Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - рецепти від mil_alexx
Añadido 14 jul. 2024

рецепти від mil_alexx

@mil_alexx_recipes
Número de suscriptores: 42 356
Fotos: 732
Videos: 2,620
Enlaces: 1,590
Descripción:
по всім питаннях - https://t.me/mil_alexx 👉станьте спонсором, щоб підтримати розвиток каналу - https://base.monobank.ua/6dx1kngd57uafR#subscription Буду дуже вдячний

👥 Número de suscriptores

42 356
Promedio/Día:: +9
Promedio/Tiempo:: +290
Promedio/Mes:: +700

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 722
Promedio/Día:: 8,020
Promedio/Tiempo:: 6,503
ERR: 15.87%

📊 Mensajes por Día

3.4
Último día: 3
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 3.4

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 7,130 26-03-05 18:58
😍РЕЦЕПТ ІДЕАЛЬНОЇ ШАУРМИ, на мою думку😂зібрав у один рецепт усі самі актуальні поради, як зробити найсмачнішу домашню шаурму - повторіть в точності, і Ви будете здивовані😋😍✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться на 2шт:🔹 2 лаваші🔹 400г філе стегна🔹 80г пекінки(або капусти)🥬🔹 100г моркви по-корейськи🥕🔹 60г помідору🍅🔹 40г тертого сиру🧀🔹10г олії🔹сіль, перець, паприка, куркума, мелений коріандр, сушений часникДля соусу🔹 2ст.л майонезу+2ст.л кетчупу+2ст.л сметани+5г сушеного часнику+80г маринованих огірків🥒час приготування: 45хв📊КБЖВ на 100г: К.170 Б.11 Ж.8.7 В.12.9🕰Прийом: #обід, #сніданок⚖️вага всієї порції - 2 шаурми по 450г📌важливо обрати хороший лаваш, не перегнутий та не пересушений - щоб він в процесі скручування, не порвався. я беру - "вірменський", він найкращий🔸найсмачніше м’ясо для шаурми це стегно курки. Додаємо до нього сіль, перець, паприку, мелений коріандр, сушений часник, куркуму. Вливаємо олію та руками перемішуємо. Обсмажуємо на сковорідці по 4-5хв з обох боків і дрібно нарізаємо.🔸найсмачніший із тих що я готував соусів це суміш майонезу, кетчупу, сметани - все беремо в рівній кількості + додаємо трішки сушеного часнику і натертих маринованих огірочків. Вимішали і готово.🔸Серед овочів раджу підготувати:📌помідор(краще без м'якоті, щоб шаурма не потекла)📌моркву по корейськи - я готую додавши до тертої моркви трішки олії і суміш спецій до моркви по-корейськи. Не ідеально, але не менш смачно📌нарізаємо пекінку чи капусту - в жодному разі не беріть салат, айсберг чи синю капусту, бо вони прив’януть📌натріть сир - з сиром смачніше ніж без нього🔸тепер беремо лаваш, змащуємо його соусом, викладаємо на соус м’ясо, пекінку, помідор, моркву, тертий сир, і зверху ще трішки соусу🔸з обох боків підгинаємо краї, скручуємо. І тепер на кілька хвилин на гриль чи суху сковорідку, щоб лаваш підрум’янився, а сир розплавився. І готово - ідеальна домашня шаурма 🌯Всім смачногооо😘
👁 7,960 26-03-04 19:18
