Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Enaken 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Enaken 🇺🇦

@enakench
Número de suscriptores: 14 862
Fotos: 2,120
Videos: 116
Enlaces: 2,070
Descripción:
Авторський канал. Тільки робочі схеми! Ютуб - https://www.youtube.com/@Enaken_ 🔗Зв'язок - @vasyloliynyk Рекламний менеджер - @optar_cpa, @tocatcrypto, @Vtlikkjr, @ostapsmm

👥 Número de suscriptores

14 862
Promedio/Día:: -6
Promedio/Tiempo:: -116
Promedio/Mes:: -949

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 555
Promedio/Día:: 4,600
Promedio/Tiempo:: 4,199
ERR: 30.65%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 1
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 4,840 26-02-02 12:55
Почав крутити EdgeX.Якщо коротко - це ще один perp DEX, який уже давно стабільно тримає 2–3 місце після HyperLiquid за даними DefiLlama.З цікавого для нас: очікується TGE на 31 березня. За попередніми підрахунками очікується, що1 XP ≈ 3–4$, при капі в 1b$, тож уже зараз зрозуміла математика фарму 💸🎁Але не менш цікаві їхні щотижневі розіграші. Щотижня роздають 9 млн токенів MARU (~400k$). Усі, хто наторгує від 100k обʼєму, отримують доступ до спіну, де може випасти нагорода від 50 до 4000 токенів.MARU - це токен біржі, який торгується тільки на їхньому споті.Зробити необхідний обʼєм обходиться приблизно у 25$ комісій. Відповідно, якщо масштабувати це на кілька акаунтів - наприклад, 10, то витрати складуть близько 250$.При цьому навіть один-два вдалих спіни з великим призом можуть повністю перекрити всі витрати. У такому випадку фарм XP фактично виходить безкоштовним 🔥Окрім цього, за кожні 100k обʼєму нараховують 10 XP, що за прогнозами може принести близько 40$ після лістингу. Це не виглядає як щось надприбуткове, але головна ідея тут - отримувати поінти максимально дешево.🔹 Тепер що робити? • Підключаємо гаманець за посиланням (дають VIP 1 + додаткові поінти за рефку. Код - ENAKEN) • Закидаємо від 100$ для торгів (спочатку на свій гаманець, потім з нього на біржу) • Набиваємо торговий обʼєм: якщо зробите більше 100k, то претендуєте на наступний розіграш токенів MARUТакож зараз є промка для нових: дають додатково 10 XP та 50 MARU, якщо зробите обʼєм від 50k, але все потрібно робити з мобільного додатку.З нього, до речі, і загальний фарм іде з множником 1.2× 📱🚀
👁 4,670 25-11-17 15:46
Вже почався сейл Monad на Coinbase.Спішити немає куди, глянемо, скільки буде закинуто ближче до кінця сейлу - можливо, будуть проходити й суми по 400$ на ак. Було б файно. Хоча сама сума заносу ще ні про що не говорить, більш важливо знати ще кількість учасників.Акаунти ви ще можете робити, тож пропишу порядок дій тут:• Реєструєте новий ак на Coinbase (для зручності краще додаток на телефон).• Підтвердження телефону можна зробити через SMS-активатори - я тільки так і роблю, ще жодного разу не підвели, плюс це в рази дешевше. Або купляєте eSIM польську карту Orange.• Далі звичайна верифка: фоткаєте паспорт, і навіть селфі не треба, якщо робите через застосунок.• Останнє - підтвердження місця проживання. Тут грузіть виписку про місце проживання з “Дії” - дуже швидко приймають, або виписку з закордонного банку.🎞Також актуальним залишається відео, яке я недавно робив про цей сейл.І робіть верифки на ручних дропів, тому що буде перевериф. Якщо у когось залишилися питання - пишіть у коментарях.
