Шо по фб ? Вирішили ми повернутись в нього , точніше майже повністю і не уходили .Але блять початок місяця прям внушав в нас їбейшу впевненість , що гроші можно клепати вічно буде і в великих обьемах . Ну а потім я бачу новину про обнову фб по цій залупі GEM - доповнення до Андромеди , щоб вибирати на ваші креативи правильну цільову максимально . І розумію шо нам знову пизда Проходить пару днів і нас починає плотно їбати фб по нашій вертикалі , бани кабів , реджекти Воно мене б"є , воно мене дусить блять Плюс відйобує агентів з кредит лайном , а всі хто заливає схемний на них сиділи + агенти починають робить таку хуєту типу забирати каби , де ловить зацеп і ми починаємо плотно перебирати 15+ агентів , з яких живими залишаються зараз може 3 у яких є нормальні карточні кабиПерші два тижні було все окей і я вже в думках вибирав який порш , тепер в думках вибираю з якого дробовика знести собі голову А про гугл напишу чуть пізніше, запускається довго , але повинен дати дуже хороші рої на виході ☺️
Що там по трафіку? Пробуємо запустити гугл , якщо б не свій продакшн було б нереально зняти креативи для гугла , але в нас в цьому плані все більше ніж просто окей. Продакшн повинен завжди бути якісним і знімати контент не просто по тз , а й додавати своїх фічСіли перевірили всі степи нашої команди і зрозуміли , що доволі сильно хромає баїнг без тімліду ,тож набрали зразу 6 тімлідів і зрозуміли , що шукати треба не баєрів , а тімлідів , адже за нии майже 100% приходять баєра.Вирішили дати ще шанс фейсбуку поки запускаємо гугл , зайшли на тір1 - тір2 . Поки що результати не дуже ,але це 3 день тесту тому терпимо Гугл повинен видавати єбейшу якість трафіку тому вирішили заїбати ШІ до ідеалу , щоб був вигляд справжньої людини , яка спілкується Сподіваюсь зможемо вернутись на нормальні об єми трафіку і до літа пролити хоча б 700-800к$ з хоча б літніми роями 🌟Якщо брати коротко ,то фб сильно душить фін тех , прям я б сказав йобнуто душить , по гуглу такого і близько немає , якщо зробити нормальний тех сетапТг адс запускається зайобно і дає хуйову цільову , але треба ще поборотись 😕
За останні пів року не знаю, як у вас із ринком кадрів у вашій вертикалі, але в нас відбулися цікаві зміни.Ми пройшлися по командах з інфлюєнсом і зрозуміли, що відсоток від спенду хуєта, яка буде годувати тільки баєра і абсолютно не стимулювати його шукати нові методи заливу.Фб тотально виніс десятки команд, аж до повного розпаду, і, звісно, кадри з цих команд почали шукати інші місц + схеми гембла відчувають себе не дуже добре з новою політикою реклів про єбанутий окуп в 7 днів 😒Ми пересобесідували купу баєрів, перетестили їхні заливи й дійшли до одного висновку: хороші кадри майже не йдуть із команд. Із більш ніж пів сотні тестів у нас зараз є лише один баєр, який не те щоб заливає дуже добре, але нам подобаються його ідеї та підхід до тестів.Усі інші не лише максимально деградували на заливах від агентів, а й взагалі не хочуть тестити нічого нового. У результаті баєр перетворився просто на «заливатора», який робить ідентичні дії, щоб дати більше спенду і заробити свої гроші.Причому я бачу таку тенденцію не лише у фб з гугла на ринок також вийшло чимало доволі посередніх спеціалістів, і це стосується не тільки баєрів.
Що означає, коли бренд вкладається в медійку на ваших основних гео?У нас у спліті було дві бінарки на одне й те саме гео з абсолютно однаковими підходами. Плюс мінус ми врахували всі похибки.Перша бінарка щільно працює з локальними інфлюенсерами та закупівлею реклами в гео, так що майже кожен цільовий лід про неї знає. Друга ж для ліда повний ноунейм. Як би ми не крутили воронку і як би не обробляли трафік, результат, думаю, і так зрозумілий.Конверт з кліка в пдп відмінний в обох випадках, з пдп у діалог також супер, у другому варіанті навіть трохи вищий. А от з пдп у реєстрацію вже цікава різниця.Перший варіант має конверт з діалогу в реєстрацію близько 30–40% на обʼємі. Другий варіант має конверт з діалогу в реєстрацію 15–18%. Чому так? Бренд невідомий на ринку, на нього запускається мало реклами, і ліди банально не бачать його у своїй стрічці. Через це вони вже на етапі реєстрації починають насторожуватися, не кажучи вже про деп. Найчастіше починають шукати відгуки про бренд, заходять на той самий Trustpilot та інші платформи, де знаходять негативні фідбеки і зливаються.При цьому у першого рекламодавця ситуація з відгуками теж далеко не ідеальна, часто можна знайти фідбек про скам. Але користувачі на підсвідомому рівні вже щось про нього чули, розуміють, що бренд нашумілий, і зазвичай навіть не йдуть перевіряти відгуки.
