Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЕнергоБізнес
Añadido 14 jul. 2024

ЕнергоБізнес

@energobiz
Número de suscriptores: 1 813
Fotos: 6,260
Videos: 358
Enlaces: 5,180
Descripción:
Офіційний Telegram-канал журналу "ЕнергоБізнес" Наш сайт: https://e-b.com.ua Інформаційна співпраця і розміщення матеріалів, звертайтеся: [email protected] дзвоніть: 067-250-41-32 або 099-704-42-47

👥 Número de suscriptores

1 813
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -43
Promedio/Mes:: -545

👁️ Vistas promedio por mensaje

440
Promedio/Día:: 373
Promedio/Tiempo:: 436
ERR: 24.27%

📊 Mensajes por Día

3.3
Último día: 2
Promedio semanal: 3.9
Promedio por día: 3.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 197 24-09-12 13:11
🛞 Volvo відмовляється від зобов'язань продавати лише електричні авто до 2030 року🚗 Шведський автовиробник Volvo заявив, що відмовляється від своєї мети продавати лише електромобілі з 2030 року на тлі зниження попиту на електричні авто в Європі. Компанія, що належить китайському концерну Geely, була одним із перших автовиробників, які пообіцяли повністю перейти на виробництво електромобілів. Це сталося в 2021 році, і компанія тоді заявила, що продаватиме тільки чисті електромобілі (BEV) з 2030 року. Тепер Volvo говорить про зміну «ринкових умов» та «споживчого попиту».🔋 Сьогодні Volvo обіцяє, що до кінця десятиліття щонайменше 90% її продукції припадатиме на електромобілі, включаючи гібриди, що заряджаються (PHEV). Решту від 0% до 10% продажів можуть бути представлені «звичайними» або «м'якими» гібридами, тобто електрифікованими бензиновими/дизельними машинами, в яких не передбачена електрична зарядка авто «від розетки».🛻 Компанія повідомляє, що в другому кварталі 2024 року частка електромобілів (включаючи гібриди, що заряджаються) у її продажах склала 48%, а частка тільки «чистих» електромобілів 26% – більше, ніж у інших виробників «преміального класу».🚘 «Ми твердо переконані в тому, що наше майбутнє – за електрикою… Проте очевидно, що перехід до електрифікації не буде лінійним, а клієнти та ринки переходять на електромобілі з різною швидкістю», – заявив генеральний директор Volvo Джим Роуен.🚖 Одночасно з новими зобов'язаннями щодо продажу електромобілів Volvo також «пом'якшила» свої кліматичні цілі. Тепер компанія зобов'язується зменшити викиди СО2 на автомобіль на 65-75% до 2030 року порівняно з 2018 роком. Раніше мета полягала у зниженні викидів на 75% у той же період часу.🚨 Продажі електромобілів у Європі стагнують. На відміну від Китаю, де енергетичний перехід транспорті йде з прискоренням. Європейські автовиробники перебувають під дедалі більшим тиском конкуренції з боку китайських виробників електромобілів.#Слава_Україні!🇺🇦
👁 321 24-08-22 17:46
⚡️ "Укренерго" придбала 500 МВт швидких резервів (резерв автоматичного відновлення частоти, аРВЧ) на 5 років. Попередньо, всі учасники аукціону - 35 компаній, які зробили 807 пропозицій - є переможцями. Близько 90% учасників аукціону - нові для енергетичного ринку компанії.💡 Купували два види послуг з надання аРВЧ:- 579 МВт - це послуга завантаження, тобто здатність електроустановок підтримувати енергосистему шляхом збільшення видачі електричної енергії в мережу. - 421 МВт - симетричний резерв, тобто здатність електроустановок розвантажуватись та завантажуватись, в залежності від потреби енергосистеми України.🔌 За попередніми результатами, в середньому було придбано 240 МВт резервів на послугу завантаження в кожній годині, що складає більше 41% від виставленої на аукціон потреби. Також закуплено в кожній годині, в середньому, близько 260 МВт послуг із завантаження та розвантаження (симетричний резерв) - 62% від потреби.💰 Ціни пропозицій завантаження коливалися в діапазоні від 484 до 971,15 грн за мегават, на симетричний резерв - від 1049,40 до 1330,13 грн за мегават. Гранична ціна на послуги з придбання резервів складає 1339,82 грн за мегават.Оскільки потреба в резерві складає 1000 мегават, в жовтні буде ще один аукціон.Нагадаю, раніше "Укренерго" купила 99 мегават послуг стораджів.#Слава_Україні!🇺🇦