😍 МЛИНЦІ-БРІЗОЛІ, для обіду чи вечері✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹5 яєць🥚🔹5ст.л молока🥛🔹500г курячого фаршу🔹100г цибулі🧅 + 2 зубчики часнику🔹сіль, перець🧂начинка🔹40г тертого сиру🧀 + 70г маринованих огірків🔹40г тертого сиру🧀 + 70г перцючас приготування: 60хв📊КБЖВ на 100г:К.131 Б.15.1 Ж.6.5 В.1.8🕰Прийом - #обід, #перекус, #вечеря⚖️вага всієї порції - 850г🔸беремо 5 яєць, і 5ст.л молока. Додаємо сіль і перець та збиваємо🔸 злегка змастіть поверхню сковорідки олією. Обсмажуємо до золотистості з обох боків, на малому вогні. Робіть їх тонкими. Я смажив на маленькій, сковорідкці - вийшло 6 млинців🔸для начинки подрібніть цибулю і часник, додайте до фаршу, солим, перчим і все вимішуємо. Змащуємо млинці фаршем. Викладаємо нарізаний огірок чи перець та присипаємо сиром, і скручуємо брізолі🔸перекладаємо в форму для випічки. Готуємо при 180С🔥 30хв і готово. Подавайте гарячим🔥📌начинки можуть бути і інші - перець, гриби, шпинат, і інші які можете самі вигадатиВсім смачнооооооого😋
👁 8,620 26-03-04 04:38
😍 ЛАВАШИЦЯ🍕✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться(на велику сковорідку):🔹130г лавашу🔹2 яйця🥚🔹130г молока🥛🔹сіль, перець🧂Начинка:🔹помідор - 50г🍅🔹куряча грудка(у мене копчена) - 70г🔹кукурудза - 35г🌽🔹тертий сир - 35г🧀🔹гострий перець і оливки(по бажанню)час приготування: 15-20 хв📊КБЖУ на 100г:К123 Б.9 Ж.3.9 В.13.1🕰Прийом: #сніданок #обід⚖️вага всієї порції - 650г🔸Скручуємо лаваш в рулет і нарізаємо на смужки, які перекидаємо і рівномірно розстеляємо по дну сковорідки - олії на сковорідку лити не потрібно.🔸збиваємо яйця та молоко, додавши до них сіль і перець. Все заливаємо в сковорідку, і ставимо на малий вогонь🔥🔸 тепер зверху викладаємо начинку - у мене це тонкі шматочки копченої курячої грудки, помідор, консервована кукурудза і тертий сир. Все накриваємо кришкою, і на невеликому вогні готуємо близько 8-10хв🔸якщо бажаєте ідеальну скоринку - поставте в духовку при 200С на 5-7хв, при режимі «гриль». Тоді вийде прям 🔥🔥 але це не обов’язковоі готово до подачі😋Всім смачнооооого😋
👁 8,890 26-03-02 05:21
😍ІДЕАЛЬНИЙ РЕЦЕПТ ПИШНОГО БІСКВІТУ - розповідаю деталі та важливі нюанси для його приготуваннярецептів бісквіту є багато, але цей для мене поки найкращийНам знадобиться:🔹160г борошна🔹5 яєць🔹100мл молока🔹70г олії🔹200г цукру🔹30г какао 🔹10г розпушувача 🔹дрібка солі📌діаметр форми 18смчас приготування: 90хв📊КБЖВ на 100г :К.263 Б.9.4 Ж.16.4 В. 19.9⚖️вага всієї порції - 620г🔸розбийте яйця ,додайте цукор і дрібку солі, та збивайте міксером до пишної білої піни, приблизно 5-6хв.📌всі інгредієнти мають бути однієї температури, якщо хочете ідеальний бісквіт📌в різних кухарів, чув різну рекомендацію - що яйця мають бути свіжі, або наоборот, яким більше тижня - пробував різні, різниці не відчув🔸піна готова тоді, як провести вінчиком по яєчно-цукровій масі, слід слід залишатися видимим 1-2 секунди🔸додаємо молоко і олію, і на малих оборотах збивайте 30сек. 🔸обов'язково просіюємо розпушувач, борошно і какао. Збиваємо на малих оборотах до однорідності - довго не збивайте, інакше бісквіт не підніметься.🔸бісквіт збиваємо виключно в одному напрямку(за часовою стрілкою чи проти, не змінюючи напрям) - тривалість замішування 30-40сек не довше🔸перелийте в кільце, у мене діаметр 18см. і відправляємо в духовку при 180С на 50хв. Готовність перевіряйте шпажкою, вона має бути сухою якщо проколоти по центру. Коли буде готово - дістаньте, дайте охолонути, і тоді виймайте з форми.Всім смачногоооооооо😘 та гарних тортиків та пляцків
