Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Особиста річ. Про парфуми.
Añadido 14 jul. 2024

Особиста річ. Про парфуми.

@intoperfumes
Número de suscriptores: 1 803
Fotos: 739
Videos: 7
Enlaces: 205
Descripción:
Канал про нішеву парфумерію. Відгуки, огляди новинок, ольфакторна культура та розвінчання міфів. Для звʼязку використовуйте повідомлення в каналі.

👥 Número de suscriptores

1 803
Promedio/Día:: +3
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +26

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 047
Promedio/Día:: 1,280
Promedio/Tiempo:: 1,091
ERR: 58.07%

📊 Mensajes por Día

0.6
Último día: 1
Promedio semanal: 0.6
Promedio por día: 0.6

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Давайте про страшне — про ціноутворення парфумів, чи справді вони варті своїх грошей? Мова, звичайно, про комерційні парфуми, інді бренди не розглядаємо. Нещодавно попалась в одній книзі така цифра: «джус» (та сама рідина у флаконі) коштує не більше 3% від повної вартості парфумів. Є ще трохи більш оптимістичні цифри — 5-6% від вартості. Я пропоную стати взагалі відчайдушними оптимістами, і закласти всі 10% вартості 😄 Тоді умовні парфуми за 200 євро матимуть 20 євро вартості «джусу». Це мало чи це нормально? Якщо подивитись скільки бренд віддає дистриб’ютору (часто половину), скільки він платить податків, зарплат тощо — можливо, це й ОК. Та й парфуми не утилітарна річ, не річ першої необхідності, це вже маленька розкіш, це надлишок. Ми купуємо сервіс, красиву коробочку, стрічку, бренд, в кінці кінців, той самий чуттєвий досвід. Тому очікувати, що їх будуть продавати майже по собівартості не варто. Я вже перестала вірити в «дорогоцінні інгредієнти» (навіть в ніші), у деяких брендів склад дійсно може бути дорожчим — проте відносно кінцевої вартості він, з високою ймовірністю, все одно коштує «копійки». Але головне ж не це? А якщо склад супер важливий — тоді тільки ретельно відбирати в ніші і готувати гроші. В мене є кілька класних брендів за складом на примітці, але ціна там $$$, навіть радити не хочу в такі часи. P.S. Фото зі стоку, ліцензія public domain.
Привіт! Вже 1 листопада, а значить пора відкривати передзамовлення на грудневі бокси 🎄 Що це за бокси такі і чому так рано? Це така собі моя благодійна ініциатива, яку я проводжу раз на сезон/квартал. Тобто наступний бокс буде аж в березні. В чому благодійність? В тому, що 50% вартості боксу я переведу на збір, який буде актуальним для моїх знайомих на той момент. Зараз в нас троє "підопічних" — ППО Херсонський напрямок, наш друг з бригади "Буревій" та з роти БПЛА поблизу Торецька. Навіть якщо їм не буде на той момент нічого потрібно, в мене завжди є кілька знайомих волонтерів, якім я довіряю. Як ці бокси виглядають? Можна подивитись тут і заодно відгук почитати.Чому так рано відкриваю замовлення? Минулого разу мені не вистачило матеріалів, бо була досить хороша активність. Тому зараз я хочу підготуватися і купити флакони та коробочки завчасно. Вартість боксу буде 1100грн (550грн на збір з кожного проданого боксу, буде окрема банка). Це з урахуванням всього — упаковки, флаконів, блоттерів тощо. Кількість семплів — 6шт по 1.5мл плюс два бонусних (це ж свята!)) Помилилась спочатку, написала 7+1, насправді це 6+2. Чому так? Тому що бонусні ще не визначені, а основний склад вже є. Склад поки не розкриваю, скажу тільки, що будуть нішеві аромати та гурмансько-алькогольна тематика (шампанське, ром отето всьо 🍾 красиві ванілі тощо). 10 боксів вже зайняті, це неймовірно приємно, бо зайняті ще вони з минулого разу, на довірі 🥰А от скільки мені ще підготувати, я не знаю, тому й хочу перевірити тут. Якщо вам цікаво — напишіть в коментарях. Платити поки що ні за що не треба.
