Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дизрайтер
Añadido 14 jul. 2024

Дизрайтер

@disWriter
Número de suscriptores: 1 090
Fotos: 111
Enlaces: 162
Descripción:
Говорю про спільноти, менторство, комунікації та турботу про себе. Автор: @yaroslav_boruta Підписатися на email-розсилку: https://diswriter.substack.com/ Підтримати Дизрайтер: https://base.monobank.ua/6X7AakrHjwf5MP

👥 Número de suscriptores

1 090
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +3

👁️ Vistas promedio por mensaje

408
Promedio/Día:: 400
Promedio/Tiempo:: 520
ERR: 37.43%

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 1
Promedio semanal: 0.1
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de nombre

Дизрайтер 2024-12-18
ДизРайтер 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 400 24-10-31 18:53
50Як зрозуміти, що колезі потрібна допомогадопоможіть, поки вашу команду не знищилиПід час повномасштабного вторгнення незручно говорити про work-life balance. Ви просто працюєте, і все. Зачасту — на декількох проєктах. Ще й волонтерите. В таких умовах люди втомлюються швидше, вигорають, втрачають фокус та починають несамовито факапити. Здається, можна просто звільнити таку людину та найняти нову: свіжу, повну енергії та сил. Та з таким підходом стабільну команду не побудуєш.Я вже розповідав, що більше люблю підтримувати, ніж управляти. Для зручності виділив для себе «ред флегі», за якими розумію, що людині зле і потрібно шукати рішення. По цим червоним прапорцям можна і свою поведінку проаналізувати. Тож вашому колезі потрібна допомога, якщо вона: використовує слова «Не знаю, що робити», «Не розумію, в чому проблема», «У мене немає на це часу». Я ще ніколи не чув, щоб хтось казав це в перші 3-4 місяці своєї роботи над проєктом, тому цей критерій для новеньких людей не підійде, на відміну від наступних. ставить нереалістичні дедлайни виконання задач: або бере великий запас часу, або говорить щось типу «зроблю на завтра». Останній варіант як не дивно найбільш поширений. Він кидає колегу у замкнене коло: не встигаєш нічого зробити - тобі соромно - обіцяєш зробити все швидко, щоб внутрішньо виправдатися за свій факап - не встигаєш - знову обіцяєш зробити якомога швидше - не встигаєш - тобі соромно. декілька разів поспіль порушує дедлайни, які сама ж собі поставила. У мене в одному проєкті була колега, яка зірвала 6 разів поспіль дедлайни по одній і тій же самій задачі. Для мене тривожним знаком є те, коли я зриваю вказані строки два рази підряд. пояснює, чому вона не зробила задачу, і не говорить про те, як буде вирішувати задачу з врахуванням цієї причини (наприклад, не ставить новий термін виконання задачі). З цим часто стикаються в громадському секторі, де більше бюрократії та менше швидкість прийняття рішень. бере вихідний/лікарняний день кожні 2-3 тижні. Мій організм вже адаптувався і тому коли працюю над декількома проєктами одночасно, то хворію здебільшого по вихідним. Але навіть якщо так, то ці 1-2 дні вас і мене не врятують. Відчуття відновлення оманливе, та протриває недовго.Якщо ви тімлід, ви мабуть і так знаєте, що робити, коли хтось у вашій команді починає «редфлежити». А якщо ви просто хочете відчувати, що можете покластися на колег, і вам важливо працювати у здоровій команді — то для вас я згодом напишу окремий пост про те, як можна підтримувати колег (увага, це не синонім «робити чужу роботу»).А як ви розумієте, що людина у вас в команді втомилася або вигоріла або перебуває в поганому психоемоційному стані? Що робите з цим?
👁 495 24-07-27 09:17
48Support або assault?керувати чи підтримувати?До 3 курсу університету я багато грав в онлайн-ігри: Dota, Team Fortress 2, Counter-Strike, World of Warcraft. Знаєте, від чого я кайфував найбільше? Від можливості бути "сапортером": лікувати інших гравців в команді, підтримувати їх вогнем, ділитися зброєю та відписувати «дякую» за найменшу позитивну інтеракцію. Та мені зовсім не подобалося вести команду чи приймати рішення типу «йдемо в цю арку чи в ту?». Зазвичай я приймав невдалі рішення і через мене команда швидко програвала. Виявилося, що мої ігрові вподобання перейшли у мою роботу. Зараз мені найбільш комфортно працювати на підсилення команди, будувати всередині атмосферу довіри та фану, підкручувати та покращувати наявні процеси, підключатися до процесів інших людей. Та працювати ком’юніті-менеджером без «менеджерської» складової неможливо (особливо якщо відділ ком’юніті-менеджмента складається з однією людини 🥹). Змушений вчитися приймати рішення, управляти командою, проявляти ініціативу та оцінювати ризики. Всі управлінські рішення приймаю через великий внутрішній спротив. Цікаво спостерігати, відмічаю це як свою зону росту.А що вам більш комфортно: підтримувати та виправляти, чи управляти та приймати рішення? І чи можна взагалі розділити ці два формати роботи?