Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Королі цього світу!
Añadido 06 dic. 2025

Королі цього світу!

@koroli_mira
Número de suscriptores: 1 956
Fotos: 2,590
Videos: 179
Enlaces: 367
Descripción:
Безкоштовні Сигнали (НАВЧАННЯ) 🟢

👥 Número de suscriptores

1 956
Promedio/Día:: +7
Promedio/Tiempo:: +6
Promedio/Mes:: -8

📊 Mensajes por Día

1.5
Último día: 20
Promedio semanal: 3.3
Promedio por día: 1.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

Зараз інфо-поля переповнені. І більшість це фейк для (вау ефекту) - які нічого за собою не несуть. Особливо почали виповзати шахраї в більшій кількості ніж зазвичай. Всі в перед відчутті початку руху. І за рахунок цього кожен ледарь починає анонсувати мільярдні доходи - показуючи чужі історії та скріни. Тож будьте обережні...- На зараз ринок стоїть в консолідації. - Війна із Іраном скоро має закінчитися (є інсайди) - США кинула Ізраїль (це вже факт)- Трамп подавився своїми амбіціями в прагненні стати королем світу. (Бо треба вміти чекати та планувати, а не просто погрожувати всьому світу в соц мережах) Хоча-би Сунь-цзи почитав а потім вже їхав в Китай. (Де Трампа політично принизили) такого приниження Америка в історії ніколи ще не відчувала. І проблема зараз не тільки в Трампі...Проблема людства номер 1 - люди перестали читати книги. Почали їх називати помиями інших голів та роздумів. Тим самим почали тупішати із за легкого дофаміну (соц.мережі, легкий пошук інтиму за рахунок бла-бла-бла, розваг в інтернеті: фільми, ігри, меми) А як же флірт в паркі? (гра інтелектом) А як же книга замість скролінгу мемів про трулалелів - трулялялів... Світ нам дав можливість навчатися глобально. В інтернеті є всі дива світу які можна вивчати. Але що обрали люди коли їм світ дав можливості? Тупішати із за легкого дофаміну. Легкі часи народжують слабке та деградуюче покоління. Твої мрії коли ти п'яними очами розповідаєш своїй бухій компанії - це мрії які ніколи не здійсняться. Бо по перше ти не в тій компанії, по друге ти витрачаєш свій час не на те і не на тих, по третє у тебе не той образ життя людини яка хоче досягти чогось...Ми звикаємо до когось дуже швидко. Бо нам не вистачає тепла та підтримки, та особливо одобреня від когось - це слабкість. Я нещодавно помітив цікаве спостереження (записав 2 музичних альбоми) Із думками та підтримкою для інших. Не купуючи реклами для розкрутки. І статистика показала що 99% незнайомих людей тягнуть до тепла. Кожен хоче підтримки від незнайомого артиста (но нейма) Це говорить психологічно що ми стали сильно вразливими. В музиці нічого поганого немає. Але я звик аналітично аналізувати психотипи людей. І те що люди тягнуться до моїх думок про: тепло, підтримку, добро, надію... говорить про те що люди не перестали мріяти, але перестали іти до своїх мрій. Проблема не у відсутності мрій-цілей. А саме проблема в деградації дій, та цілеспрямованості!Ви всі можете досягти своїх цілей. Кожен із вас має потенціал до росту. Кожен із ким я спілкувався тут, у кожного є іскорка в очах. Але лінь та швидке здавання не дають вашій іскорці стати вогнем. Дуже швидко здаєтесь, дуже мало виділяєте часу своїй мрії. І коли навчаєтесь ви часто відволікаєтесь на інші подразники. 2-3 години вчитесь потім побігли з друзями тусуватися в ігри на пк гоняти чи на фільми відволікатися (як ви кажете відволіктися відпочити) Коли ти пару годин вчиш нову тему, мізки починають програмуватися і створювати шафи де буде інформація про це направлення. І тут важливо не збити налаштування фільмом, чи друзями. Втомилися? Підіть на вулицю погуляйте в самотності. Дайте мізкам засвоїти що вчили. Бо коли ти перемикаєшся на фільм чи друзів, все що ти вчив розсіюється. І ти знову відволікся, і знову витратив час в пусту. Концентрація коли щось вивчаєш і спокій коли засвоюєш це - це основа програмування пам'яті та зростання інформації в твоїх шафах.
