Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Печера Дракона
Añadido 14 jul. 2024

Печера Дракона

@dragonspech
Número de suscriptores: 36 253
Fotos: 4,610
Videos: 44
Enlaces: 4,650
Descripción:
Канал Дмитра "Калинчука" Вовнянка, блогера і письменика. Політика, економіка, історія, література - потрохи про все. Мій контакт: [email protected]

👥 Número de suscriptores

36 253
Promedio/Día:: -55
Promedio/Tiempo:: -287
Promedio/Mes:: -602

👁️ Vistas promedio por mensaje

8 801
Promedio/Día:: 9,130
Promedio/Tiempo:: 6,544
ERR: 24.28%

📊 Mensajes por Día

2.7
Último día: 1
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 2.7

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 10,700 24-11-14 11:32
Я переконаний - цей пост не набеге багато переглядів. Який-такий бюджет? Тут приходять войовничі "прихильники" які хочуть почути від опозиції план революції! Аби прямо під час війни за умови відкритого фронту влаштувати бійку з прихильниками ЗЕ (за опитаннями їх біля третини населення) прямо в тилу діючої армії на радість Москві. Ні, такого не буде. Я знаю як мріє Москва аби порохоботи влаштували у тилу завороху, яка паралізувала б всю керівничу вертикаль від час російського пхання вперед. Так от - фіг вам. Не буде такого. Нинішня опозиція - державники, і Україна для них - понад усе. Але це не означає, що владу нема за що критикувати. Є за що. І треба критикувати. Треба вказувати на помилки і шахрайство влади. Аби виправила - і таке не раз вже було. Або - аби потім було що показувати все ще прибічникам влади, аби не плакалися що їх не попереджали. Наприклад - про проект бюджету на 2025 рік. Коротко - такий бюджет приймати не можна. Всі деталі - на інфографіках. А якщо коротко, то в той час, коли Москва просувається вперед і збільшує розходи на оборону, зелена влада в Україні економить на військових. Замисліться. Влада опирається аби ПЕРЕДАТИ ВІЙСЬКОВИМ 257 МІЛЬЯРДІВ ГРИВЕНЬ. Натомість. Влада хоче збільшити дорожній фонд, хоче збільшити видатки на утримання чиновників, суддів, митників і прокурорів. Влада хоче фінансувати корупційні схеми під виглядом "інвестиційних проєктів". Тощо й тощо. Таке не припустимо. На це вказує опозиція. Суспільство має знати про загрози які несе цей бюджет. Громадська думка має вплинути на владу. Поширюйте ці інфографіки! Поширення потрібне!
👁 7,500 24-11-05 06:57
Ви бачите це історичне фото? Петро Порошенко видає Валерію Прозапасу... ой багато він йому видає! А чому? А бо Валера - на фронті, у 36-ї бригаді морсткої піхоти. На відміну від Іванових, Петрових, Гладких, Лещенків і подібних. Під час війни порохоботи або воюють, або допомагають тим хто воює. Третього не дано.А Фонд Петра Порошенка і "Справа Громад" - допомагають. 36 бригада морської піхоти, 170 полк логістики ДШВ, 80 бригада ДШВ, 82 бригада ДШВ, 95 бригада ДШВ, 132 розвідувальний батальйон, 33 інженерний батальйон що обороняють Сумщину, щойно отримали.🔹500 високоякісних FPV-дронів «Вирій» 8” з платами ініціації та батареями🔹2 БПЛА Посейдон 🔹13 комплексів купольного РЕБ «Шатро» 4Д на рамі для встановлення на автомобіль🔹9 квадтрокоптерів DJI Mavic 3Т з нічним баченням 🔹2 прально-душовий комплекса 🔹55 автономних дизельних обігрівачів🔹3 квадроцикли 🔹Детектори дронів «Ванільний цукорок» для захисту від безпілотників🔹Зарядні станції EcoFlow Delta 2 MAX І ще багато корисного. Пишайтеся! І приєднуйтеся! 💳 ПРИВАТ245169 3305 3948 0845💳 ІНШІ БАНКИ5375 4115 0177 8331🌐 USDT (TRC20)THXQSYA2s1bKRBgqQaPjgHqW77834GmuDX🌎 Всі реквізити:https://spgr.org.ua/uk/donate/
👁 8,100 24-11-03 08:52
