Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Дизрайтер
Añadido 14 jul. 2024

Дизрайтер

@disWriter
Número de suscriptores: 1 090
Fotos: 111
Enlaces: 162
Descripción:
Говорю про спільноти, менторство, комунікації та турботу про себе. Автор: @yaroslav_boruta Підписатися на email-розсилку: https://diswriter.substack.com/ Підтримати Дизрайтер: https://base.monobank.ua/6X7AakrHjwf5MP
Fuente

Дизрайтер | 48Support або assault?керувати чи підтримувати?До 3 курсу університету...

Logotipo de la comunidad de telegram - ДизРайтер Дизрайтер @disWriter
495 Vistas/Alcance 2024-07-27 09:17 Mensaje №296
48Support або assault?керувати чи підтримувати?До 3 курсу університету я багато грав в онлайн-ігри: Dota, Team Fortress 2, Counter-Strike, World of Warcraft. Знаєте, від чого я кайфував найбільше? Від можливості бути "сапортером": лікувати інших гравців в команді, підтримувати їх вогнем, ділитися зброєю та відписувати «дякую» за найменшу позитивну інтеракцію. Та мені зовсім не подобалося вести команду чи приймати рішення типу «йдемо в цю арку чи в ту?». Зазвичай я приймав невдалі рішення і через мене команда швидко програвала. Виявилося, що мої ігрові вподобання перейшли у мою роботу. Зараз мені найбільш комфортно працювати на підсилення команди, будувати всередині атмосферу довіри та фану, підкручувати та покращувати наявні процеси, підключатися до процесів інших людей. Та працювати ком’юніті-менеджером без «менеджерської» складової неможливо (особливо якщо відділ ком’юніті-менеджмента складається з однією людини 🥹). Змушений вчитися приймати рішення, управляти командою, проявляти ініціативу та оцінювати ризики. Всі управлінські рішення приймаю через великий внутрішній спротив. Цікаво спостерігати, відмічаю це як свою зону росту.А що вам більш комфортно: підтримувати та виправляти, чи управляти та приймати рішення? І чи можна взагалі розділити ці два формати роботи?