До чого ми ведемо. Важливо не тільки вибрати оффер, у якому для вас багато вау плюшок. Важливо, щоб і сам оффер працював над своєю медійкою в різних гео, особливо там, де він ще не заборонений 😁Закупівля у локальних інфлюенсерів це одне з найкращих рішень, щоб нашуміти і щільно сісти на вуха певному гео та цільовій аудиторії. Навіть якщо така медійка часто не окупається напряму, вона сильно допомагає вебам у проливі, навіть якщо вони цього не усвідомлюють,бо мало хто робить спліти на різні партнерки та оффери саме в схемному трафіку.Тепер ми у нових реклів питаємо про їх медійку на нових для нас гео🔥 Adwin — Fb accounts rental service 4-6% only @emmatranle
% від спенду чи % від профіту для баєра?І тут ми ще вʼєбались в одну велику помилку. З ходу ми вирішили давати % від спенду, і все було окей: баєр міг спендити 30к–60к, що для бінарок гарний спенд при доволі помірній ціні депу. Що виходило умовно влітку: баєр спендить, нема банів, команда має гарні рої, і процент від спенду виглядає як охуєнний варіант співпраці з баєрами.
Але є одне але.Коли все умовно йде по пизді і баєр спендить в день 3к, але рої цього баєра 20% чистими, тоді вже ситуація виглядає доволі хуєво для математики команди. Баєр заливає оверпрайс і не може знизити ціну депа, але при цьому він не відчуває просадки по зп, і зачасту такі баєра перестають тестити інші підходи. Бо що? Бо зп не страждає, а то і дають більше спенду, щоб навіть на 20% рої витягнути обʼємом дохід.Після дохуя роздумів ми вирішили, що краще давати 15–20% від профіту, ніж 10% від спенду (так, це ринок бінарок по умовам зп).Потестимо, подивимось, як воно буде і як зміниться робота баєрів і тести нових підходів.🔥 Adwin — Fb accounts rental service 4-6% only @emmatranle
Трішки випали з життя, бо готуємось до першого числа (і уви, не жерти салати і лежати в крабовому лицем).З сервісом, який ми використовуємо для обробки, вийшла дуже неприємна ситуація і доволі смішний компенс, але почекаємо офіційного витоку і тоді розповімо вже повноцінно, що трапилось.Потрохи бачимо, як попускає ФБ, і готуємось, щоб до 10 числа можна було налити вагон і телєжку трафіку, поки всі будуть відпочивати (особливо великі компанії).Сподіваємось, що ФБ вже нажерся грошей і з січня закриє свій підрахунок і дасть полити. З новими сорсами дуже довго все качається, але хочемо зрівняти залив з ФБ з іншими можливими джерелами і вирішити для себе, чи потрібно ще залишатись у ФБ і мучатись, чи просто лівнути з кінцями.Підбили підсумки року і зрозуміли, що наробили помилок на " я єбу і плачу" . Із-за них же не заробили кругленьку суму в 100к+, що могла б значно вирівняти рої в останні місяці, але зійшлись на тому, що це був досвід, особливо з відношенням до кадрів, які не дають нормальної продуктивності, і затягуванням їх кіку з команди на "авось зараз і ціна впаде і якість вирівняє", поки людина хуярила ціну депа по 90 на тір3.Наступний рік повинен бути максимально продуктивний, бо десь там стоять наші цілі, а ми тільки дивимось на них замість того, щоб бігти до них 👽Всім гарного настрою і гарного початку наступного року , але ми ще не прощаємось до першого числа точно)🔥 Adwin — Fb accounts rental service 4-6% only @emmatranle
Всі бачили оновлення в Trustee plus від першого числа?
З 1 січня 2026 року в Литві набувають чинності нові вимоги ЄС щодо регулювання криптосервісів (MiCA). У зв’язку з цим компанії, які раніше працювали як VASP (постачальники послуг із віртуальними активами), повинні:🌟або трансформуватися в CASP (Crypto-Asset Service Provider),🌟або припинити надання криптопослуг на території Литовської Республіки
Ми поспілкувались з представником команди трасті і отримали позитивну для нас відповідьTrustee Plus перебуває в процесі отримання ліцензії MiCA. У разі, якщо ліцензію MiCA не буде отримано до 31 грудня, прийняття оновлених Умов користування означатиме згоду клієнта на автоматичний перехід обслуговування до компанії IROC, яка надалі здійснюватиме надання відповідних послуг клієнтам.