ПРОКУРОРИ БЛОКУЮТЬ РАХУНКИПетро Порошенко повідомив, що прокурори заблокували рахунки фірмам, що працюють з його фондом.Історія ця, як на мене, неймовірно цікава. Бо.Спершу ЗЕботва (включаючи чорноротих блогеринь, майорів - невдачників від політики і матюкливих спекуляннтш землею) разом з усіма долученими здійняли гучну істерику через слова Порошенка про те як він встав на захист Києва, в той час як прокурорські звалили.Далі ЄвроСолідарність прийняла закон яким заборонила підвищувати прокурорам зарплатні. А для розуміння, декларації за 2023 р. показали що ЗП керівників прокуратур 100 - 146 тис грн. Це в той час як сотні мобілізованих підприємців і фахових робочих сидять на ЗП солдат і сержантів. Підняти ЗП прокурорам мали на 25%. Уявляєте собі міру прокурорської люті?Далі стається новий обстріл Києва - явно не останній. По Києві б'ють шахедами. Що здатне збивати шахеди, крім ППО? Системи радіоеолектронної боротьби - РЕБ. У держави РЕБів нестача. Зате РЕБи є... у Петра Порошенка.Справа в тому, що прямо зараз на фронт передають станції "Ай-Петрі", здатні глушити не тільки шахеди, а й... КАБи. Так не ідеально глушить. Але систему навігації їм викривляє. КАБи падають - але не там куди цілять. Це дозволяє врятувати сотні життів на фронті і містах що зазнають атак ворожими БПЛА та КАБами. Ну от здавалося б, держава мусить негайно забезпечити виробництво системи "Ай-Петрі" і забезпечення нею армії... Але ні. Яка така оборона? Який такий захіст Києва, Харкова та Запоріжжя? Прокурори - скривджені! Прокурорам зарплатні не підняли! Знову таки Татаров... І прокурори блокують рахунки підприємствам, що працюють з Фондом Петра Порошенка. От аби знав, як переходити дорогу прокурорам! І характерно - жодна зелена зараза з тої ЗЕкти, що обурювалися словами Порошенка про прокурорів що здриснули, коли він надавав обронцям Києва автівки, броніки, рації та кулемети і коли Порошенко забезпечував евакуацію людей з Ірпеня, так от жодна така зараза нині не подає голосу. Хоча вони дуже люблять плакатися як їм вночі шахеди спати не давали. І не будуть давати - бо поруч нема РЕБ-станції "Ай-Петрі". Їхніми ж стараннями. Щиро сподіваюся, що все обмежиться тільки псуванням сну. Бо в Києві щойно люди втратили житло і майно. А у Харкові та в Запоріжжі люди від КАБів життя втрачають. Одним словом, ми вкотре побачили. Влада любить говорити про єдність - але не тоді коли єднатися треба з Порошенком і мільйонами його прибічників. Хай наавіть для захисту України - у влади тоді понад усе не Україна а їхня влада. І так. Прокурори люблять просторікувати про свій нереальний патріотизм. Але коли вибір постає між захистом українських міст і прокурорськими зарплатнями, їхній вибір - очевидний.
👁 10,000 24-10-28 10:09
Принцип зелені - навіть якщо тебе зловили на брехні, повторюй брехню, аби хтось повірив. По-перше, у Зеленського є Роттердам+, цю схему використовували до самого повномасштабного вторгнення, а може й досі. По-друге у Зеленського є Медведчук, який став депутатом ВР і лідером парламентської фракції, а після вторгнення був просто повернутий Москві. У той час, коли з України без жодних перешкод виїхали Мураєв, Брондаренко, Портнов тощо. По-третє, у Зеленського є "Грін Фемелі" та інші офшори через які Зеленський і його компаха роками "структурували бізнес", тобто ухилялися від сплати податків до бюджету України. По-четверте, у Зеленського є мільярди доларів які в Міноборони випарувалися невідомо куди. Прямо від час повномасштабки. По-п'яте, у Зеленського є голови МСЕК-мільйонери, які мільйонерами поставали явно за ЗЕ бо протягом шести років до них не виникало жодних питань - питання виникли коли не помічати стало нереально. По-шосте, у Зеленського є "Велике крадівництво", себто перетворена на корупційну оборудку "Урядова програма Капітальний ремонт доріг 2018-2022 р" часів Порошенка, куратор