👁 361 24-08-17 14:05
🇨🇳 Китайський виробник електромобілів Zeekr, що належить автоконцерну Geely випустив залізо-фосфатні (LFP) акумулятори з рейтингом 5,5С, які підтримують надшвидку зарядку🔋 Модернізовані призматичні батареї LFP дозволяють заряджати електромобіль з 10% до 80% лише за 10,5 хвилини. «Завдяки оптимізованим матеріалам та вдосконаленій технології швидкість вища, ніж у існуючих нікель-кобальт-марганцевих батарей», – заявляє компанія.🔋 Результат отримано на надшвидких зарядних пристроях Zeekr V3 потужністю 800 кВт. Zeekr відкрила понад 500 надшвидких зарядних станцій у Китаї з більш ніж 2700 зарядними стійками, кожна з яких може підтримувати зарядку 800В.🔋 Zeekr планує розширити мережу до 1000 надшвидких зарядних станцій у 2024 році та експлуатувати понад 10000 надшвидких зарядних станцій у 2026 році. За підсумками першої половини 2024 року кількість точок заряджання електромобілів у КНР перевищила 10 млн.🔋 Першою моделлю, оснащеною новими акумуляторами, стане седан Zeekr 007 модельного ряду 2025 року, постачання якого розпочнеться наступного тижня. У грудні 2023 року Zeekr представив 800В LFP батарею Golden «Brick» Battery, яка «не горить і не замерзає». У 2023 році CATL випустив свою «супер-швидкозаряджувану» LFP батарею для електромобілів із рейтингом 4C.🔋 Частка електричних машин у продажах у КНР швидко зростає. Ми припускаємо, що до 2030 року вона сягне 90%. Китай сьогодні стає технологічним лідером у секторі електричної мобільності та починає ставити міжнародну «моду» та стандарти в цьому секторі. Перехід китайських виробників (і споживачів) переважно на електричні автомобілі стимулюватиме експорт відповідної продукції та сприятиме енергетичному переходу на транспорті в інших країнах.#Слава_Україні!🇺🇦
👁 350 24-07-27 14:32
🏭 «Укрнафта» хоче придбати три когенераційні установки потужністю від 72 МВт за 2,56 млрд грн, пише ExPro Consulting🏢 ПАТ «Укрнафта» оголосило тендери на закупівлю трьох газопоршневих когенераційних установок загальною потужністю не менше 72 МВт. Загальна очікувана вартість придбання та встановлення генеруючих установок становить 2,56 млрд грн (без ПДВ). Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 27 липня, початок аукціону – 29 липня 2024 року. Строк поставки товарів, їх монтаж та введення в експлуатацію розраховані до 31 грудня 2024 року.🛢 Перша установка повинна мати потужність 27-30 МВт, три газопоршневі двигуни, електричний коєфіцієнт корисної дії не менше 46%. Очікувана вартість – 960 млн грн (без ПДВ). Друга установка – потужність 27-30 МВт, три газопоршневі двигуни, електричний ККД не менше 46%. Очікувана вартість – 960 млн грн (без ПДВ). Третя установка – потужність 18-20 МВт, два газопоршневі двигуни, електричний ККД не менше 46%. Очікувана вартість – 640 млн грн (без ПДВ).🧰 Усі три установки мають бути новими та мати відповідні системи віддаленого контролю та безпеки. Гарантія на кожну установку – не менше ніж 24 місяці з дати поставки. Монтаж, шеф-нагляд за монтажем, пусконалагоджувальні роботи, випробування, введення в експлуатацію та навчання для персоналу здійснюється постачальником.#Слава_Україні!🇺🇦
👁 346 24-07-26 12:24