Поки була у відпустці, мала нагоду відвідати віддалену лекцію організовану Натою Sentire Perfumes та Яною Особиста Річ. Про парфуми на тему гурманіки. Хочу щиро поділитися враженнями.Я... В захваті! Нарешті отримала змогу познайомитися з чистими матеріалами, що використовуються для створення парфумів. Гурманіка - не моя тема, але в кімнаті пахло дуже смачно, а лекція була неймовірно цікава. 2.5 години пролетіли непомітно. Я давно шукала змогу відвідати щось схоже. Нажаль, для пересічної людини типу мене знаходити інформацію в настільки доступному форматі вкрай важко. Тому почуваюсь ніби шукала воду в пустелі та знайшла. 10/10.А ще в рамках лекції отримала спробувати парфум Нати Sentire - Everything Nice. Поки не змогла вигуляти його в повній мірі. Звісно, важко для мене носити такі аромати, хоч і не на мені він пахне неймовірно смачно. Але його база - це щось. Така ненав'язливо солодка, близька до шкіри. Дякую за такі можливості в Україні. Чекаю наступних лекцій!не знаю, чи варто казати очевидні речі, але це не реклама та не спонсорд контент
Pantheon J Accordo Fantastico для "Жан Niche Concept" Як завжди, яскраво, напористо, як в усіх (майже) парфумах Pantheon. У них ви не знайдете мінорних ірисів чи меланхолійних ніжних фіалок, але знайдете соковиті солодкі фрукти, ягоди, каву, шоколад, дерево (іноді забагато дерева=))J Accordo Fantastico — вже знайоме поєднання ягід та шафрану. Звучання дещо нагадує інші аромати цього бренду. Аромат гучний, але здався мʼякішим ніж Annone. В цілому сподобалось відчуття від цього аромату — він нагадав мені запах duty free в хорошому сенсі — зловила вайб подорожей, передчуття нових вражень та безтурботного, нормального життя. Та найбільше мені подобається в цьому ароматі те, що це — коллаборація між Україною та Італією. В Італії Pantheon дуже добре знають та люблять (вони є також дистрибʼюторам Profumum Roma, зробили вдалу коллабу з блогером-мільйонником з Риму, дружать з Крістіаном Каванья та роблять йому парфуми — і все це тільки додає їм популярності). Памʼятаю коли запускали J Accordo Fantastico деякі італійці шукали в групах на фейсбуці інформацію як купити ці парфуми, і дехто навіть таки купив! Така собі краплинка в морі до обізнаності вестернів про Україну і з парфумерного боку також 🔹🔸
Колись писала замітку для одного онлайн-видання, але вона так і не вийшла. Чого добру пропадати? Закину її сюди, може комусь буде цікаво :) Як аромати на нас впливають? Давайте перш ніж розберемося з цим питанням, домовимось, що ми говоримо про парфуми та їх вплив, в першу чергу, на настрій людини. І не будемо тут обговорювати такий метод альтернативної медицини, як ароматерапія.Чи можуть парфуми вплинути на фізичний стан? Так, можуть, у випадку, якщо ви алергік. Назви речовин – потенційних алергенів – завжди виносять на паковання (до речі, перелік речовин, який ви бачите після Ingredients List на упаковці не є списком абсолютно всіх речовин, що містяться у складі парфумів, туди виносять лише назви потенційних алергенів, а сама формула аромату захована під словом “parfum” або “fragrance”). Але найбільше парфуми впливають саме на наш настрій. Можливо, ви чули про ефект Пруста. Це психологічний феномен, при якому певні запахи або смаки викликають спогади про події з минулого. Пруст описав його у своєму романі "У пошуках втраченого часу". Саме смак печива, змоченого в чаї, переносить героя в минуле, викликаючи яскраві образи та емоції з дитинства.Чому так відбувається? Запахи мають здатність впливати на ті частини мозку, що відповідають за пам'ять та емоції, зокрема на гіпокамп і мигдалеподібне тіло. Ось тому аромати можуть бути тригерами, що викликають спогади, навіть без усвідомлення цього процесу. А от тригери ці в кожної людини можуть бути геть різні. Комусь в дитинстві бабуся пекла смачні пиріжки з вишнею, тому й аромат, схожий на ці вишневі пиріжки, людині може сподобатись найбільше. Хтось кожного літа відпочивав на морі, а хтось в селі, бігаючи по запашним лукам. Вгадайте кому з цих людей будуть більше подобатись свіжі морські аромати, а кому зелені травʼяні? Звісно, ми говоримо про випадки, коли досвід такого відпочинку був позитивний. А про феромони буде? Стільки легенд, повʼязаних з феромонами, що дуже хочеться вже розібратися з цим поняттям. Феромони були виявлені у різних видів тварин, включаючи ссавців. У них вони відіграють роль у залученні партнерів, маркуванні території та взаємодії між «батьками» та «дітьми», але на сьогодні жодна конкретна хімічна речовина не була остаточно ідентифікована як людський феромон. Простими словами, немає науково підтверджених доказів існування феромонів у людини. На те, чи сприймає хтось іншу людину привабливою впливає безліч факторів.