Fuente
Енергії дня | 23 квітня. Доброго ранку! Не знаю як ви, а я вже з вчорашнього ранку в...
166 Vistas/Alcance
2026-04-23 04:25
Mensaje №5193
23 квітня. Доброго ранку! Не знаю як ви, а я вже з вчорашнього ранку відчула, як іде тепло. Вчора вперше не було приморозку, хоча ранок був доволі прохолодний. І день був просто чудовий. Сподіваюсь, що і таким самим буде сьогоднішній. Прошу у Всесвіту допомоги, а він сьогодні чує нас, наші думки та наші слова. Збираюся робити дуже важливу справу для себе, не робила цього ніколи в житті. Тож чекаю і на вашу підтримку, завтра розповім обовʼязково. Ну і помічники в мене є. Якщо чесно, то я буду більше помічником. І хоч і боюся, але вірю, що все вийде. Сьогодні говоріть більше компліментів, гарних слів, підтримайте того, хто поруч, пожалійте того, кому боляче, допоможіть тому, кому важко, щиро скажіть слова захоплення тому, хто впорався і зміг. Нам так потрібна зараз ота підтримка, яка з одного боку нічого нам не коштує, але ціниться так дорого: це наші слова, слова захоплення, слова вдячності, слова допомоги. Ми не можемо жити без слів, бо це наш спосіб існування. Памʼятаєте: «Спочатку було слово..». Чому ж ми так погано ставимося до своїх слів, до свого словникового запасу, це ж наш спосіб показати як ми живемо, що в нас в середині. Я коли чую матюки, мене ніби хтось по голові бʼє і я стаю маленькою, бо хочеться десь сховатися і не висовуватись. А спілкуватися з людьми, які так розмовляють взагалі не бачу сенсу, бо я не чую слів, вони кудись зникають, я не розумію про що мені говорять, тільки ці страшні огидні слова. Ми всі любимо міцне слівце, особливо в екстремальних ситуаціях. І лаятися любимо. А яка красива українська лайка. Це ж пісня! Але ж ми не можемо розмовляти лайкою. Матюків стало неймовірно багато. Це стає, на жаль, нормою. І буде продовжуватися поки ми мовчимо, не робимо зауважень, терпимо, списуємо на війну. Знаєте чому у наших ворогів, у цієї мерзоти матюки основа «язика»? Тому, що вони ненавидять і бояться. Бо це енергія ненависті, енергія, яка знищує все, принижує, ображає, це енергія низьких вібрацій. І коли ми переходимо в ці низькі вібрації, то стаємо такими самими. Тож, як завжди, тільки ми обираємо як нам жити. Але тоді не жалійтеся на своє оточення, на своє життя, на свій світ. Почніть з себе, не будьте байдужими, не терпіть, висловлюйтеся і робіть зауваження, якщо вам це неприємно так само, як і мені. Сьогодні Всесвіт чує нас і бере все, що ми говоримо до виконання, бо вважає це за наше бажання. І чим більше хороших слів скажете, тим більше отримаєте задоволення від сьогоднішнього дня. Ну, або навпаки. А ввечері помоліться. Помоліться за себе, за всіх, хто вам дорогий, за тих, хто вже в інших світах. Помоліться і попросіть. Попросіть те, що потрібно саме вам. І відчуєте відгук, душею. Допомагайте війську, майте чудовий день і будьте щасливими.🐔🪈🚩7 місячний день. 23 квітня 10:15 ➡️ 11:40 24 квітня. 🌓 в знаку Рака до 22.28, потім без курсу і з 22:41 у Леві. Включаємо емоційний інтелект, тобто слідкуємо за емоціями і контролюємо їх, краще займатися справами, повʼязаними з родиною, з домом. Символ: Півень. Роза вітрів. Жезл. Флюгер.