Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Енергії дня
Añadido 06 dic. 2025

Енергії дня

@lunniesutki
Número de suscriptores: 579
Fotos: 1,910
Videos: 161
Enlaces: 119
Descripción:
Ранкове налаштування кожного дня для гармонійного життя.

👥 Número de suscriptores

579
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +1
Promedio/Mes:: -10

👁️ Vistas promedio por mensaje

155
Promedio/Día:: 140
Promedio/Tiempo:: 150
ERR: 26.77%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 0
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 174 26-04-17 04:47
17 квітня. Доброго ранку! Сьогодні закінчується один місячний цикл і розпочинається новий. Зранку і до 14.52 в нас буде період завершення всіх справ, він нагадує за своїм станом той самий час, коли вже все прибрано, наготовлено, вікна та підлога помиті, все розставлено по місцях і ми чекаємо довгоочікуваних гостей. Це період, коли можна ще все поправити, налаштувати, виправити. Тож саме так і добре діяти: викидати те, що ще не викинуте, дочищати, домивати і дати собі спокій хоча б на пару годин, щоб побути наодинці з собою та своїми думками. А вони в нас різні, і як раз зараз можуть зʼявлятися такі: я не гідний високих досягнень чи не гідний великого кохання, не гідний кращого життя, таке собі самобичування. Раз і назавжди скажіть собі, що ви творіння боже, і маєте право на все. І викиньте ці думки кудись на смітник, а краще спаліть, тільки обережно, можна уявно, а можна написати на листочку і спалити, ми зараз живемо в вогняній стихії. 0 14.52 по Києву до нас прийде дуже потужний, дуже важливий Молодик в Овні, який розпочне новий цикл нашого життя. Тож саме сьогодні ми пишемо наші мрії, бажання, наміри. Нічого не боїмося, повторюємо собі: «я все можу, я гідний кращого», не звертаємо увагу на вік, статус, гроші, можливості. Пишемо все, що йде в нашу голову. А потім перевіряємо наші всі ці записи на справжність, просто задаючи собі питання: чи хочу я все це виконувати? І якщо бажання немає, то воно може бути не вашим, хтось за вас його придумав: батьки, діти, чоловік чи жінка, колеги, начальник, сусіди, всі, хто завгодно, тільки не ви, якщо вам не хочеться цим займатися. Все, що ви запишете сьогодні, буде початком відліку вашого нового щасливого життя. Тож не бійтеся нічого і нікого. Ставайте головним в своєму житті. І Всесвіт почує вас і протягне руку допомоги. І ви скрізь будете її відчувати. Вірте в це. Є ще один варіант: нічого не робити, не писати, не думати, не чистити, не вірити. Але тоді не скаржиться на своє життя, що воно безрадісне і нудне, бо ви нічого не зробили, щоб це змінити. Допомагайте війську, бо тільки наші воїни можуть закінчити цю війну, майте спокійний день і будьте щасливими. 🦢30 місячний день. 17 квітня 05:34 - 14.52 цього ж дня, тобто протягом дня. Символ: Золотий Лебідь. 🕯️🔦🪔1 місячний день. 17 квітня 14.52 ➡️ 05:52 18 квітня. Молодик в знаку Овна. Молодик на останніх градусах Овна, і вже о 14:54 починається період без курсу, потім з 18:58 Місяць в Тільці. Символ: Свічка. Лампада. Ліхтарик.
