Fuente
Enaken 🇺🇦 | Що сталося з крипторинком у ніч на 11 жовтняЦе була ніч, яка змінила в...
4 420 Vistas/Alcance
2025-10-11 10:01
Mensaje №3704
Що сталося з крипторинком у ніч на 11 жовтняЦе була ніч, яка змінила все. Хтось зловив lifechange і заробив на роки вперед. Хтось - втратив все, і не лише в грошах… А хтось просто спав📉 Коротко що було– Трамп заговорив про мита на Китай з 1 листопада– Це сталося, поки американський ринок “спав” - ліквідності не було– ЗМІ масово почали розганяти фейк про злом Binance– Одночасно Binance і Coinbase “підвисли” - перевести кошти чи закинути маржу було нереально– Кожна наступна новина лише підливала паніки, ринок валився, інтерфейси не працювали, каскадні ліквідації знищували лонги, маржу і навіть позиції великих гравців– Багато хто залишився взагалі без нічогоВсе це як спланований обвал ринку і сімейка трампа знову всіх найобує. То нам маленьким гравцям ця ніч була більше як про можливості, але людям які активно торгують, тримають позиції, застави, то був справжній чорний лебідь. Головне не заганяти себе, не фомойобити. Ви не одні “не встигли”, 90% обнулились, просто про це мовчать. Тож не потрібно заздрити чужим успіхам. У кожного свій час.І бережіть себе, бо без тебе всі ці фантики нічого не варті. Костя Кудо R.I.PА зараз Трамп каже:«Не факт, що ми введемо мита на Китай. Я ж сказав про 1 листопада — подивимося. Я не скасовував зустріч із Сі».