👁 3,920 25-11-11 11:29
Вчора відбувся лістинг Canton Networkℹ️Canton Networkмережа нового покоління для інституцій, яка вирішує одну з ключових проблем блокчейнів: приватність та синхронність транзакцій між незалежними ланцюгами.Мережею керує Canton Foundation спільно з провідними банками та інституціями. Вона дозволяє проводити розрахунки в реальному часі, синхронізувати активи та забезпечувати прозору взаємодію між учасниками фінансової системи без порушення конфіденційності даних.📊Лістинг токена CC (Canton Network) відбувся на багатьох провідних біржах, включно з ф’ючами Binance, з капою 4B$ 🔥. Також запустили лаунчпул на біржах Bybit, Kucoin, Gate. Тож якщо є вільна ліква, то можна пофармити. Найбільший стек дали на Bybit А на завершення можу сказати, що Canton Network - це не просто черговий L1, а проєкт, який приносить на блокчейн те, чого роками чекали інституції: приватність без шкоди для інтеграції, синхронні кросчейн-операції, інфраструктуру рівня банківського сектору. За проектом варто спостерігати, ще може здивувати)
👁 4,290 25-10-24 09:57
Сейл MegaETH MegaETH — це новий блокчейн другого рівня (L2), який обіцяє блискавичну швидкість обробки транзакцій (менше ніж 100 мс) та підтримку десятків тисяч TPS, повністю сумісний з EVM. Проєкт уже залучив $20 млн інвестицій від Dragonfly, Віталіка Бутеріна та інших топових інвесторів.З 27 по 30 жовтня відбудеться токенсейл MegaETH на суму $50 млн за ціною $0.099 за токен, у якому ми братимемо участь.На премаркеті токен уже торгується приблизно в 4 рази дорожче за ціну сейлу.⸻📅 Період сейлу:• до 27 жовтня — реєстрація та проходження KYC• 27 жовтня 16:00 – 30 жовтня 16:00 — подача заявок і внесення USDT• 30 жовтня – 5 листопада — розрахунок алокації• 5–19 листопада — можна оформити рефанд, якщо алокацію не підтвердили• 19–21 листопада — фінальний розподіл алокацій (сюди можуть потрапити навіть ті, хто не пройшов попередній етап) ⸻💰 Деталі сейлу:• Мінімальний депозит: $2650• Максимальний депозит: $186282• Ціна токена: $0.099• Загальний збір: $50 млн• Розблокування: 100% на TGE• Орієнтовний лістинг: січень 2026⸻Після етапу внесення депозитів відбудеться відбір учасників, які отримають алокацію. Під час відбору враховується:• активність у соцмережах і пости про MegaETH• активність гаманця, зокрема в екосистемі MegaETH• наявність NFT, що дають пріоритетний доступ до сейлу⸻⚙️ Підготовка акаунта для участіОскільки українська прописка заблокована для участі, потрібно обійти це обмеження.Що робити: 1. Перейдіть на сторінку сейлу MegaETH, відкрийте вкладку Profile і підключіть свій гаманець. 2. Оберіть Connect Sonar — система перенаправить вас на створення акаунта в Sonar. 3. Під час KYC використовуйте документи, що підтверджують проживання в ЄС. • У графі “країна проживання” оберіть, наприклад, Польщу, • При завантаженні документа — виберіть вже Україну та завантажте закордонний паспорт. • Далі потрібно надати підтвердження проживання в Польщі. Є два варіанти:Варіант 1: якщо ви раніше створювали акаунт у Trustee із європейською адресою — просто сформуйте підписку та завантажте документ.Варіант 2: створіть акаунт на Paysend.com (краще через застосунок):• вкажіть свої дані та будь-яку адресу в ЄС (підтвердження не потрібно);• згенеруйте виписку англійською мовою (застосунок також має бути англійською) та завантажте документ в Sonar 4. Підключіть соцмережі у профілі на MegaETH 5. Після старту сейлу 27 жовтня о 16:00 внесіть кошти на app.echo.xyz/sonar і вкажіть ціну покупки $0.099Якщо залишились питання, то допоможу в коментарях.
👁 4,230 25-10-21 14:43
Підготовка до сейлу Momentum 😋📌 Деталі:Анлок — 100% одразу на TGEПоповнення — BNB, SUI або USD1Ціль збору — $4.500.000📉 Для тих, хто залив у Momentum LP: • Якщо >$3000 — заходите по 250M FDV • Якщо <$3000 — по 350M FDV📸 Снепшот — 25 жовтня о 05:00💸 Мінімалка — $50, максималка — $2000 . Але ті, хто заніс у Momentum LP >3000$, заходять по 250кк$ FVD. Ті, хто <3000$, по 350кк$ FDV. Снеп буде 25 жовтня о 5:00🔎 Макс алока: • LP > $3000 = макс алокація $3000 • LP > $50.000 = макс алокація $4000 • LP > $100.000 = макс алокація $7000⸻📅 Розклад: • KYC + підписка — з 22.10 (13:00) до 25.10 (05:00) • Перевірка — до 27.10 (13:00) • Занос — з 27.10 (13:00) до 28.10 (13:00) • Рефанд — до 31.10 (13:00)⸻🎯 Також ми можемо отримати дадаткову алокацію на 150$- Переходимо на сайт- Підключаємо Sui гаманець, X акаунт.- Вступаємо в сквад через інвайт по кнопці Squad join (в коментарях будуть).- Вставляємо свої пости про проєкт і платформу до 5 штук через X posts( не забудьте добавити лінки)- Інструкція, як мають виглядати пости. Хто хоче в команду й уже має акаунт - пишіть мені, дам інвайт-код (їх лише 10).Але потрібно зробити 5 постів і додати лінки у вкладці Update. Думаю, може вийти класна історія й отримаємо зверху ще 2–3×.Я вже закинув на кілька акаунтів по $3k у LP Momentum.