👁 151 26-04-16 11:03
16 квітня Вітаю! Ніч була жахлива, але ми прокинулися, ми живі, ми не ушкоджені, то ранок для нас точно добрий. Гриміло сильно. І звикнути до цього неможливо, бо не можна звикнути до того, що хтось хоче вбити тебе, твоїх сусідів, друзів, рідних, твоє рідне місто та й всю твою країну. Звикнути неможливо. Особливо коли бабахкає зовсім поруч, коли бачиш цей пекельний вогонь, коли собаки тремтять, а коти притискаються до тебе якомога ближче. Я навіть уявляти не хочу, що при цьому відбувається з дітьми. Ви дуже мужні люди, які зараз з дітками в Києві, Одесі, Дніпрі, Сумах, Харкові, Херсоні. Ми зараз енергетично виснажені, будь-що викликає в нас роздратування, гнів, відчуття якоїсь неспроможності та, навіть, відчаю. А ще вчора був доволі складний день, хоч світлі енергії і намагалися його трохи скрасити. Так багато пригод за один день в мене давно не було, починаючи що перед самим відʼїздом раптом Вуглик вирішив піти погуляти, потім несподіванка від дикої кози, яка вискочила прямо перед капотом і мені дивом вдалося її не збити, купою перипетій протягом дня і закінчуючи нічним обстрілом. Все закінчилося для мене добре, хоча і переляку набралася досхочу. Сьогодні треба позбавлятися усього, що заважає нам жити. Я, наприклад, зайнялася видаленням зубів мудрості. А що треба прибрати вам? І приготуйтеся до того, що це може бути боляче. Ну, от як зуб мудрості, який треба було видалити років 15 тому. Як тільки наркоз відходить, відбуваєш біль. І так з усім. Тому треба ставитися до себе зараз як до кришталевої вази, а не відбійного молотка. Тож позбавляйтеся, розчищайте місце. Бо інакше куди новому заходити, коли все під завʼязку. Допомагайте війську, майте спокійний день і будьте щасливими!🐙🐙29 місячний день. 16 квітня 05:18 ➡️05:34 17 квітня. Найважчий день всього місячного циклу. Сьогодні ще й відбудуться дуже важливі аспекти. Будьте максимально уважні та обережні. Читайте в Важливих датах. Прогноз давала ще на початку квітня. 🌚 в Овні. Тут будемо завтра зустрічати Молодик о 14:42.Овен - це активність, прагнення чогось нового, коли всі перепони здаються такими мізерними. Символ: Спрут. Гідра. Восьминіг.
👁 169 26-04-15 05:27
15 квітня. Доброго ранку! Збираємося в Київ, тож ранок трохи метушливий. Такий самий він може бути і у вас. Тож не нервуйте, через декілька годин, десь біля полудня, все заспокоїться і ввійде в тихе розмірене русло. Тож не нервуйте, особливо без привидів і метушню цю просто прийміть. Так само, як сьогодні потрібно приймати все, що приходить. То дари за те, як ми прожили останній місячний цикл. І дари у всіх будуть різні. Бо всі ми по-своєму відносимося до всього, що відбувається з нами. Хтось керує своєю долею, хтось опирається, а хтось пливе за течією. Щоб до вас сьогодні не прийшло, дякуйте. Бо воно зʼявилося саме як підсумок наших дій протягом місяця. День повинен бути спокійним, світлим. Тож збирайтеся з силами, яких може бути обмаль, і завершуйте всі справи, які ви розпочали. Сьогодні добре завершувати. Ну, а той, хто проаналізував вчора або зробить це сьогодні що нами зроблено, а що відкладено, завтра буде мати плідний день для чистки свого простору в усіх сенсах цього слова: і ментального, і матеріального, і духовного, і фізичного. А щоб цей процес йшов жвавіше, то варто все ж такі проаналізувати де ми знаходимося зараз. Допомагайте війську, майте спокійний день і будьте щасливими.🪷28 місячний день. 15 квітня 05:05 ➡️ 05:18 16 квітня. 🌘в знаку Овна з 17:05. З 16:10 Місяць без курсу. Тож позбавляйтеся того, чого хочеться позбавитися назавжди і не призначайте нічого важливого. Символ: Лотос. Сонце.