якої нині переховується за кордоном. По-сьоме, у Зеленського є серіал "Свати", який в Росії транслюють навіть під час повномасштабного вторгнення і платять Зеленському роялті, яке витрачається його родиною невідомо на що. А от чого у Зеленського нема як явища - це суду який би підтвердидв побрехеньки про "Роттердам+" та про "трубу Медведчука". І всю іншу брехню яку зелень розповідала про Порошенка. Нема такого суду - ані в Україні, ані в Європі. Але зелень продовжує брехати - просто тому що може. Так що не дивно, що "дійшли до консенсусу". Суму консенсусу, я певен, ми згодом дізнаємося.
👁 20,600 24-10-25 08:08
РОШЕН ЗРОСТИВ ВИРУЧКУЯ тепер знаю який страшнючий компромат видасть ЗЕвлада про Порошенка невдовзі. Вона розкаже що Порошенко (сядьте аби не впасти) допоміг ЗСУ на 6 мільярдів грн. Ні, а чьо? Оно сантехніку Петровичу похмелитися нема на що. А цей - 6 мільярдів на армію! От же!..Чого я так думаю? А тому що щойно преса, явно з подачи ОПУщеного департаменту Подоляка і Зарівної повідомили сенсацію! Уявляєте? Три компанії корпорації "Рошен" наростили виручку! Уявляєте які потвори? Як вони могли?! Думаю європейці від таких "сенсацій" регочуть на кутні. Бо тільки в Україні і тільки для особи охопленої класовою ненавистю (тобто серед типових ЗЕктантів) можна було б дорікнути тим, що національний виробник став продавати більше. Бо насправді зростання виручки у "Рошена" це безумовна перемога. По-перше, під час війни національний виробник (а "Рошен" - найбільш відомий у світі український бренд) не тільки не втрачає позицій, а їх посилює. Тобто українська економіка далеко не конає, як хотілося б нашим ворогам. По-друге, це означає, що працівники "Рошен" - із зарплатнями, що в умовах війни дуже важливо. По-третє, основний ринок "Рошен" це Україна. А це означає що українці купують продукцію "Рошен", тобто мають на що купувати. Так, я розумію як біситься ЗЕвлада від новини, що українці ударно збагачують "Рошен". А даремно. Бо, по-четверте, корпорація "Рошен" регулярно сплачує в бюджет України прдатки і збори. У період з 2022 року по вересень 2024 року групою компаній "Рошен" було сплачено до держбюджету податків та ЄСВ на загальну суму 12,37 млрд грн, а за період з 2014 року по вересень 2024 року - 29,24 млрд грн. Доречне питання - скільки за той самий період сплатив у бюджет України "Квартал 95" - себто НЕофшорні частини бізнесу Зеленського? А куди витрачені Зеленським роялті з трансляції серіалу "Свати" у Росії - країні яка тепер скидає бомби на моє рідне місто Запоріжжя? Існує ще й по-п'яте. Новина про зростання виручки у компаній "Рошен" це убивчий комплімент Олексію Порошенко який керує підприємствами "Рошен" протягом останніх років. Я нагадаю, що Петро Порошенко ще до повномасштабного вторгнення передав керування корпорацією своєму сину, а сам займається тільки політикою. Можете звісно в таке не вірити. А от Коломойський і Пінчук від заздрості лопають. Бо Порошенко має кому передати свій бізнес по спадку, а вони не мають. Тобто, їхніх діточок після смерті татусів (а це буде з нами усіма) різво до трусів роздягнуть топ-менеджери їхніх же корпорацій. Отак. Хоча, припускаю, що крики "Компанії "Рошен" наростили виручку" це не чорний піар. Це істерика від страху. Бо в ОПУ бачать, у той час коли ЗЕвлада втрачає підтримку українців, Порошенко приростає грішми. А значить ще багато українських соодатів і їхніх родин на власні очі побачать допомогу Порошенка фронту. І далеко не тільки це. А час працює не на ЗЕвладу. Вибори стануться не скоро, бо війна триватиме ще довго. Ми вже бачили як родичі полонених прорвали кордони поліції і прорвалися на Банкову. А ГУР вже плачеться, що можливі протести по всій країні. Я про таке нічого не знаю - але ГУРу видніше, певно там щось знають.Саме тому зелені уже водночас руками "Кварталу" скиглять, мовляв, не на часі хейтити владу. І водночас - руками "неймовірно постраждалих від влади" ЗМІ вони потоком ллють бруд на лідера Європейської Солідарності. Аж до того, що "Рошен" зростив виручку. Ні, ви уявляєте?!