✳️ В Україні пропрацьовують механізм виплат авансів виробникам зеленої електроенергії за feed-in-premium, повідомляє «Зелений стрім»💵 Сектор ВДЕ спільно з НКРЕКП напрацьовують механізми, які б дозволили виплачувати виробникам зеленої електроенергії за feed-in-premium (ринкова премія) подекадні авансові платежі, як це робиться для виробників за feed-in-tariff (зелений тариф).💚 «Виробники за feed-in-premium на відміну від виробників за feed-in-tariff можуть отримати кошти лише після затвердження регулятором розміру послуги. Ми зараз спільно з регулятором та іншими учасниками ринку працюємо над тим, щоб виробники за feed-in-premium також отримувати подекадні авансові платежі, які не будуть прив'язані до необхідності затверджувати розміри послуги», – заявив директор напрямку трейдингу та постачання е/е KNESS Group Сергій Кравчук.❇️ НКРЕКП кілька днів тому вперше затвердила розмір компенсації між ринковою ціною та зеленим тарифом виробників за feed-in-premium за перші місяці 2024 року. Тепер ці виплати розблоковані. Вже зараз приблизно 400 МВт СЕС та 350 МВт ВЕС працюють за feed-in-premium.#Слава_Україні!🇺🇦
👁 318 24-07-21 12:38
💩🇧🇾 Білорусь та Росія готуються створити єдиний енергетичний ринок Союзної держави🏴 Уряд Росії схвалив поданий Міненерго проект угоди про створення єдиного енергетичного ринку Союзної держави. У ньому йдеться, що проект узгоджений із МЗС РФ та «іншими зацікавленими федеральними органами виконавчої влади», а також «попередньо опрацьований з білоруською стороною». Після схвалення урядом документ подається на підпис Володимиру Путіну.🤡 29 січня у Санкт-Петербурзі на засіданні Вищої державної ради Союзної держави Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь та Росія «ще не остаточно визначилися з найважливіших питань – це стосується створення єдиних ринків газу, нафти та нафтопродуктів». За його словами, він регулярно обговорює ці питання із Путіним.👺 Раніше Лукашенко зазначав, що єдиний енергетичний ринок є одним із ключових питань, які необхідно вирішити у відносинах Москви та Мінська. А 24 травня на зустрічі з Путіним у Мінську Лукашенко ще раз заявив про необхідність остаточної угоди щодо умов постачання російської нафти та газу до Білорусі.🛢 Насправді єдина вимога Лукашенка – це щоб Росія постачала Мінську газ та нафту за внутрішньоросійськими цінами. У Москві зі зрозумілих причин вважали це наднахабством. Але тепер, мабуть, вирішили погодитися. Зрозуміло, що ця угода ще більше прив'яже РБ до РФ – потім з такої «енергетичної голки» Мінськ злізти вже не зможе. І не хочеться навіть думати, чим Лукашенку доведеться розплачуватись за енергоносії за внутрішніми російськими цінами.#Слава_Україні!🇺🇦
👁 304 24-07-20 13:19
🇪🇺 Водневі цілі ЄС нереалістичні – Європейська рахункова палата🔵 Згідно з новим звітом Європейської рахункової палати, ЄС не досягне своїх «нереалістичних» цілей щодо використання водню як чистого палива, незважаючи на фінансування у розмірі 18,8 млрд євро. У звіті офіційного аудиторського органу ЄС робиться висновок, що Європейська комісія «не провела ретельного аналізу», перш ніж встановити цілі з виробництва та імпорту відновлюваного «зеленого» водню на 2030 рік, кожна з яких становить 10 млн тонн. Ці цілі були зафіксовані у стратегії розвитку енергетичного сектора ЄС REPowerEU, ухваленої у 2022 році. Водень, як сподівалася влада Євросоюзу, допоможе замінити частину природного газу, що надходить до Європи з Росії.🔵 Хоча зелений H2 розглядається як ключ до декарбонізації енергоємних галузей, таких як сталеливарна промисловість та виробництво добрив, і як важлива частина плану ЄС щодо досягнення нульових викидів до 2050 року, досягти поставлених цілей навряд чи вдасться. Аудитори назвали цілі ЄС «рухомими політичною волею», а не реалістичною оцінкою. Крім того, у звіті наголошується, що фінансування ЄС до 2027 року розкидане за різними програмами, що ускладнює компаніям доступ до нього.🔵 Таким чином, документ Європейської рахункової палати посилює сумніви щодо водневих планів ЄС та порушує питання, чи це паливо є реалістичним рішенням для скорочення викидів парникових газів, особливо в короткостроковій перспективі.#Слава_Україні!🇺🇦
👁 748 24-07-19 10:32