👁 6,610 26-02-27 06:20
😍ТУШКОВАНА КАРТОПЛЯ - улюблений рецепт на моєму марафоні✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏 Нам знадобиться🔹1700г картоплі🥔 🔹700г м'яса - у мене куряче філе 🔹50г борошна🔹150г цибулі🧅🔹250г моркви🥕🔹30мл олії або масла🔹сіль, перець, приправа 10 овочів, копчена паприка, 2-3 лаврові листи🔹1.5л води💧час приготування: 50-80хв📊КБЖВ на 100г: К.95 Б.7.6 Ж.2.3 В.10.5🕰Прийом: #обід ⚖️вага всієї порції - 3100г🔸вливаємо в каструлю олію або масло, вкидаємо м'ясо, яке обвалюємо у борошні. Перемішуючи смажимо 10хв на великому вогні до золотистості🔸Паралельно в каструлю влийте олію, додаємо моркву, цибулю і перемішуючи готуємо 8хв.🔸Вкидаємо в каструлю картоплю нарізану середніми шматками, додаємо м'ясо і спеції - я даю сіль, перець, лавровий лист, паприку і приправу 10 овочів, заливаємо водою щоб покрити картоплю повністю, перемішуємо і протушковуємо під кришкою до м'якості картоплі, періодично перемішуючи🔸готуйте на малому вогні. Виключайте тоді, коли картопля буде достатньо м'якою 🔸для подачі присипте зеленню📌також приєднуйтесь до марафону за посиланням в описі, - https://milalexx.wayforpay.shopВсім смачноооого😋
👁 7,060 26-02-26 06:18
😍 ШПИНАТНИЙ ТОРТ ІЗ СМОРОДИНОВОЮ НАЧИНКОЮ✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Бісквіт:🔹220г шпинату🔹420г борошна як завжди @nepidvede🔹6 яєць🔹150 мл молока🔹80г олії🔹270г цукру🔹18г розпушувача @nepidvede🔹дрібка соліКрем:🔹300 мл. вершків 36%🔹600 г. крем сиру(маскарпоне)🔹150 г. цукрової пудриКонфітюр🔹350г чорниці чи смородини(у мене смородина)🔹20г крохмалю🔹120-150г цукручас приготування: 6-7 годин📊КБЖВ на 100г:К.345 Б.6.5 Ж.19 В.36🕰Прийом: сніданок, перекус, десерт⚖️вага всієї порції - 2600г🔸в блендер закиньте шпинат і молоко і перебийте в однорідну масу🔸розбийте яйця ,додайте цукор і дрібку солі, та збивайте міксером до пишної білої піни, приблизно 5-9хв. 🔸додаємо олію і шпинатну масу, і на малих оборотах збивайте 30сек. 🔸 просіюємо розпушувач, борошно - у завжди і для всіх рецептів, борошно Хуторок, бо я знаю, що Хуторок НЕ ПІДВЕДЕ!. Збиваємо на малих оборотах до однорідності - приблизно 30-40сек🔸перелийте в кільце, у мене діаметр 22см. і відправляємо в духовку при 170С на 60хв. Готовність перевіряйте шпажкою, вона має бути сухою якщо проколоти по центру. 🔸дайте бісквіту охолонути, і зріжте верхівку, наріжте на 3 рівні бісквіти, і замотайте в плівку🔸для конфітюру візьміть ягоди, у мене морожені, додайте цукор і крохмаль, і перемішуючи готуємо до загустіння маси, і дайте цій масі повністю охолонути!🔸Холодні вершки збиваємо до м'яких піків - це близько 5-8хв🔸В окремій ємності крем сир змішуємо з пудрою, додаємо вершки і вимішуємо до однорідності🔸Тепер складаємо десерт. Кладемо бісквіт, із крему робимо бортик, викладаємо конфітюр, і накриваємо другим бісквітом, який змащений кремом - кремом кладемо до низу, і так робимо три шари.🔸покриваємо кремом зверху і по боках, і прикрашаємо. Даємо настоятись для стабілізації в холодильнику і готовоВсім смачногоооооооо😘