👁 10,700 24-10-23 17:15
Вітаю Юрія Бірюкова з Днем народження! Я багато чого можу розповісти. Наприклад таке. Вересень 2022 р. 72-а бригада під Вугледаром і я там. Я обдзвонюю знайомих волонтерів і прошу допомогти придбати безпілотники для мого підрозділу. Це було одне з найбільших розчарувань. Бо от розумієте. Я був уже відомим блогером. До мене негулярно зверталися різні волонтери з проханням, аби... аби попіарив, назвемо речі своїми іменами. Мені досі згадують як я піарив одну спекулянтшу землею, яка тепер пише про нас різну гидоту. І от тоді я дзвоню різним знайомим волонтерам з проханням допомогти. І всі відповідають одне й те саме, мовляв, ти ж розумієш, у них там черга стоїть, не до мене, мовляв. Ду-у-уже багато я тоді дізнався про людей. Не відмовив Бірюков. Лише попросив трохи часу на подумати. За якийсь час сам написав і розпитав як краще зробити? 72-а тоді отримала два БПЛА-літака. А потім було ще два. А скільки було бійців, батальйонів, бригад, яким допоміг Юрій? З Днем народження! Здоров'я і успіхів!
👁 24,600 24-10-18 18:46
Другий день читаю про план перемоги ім. ЗЕ. Ви вже бачили, що все не так однозначно, що отой план треба розуміти ширшеє - і подібну маячню? Але сьогодні я прочитав найбільш геніальну версію. Сядьте аби не впасти. Виявляється, головна мета плану перемоги - це примусити Захід показати їхній план Перемоги, аби Захід нам розповів як перемагати Росію, з їхньою (Заходу) допомогою. А то, розумієте, ми - бідні і слабкі, воюємо. А де в плані перемоги наші союзники - чому вони не кажуть як нам перемагати за їхньою допомогою? Мовляв, так нам треба отой план Заходу побачити, що Зеленському доводиться видавати ото що видав... Коротше. Читаю я оці всі трактовки плану Перемоги - і до біса мені це нагадує ситуацію, коли членам певної секти показують ідіота, що верзе дурню, а потім трактують все що ідіот набелькотів. Мовляв, то він своїм белькотінням не цицьки сусідки намагався описати, то він про шлях до святості міркував (а ви нічого збагнути не здатні, тому мовчіть). У воюючий країні спостерігати таке не смішно ніяк.
👁 9,400 24-10-17 09:01
У Черкасах прихильники секти гундяйствуючих (відомої також як УПЦ МП) вчинили повноцінний бунт. Група московських гундяців на чолі з так званим "митрополитом УПЦ МП" Феодосієм (громадянином Денісом Снігірьовим) увірвалися до храму, вигнали всіх присутніх і зачинилися всередині. Кілька людей зазнали травм. Причиною бунту стало бажання громади міста перейти до Православної церкви України. Нескладно здогадатися, що секта гундяйствуючих сильно не хоче втрачати доходне місце. На місце прибула слідчо-оперативна група, а мер міста закликав громаду прийти до храму - помолитися. Я от чогось не розумію. 10 років іде війна з Росією. Уже загинули десятки тисяч українців. У цей самий час секта гундяйствуючих дозволяє собі то влаштовувати ходи (це заборонено) то захоплювати храми. Чому до храму прибули слідчі, а не загін "Корд" з усією їхньою спецтехнікою і не звільнив захоплений храм? Організації черкаської єпархії УПЦ МП коли буде скасована реєстрація? Це ж прецедент! Чи гундяцям треба дати ще дев'ять місяців?
👁 9,000 24-10-12 11:18