👁 154 26-04-14 04:48
15 квітня. Доброго ранку! А ви відчуваєте, що, не дивлячись на постійні ранішні приморозки, а є інформація, що сьогодні остання така ніч, повітря вже пахне теплом. Відчули? Унюхали? Я не знаю як це виходить, бо мене цьому ніхто не вчив, але вчора вдень промайнула думка: тепло йде. І точно знаю, що воно буде. Повітря інше. Так вже хочеться тепла. До речі, про наші бажання. 17 квітня прийде Молодик, традиційно в ці дні ми записуємо наміри, бажання, мрії. Тож варто підготуватися до цієї дати, бо Молодик буде супер потужним, він буде в Овні, а це перший знак Зодіакального кола, який символізує початок, і саме там він ще й зустрінеться майже з усіма планетами, вони зібралися і чекають: Меркурій зайде завтра і наш мозок трохи очиститься від постійних туманів і невизначеності, там зараз ще Сонце, а це наше его, вже є Марс, а це наша активність, Сатурн, а це структура, наполегливість, порядок, правда є ще Нептун, саме той, хто цей туман запускає, але він відповідає за творчість, яку треба зараз активно впускати в своє життя, щоб цього туману не було, а ще й Місяць буде народжуватися саме там. Колосальний сплеск енергії! Не пропустіть. Але треба підготуватися до цього. Тож можна вже з сьогоднішнього дня передивитися свої наміри та бажання, що писали місяць тому, що вийшло, що ні, де пішла пробуксовка, чому? Що стало стимулом, мотивацією, що треба посилити або, навпаки, прибрати назавжди. Чи є бажання, яке ми пишемо вже тричі, а то і більше і ніяк не візьмемо до виконання? Може воно не наше? Може не потрібно нам це? Розбирайтеся з тим, що зроблено і що не зроблено. На скільки якісно, наскільки легко, або важко примусити себе виконувати ці наміри, хоча розумієте, що треба. Такий аналіз покаже нам, як жити далі, чого не вистачає, над чим треба працювати, а що викинути з голови і не витрачати на це енергію. Бо є бажання, які не на часі, або ми не готові це мати, або в нас мало мотивації, то може воно нам не потрібно, хоча б зараз. Сьогодні дуже світлий та активний день. Нам багато чого вдасться зробити, якщо не втикати в телевізор і соцмережі. Завершуйте все, що можна завершити, не лінуйтеся, все вийде. Тільки точно зрозумійте чого ви хочете насправді. Бо інколи ми не отримуємо бажане ще й тому, що це не наше, це бажання батьків, чи дітей, чи начальника, чи друзів, чи чоловіка або жінки. Поки є час, перевіряйте своє відношення до тих, хто є в вашому житті і їх відношення до вас. Свою віру в них і їхню віру в вас. І чи не диктують вони як вам іти по життю. Йдіть сміливо і нічого не бійтеся, допомагайте війську і не розслабляйтеся, бо ворог в нас підступний та з головою не дружить, то треба бути готовим до всього. Ну, нам не звикати. Стільки скільки ми пережили за останні роки вистачить на десятиліття. Щастя всім!⚓️🧜‍♂️🏝️27 місячний день. 14 квітня 04:51➡️05:05 15 квітня. 🌘 в Рибах. Розбираємося зі своїми емоціями та своїм внутрішнім світом. Таємне може вийти назовні. Символ: Корабель. Якір. Нептун. Маяк. Острів. Оаза.