Під час Халвінгу ми зробили із 118$ заробили аж 30.000$ (візуально даю фото, щоб ми могли собі дозволити)Але ми все що заробили, інвестували в спот активи, і розширили наші фундаментальні гаманці на дуже багато перспективних активів. І це був правильний вчинок, вчинок інвестора.Халвінг це приблизно 10% від Альт-Сезону. Тож ми тепер наші 30к розраховуємо + 10х І наші очікування, дисципліна, холодний розрахунок можуть нам принести вже 300.000$ А це вже дуже не мала сума. Це вже та сума яка може стати буфером вашої фінансової безпеки. Так альт сезон аж 5 років іде. 4 падаємо і тільки рік ростемо. Але 300к на роботі за 5 років не заробити ((погодьтесь зі мною)Після відпрацювання наших очікувань. Ми вже зможемо собі дозволити іншу покупку (фото 2) Але і тут більшість роблять помилку. Неможна на життя витрачати більше 5-10% Загальної суми. Бо працювати мають гроші. А не ви на них. Це як купити авто із салону. Так це прикольно. Але це налог на дурість на гордість. Бо через три роки авто втратить половину своєї ціни, і буде таким самим. А ти втратиш 150.000$ Інвестор завжди думає - де і як заробити ще більше. Як заставити вільні кошти працювати. Дурень же біжить в салони авто, купує останні айфони, ролекс та бренди. Є різниця між виглядати як багатий, і бути багатим. В моєму оточені хто доларові мільйонери, у них до сих пір 13 або 11 айфон. Бо 17 виконує ту саму функцію що і 11. Люди розуміють що кожна копійка має працювати. Трейдр це псевдо інвестор. І якщо ви бачете блогера-трейдера з ролексами чи останнім айфоном, ви маєте розуміти одне. Людина не знає куди і як інвестувати. І купує вашу увагу останніми брендами. Я скільки років вам намагаюся донести. Що треба дивитися тих блогерів-трейдерів - які показують як заробити, пояснюють та навчають. А ви же ведетесь на картинку заможного життя. 90% людей гортають мимо наші відео в соц мережах, бо вони нудні для них (на наших відео графіки та нудна аналітика) Зате ці 90% залипають на відео молодих підлітків на елітних авто - які ніколи не скажуть звідки вони їх взяли (бо не вони на них заробили) Якщо хочеш стати успішним. Не ведись на картинку яка може бути після досягнення успіху. Вникай глибше в систему. Завжди навчайся новому. Не давай мізкам деградувати від блогерів казиношників. Коли мимо їде Ламба або Феррарі. У тебе має бути одна думка (він зміг, він просто людина як і я, а отже і я зможу) Навчайся! Не здавайся! Та не ведись на показушників дурнів! Інформація завжди управляла цим світом. Тож збирай знання...
