Fuente
Печера Дракона | Принцип зелені - навіть якщо тебе зловили на брехні, повторюй брехню, ...
10 000 Vistas/Alcance
2024-10-28 10:09
Mensaje №8107
Принцип зелені - навіть якщо тебе зловили на брехні, повторюй брехню, аби хтось повірив. По-перше, у Зеленського є Роттердам+, цю схему використовували до самого повномасштабного вторгнення, а може й досі. По-друге у Зеленського є Медведчук, який став депутатом ВР і лідером парламентської фракції, а після вторгнення був просто повернутий Москві. У той час, коли з України без жодних перешкод виїхали Мураєв, Брондаренко, Портнов тощо. По-третє, у Зеленського є "Грін Фемелі" та інші офшори через які Зеленський і його компаха роками "структурували бізнес", тобто ухилялися від сплати податків до бюджету України. По-четверте, у Зеленського є мільярди доларів які в Міноборони випарувалися невідомо куди. Прямо від час повномасштабки. По-п'яте, у Зеленського є голови МСЕК-мільйонери, які мільйонерами поставали явно за ЗЕ бо протягом шести років до них не виникало жодних питань - питання виникли коли не помічати стало нереально. По-шосте, у Зеленського є "Велике крадівництво", себто перетворена на корупційну оборудку "Урядова програма Капітальний ремонт доріг 2018-2022 р" часів Порошенка, куратор якої нині переховується за кордоном. По-сьоме, у Зеленського є серіал "Свати", який в Росії транслюють навіть під час повномасштабного вторгнення і платять Зеленському роялті, яке витрачається його родиною невідомо на що. А от чого у Зеленського нема як явища - це суду який би підтвердидв побрехеньки про "Роттердам+" та про "трубу Медведчука". І всю іншу брехню яку зелень розповідала про Порошенка. Нема такого суду - ані в Україні, ані в Європі. Але зелень продовжує брехати - просто тому що може. Так що не дивно, що "дійшли до консенсусу". Суму консенсусу, я певен, ми згодом дізнаємося.