СПИСОК КУРСАНТІВВстановлюю курсантам "Кропиву". На столі купа планшетів. На екрані ноутбуку - дані для реєстрації. Стовпчики. Рядки. Звання. Прізвище. Ім'я. Частина. Телефон... Не вірте що в інструктора душі нема - інструктор кожного курсанта пропускає через себе. Особливо - інструктор-фронтовик, курсанта-фронтовика. Рядок, ім'я, прізвище... Ким ти був у попередньому житті хлопець Микола? Певно ти водив автобус, возив людей з роботи на на роботу та з домівки в гості... А може ти був студентом - мріяв писати програми краще за "Майкрософт"? А може був електриком - проводив світло у квартири? Переймався що матуся на серце жадиться. Бурчав на старшу сестру. Нині - ти солдат Українського війська. Рядок, ім'я, прізвище... Звідки ти приїхав хлопець Павло? Ти приїхав з Харківщини де вибивав ворогів з Вовчанська? Ти відбивав атаки загарбників біля Покровська? Ти борониш мій рідний Запоріжжя? Як поміняла тебе війна? Які тільки курсанти не приїздять до мене? Молоді хлопці зі страшними шрамами. Хлопці з контузіями. Хлопці труєні газом - чи ви не в курсі, що Москва і таке робить? Хлопці в яких пальці і ноги живуть своїм життям... Рядок, ім'я, прізвище... Про що ти думаєш вечорами дівчина Оксана? Згадуєш матінку? Сумуєш за сестрою? Пишеш у соцмережах хлопцеві - ще не коханому, але, ну так - все складно? Може сумуєш за дитиною? У мене навчалася дівчина - весела й безтурботна, через рік приїхала знову на іншу підготовку - у неї були очі берсерка. Я навчав дівчину, чия дитина разом з мамою сім місяців пробули під окупацією - всі їхні сусіди знали що вона у ЗСУ. Мені фантазії браує уявити ЩО вона пережила. Рядок, ім'я, прізвище... Цілий світ. За кожним - мрії, згадки. За кожним - його особисті маленькі біди і маленькі досягнення. За кожним - рідні, друзі, особисте щастя на сорока квадратах житлоплощі. За кожним - доля. Вдивляєшся в список і бачиш сузір'я світів. Світів, які б'ються мов лихтарики - розіб'ється і загасне. Але вони світять. Живуть і захищають Україну. Бо... Кожен пояснить по-своєму. Не вірте, що в інструктора душі нема - кожного курсанта відчуваєш особливо. Просто важко одне своє серце розділити на два десятки курсантів. І на попередні два десятки. І на наступні. От і виглядаємо ми суворими та брутальними. А вдивляєшся в ці обличчя - і серце не на місці. Що буде з ними усіма? Яка доля на них чекає? Але віриш, що з кожним все буде добре. Бо кожен для мене - свій. Чому? Бо він тут - у Збройних силах. Ми захищаємо Україну разом. Вони не втекли за кордон. Не відмазалися за хабар. Тому що їм не пофіг. Не знаю, може було пофіг в момент мобілізації, та зараз - ні. Я це бачу. Одне для одного ми завжди будемо своїми. На відміну від тих - які думають що пересидять. Ну, з ними розмова буде після війни - вельми сувора. А зараз... А зараз навчаємо. Бо потрібна перемога. Нам всім. Інших варіантів нам ніхто не залишив.
👁 21,500 24-10-10 13:10
В історії з тиском влади на "Українську правду" про який повідомила в інтерв'ю головред видання Севгіль Мусаєва, намаглювалося три цікаві факти. По-перше - те що Мусаєва називає "тиском", опозиційний "5-й канал" переживає від 2019 року - про це написала шеф-редактор каналу Ірина Герасімова. Там справді є усна заборона для топ-чиновників і керівництва ЗСУ приїздити на ефіри і давати інтерв'ю. "5-й" вирубили з ефіру. Журналісти "5-го" Анна Мірошниченко і Ганна Рибалка глубіянство Зеленського відчули задовго до УП. До речі, УП не підтримала "5-й" ніяк.По-друге, схоже що пані Мусаєва просто збрехала. 25 вересня 2024 р. партнерами експортного форуму, який проводив підрозділ УП були державні Укрексімбанк та Укрнафта. До них з ОПУ не додзвонилися? По-третє, ТГ-канал "БАНКОВА" від якого смердить зеленню, написав, що Мусаєва мовляв безвідповідально заяву зробила, бо тепер Москва може вбити когось з працівників УП. Не розуміють, що підставляються?Мені одному здається, що ЗЕкоманда ліпить з УП фейкову опозицію?