Тварини можуть реагувати безпосередньо на феромони, а от вибір партнера у людини пов'язаний зі складною поведінкою, що не залежить виключно від хімічних сигналів. Тобто надушитись парфумами з так званими феромонами та викликати приязнь протилежного полу не вийде, бо не все так просто у нас, у людей.
Якщо ви ніяк не можете розібратись з шипрами, плутаєте їх з іншими ольфакторними сімействами — ви не одні такі. Я теж іноді плутаю шипри з амбровими ароматами, багато хто плутає з фужерами. Іноді важко розібратись це квітковий аромат чи вже квітковий шипр. Так, от після сьогоднішньої лекції з парфумеркою Натою Дишлюк, можу сказати, що нарешті перестала відчувати себе, вибачте, дурною в цьому питанні =)) Навіть не тому, що все стало набагато зрозуміліше. Головний інсайт лекції — шипри це дуже складна конструкція, яка вміщає в себе багато компонентів: і квіткові, і цитрусові, і деревні, і амброві, і мускусні, і зелені. Вони є таким собі нагромадженням компонентів з різних сімейств. Тому не дивно, що так важко іноді визначитись це шипр чи ні.P.S. На фото Oyselets de Chypre («шипрові птахи») історично передували шипровим парфумам. Вони були виготовлені із суміші трав і смол (лабданум, стиракс), їх ставили в оселях як попурі або спалювали для обкурювання простору. Вони стали популярними в Європі після того, як хрестоносці прибули на острів Кіпр (у 12 столітті), і «перетворилися» на "Eau de Chypre" лише в 18 столітті - задовго до Coty's Chypre (1917). Фото з Flickr.
І до речі, навздогін про фрагрантику. Було таке питання "чому на фрагрантиці часто відрізняються ноти від офіційних сайтів". По-перше, на мій субʼєктивний погляд, журналісти на фрагрантиці обираються Оленою Княжевич (тією самою росіянкою-власницею) якимось дивним чином. І ой як не завжди за професійними якостями. Скоріш, це притаманне постсовковому простору — кумовство. По-друге, ці журналісти теж люди і можуть помилятися, а то й взагалі робити свою роботу на "відчепись". Церез це можна побачити такі чудові ляпи, як "саліцилова кислота" замість "саліцилати" в піраміді =)) Також іноді описи на сайтах різняться в залежності від країни, з часом вони навіть можуть змінюватись, та чи слідкують за цим контент-адміни фрагрантики — питання. Я не дуже часто користувалася фрагрантикою і до цих дивних речей з видаленням профілю. Для мене там не залишилося ніяких експертів, яких хотілося б читати (після статті Юдова про аромати Криму чи щось таке, він теж, як експерт та автор перестав для мене існувати). На мій погляд, в парфумерній журналістиці (чи як це ще назвати) насправді криза. Писати про аромати без підсунутих прес-релізів, сміливо та правдиво, а ще без мракобісся - це взагалі дуже мало хто може собі дозволити. І тим паче, фрагрантика.
Coreterno – італійський бренд, і це відчувається одразу і в дизайні флаконів, і в самих ароматах. Вони гучні, яскраві, справжні аромати-екстраверти з неймовірною стійкістю. Всі аромати зроблено Лукою Маффеі та Артуретто Ланді.