👁 4,420 25-10-11 10:01
Що сталося з крипторинком у ніч на 11 жовтняЦе була ніч, яка змінила все. Хтось зловив lifechange і заробив на роки вперед. Хтось - втратив все, і не лише в грошах… А хтось просто спав📉 Коротко що було– Трамп заговорив про мита на Китай з 1 листопада– Це сталося, поки американський ринок “спав” - ліквідності не було– ЗМІ масово почали розганяти фейк про злом Binance– Одночасно Binance і Coinbase “підвисли” - перевести кошти чи закинути маржу було нереально– Кожна наступна новина лише підливала паніки, ринок валився, інтерфейси не працювали, каскадні ліквідації знищували лонги, маржу і навіть позиції великих гравців– Багато хто залишився взагалі без нічогоВсе це як спланований обвал ринку і сімейка трампа знову всіх найобує. То нам маленьким гравцям ця ніч була більше як про можливості, але людям які активно торгують, тримають позиції, застави, то був справжній чорний лебідь. Головне не заганяти себе, не фомойобити. Ви не одні “не встигли”, 90% обнулились, просто про це мовчать. Тож не потрібно заздрити чужим успіхам. У кожного свій час.І бережіть себе, бо без тебе всі ці фантики нічого не варті. Костя Кудо R.I.PА зараз Трамп каже:«Не факт, що ми введемо мита на Китай. Я ж сказав про 1 листопада — подивимося. Я не скасовував зустріч із Сі».
👁 3,850 25-10-02 10:40
Написав підписник, давайте підтримаємо!👇______Друзі, прошу вас підписати петицію! 🙏🏻6 серпня 2025 року у боротьбі за свободу та незалежність України загинув Руслан Ковалишин позивний [МОЛЬФАР]. Він віддав своє життя за наш мир і майбутнє, залишивши по собі приклад мужності, відваги та любові до Батьківщини🇺🇦.Зараз ми маємо можливість вшанувати його пам’ять та зробити так, щоб держава відзначила його жертовність і подвиг❤️‍🩹. Звертаємося з проханням підписати ПЕТИЦІЮ, щоб присвоїти звання Героя України (Посмертно) солдату Ковалишину Руслану Ярославовичу,  позивний [МОЛЬФАР], піхотинцю 3-ї окремої штурмової бригади (3-й корпус, 2-го штурмового відділення, 2-го штурмового взводу, 1-ї штурмової роти, 1-го штурмового батальйону) В/Ч А4638.Будь ласка, підтримайте цю ініціативу підписом та поширенням серед своїх друзів і знайомих.👉 [https://petition.president.gov.ua/petition/253318?fbclid=IwZnRzaANLGu9leHRuA2FlbQExAAEecBUP7R2x0NakjmSF3QiVAEgclrjM_Akc5iZb9Ij4ep1Heu8nyGdg_KQf0Js_aem_1peZI0fROQBiWG7nBegN7g]04 травня 2014 року Руслан добровільно мобілізувався до 24-ї окремої механізованої бригади імені Короля Данила.Брав безпосередню участь в АТО, та в бойових діях Луганської області, вихід з Луганського аеропорту, Латугине, Георгіївка, Кримське, Волнухине.Демобілізувався 30 травня 2015 року, повернувся до цивільного життя.У 2015 році був нагороджений медаллю "Ветеран війни".2022 році, під час повномасштабного вторгнення Руслан без вагань повертається, з Польщі маючи 10-річну дитину з інвалідністю (цукровий діабет I типу), а також маму з інвалідністю I-групи, сам маючи 5 поранень і не одну (контузію) добровільно стає на захист України.2022-2023 рр. був медиком у  24 ОМбр  Короля Данила.2023 р —  перевівся до лав 3-ОШБ (піхотинцем — штурмовиком) брав участь у бойових діях: (Попасна, Рубіжне, Гірське, Лисичанськ, Сіверськодонецьк, Соледар, Бахмут, Часів Яр, Херсон, Нью-Йорк, Торецьк, Борова, Авдіївка, Орлівка, Клебан-Бик, Покровськ, Костянтинівка.Кожен голос має значення! Разом ми можемо зробити так, щоб пам’ять про Героя жила не тільки в наших серцях, а й на державному рівні🇺🇦.