Не забувайте що важлива завжди якість а не кількість. Ніколи не женіться за швидкою наживою. Бугаті краще тролейбусу. На Бугаті їздять одиниці. На тролейбусах мільйони. Успішних інвесторів 2% на всій планеті. 98% тих хто хоче все і одразу. Жадібність, гординя, жага швидкої наживи, губить людей швидше шкідливих звичок. Маєш дати собі відповідь - ти дурень який віре в удачу, і митається то там то тут, нічого не роблячи до кінця. Чи ти той хто може взяти себе в руки і вчитися, замість очікування чуда.За роки навчання та роботи, точно вам скажу. Вдачи не існує. Існує тільки результат ваших зусиль. Вчиться та розвивайтесь. Не чекайте вдачи, не слухайте тих хто скаже що щось легко. Той що скаже що легко, це психологічний прийом щоб вас на щось обманути. Коли чую фразу що на альт сезоні любий дурень без знань може заробити. То чому статистика показує 2% успішності? Відповідь наповерхні. Статистика каже 98% прогорають. Що це означає? А означає це те що інвестиції дуже важке направленя. Яке потребує навчання та практики. За роки навчання інших. Сама популярна причина тих хто здався - не отримали мільйони за пів року. Вони надивилися дурнів які їм сказали що це легко. Це додає мені роботу. Щоб змінити психологію бачення учнів. Донести до них що інвестиції не чарівна кнопка. А місце де треба трудитися а не чекати. Люди які міняють нас на інші команди, бо ми душнимо навчанням а не обіцянками. Ми їх не приймаємо назад ніколи. Менталітет людини дуже важко змінити. Хто перемитнувся за швидкими обіцінками раз, повторить це ще багато разів. Час який витрачається він без цінний, і його не повернути. І хочеться його витрачати на тих хто дійсно хоче навчатися, та розуміти як все працює.Саме тому ми не приймаємо до команди азартних людей, яким завжди мало. Бо їх ціль не навчання. А тисячи угод. Бо вони залежні. Їм не треба інформація. Їх адреналін ризик без гальмів. І як правило у таких людей винні оточуючи. А не їх жага всього і одразу.Психологія саме важливе уміння якісного інвестора. І якісною психологією володіє тільки 2% на нашій пленеті. Інші же спішать. І вважають що всі їм винні...
Зараз саме той момент коли треба закуповувати Спот. Ціни в ідеальних позиціях. Тільки 99% людей купують не ті активи. У нас же в приватній групі (СПИСОК ЗІБРАНИЙ) фундаментальних проектів які вже в цьому році дадуть ікси. Багато з вас пишуть але їх відлякує ціна приватки. І зараз такий момент що треба саме зараз закуповувати, втратити саме цей таймінг, може потім багато вартувати. Ловіть знижку 20% Моя ціль 4000$ на 2 дитячих будинки, для забезпечення їх потужними генераторами (там є дуже маленькі, лежачі діти) для них відсутність електроенергії дуже критична. І так що в цілому:- за 400$ ви отримуєте вступ на навчання + чат + список фундаментальних проектів. На виході 5х 15х - я отримую можливість ці кошти направити тим хто їх потребує (звіт мені як завжди дадуть - я вам його як завжди покажу)Наша спільнота була створена не як місце рефералок. А як можливість робити цей світ кращим. Тому у нас ніколи не було і не буде реклами. Тільки звіти куди і скільки ми перевели, і що це змінило. Ми не фонд який збирає кошти. Я вам даю послуги. А кошти направляю куди вказує моя душа. Те що я не заробляю на цьому, ЦЕ МОЇ ПРОБЛЕМИ НЕ ВАШІ. Написати можна сюди: @KoroliMira_officially
