Fuente
Enaken 🇺🇦 | Вже почався сейл Monad на Coinbase.Спішити немає куди, глянемо, скільк...
4 670 Vistas/Alcance
2025-11-17 15:46
Mensaje №3729
Вже почався сейл Monad на Coinbase.Спішити немає куди, глянемо, скільки буде закинуто ближче до кінця сейлу - можливо, будуть проходити й суми по 400$ на ак. Було б файно. Хоча сама сума заносу ще ні про що не говорить, більш важливо знати ще кількість учасників.Акаунти ви ще можете робити, тож пропишу порядок дій тут:• Реєструєте новий ак на Coinbase (для зручності краще додаток на телефон).• Підтвердження телефону можна зробити через SMS-активатори - я тільки так і роблю, ще жодного разу не підвели, плюс це в рази дешевше. Або купляєте eSIM польську карту Orange.• Далі звичайна верифка: фоткаєте паспорт, і навіть селфі не треба, якщо робите через застосунок.• Останнє - підтвердження місця проживання. Тут грузіть виписку про місце проживання з “Дії” - дуже швидко приймають, або виписку з закордонного банку.🎞Також актуальним залишається відео, яке я недавно робив про цей сейл.І робіть верифки на ручних дропів, тому що буде перевериф. Якщо у когось залишилися питання - пишіть у коментарях.