Тобто для нас все що зміниться це адреси депозиту в трасті,але треба підтвердити оновлення правил(якщо це не зробити буде доступний тільки вивід коштів) Тому можемо далі юзати трасті і проводити наші гроші через застосунок🔥 Adwin — Fb accounts rental service 4-6% only @emmatranle
Зарплати вище ринку або чому це жорсткий факап для математики команди.Розповімо нашу особисту історію факапу і як ми зараз це фіксимо.На початку роботи команди, ще в червні, ми дали дуже смачну зарплатну сітку для обробників та іншого персоналу з RD-відділу. У той момент у обробників на RD, куди можна було зайти фактично без досвіду, стартові зарплати доходили до 4k доларів.Це було значно вище ринку по бінарках, але на той момент доходи команди були доволі високими(ми були в топ3 покета) і ми реально могли дозволити собі такі понадринкові умови.У вересні умовно команда впала х4 по профіту, тому що наш улюблений фб почав жорстко хуярити ціну і реджектити все, що можна, плюс пішли сильні незацепи або ж хороша цільова, але з х1.5 від виплати по спаНавіть при просадках ми все одно не міняли сітку. При цьому у ретенів вже була набита база лідів і заводити умовно на 4к стало в рази простіше, ніж навіть у липні.Але до чого це все призвело і в чому суть. При тотальній просадці вже цього місяця ми були змушені змінити сітку в бік більш бізнесової моделі. Це спричинило дуже довгі розмови, обговорення, що і як і чому, дизмораль у обробників і так далі. Купа витраченого часу на обдумування. При цьому, звісно, ми не зробили зарплати по 1к максимум, ми все одно залишились на досить хорошому рівні оплати за виконану роботу.
Суть цього посту в тому, що робити оверринкові зарплати не завжди хороша ідея, тому що у випадку просадки працівники дуже сильно мінус вайблятьДля нас зараз найкращий формат це ринкова ставка плюс приблизно 20 відсотків зверху, щоб утримувати сильних співробітників, але при цьому залишатися конкурентними щодо інших команд.🔥 Adwin — Fb accounts rental service 4-6% only @emmatranle
Meta офіційно підтвердила, що з січня 2026 року користувачі в Європейському Союзі зможуть обмежувати обмін своїми даними між сервісами Meta.Це прямий наслідок нових вимог DMA (Digital Markets Act).«Забезпечення вільного вибору для бізнесу та споживачів є основою правил, встановлених у Законі про цифрові ринки. Це включає забезпечення того, щоб громадяни мали повний контроль над тим, коли і як їхні дані використовуються в Інтернеті, а підприємства могли вільно спілкуватися зі своїми клієнтами» написала на той час виконавча віцепрезидентка з питань технологічної суверенітету, безпеки та демократії Хенна Вірккунен.
Без доступу до суворо особистої інформації реклама Meta буде покладатися на контекстне таргетуванняЩо ж скоріше весь таргет впаде на крео і тільки воно буде вирішувати ,хто буде таргетитись по вашій рекламі . Неприємна новина , але побачимо як воно буде працювати з січня місяця. І як сильно в країнах Єс зміняться метрики🔥 Adwin — Fb accounts rental service 4-6% only @emmatranle
📈 Річний Звіт Pornhub: Аналіз Найцікавіших ТрендівPornhub залишається одним із найбільш відвідуваних сайтів у світі: за різними підрахунками - близько 4 млрд відвідувань на місяць.Порівнюючи місяць до місяця: у вересні трафік становив приблизно 3,82 млрд, у жовтні - 4,04 млрд, що демонструє зростання близько +5,8% за місяць.1️⃣ Топ Категорій Лесбійське порно виходить на перше місце в рейтингу.Прорив року - трансгендери (особливо популярні на OnlyFans з шаленими роями за інсайдами команд).Більш стандартні категорії щороку здають позиції. Натомість фетиші та рольові ігри (roleplay) набирають популярність (зокрема, Індійське порно піднялось на 15 позицій).
2️⃣Розподіл за ГеоАмерика стабільно утримує 50% трафіку.У топі присутні майже всі країни Американського континенту , і навіть є окреме місце для України.Гарні позиції також займають топові європейські країни в сегменті адалт-контенту: Німеччина, Франція, Італія, Іспанія і навіть Польща.
3️⃣Жіночий ТрафікЖіночий трафік стабільно зростає і в деяких регіонах вже обходить чоловічий за кількістю та середнім часом перегляду.
4️⃣Пристрої для Перегляду
🌟87% трафіку надходить із телефонів.11% із ПК і 2% із планшетів.Зверніть увагу, що трафік із ПК та планшетів значно виріс за цей рік: +39% та +31% відповідно.
Повну статистику можно подивитись по посиланню