Мужики, давайте відверто. Кожен же з нас мріяв в дитинстві щось купити. У когось: телефон, ролики, плеер, ще щось із таких дрібниць. Але було одне про що мріяли всі ще підлітками. На свої 18 років купити авто. Ми не мріяли про Бентлі, Ламборгіні. Ми хотіли жигулі, якого старенького німця (БМВ чи Ауді, або Фольц) і ця мрія тягнеться за нами на протязі життя. І звісно в 18 ми ходили пішки. Бо тоді було нереально заробити в такому юному віці на авто. І десь в 20 чи навіть 25 коли ми купуємо своє перше авто. Для нас це нереальні емоції. А якщо вдається придбати щось краще ніж ми мріяли. Тоді життя відчувається в моменті як ніколи. Коли розумієш що не дарма витратив час на навчання, роботу. Із за того що ти не здався, ти зміг досягти цілі. Хтось скаже ціль: квартира, будинок, родина, діти. Це база яка має бути. А ось авто для мужика це подія. Особливо перше. Чоловік може за собою так часто не доглядати як буде це робити за своїм авто. Бо коли він в гаражі щоб робить. Він розуміє що це була його мрія, він її здійснив. І тепер він за нею дбає. Кіосакі писав що власне авто це не про економіку. Що краще аренда. З чим я не згоден. Так авто вимагає догляду та вкладень. Але воно дає ментальне задоволення. Це той якір який тебе мотивує діяти далі. І чому цей пост я почав. Наший учень придбав своє перше авто. Поділився зі мною емоціями, вдячністю і так далі. Як для вчителя це нереальні емоції також. Коли учень який працював на складі, укомплектував товар по супермаркетам. Через три роки купує БМВ 2021 року. Привітати нашого колегу можете ❤️ до цього посту. Я в нього повірив, він не здався, він досяг. Так само я вірю у кожного із вас! 🌌
У мене ніколи не було цілі бути Інвестором. Чи бути дядьком який заробляє великі гроші. В дитинстві я любив світ. І вважав що він набагато простіший. Що на добро завжди буде добро. Що є справедливість. Роки йшли. Я дорослішав. Більше зустрічав злих а не добрих людей. Зустрів невірне кохання. Зустрічав невірних друзів. Знайомих які могли підставити та вчинити проблеми. Але скільки би випробувань не приносило життя. Ніколи не здавався. І завжди вірив і віритиму в цей світ. Світло має перемагати. І в світі підлості, злості, та жадібності. Треба залишатися людиною. Не кричати що Бог допоможе комусь. А самому взяти і допомогти якщо можеш. І не чекати взаємності. Бо цей світ не про взаємність. Цей світ про темний хаос. І світлу рідку людяність. Яку сторону обереш ти. Із тим кольором і підеш по життю. І під кінець. Всім хочу побажати трішки підліткової наївності. Не заганяйте себе проблемами, які не можете вирішити глобально. Бо то без сенсу переживати що не взмозі зробити. Спробуйте хоч на момент. Відчути життя в моменті. Як я це робив в дитинстві. Порадійте тому як падає сніг. Порадійте тому як посміхаються ваші рідні. Порадійте тому що ви все ще вірите в світле майбутнє. Життя фактично момент, в якому мільярди мікро моментів. Наступний рік буде історичним. А думки матеріальними позитивно. Нас чекає наймасштабніший сезон в крипто світі. Новаційні прориви в напрямку ші. Війна як і ніч, має свій кінець. І на нашій землі не буде супостата. І якщо це кажу вам я. Який не вірить в богів. Який не вірить в дива. Якого поносило жорстко життя. Але у мене тліє вогник надії. Тож нехай він загориться і у вас. Та настане час, коли я вам скажу: «настав мир» і на наступний рік, буде ялинка, буде відчуття свята, буде чисте небо 🌌 та салюти. І відчуття що є майбутнє.