👁 174 26-04-13 05:28
13 квітня. Доброго ранку! Зустрічаємо новий тиждень. Він буде складним, одразу попереджаю, і це буде найактивніший період, який продовжиться до кінця квітня. І розпочинається він саме сьогодні, у понеділок,13. Події, які зараз розпочинаються, будуть актуальними мінімум до кінця цього року, а деякі кардинально змінять світ. Головний герой сьогоднішнього дня Марс, а це, як ви знаєте, бог війни і саме він відповідає за конфлікти, конкуренцію, боротьбу за владу, а ще активність, чоловічу енергію, честолюбство, амбіції, рішучість. Це саме він примушує нас активно діяти, а не стояти на місці. Так от саме Марс сьогодні зустрічається з Нептуном, який відповідає за мрії, підсвідомість, ілюзії, творчість, сни, а ще управляє морями, океанами, річками, протоками та дощем. Вважався братом Зевса, який викликає бурі та землетруси. І зустрічаються вони в Овні, який символізує початок та активність, силу та енергію. Останній раз вони зустрічалися 164 роки тому. А чим рідкісніше аспект, тим він сильніше. В першу чергу зараз активізуються конфлікти на воді і біля води, а також за воду, за різного роду рідину, таку, як, наприклад, нафта. А ще все може просто рватися та ламатися, що повʼязано з водою. Тож бережіть труби і згадуємо, що ми теж на 50-60% складаємося з рідини. Тож це стосується і нас, берегти треба і себе. Можуть бути повені, катастрофи на воді, а також епідемії, нові віруси та інфекції, які можуть швидко розповсюджуватися. Тож може вже настав час, коли наш фокус уваги варто змістити на себе, прибравши його з дій декого із політичного бомонду. Бо там ми точно впливу не маємо, а от не проґавити зміни зі здоровʼям - це нам під силу. І кожен аспект має свій позитивний вплив. В нас зʼявляються можливості, яких раніше не було. В нас прокидається інтуїція, творчість, бажання змінити себе та свій світ, бажання йти вперед, займатися собою, своїми бажаннями, знайти нарешті свою велику мрію, відчувати підказки в снах. А головне, стати кращою версією себе самого. Сьогодні складний день за своїми енергіями. Бо її буде багато, а сил немає. І все може піти в емоції, які будуть нами крутити та вертіти, якщо ми не розуміємо, як їх приборкати. Тож намагайся тримати себе в руках, контролюйте себе і не впадайте в крайнощі. Виключайте емпатію. Включайте дієвість. Хочете допомогти, допомагайте, тільки без оцих наших оханій та аханій. Бо найчастіше саме на цьому етапі наші дії закінчуються: поплакали і кинули. З самого рання виключайте роздратування, невдоволеність. Приймайте все, що приходить і не нервуйте. От в мене ранком Любчик заліз знову в акваріум, потім скинув орхідею з підвіконня, бо йому туди треба було, тюльпани від приморозків голови опустили… і це події за ранковий час. От я б плакала весь день. Дала по жопі, пояснила, що так не можна, все приобрала, орхідейку в водичку поставила, трохи згодом посажу по новій. Розстроїлася? Засмутилася? А як же. Але ненадовго. Наша емоція продовжується 90 секунд, а далі ми або переключаємося і вона зникає, або ми її навмисно продовжуємо збуджувати своєю фантазією. Отак це працює. Тож будьте уважними, не станьте жертвою, не провокуйте нікого і не ведіться на провокації, виключайте емоції та включайте увагу. Допомагайте війську та будьте щасливими!🐸26 місячний день. 13 квітня 04:37➡️04:51 14 квітня. 🌘 в знаку Риб з 11:57 . Повилазять таємниці, щось таке, що ми хотіли сховати. Може бути багато емоцій. І саме їх треба стерегтися. І день сьогодні дуже складний. Писала про нього в Важливих Датах. Будьте обережні на воді в біля води. Може початися нова епідемія. Обережніше!!!Символ: Жаба. Болото. Царівна-жаба.
