Fuente
Enaken 🇺🇦 | Почав крутити EdgeX.Якщо коротко - це ще один perp DEX, який уже давно...
4 840 Vistas/Alcance
2026-02-02 12:55
Mensaje №3792
Почав крутити EdgeX.Якщо коротко - це ще один perp DEX, який уже давно стабільно тримає 2–3 місце після HyperLiquid за даними DefiLlama.З цікавого для нас: очікується TGE на 31 березня. За попередніми підрахунками очікується, що1 XP ≈ 3–4$, при капі в 1b$, тож уже зараз зрозуміла математика фарму 💸🎁Але не менш цікаві їхні щотижневі розіграші. Щотижня роздають 9 млн токенів MARU (~400k$). Усі, хто наторгує від 100k обʼєму, отримують доступ до спіну, де може випасти нагорода від 50 до 4000 токенів.MARU - це токен біржі, який торгується тільки на їхньому споті.Зробити необхідний обʼєм обходиться приблизно у 25$ комісій. Відповідно, якщо масштабувати це на кілька акаунтів - наприклад, 10, то витрати складуть близько 250$.При цьому навіть один-два вдалих спіни з великим призом можуть повністю перекрити всі витрати. У такому випадку фарм XP фактично виходить безкоштовним 🔥Окрім цього, за кожні 100k обʼєму нараховують 10 XP, що за прогнозами може принести близько 40$ після лістингу. Це не виглядає як щось надприбуткове, але головна ідея тут - отримувати поінти максимально дешево.🔹 Тепер що робити? • Підключаємо гаманець за посиланням (дають VIP 1 + додаткові поінти за рефку. Код - ENAKEN) • Закидаємо від 100$ для торгів (спочатку на свій гаманець, потім з нього на біржу) • Набиваємо торговий обʼєм: якщо зробите більше 100k, то претендуєте на наступний розіграш токенів MARUТакож зараз є промка для нових: дають додатково 10 XP та 50 MARU, якщо зробите обʼєм від 50k, але все потрібно робити з мобільного додатку.З нього, до речі, і загальний фарм іде з множником 1.2× 📱🚀