👁 4,010 25-09-18 14:24
Сейл Falcon на BuildpadСьогодні останній день, щоб залетіти на новий сейл BuidlPad – я вирішив зайти і вам теж раджу глянути. Це платформа, де можна брати токени до лістингу. Минулі проєкти типу Sahara, Lombard чи Solayer вже давали хороший профіт – зараз на черзі Falcon.🦅 Чим цікавий Falcon?Це DeFi-протокол, який крутиться навколо синтетичних стейблкоїнів.Основні факти:• TVL їх стейблкоїна USDf – понад 1.8 млрд $• Залучили 10 млн $ від WLFI (той самий фонд, пов’язаний із Трампом)• Є підтримка від DWF Labs• Партнерства з Curve і колаборації з Kaito📝 Умови участі: Дедлайн на реєстрацію та KYC - завтра о 15:00📅 22-го оголосять результати заявки, 26-го алокацію💰 Деп від 100$ до 4000$ в USD1📈 Оцінка – 450 млн $, є окремо можливість зайти по 350 млн $, якщо тримаєш кошти на їх платформі (я не тримаю, але опція цікава).Два акаунти хочу зарядити на максимум, якщо пройдуть, алоки напевно дадуть, як і в BARD – у 20 разів менше. Оцінка здається високою, але тут є і занос від WLFI, і пряма підтримка від DWF LABS (кажуть, що проєкт взагалі їхній), і сам Buildpad, який поки що не давав поганих сейлів.
👁 3,490 25-09-09 16:49
Дропчик Linea від біржВже завтра лістинг Linea в 18:00, там і будемо зливати наші копійки з ретродропу. Але окрім ретро, біржі підготували класні активності, з яких можна нормально заробити. Таке краще не пропускати 👇Linea від BinanceЗавтра стартує івент, де роздадуть 90M Linea через 3 різні пули:1️⃣ 4.5M токенів для перших 15к нових користувачів, які внесуть $100. Винагорода рандомно: від 100 до 600 токенів.2️⃣ 18M токенів для перших 60к користувачів, які зроблять обсяг $300 у парі з LINEA. Винагорода: 100–600 токенів.3️⃣ 67.5M токенів для тих, хто наб’є $500+ обсягу у парі з LINEA.📌 Для участі потрібен KYC.👉 [Реєстрація в івент] — ТИК👉Реєстрація на Binance — ТИКLinea від OKX Boost🔥OKX теж запустив свою «альфу», і першим проєктом, який по всій відомості нормально роздасть, буде Linea. Там роздають 162M токенів Linea, але претендувати на дроп можуть лише ті, хто попередньо підготувався і підпадає під їх мінімальні критерії.На Binance поїнти нараховуються щодня і накопичуються, у випадку ж з OKX ваш акаунт отримує “рейтинг форми”. Перед кожним новим дропом саме цей рейтинг перетворюється на поїнти, і від кількості поїнтів буде залежати розмір дропу.🟡Загалом там багато цікавих моментів, і думаю треба зняти детальне відео щоб повністю зрозуміти механіку. та готуватися до наступних дропів.Щодо цього вже пропущеного дропу:Мінімальні вимоги для допуску - це від 10$ на балансі за останні 15 днів і $32 середній обсяг торгів. Але це мінімум. Якщо ви більше тримали та більше торгували, то, відповідно, у вас більший бал і на більший дроп можна очікувати. Тож вітаю тих, хто цього не опустив, завтра будете ділитися профітами 🤝
👁 3,560 25-08-12 12:02
Закину сьогодні $ в сейл PublicAI та в стейкинг TON в Wallet телеграм Сьогодні дедлайн по заносу в сейл PublicAI на Coinlist – вирішив трішки занести, все ж дають 100% на TGE по ціні $0.07 (FDV – $70 млн), нижче за фонди і зараз дуже сприятливий ринок. Обіцяють вийти в Q3.Інвестувати можна до 20:00. Якщо приймете рішення заносити не забувайте вказувати промокод: ENAKEN🏦Також закину TON в стейкинг в гаманці від телеграм, думаю ви вже бачили цю новину)У гаманці Telegram з’явилась можливість застейкати TON під 150% річних і щодня отримувати дохід у токенах XAUT (золото).Що робити:Заходимо у @walletПроходимо розширений КУС, якщо був не пройденийПоповнюєте його до 3000 TON. Можна хеджувати через шорт або взяти в позику Відкриваєм банер акції в гаманці і закидуємо туди Отримуєте нагороди в XAUT, це токенізоване золото Продаєте XAUT і TON після закінчення акції 26 серпня• TON можна вивести у будь-який момент, вони не морозяться.Але обовязково пройдіть вериф, а то є різні історії з заморозкою коштів, тому щоб не було таких приколів бажано пройти вериф. Я от не можу ще від вчора закинути, так як чекаю на підтвердження верифу, щось не повезло з цим)По доходу з фул сайзу 3к TON на акаунт можна очікувати 300-400$ доходу, а це прям хороший пасив може вийти для людей з великим банкомЯкщо підтвердять мій вериф, то обовʼязково занесу 3к TON і згодом поділюсь результатом.