👁 185 26-04-11 04:49
11 квітня. Доброго раночку! Сьогодні ще один потужний день, який дасть багато енергії. І це день світлої сили. Вона не веде до агресії як такої, коли просто хочеться всіх порвати і покусати на пустому місці з приводом в без привода, як було вчора. Сьогодні наша сила потужна і використовувати її проти когось ми будемо тільки, якщо на нас нападуть чи образять. Я ж раджу знову таки працювати з чимось, що потребує великих вкладень і нашої фізичної сили, і розумової праці. Бо це останній потужний день в цьому місячному циклі. Молодик в нас буде через тиждень в весь цей наступний тиждень ми будемо відчувати, що енергія зменшується і її вистачає тільки на завершення розпочатого, а не на щось нове. Так буває практично кожного місячного циклу. Тож за щоб ми сьогодні не взялися, все буде виходити: і прибирання, і приготування чогось смачненького до свята, і пекти пасочки буде легко та вдало. В цей день прийнято закладати підвалини свого майбутнього, готувати підґрунтя нових своїх справ та намірів. І якщо ви відчуваєте сили, то робіть. Тільки ще раз наголошую: не починати саму справу, а готувати її, знаходити інформацію, складати плани дій, роздумувати, прораховувати наслідки. Такі дні, як сьогодні, зазвичай повністю ламають те, що не склалося, або не складається, або віджило себе, просто закінчилося, а ми ніяк не хочемо відмовитися. Це як фантик від цукерки: давно зʼїв, було смачно, а обгортка залишилася і так жалко її викидати. Ніби та цукерка в тебе ще є. Але це ілюзія, обман, який спонукає тебе залишатися в минулому, а не йти і здобути нову, яка буде ще смачніше. Тож викидайте старі обгортки, старі поняття та відсторонюйтеся від людей, які приносять вам біль та неприємності. Сьогодні добре займатися творчістю, от прям відчуєте натхнення. Легко обходити різні перепони, просто прибирати їх зі свого шляху. Якщо раптом захочеться спати, то не мучте себе, поспіть, хвилин 10-15 буде потрібно для того, щоб повністю оновити сили. Допомагайте війську та тим, хто просить допомоги. Все витрачене зараз на благодійність принесе в подальшому прибуток. Майте світлий, приємний день і будьте щасливими.🏔️🐻🌋24 місячний день. 11 квітня 03:59➡️04:20 12 квітня.🌘 в сузірʼї Водолія з 02:54 . Прагнення оновлення, чогось нового, непередбачуваного, прогресивного - основні бажання дня. Головне - свобода!!Символ: Ведмідь. Гора. Фалос. Гефест. Вулкан.
👁 166 26-04-10 05:12
10 квітня. Доброго раночку! Вчора їздила в Київ, були з песиками у лікаря і ввечері повернулися в село. Навіть в київську квартиру не поїхали, бо часу було обмаль. Вчора вперше за довгий час бачила справжнього собачого лікаря. Сподіваюсь, що трохи згодом проблема з зубами Картера, яку так і не змогли вирішити в попередніх клініках, піде небуття. Тож в нас новий курс лікування, потім обстеження і величезна віра в те, що допоможуть. Старість, як ви знаєте, буває не тільки у людей, а й у собак. І хочеться, щоб і цей час був приємним та активним.А день сьогодні доволі складний. Тож треба додати уваги. Вчора вночі Марс, а це планета, яка відповідає за активність, рух вперед, сміливість, агресію, честолюбство, є символом чоловічої статі, сексуальності , рішучості, війни, захисту, а окрім астрологічного впливу, існує припущення про вплив Марса на довгострокові кліматичні коливання Землі, зайшов в Овен. А це його дім. Там він хазяїн і господар. Тож в нас прибавиться енергії, рішучості і войовничості. Зараз існують припущення, що буде загострення у воєнних конфліктах і, скоріш за все, зʼявляться нові. І з хорошого - ми зараз почнемо активно діяти, справи, які завмерли, почнуть рухатися, а ми відчуємо прилив сил та енергії. Звертаю увагу, що Венера, яка відповідає за кохання, фінанси, комфорт, наші