітку українці сиділи без світла по 8 годин, раптом відкрилося що з переданих нам 50 з гаком установок запущена в роботу лише одна. А український бізнес в той самий час збагачував торговців пальним - аби заправляти генератори. Але далі - більше. Вчора вилізла ще одна інформація. Виявилося що німецькі танки "Leopard" та шведські БМП CV90 і танки Strv 122, ЗСУ використовує де? У Курській області! Тобто ми втрачаємо території на Донбасі, ми щойно втратили Вугледар, під загрозою Курахове, а найсучаснішу техніку відправляють не туди і не на Запорізький напрямок, де нас уже лякають російським наступом. Тезніку направляють у Курську область. Бог з ним, я вже не питаю якого милого ми взагалі влізли в Курську область? Тепер там доведеться оборонятися, хочемо ми того чи ні. Бо банально, якщо не оборонятимемося в Курській області - доведеться оборонятися в Сумській. Фарш назад не провернеш - уже все зроблено. Але, чорт забирай, чому сучасні машини відправляють туди де ми воюємо на чужій землі, а не там де ми захищаємо свою? Не розумію. Я категорично не розумію, чому на третьому році війни у нас панує такий бардак з будівництвом оборонних споруд? Згадаємо ситуацію біля Вовчанська. Згадаємо "зуби дракона" звалені в кучу біля Покровська. Тощо й тощо. Я не розумію - що відбувається? Влада ледь не як мантру повторює, що Захід не дає достатньо зброї, не дозволяє бити ракетами углиб території Росії тощо. Дозвольте поцікавитися, а Захід нам і фортифікації має будувати, і систему ранього оповіщення монтувати? Може Захід ще й воювати за нас мусить? Я гарно чую чого нам не дає Захід - я не бачу що робить українська влада для оборони. Складається стійке враження ніби влада грає з окупантами у піддавки. І чорт забирай, саме про це волає російська пропаганда - ніби Донбас уже не втримати. Ворожі боти на соцмережах просторікують про "договірничок" за яким влада хоче здати Донбас ворогу. А тепер поставте себе на місце замореного, виснаженого українського солдата і уявіть - що він думає? Спершу - система ранього оповіщення, яка чомусь не працює, потім - сучасні танки в Курській області, а не там де втрачаються території... І на біс - депутат Дунда з пропозицією влізти ще й у Білорусь. А чого? Палає хата - палай паркан. Я не розумію що відбувається. І я дуже хочу почути - що, чорт забирай відбувається? Чому Петру Порошенко перешкоджають передавати військовим техніку - аж до погроз? Чому влада всі сили кидає не на боротьбу з ворогом, а на боротьбу з Порошенком - аж до роликів Паворознюка? Я не розумію цього. Все життя і у всіх країнах під час війни влада з опозицією об'єднували зусилля і створювали уряд національної довіри. Але зелена влада замість цього прямо під час війни з Порошенком заповзято бореться. Та що там Порошенко? Ця влада генерала Залужного зняла, бо став надто популярний! Я дуже хочу зрозуміти - як збирається оборонятися ця влада? Вона сама бодай це розуміє?