Забігаючи трохи вперед, скажу, що ці аромати досить традиційні, в тому сенсі, що нічого новаторського я там не знайшла. А от презентація класна, хоча й не для любителів мінімалізму. Мабуть, бестселер і найбільш розпіарений блогерами аромат бренду – Mystic Sugar – виявився, як не дивно, і найцікавішим. Він теплий, солодкий, спецієвий. Так могло пахнути в бані, як би смішно це не звучало. Або в якомусь гарному SPA.Rose And Me. Ви не повірите, але це таки про троянду 😁 Ніяких несподіванок. Єдине, що обов’язково варто знати – ця троянда з шафраном, це не травнева ніжна квіточка, а бордова солодка трояндище.Catharsis. На жаль, ніякого катарсису від знайомої вже комбінації “троянда-псевдо уд” в мене не сталося. Якось скучно.Hardkor. Впізнаю руку майстра Артуретто Ланді, та його Anniversario Pantheon Roma в цьому ароматі, а заодно і всю родину кірке-подібних ароматів з солодкими фруктами та амбродеревиною. Тільки тут ще є шкіра.Psychedelicious. А це кірке-подібна сестра Delina Parfums de Marly. Ягідно-фруктовий вибух, солодкість та вʼїдлива, як на мене, металева нота.Punk Motel. Якщо коротко — привіт, крем для засмаги. Так, крем недешевий, але ми вже таке чули. Можливо, в ньому десь є й обіцяна троянда і що там ще було написано в піраміді, але я найгостріше відчуваю саліцилати в їх традиційному квітково-кремовому вигляді.No Sleep. Він про квіти та ніжну замшу. Сподобався, я люблю такий напрям. Затишний, чуттєвий, мʼякий аромат, проте наносити треба мікродозами.Freakincense. Перцевий холодний ладан.Herba Nera. Оце ще один ковток свіжого повітря в цій щільній італійській родині ароматів. Пахне сухою травою та якимись прянощами. Такий медитативний аромат.Oceanoir. Єдиний, який я не спробувала, бо семплу не було. Якщо судити за пірамідою, аромат в трендовій мінерально-морській тематиці. Привєт, Ганімед?Підсумки такі, що здається, бренд, перш за все, бажає продаватись і продаватись добре (з іншого боку, а хто цього не бажає?). Тому вклався в упаковку та безпечні популярні "формули". Не дивно, що мені найбільше сподобались саме флакони, бо все інше, за виключенням можливо двох ароматів, вже десь було і не є унікальним. Хоча та унікальність не завжди й потрібна, тож ходіть тестуйте, тим паче в Україну бренд вже привезли в мережу "Жан".P.S. Дякую Тоні try_me_first за можливість спробувати аромати бренду.
Приїхав мені на затест діскавері сет українського бренду Bibliotheque de Parfum. Одразу лайк від мене за такі речі:— упаковка як частина маркетингу. Якісно, акуратно, гарно! — погодження умов нашої співпраці (донат на збір та позначка, що це #реклама) — погодьтесь, не всі бренди згодні на таку прозорість— це нова лінійка парфумів I am розроблена у співпраці з парфумеркою Фернандою Руссо (Флоренція, Італія). На жаль, інформації про неї небагато, але вона точно існує)) На фрагрантиці вона є. Тепер про самі аромати. Ідея лінійки I am в тому, щоб відобразити різні стани жінки. І вже навіть з такого опису можна зробити висновки, що цільова аудиторія колекції — жінки. Тут справді всі аромати жіночні, більшість — гурманські. З хорошого, незважаючи на досить комерційний профіль самих ароматів, більшість з них непогано розкрилися на шкірі — без противних баз (якщо ви розумієте про що я). Але деякі, можливо через спеку, в базі я не зрозуміла. Ось тому й обовʼязковий затест на шкірі перед покупкою. Перше враження — наче тут обійшлися без "повторів" вже відомих брендів, та відчуття дежавю я зловила в деяких ароматах, не в сенсі копій, а в сенсі якогось знайомого втілення того чи іншого профілю. Можливо схожа сировина з якимись іншими брендами? Мені тут не вистачає технічної експертизи, щоб зробити висновки. В таку спеку тестувати парфуми дуже важко, тому деякі більш солодкі та важкі, я відклала. А ось з тих, що добре розпробувала мені сподобався цитрусовий I am free. Цитруси тут не освіжаючі, а солодкуваті, як в газованому напої з дитинства.Після вивчення сайту бренда найбільше мене зацікавили свічки з деревʼяним гнотом. Я не тестувала, проте маю сподівання, що там все непогано, бо свічки в Україні взагалі навчились вже робити досить якісно. І найкраще те, що в бренду є партнери, що представляють його оффлайн, тож є можливість спробувати (обовʼязково на шкірі, самі розумієте). Далеко не всі українські бренди настільки доступні, а тут висновки цілком реально зробити самостійно. Точно памʼятаю, що бренд був у мережі Бомонд. І думаю, він точно є десь ще.