бажання та жіночу енергію, зараз теж знаходиться у себе вдома, в Тільці. І саме вона нам несе енергію бажання в усіх сенсах цього слова. Тобто у нас є бажання і є енергія реалізації цих бажань. Чудовий час, щоб зробити для себе щось дуже важливе, здійснити мрії свого життя. Тож дійте. Користуйтеся нагодою. Бо коли чоловіча та жіноча енергії відчувають силу, то народжується щось нове. День сьогодні, як я вже зазначила, доволі складний. Бо це день, коли нам треба працювати із своєю агресивністю. Не виключно, що вже з ранку у декого настрій всіх порвати, покусати, знищити, зжерти, поставити на місце, посваритися з биттям посуду. Спробуйте направити цю енергію на добрі справи. Особливо такі, що потребують фізичного навантаження. Беріть в роботу щось важке, таке, на що раніше не вистачало сили. Не перетворюйте її на пару, зробіть щось корисне. Але є одна умова: треба зробити це якісно і, навіть, бездоганно. Бо все, що кинете або недоробите, повернеться проти вас. Тож краще взяти щось важливе, а не хапати все підряд. Якщо сьогодні оту саму пару не випустити, то зірве кришечку, дах. Так, ми сьогодні будемо схожі на чайник. Можна зробити добру справу, а можна всіх обварити кипʼятком. І стережіться агресії від тих, з ким спілкуєтеся, зустрічаєтеся. Не провокуйте. І самі не піддавайтеся на провокації. А вони будуть!! А ще ж сьогодні й страстна пʼятниця. Тож неадекватність може заполонити все навкруги. Будьте обережні! І обману буде багато, особливо побудованого на жалю, на нашій емпатії. Теж - не ведіться. Бо крокодилові сльози будуть сьогодні проливатися в необмеженій кількості. І утримайтеся від фінансових ризиків. Бо гроші сьогодні працюють тільки як донат чи благодійність. Все повернеться з прибутком. А щоб не шукати, даю надійний контакт, посилання на банку волонтерки, яка закриває потреби наших воїнів. Тож допомагайте! Щастя всім! https://send.monobank.ua/jar/2wtGbFCEHh4441111128188228🐊 23 місячний день. 10 квітня 03:32➡️03:59 11 квітня. 🌗 в Козерозі. На перший план виходять питання карʼєри, просування по службі, взаємовідносини зі старшими людьми як по віку так і по посаді, забезпечення безпеки. Символ: Крокодил Маккара - кровожерливий напівкрокодил, напівриба, напівзмій, який вас ковтає, хапає, пожирає. А також Цербер, Химера і Єхидна. Цей день в давнину пов'язували з розгулом кровопивців та вампірів.
👁 160 26-04-09 05:02
9 квітня. Доброго ранку! Сьогодні варто трохи перепочити від активних днів, які були напередодні. Просто зменшити навантаження. Ми з вами прожили три чверті місячного циклу, тож варто трохи пригальмувати і зрозуміти, а що з надбаннями? І якщо щось іде не по задуманому, то доречно було би подумати, а чому саме? Отже знань не вистачає, певних навичок? Вчитися - це добре, це цікаво, це важливо. На жаль, ми рідко вміємо вчитися. Свого часу я викладала в інституті, моя дисципліна починалася з середини другого курсу. Тобто я починала вчити студентів, які вже півтора року вчилися у вищому учбовому закладі. І завжди я починала з того, що перші тижні ми вчилися вчитися, бо бачила, що цієї навички в них немає. Процес навчання - це шлях до молодості, це гальмує процес старіння. Поки ми вчимося, ми активно живемо. Зараз зʼявилося так багато нового, що потрібно опанувати. Я з радістю дивлюся, як люди в віці вправно володіють своїм телефоном і активно використовують його. Моя мама почала опановувати компʼютер, коли їй було 75, одразу ж вчилася користуватися електронною поштою, завела сторінку в ФБ, писала коменти під моїми постами, інколи було смішно, бо вона могла написати: «Віка! Я почуваюся добре, не хвилюйся!», або «Я дивилася хороший фільм, раджу переглянути». І я так пишалася нею, що вона змогла все це подолати. Зараз буде неймовірний