Зараз будинки закуповують подарунки на новорічні свята. Дітей попросили намалювати що їм хотілося-би (в більшості діти малюють повербанки та теплий одяг та теплі капці) Які часи такі нажаль і потреби. Якщо порівняти побажання дітей 2018 та 2021 роках. Тоді це були іграшки, олівці, ноутбук один на три дитини, ну і схоже. Пам'ятаю 2020 ми придбали ялинку та іграшки на неї, і просто багато цукерок (і цього було більше ніж достатньо для їх посмішок) Тоді не було ворога, тоді не було страху, тоді просто хотілося дива. Зараз же річ не про диво, не про казку. А потреби теплого одягу, бо дуже часті перебої електрики. Це не про диво новорічне, а просто необхідність! Вчора мені надіслали листи із будинків де ми вже надавали допомогу. І порівнювати їх із тими які надсилали до повномаштабної, без емоцій неможливо. У дітей і так тяжка доля. Вони не знають що таке РОДИНА. Я виріс в дуже турботливій родині. Бідній але дуже вихованій. І як би я не хотів передати це тепло всім хто потребує. Це все одно не буде тим самим (коли ростеш в родині, і коли ростеш в будинку) Але це не означає що ми маємо закривати очі. Ніби їх немає. До 20 числа. Я маю зібрати 628 000 грн. Я вам ніколи не пропонував донатити і не буду. Ми як завжди зробимо знижку до приватного навчання. Ви вступите до нашої приватної команди. А ваші кошти підуть на добру справу. Ви у виграші в любому випадку. Заробите на ринку, навчитеся торгувати краще ніж зараз, та почистите свою карму. Добро треба робити. Воно повертається. Містер Біст віддав свої перші кошти бездомному, і на цьому вистрілив. Не тому-що це просто резонанс. А тому-що є закон взаємодії. Ми кожного року робимо добро і кожного циклу ми заробляємо в сотні разів більше ніж віддали. А також долі. Люди які повірили що цей світ має надію. Це взагалі безціно. Зараз частина із вас напише. А можна задонатити більше ніж коштує вступ. НІ. Я можу взяти тільки за свою роботу. А те що я ці кошти не залишаю собі а доначу, це вже мої проблеми.
Ментальна втома. Довгі очікування угнітають позитивне мислення. Ще + рутинні трабли які навантажують підсвідомість... Із цим спіткається кожен хто іде до своєї певної цілі. І залишається із думками на самоті Бо оточення не зрозуміє відчуття перегоряння. Маса яка готова все життя працювати на роботі, ніколи не зрозуміє що таке перегорання людини яка постійно рухається до своїх цілей. Також людина яка роками ходить на ненависну роботу, з колективом де її не розуміють - із часом також згорає всередині. В чому різниця? Людина яка іде за мріями вона швидше перегорає, ніж та що ходить на роботу. Бо в роботі є план і розуміння що треба зробити. У людини із ціллю немає правильного плану дій...Але чому важливо перегоріти швидше ніж пізніше. Бо депресія та внутрішні перегорання - заганяють кожного в свою підсвідомість. В якій кожен там робить порядок. І потім має чітку ціль, та характер її досягти. Час. Йому все-одно, зрозумієш ти свій сенс раніше чи пізніше. Він просто плине. І с кожним днем у нас все більше минулого. Та все менше майбутнього. Копання в собі. В своїх думках, важливий напрямок для кожного. 1.000.000$ Не зробить тебе щасливим, коли душа хоче іншого. Гроші завжди будуть тільки ресурсом. Є речі які не можна купити. Це минуле. І тільки минуле. Я знаю ти терпів поразки багато разів. Але якщо ти читаєш це повідомлення, то ти все ще не здався. То в тобі ще горить десь вогник. Що ти можеш більшого досягти. Ти можеш більше дати світу. Ти відчуваєш свій потенціал, тому і не здаєшся. Але ти не знаєш як діяти. Бо життя нажаль немає інструкції. Але є ефект від наших дій. Всі зростання починаються не із грошей. Зростання кожної особистості починається із правильного мислення. Правильно реакції на стресові ситуації. І аналітичного мислення, коли треба прийняти важливе рішення.Прокачувати треба психологію. Гроші не роблять нас вільними. Бо кордони тільки в нашій голові. І поки ми будемо вважати що щось неможливе, ми не будемо зростати. А коли підсвідомість почне говорити (дивись у нього вийшло, і у тебе вийде) І ти почнеш діяти. Рости як особистість. А не просто жадібно хотіти грошей, бо вони мають типу щось дати. Гроші це ресурс ДЛЯ досягнення чогось. Психологія це свобода бачення цього світу. У кожного є моменти замкнення в собі. Це нормально. В ці моменти ви зростаєте. Бо критично обмірковуєте своє бачення на цей світ. І тому не бійтесь коли щось вас грузе. Це нормально. Всі через це проходять. Щоб стати кращими ніж були вчора.