Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Королі цього світу!
Añadido 06 dic. 2025

Королі цього світу!

@koroli_mira
Número de suscriptores: 1 956
Fotos: 2,590
Videos: 179
Enlaces: 367
Descripción:
Безкоштовні Сигнали (НАВЧАННЯ) 🟢
Fuente

Королі цього світу! | Зараз інфо-поля переповнені. І більшість це фейк для (вау ефекту) - як...

Logotipo de la comunidad de telegram - Королі цього світу! Королі цього світу! @koroli_mira
1 020 Vistas/Alcance 2026-05-27 13:05 Mensaje №4686
Зараз інфо-поля переповнені. І більшість це фейк для (вау ефекту) - які нічого за собою не несуть. Особливо почали виповзати шахраї в більшій кількості ніж зазвичай. Всі в перед відчутті початку руху. І за рахунок цього кожен ледарь починає анонсувати мільярдні доходи - показуючи чужі історії та скріни. Тож будьте обережні...- На зараз ринок стоїть в консолідації. - Війна із Іраном скоро має закінчитися (є інсайди) - США кинула Ізраїль (це вже факт)- Трамп подавився своїми амбіціями в прагненні стати королем світу. (Бо треба вміти чекати та планувати, а не просто погрожувати всьому світу в соц мережах) Хоча-би Сунь-цзи почитав а потім вже їхав в Китай. (Де Трампа політично принизили) такого приниження Америка в історії ніколи ще не відчувала. І проблема зараз не тільки в Трампі...Проблема людства номер 1 - люди перестали читати книги. Почали їх називати помиями інших голів та роздумів. Тим самим почали тупішати із за легкого дофаміну (соц.мережі, легкий пошук інтиму за рахунок бла-бла-бла, розваг в інтернеті: фільми, ігри, меми) А як же флірт в паркі? (гра інтелектом) А як же книга замість скролінгу мемів про трулалелів - трулялялів... Світ нам дав можливість навчатися глобально. В інтернеті є всі дива світу які можна вивчати. Але що обрали люди коли їм світ дав можливості? Тупішати із за легкого дофаміну. Легкі часи народжують слабке та деградуюче покоління. Твої мрії коли ти п'яними очами розповідаєш своїй бухій компанії - це мрії які ніколи не здійсняться. Бо по перше ти не в тій компанії, по друге ти витрачаєш свій час не на те і не на тих, по третє у тебе не той образ життя людини яка хоче досягти чогось...Ми звикаємо до когось дуже швидко. Бо нам не вистачає тепла та підтримки, та особливо одобреня від когось - це слабкість. Я нещодавно помітив цікаве спостереження (записав 2 музичних альбоми) Із думками та підтримкою для інших. Не купуючи реклами для розкрутки. І статистика показала що 99% незнайомих людей тягнуть до тепла. Кожен хоче підтримки від незнайомого артиста (но нейма) Це говорить психологічно що ми стали сильно вразливими. В музиці нічого поганого немає. Але я звик аналітично аналізувати психотипи людей. І те що люди тягнуться до моїх думок про: тепло, підтримку, добро, надію... говорить про те що люди не перестали мріяти, але перестали іти до своїх мрій. Проблема не у відсутності мрій-цілей. А саме проблема в деградації дій, та цілеспрямованості!Ви всі можете досягти своїх цілей. Кожен із вас має потенціал до росту. Кожен із ким я спілкувався тут, у кожного є іскорка в очах. Але лінь та швидке здавання не дають вашій іскорці стати вогнем. Дуже швидко здаєтесь, дуже мало виділяєте часу своїй мрії. І коли навчаєтесь ви часто відволікаєтесь на інші подразники. 2-3 години вчитесь потім побігли з друзями тусуватися в ігри на пк гоняти чи на фільми відволікатися (як ви кажете відволіктися відпочити) Коли ти пару годин вчиш нову тему, мізки починають програмуватися і створювати шафи де буде інформація про це направлення. І тут важливо не збити налаштування фільмом, чи друзями. Втомилися? Підіть на вулицю погуляйте в самотності. Дайте мізкам засвоїти що вчили. Бо коли ти перемикаєшся на фільм чи друзів, все що ти вчив розсіюється. І ти знову відволікся, і знову витратив час в пусту. Концентрація коли щось вивчаєш і спокій коли засвоюєш це - це основа програмування пам'яті та зростання інформації в твоїх шафах.