Fuente
Королі цього світу! | Зараз будинки закуповують подарунки на новорічні свята. Дітей попросил...
860 Vistas/Alcance
2025-12-13 13:01
Mensaje №4428
Зараз будинки закуповують подарунки на новорічні свята. Дітей попросили намалювати що їм хотілося-би (в більшості діти малюють повербанки та теплий одяг та теплі капці) Які часи такі нажаль і потреби. Якщо порівняти побажання дітей 2018 та 2021 роках. Тоді це були іграшки, олівці, ноутбук один на три дитини, ну і схоже. Пам'ятаю 2020 ми придбали ялинку та іграшки на неї, і просто багато цукерок (і цього було більше ніж достатньо для їх посмішок) Тоді не було ворога, тоді не було страху, тоді просто хотілося дива. Зараз же річ не про диво, не про казку. А потреби теплого одягу, бо дуже часті перебої електрики. Це не про диво новорічне, а просто необхідність! Вчора мені надіслали листи із будинків де ми вже надавали допомогу. І порівнювати їх із тими які надсилали до повномаштабної, без емоцій неможливо. У дітей і так тяжка доля. Вони не знають що таке РОДИНА. Я виріс в дуже турботливій родині. Бідній але дуже вихованій. І як би я не хотів передати це тепло всім хто потребує. Це все одно не буде тим самим (коли ростеш в родині, і коли ростеш в будинку) Але це не означає що ми маємо закривати очі. Ніби їх немає. До 20 числа. Я маю зібрати 628 000 грн. Я вам ніколи не пропонував донатити і не буду. Ми як завжди зробимо знижку до приватного навчання. Ви вступите до нашої приватної команди. А ваші кошти підуть на добру справу. Ви у виграші в любому випадку. Заробите на ринку, навчитеся торгувати краще ніж зараз, та почистите свою карму. Добро треба робити. Воно повертається. Містер Біст віддав свої перші кошти бездомному, і на цьому вистрілив. Не тому-що це просто резонанс. А тому-що є закон взаємодії. Ми кожного року робимо добро і кожного циклу ми заробляємо в сотні разів більше ніж віддали. А також долі. Люди які повірили що цей світ має надію. Це взагалі безціно. Зараз частина із вас напише. А можна задонатити більше ніж коштує вступ. НІ. Я можу взяти тільки за свою роботу. А те що я ці кошти не залишаю собі а доначу, це вже мої проблеми.