стрибок в усьому, що повʼязано з комунікацією, звʼязком та компʼютерними технологіями. Ші вже повноправно ввійшов в наше життя. І щоб цей штучний інтелект слугував, а не панував, треба розуміти, як це працює, як ним користуватися. А це величезна економія часу, сил та нашої енергії. На жаль, енергії в прямому сенсі на це йде неймовірно багато, тож очікуємо боротьбу саме за неї в будь-якому вигляді. Сьогодні чудовий день, щоби вчитися. Можна опанувати те, що завжди дається з натягом, з напругою. Сьогодні буде легко. І нічого не бійтеся. І не вірте тим, хто говорить, що в певному віці вчитися вже пізно, не вірте! Вчитися можна і потрібно завжди. Не створюйте собі комплексів. У мене один такий є. Долаю його з трудом, але борюся. Немає зараз в світі інформації про те, до якого віку наш мозок може навчатися. Немає. Бо ніколи не було такого розвитку, як зараз. І це тільки початок. Тож нічого не бійтеся і нікого не слухайте. Тільки себе, своє бажання. І ще: сьогодні можуть бути різні катастрофи, аварії, погодні аномалії, землетруси і таке інше, тож намагайтеся бути максимально обережними, не лізьте куди не треба, не ризикуйте, приберіть весь екстрим і згадайте, що сьогодні чистий четвер, то краще почистити і оселю, і себе особисто. Допомагайте війську, будьте уважними і щасливими!📚🎴22 місячний день. 09 квітня 02:55 ➡️ 03:32 10 квітня. Ми прожили три чверті місячного циклу. Йдемо на завершення всіх справ та повну очистку простору, щоб потім наповнити його своїми намірами та бажаннями. Щоб енергія, яку нам дає Всесвіт не витрачалася на те, що віджило себе, а йшла на те, що нам необхідно. Всесвіт намагається підказати нам, що робити, як діяти, як жити. Збирайте ці знаки, сни, записуйте. Бо втратимо інформацію. Для розшифровки включайте інтуїцію. 🌗 в знаку Козерогу. Стриманість, раціональність, відповідальність, бажання стабільності - це настрій сьогоднішнього дня. Символ: Слон Ганєша. Карти Таро. Золотий ключик. Книга.
👁 156 26-04-08 06:00
8 квітня. Доброго ранку! В нас дощить… коти ще вдосвіта ходили прогулятися, прийшли мокрі, але, навіть, дали себе витерти рушником, майже не пручалися. Взагалі ми живемо дружньо, буває час від часу, що собаки гонять котів або коти намагаються виловити з акваріума жаб, чи дворовий пес накричить на котів і тоді Френя розбирається з ним, але в нас доволі дружня компашка. А як вони цілуються усі ранком! Це так ніжно, так тепло. А потім можуть побитися просто на пустому місці. Ну так, не сильно, не почесному, але з криками. Я від них усіх трохи втомлююсь, але скільки тепла та радості вони дарують! Скільки енергії мені дають та примушують раненько вставати, діяти. Вчуся, до речі, в них як правильно починати рух. Ніколи жодний собака чи кіт не кинуться з місця, вони обовʼязково спочатку потягнуться, позіхнуть, ну, а потім вже йдуть у справах. Розумію, що це інстинкт та вроджена навичка, але взяла і собі за правило не зриватися з місця, а спочатку подумати, позіхнути, заспокоїтися і тільки після цього розпочинати рух. Нам взагалі багато чому треба вчитися у тварин. Може ми мали такі ж навички, а потім втратили. І здатність слідкувати за собою, і вміння добре ставитися один до одного: щиро вітатися, щиро любити, щиро миритися. До речі, про жаб. У мене багато років живуть дві жаби у доволі великому акваріумі. Купила їх маленькими жабенятками, зараз виросли вже в дорослих. Як ви розумієте, вони нічого ніколи не бачили окрім акваріума і одне одного. Ще періодично до них заглядають собаки, яких я піднімаю на руки, щоб малеча привіталася і тепер коти, які намагаються зловити їх. Головний рибак в нас Любчик, води не боїться зовсім. Але я не про те. Кожного дня я їх годую, тобто вони знають, що отримають свою пайку. Але як же вони