👁 7,070 26-02-25 05:29
😍ДЕСЕРТ "БИТЕ СКЛО" по-новому - ще смачніше⠀✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:Для низу🔹200г пісочного печива🔹80г вершкового масла🧈Для основи🔹желе, три смаки по 90г(у мене вишня🍒, ківі🥝, апельсин🍊) + по 200г води💧 на кожне желе🔹700г сметани(15%)🔹20г желатину +100г води💧🔹100г цукрової пудри(чи заміннику)для верхівки🔹1 банан🔹1 пачка желе +200мл водичас приготування: 6годин📊КБЖВ на 100г :К.185 Б.3.9 Ж.8 В.23🕰Прийом: перекус, десерт⚖️вага всієї порції - 2400г🔸спочатку робимо желе. Беремо три смаки, але різного кольору, щоб виглядало цікавіше - у мене це ківі, полуниця і апельсин.🔸На 90г сухої суміші для желе, вливаємо 200г гарячої води(але не киплячої 70-80С) - все гарно перемішуємо, даємо охолонути і лишаємо в холодильнику застигати❄️- коли застигне желе продовжуємо готовку🔸давимо печиво в крихту - в блендері чи скалкою. Пересипаємо в тарілку. Додаємо розтоплене масло і вимішуємо. Пересипаємо в форму застелену пергаментом і вирівнюємо та втрамбовуємо дно. Та закиньте в холодильник на 10хв❄️🔸 в 100г води всипаємо 20г желатину, і лишаємо на 10хв набухати🔸 желе дістаньте із тарілок і наріжте кубиками🔸 беремо 700г сметани і всипаємо до неї цукрову пудру, так як цукор погано розчиниться у сметані, і вимішуємо вінчиком🥣🔸 желатин розтоплюємо у мікрохвильовці, і вливаємо в сметану , та гарненько вимішуємо. Тепер все робіть швидко, бо сметана густітиме🔸 в форму вливаємо сметану, вкидаємо різнокольорові кубики, і так поки не закінчиться і сметана і желе. Відправляємо в холодильник❄️ на кілька годин 🔸беремо ще одне желе червоного кольору, заливаємо гарячою водою і даємо охолонути🔸коли сметана схопиться викладаємо банан або ягоди, і переливаємо желе поверх сметани, і чекаємо поки застигне. Виходить ідеальна подачаВсім смачногооо😘
👁 7,500 26-02-24 05:29
😍ЯВОРІВСЬКИЙ ПИРІГ - дуже смачна ідея. Особливо актуальна під час посту.✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:Для опари🔹100г борошна🔹200мл теплої води🔹ч.л сухих дріжджів🔹 1ст.л цукрудля тіста🔹ч.л солі🔹300г борошна🔹2ст.л оліїдля начинки🔹500-600г вареної картоплі🔹300г вареної гречки🔹1цибулина + олія для смаження🔹сіль, перець📌розмір форми 33х22смчас приготування: 2.5 години 📊КБЖВ на 100г:К.158 Б.4 Ж.2.7 В.30.1🕰Прийом - #сніданок, #обід⚖️вага всієї порції - 1600г📌Ви будете здивовані, наскільки це смачна страва. А також цей пиріг зазвичай подають із грибною підливою або мачкою🔸спершу робимо опару. Беремо борошно, всипаємо цукор, дріжджі і вливаємо теплу воду. Розмішали і на 30хв в тепле місці🔸До опари додаємо сіль і борошно і замішуємо тісто. Після додайте олію, і замісіть до кінця -має вийте м'яке та еластичне тісто, яке лишаємо в теплому місці на годину🔸Для начинки зваріть картоплю і гречку. Та обмажте на олії дрібно нарізану цибулю.