💰 Фонд енергоефективності України оголосив збільшення фінансування програми «Енергодім», яка спрямована на підтримку енергомодернізації багатоквартирних будинків для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), повідомляє Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.🎈 Тепер всі ОСББ, які є учасниками програми і ще не завершили свої проєкти, отримають додаткові 20% до суми гранту на будівельні роботи (раніше це стосувалося лише перших 500 учасників). Це значно збільшує фінансову підтримку для проведення енергоефективних заходів.📯 Для учасників, які реалізують проєкти за пакетом заходів «А», що включає модернізацію інженерних мереж будинку, компенсація зросте з 40% до 60% вартості будівельних робіт. Ті, хто впроваджує більш комплексні проєкти за пакетом «Б», який додатково включає утеплення, отримають 70% компенсації замість попередніх 50%.📦 Ці зміни стосуються не лише нових учасників, але й тих ОСББ, які вже подали заявки на верифікацію, але ще не отримали остаточного схвалення. Вони також можуть розраховувати на перерахунок гранту відповідно до нових умов.#Слава_Україні!🇺🇦
👁 338 24-07-17 15:02
⚡️ Відмова від розділу тарифу на розподіл за класами напруги – шкідливе й небезпечне рішення для України. Про це заявив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), Валерій Тарасюк. Він розповів, що під час обговорення відповідного проєкту постанови НКРЕКП не прозвучало аргументів «за». Тарасюк сказав, що теоретично такі аргументи є – об'єднання тарифу дало вигоду малому бізнесу, а також збільшило б доходи державних «Енергоатома» й «Укргідроенерго». «Усі ці плюси є, але вони не витримують критики контраргументами, які за ці дні ми проаналізували й почули. Більше того, я для себе зробив висновок, що таке рішення було б не просто неправильним – воно шкідливе й небезпечне для держави. Саме тому я для себе прийняв рішення не голосувати про початок процедури, про що я відповідно проінформую ставку», – наголосив очільник НКРЕКП. Також Тарасюк доручив напрацювати нормативно-правові акти для переходу на три класи напруги, як це передбачає європейська директива, якої Україна має дотримуватися. Зараз споживачів електричної енергії в Україні поділяють на два класи: перший клас – споживачі, які використовують електроенергію напругою 27,5 кВ (велика промисловість), і другий клас – усі інші споживачі. Однак промисловість використовує високовольтну електричну енергію, яка потребує значно менших витрат на розподіл для операторів системи розподілу.
👁 382 24-07-14 08:07
💶 «Укренерго» авансом фінансуватиме будівництво розподіленої генерації💡 НЕК «Укренерго» заздалегідь закуповуватиме послуги з підтримки енергосистеми у розподіленої генерації, яка знаходиться на стадії будівництва, повідомив голова правління НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький.💡 За його словами, «Укренерго» на 5 років купуватиме у нових електростанцій послуги балансування енергосистеми. Інакше висловлюючись, контракти укладатимуться з власниками не побудованих електростанцій. НЕК зобов'язується за визначеною на аукціоні ціною викуповувати у них послугу балансування.💡 Відповідно, ті організації, які ще тільки планують будувати потужності, що генерують, маючи довгостроковий контракт, можуть отримати інвестиції або кредит під будівництво генерації і, відповідно, зможуть прорахувати свої фінансові моделі на 5 років вперед.💡 Звучить, звісно, красиво, але виглядає трохи сумнівно. Серед війни планувати бізнес на 5 років наперед – справа ризикована. Також виникає безліч питань, пов'язаних з інфляцією, з майбутніми тарифами, з кредитним навантаженням.💡 Проте відкладати нововведення не будуть. За словами Кудрицького, перший такий аукціон на допоміжні послуги для інвесторів, які готові будувати децентралізовану генерацію в Україні, відбудеться вже за кілька тижнів.#Слава_Україні!🇺🇦