бʼються! Кусаються, нападають, хоча корму достатньо. От уявіть собі: двійко в просторі, де більше нікого і нічого. Навіщо битися? А потім йде примирення, плавають разом, разом сидять в своїх доміках-замках. Ми всі живемо в колективі. Навіть ті, хто немає родини або родина далеко. Ми спілкуємося з людьми і робимо це по різному і з різними. І натягуємо на себе звички інших людей, особливо тих, хто нам до вподоби, або їх бажання. Які потім видаємо за свої чи спосіб життя. А зараз, дякуючи соцмережам, ми взагалі відчуваємо себе певною загальною спільнотою і менше страждаємо від самотності. Ілюзія того, що всі поруч, допомагає подолати відчуття ізольованості. Нас так мало на планеті Земля і одночасно так багато. І ми чомусь усі цікавимося життям інших, намагаємося навʼязати їм своє бачення світу і при цьому забуваємо про своє власне, яке ніхто не зробить окрім нас самих. Сьогодні день колективної енергії, тобто якщо у вас є щось важке, що давно треба зробити, кличте друзів, знайомих, колег і робіть це разом. Звертайтеся за допомогою, допомагайте самі, коли просять і відчуйте себе одним цілим, що прагне бути великою родиною, де все роблять щиро. А щирість це те, чого нам так не вистачає. Допомагайте війську. Там без відчуття, що ти єдине ціле зі своїми побратимами, зі своєю країною, дуже важко. Тож допоможіть їм вистояти. Майте спокійний день і будьте щасливими!🐎 21 місячний день08 квітня 02:06➡️ 02:55 09 квітня. 🌖 в знаку Козерога з 15:02. З 12:52 - Місяць без курсу. Карʼєра, безпека, тотальний контроль,,відносини зі старшими по посаді та по віку - це теми які будуть вдалими в цей період.Символ: Кінь. Табун.
👁 162 26-04-07 04:31
7 квітня. Доброго ранку! Вчора сильний вітер та негода призвели до аварії і світло пропало до початку сьогоднішньої доби. Якщо чесно, то не вірила, що зроблять вночі. Але ж зробили! Хочу просто подякувати тим, хто все полагодив, не дивлячись ані на ніч, ані на негоду. І хай ці люди не прочитають мій пост, але мені хочеться зробити це для себе: просто висловити вдячність. Я весь час пишу, що слово «дякую» - це наш оберіг, що саме воно захищає нас від багатьох речей, а головне не дає черствіти душею. Тож дякуйте частіше, навіть, коли вас ніхто не чує. Це важливо для нас самих. А ще саме це слово позбавляє нас страху і дає енергію дії. Спробуйте сьогодні протягом дня дякувати собі, людям, Всесвіту за все, що відбувається з вами. Особливо, якщо вдалося уникнути якихось негараздів, неприємностей, небезпеки. Просто подякуйте Всесвіту і відчуєте, як радістю наповнюється душа. Найчастіше ми, коли з нами відбуваються якісь негаразди, лаємося, матюкаємося, бо злякалися. А ви спробуйте говорити дякую, що уникнули більш страшного. Побачите, як зміниться життя. Сьогодні в нас активний день, коли треба відкинути всі страхи і нарешті зробити те, про що давно мрієте. Просто виконайте сьогодні якесь своє бажання. А що це повинно бути, придумайте прямо зараз чи коли готуєте сніданок, йдете у справах. Придумайте собі щось важливе, дозвольте собі це зробити, особливо те, на що не наважуєтеся, бо боїтеся. Неважливо кого, чого, наслідків. Це немає значення. Значення має тільки те, що ви наважилися, опанували себе і зробили. А потім можете пишатися собою. Бо ви перемогли. Перемога над самим собою важливіша за все, бо вона дає енергію руху вперед. Отже, нічого не бійтеся, виконуйте самі свої бажання, допомагайте війську, бо їх бажання теж повинні виконуватися, майте активний день і будьте щасливими!🦅20 місячний день07 квітня 01:07 ➡️02:06 08 квітня . 🌖 в сузірʼї Стрільця . Оптимізм та віра в щасливе та радісне майбутнє допоможе втілити в життя усі плани на сьогодні. День активний, тож діємо. Символ: Орел - стерв’ятник. Орел з кролячим хвостом.