Fuente
Королі цього світу! | Не забувайте що важлива завжди якість а не кількість. Ніколи не женіть...
758 Vistas/Alcance
2026-03-13 18:34
Mensaje №4589
Не забувайте що важлива завжди якість а не кількість. Ніколи не женіться за швидкою наживою. Бугаті краще тролейбусу. На Бугаті їздять одиниці. На тролейбусах мільйони. Успішних інвесторів 2% на всій планеті. 98% тих хто хоче все і одразу. Жадібність, гординя, жага швидкої наживи, губить людей швидше шкідливих звичок. Маєш дати собі відповідь - ти дурень який віре в удачу, і митається то там то тут, нічого не роблячи до кінця. Чи ти той хто може взяти себе в руки і вчитися, замість очікування чуда.За роки навчання та роботи, точно вам скажу. Вдачи не існує. Існує тільки результат ваших зусиль. Вчиться та розвивайтесь. Не чекайте вдачи, не слухайте тих хто скаже що щось легко. Той що скаже що легко, це психологічний прийом щоб вас на щось обманути. Коли чую фразу що на альт сезоні любий дурень без знань може заробити. То чому статистика показує 2% успішності? Відповідь наповерхні. Статистика каже 98% прогорають. Що це означає? А означає це те що інвестиції дуже важке направленя. Яке потребує навчання та практики. За роки навчання інших. Сама популярна причина тих хто здався - не отримали мільйони за пів року. Вони надивилися дурнів які їм сказали що це легко. Це додає мені роботу. Щоб змінити психологію бачення учнів. Донести до них що інвестиції не чарівна кнопка. А місце де треба трудитися а не чекати. Люди які міняють нас на інші команди, бо ми душнимо навчанням а не обіцянками. Ми їх не приймаємо назад ніколи. Менталітет людини дуже важко змінити. Хто перемитнувся за швидкими обіцінками раз, повторить це ще багато разів. Час який витрачається він без цінний, і його не повернути. І хочеться його витрачати на тих хто дійсно хоче навчатися, та розуміти як все працює.Саме тому ми не приймаємо до команди азартних людей, яким завжди мало. Бо їх ціль не навчання. А тисячи угод. Бо вони залежні. Їм не треба інформація. Їх адреналін ризик без гальмів. І як правило у таких людей винні оточуючи. А не їх жага всього і одразу.Психологія саме важливе уміння якісного інвестора. І якісною психологією володіє тільки 2% на нашій пленеті. Інші же спішать. І вважають що всі їм винні...