Змішайте м'яту картоплю, гречку, цибулю, сіль і перець в однорідну масу.🔸тісто розділіть на дві частини, одна частина - це третина тіста, а друга - 2/3. Більшу частину тіста розкачайте, і перекладіть в форму застелену пергаментом, і зробіть 2см бортики🔸на тісто викладіть начинку, розрівняйте її🔸меншу частину тіста розкачайте, накрийте начинку і защіпіть тісто. Зверху це тісто проколіть виделкою, і можна змастити жовтком і присипати кунжутом🔸Випікаємо в духовці при 170С 40хв. Діставши дайте трішки охолону і можна подаватиРекомендую спробувати з грибною підливою(рецепт є на сторінці)Всім смачногооо😘
👁 7,320 26-02-23 05:25
😍 НЕЙМОВІРНО СМАЧНИЙ РЕЦЕПТ КУРЯЧИХ КРИЛЕЦЬтаку смакоту не купити - можна лише приготувати✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт, скиньте в коментарі і поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹700г курячих крилець🔹прованські трави, сушений часник,перець, копчена паприка🧂🔹2ст.л олії🔹2-3ст.л борошнадля соусу🔹 20г вершкового масла🔹 20г меду🔹 1ч.л лимонного соку🔹 3-4ст.л кетчупу🔹по 2ч.л перцю чилі та копченої паприкичас приготування: 2 години📊КБЖВ на 100г :К.163 Б.10.4 Ж.11.2 В.5.5🕰Прийом: обід, перекус⚖️вага всієї порції - 750г🔸беремо крила, розділяємо їх на дві частини по сухожиллю🔸додаємо до них прованські трави, сушений часник, копчену паприку, перець, вливаємо олію і вимішуємо. Лишіть на годину промаринуватись🔸обвалюємо крила в борошні, викладаємо на пергамент і на 40-45хв, при 180С в духовку.🔸коли лишиться 5хв до кінця випікання - готуємо соус. 🔸 в сковорідці розтопіть масло, вкиньте мед, кетчуп, паприку і гострий перець, лимонний сік. Гарно вимішуємо, до однорідної суміші - перемішуючи готуйте ще 1хв, та виключіть вогонь. Закиньте крила, вимішайте і готово🍗Всім смачногооо😘
👁 7,520 26-02-22 07:45
😍КУРЯЧА ГРУДКА У ВЕРШКОВОМУ СОУСІ - ідеально до макаронів чи пюре✔️ Маленьке прохання - якщо зберегли собі рецепт - поставте ❤️, мені це дуже важливо🙏Нам знадобиться:🔹2 курячі грудки🔹100-120г вершкового сиру🔹сіль, перець, сушений часник, копчена паприка, хмелі-сунелі🔹олія для смаження - 15-20г🔹100-150мл води🔹6-10шт помідорок черрі🍅час приготування: 30хв📊КБЖВ на 100г :К.171 Б.24 Ж.2 В.2🕰Прийом: #обід, #перекус,#вечеря⚖️вага всієї порції - 600г🔸беремо промите і очищене філе, і робимо надрізи вздовж і вшир, у вигляді решітки🔸присипаємо спеціями з обох сторін - у мене це сіль, перець, паприка, сушений часник, хмелі сунелі🔸обтираємо м'ясо, викладаємо на сковорідку.Обсмажуємо на олії, до золотистості з обох боків, приблизно по 3хв, і прибираємо зі сковорідки🔸на олії що лишилась готуємо 2хв розрізані навпіл помідорки черрі🔸додаємо вершковий сир, доливаємо трішки води і розмішуємо. 🔸По смаку додайте сіль, розмішайте соус до однорідності, викладіть філешку, і тушкуйте при закритій кришці, на мінімальному вогні, по 5хв, з обох боківВсім смачноооооого😋