Шо там крипту почали нормально прижимати Все більше і більше проблем з виплатами від реклів в Тезері , обмінки кидають Risk score ,де командні кошелі сука світяться як пекло червоним і заодно не приймають бабки , біржі єбуть за все , що можно і можуть заблокувати вивід . Звісно гроші краще тримати на холодці по типу Ledger , або хоча мінімально тримати їх на траст валеті , але вже не в тезері , ми перейшли як і рекли на юсдс ефір повноцінний , тому зараз всі наші сервіси , які ми юзаємо( трекер , агенти і тд теж добавлять ерс20 , ну і комса дешева переводу але теж можуть блокати)В ідеале радимо завести три холодних кошеля або децентралізованих і юзати в такому порядкуКошель для виплат ⏩Кошель для зберігання коштів ⏩ кошель для витрат , а точніше для поповнення з нього банків по типу Трасті , Зену і так далі ( Доречі Зен заборонив поповнення з крипти саме за перевод з хай ріск кошелю).Чому не тримати в тезері? Бо тезер може буквально заблокувати вам гроші на рахунку не важливо це біржа чи холодка) як і будь який стейблкоїн , тому тримати можно тільки в монетах по типу бітка,ефіра і тд , головне ,щоб сука ,коли падала ціна на жопу не сідали, а так виходить найкращий варіант зберігання грошей це шо , це подушка під головою і розкидати по ефіру , юсдт , юсдсГоловне мати гроші , щоб думати як їх зберігати
Шо, давно ми не писали про Фейсбук і справи нашої команди.Йшли вони б не сказати, що хуйово, але і не дуже добре. Десь колихаємось посередині. Із гарного, що фб вже більш-менш перештормило, і він почав стабільно давати результат.... і пизди, але з цим можна працювати спокійно. Це вже не умовний квітень, коли все банило і слало нахуйМи знову вернулись у свої топ гео і нормально намагаємось розігнати їх до 100 фтд+ дейлі по кожному гео. З нашими ставками виходять дуже смачні рої, тому можна вже працювати потужно. Плюс ціна по гео доволі непогана, і ми можемо давати об'єм, а тому жалітись немає сенсу. Хоч і останні 3–5 днів, з початком ЧС по футболу, стало тяжкувато, адже цінники знову полізли вгору і майже вирубили один континент з роботи, бо на ньому неможливо зробити ставку щоб грязними було 80+ роїв, поки що. А штат на ньому треба доволі великий, і в цьому майже головна проблема майже повного стопу по цих гео у всіх команд на бінарках.Також сіли рахувати юніт-економіку, бо на штат і зп уходить більше 60% рої, що для бінарок дохуя і вбиває маржинальність під нуль(а я ще і лутаю зп від цієї маржі). Від ціни депа ваші кости повинні бути в +10–12$. Тобто, якщо ви маєте ціну депа по Індії $40, ставку $70, то на виході чистими у вас повинно бути $18–20 заробітку з кожного фд з костом всіх зп, ставок, % агентів, продакшну, технічки і рд-відділу. У нас наразі $20+, тому будемо проводити розрахунки, де ми викидуємо бабки в повітря 👽А так, бажаю всім топового місяця і останніх двох тижнів, щоб ви дали ахуєнних результатів. Трішки пізніше дропну пост про прямий вплив ЧС на показники в команді.
🤖 Google починає забирати трафік у сайтів швидше, ніж багато хто думав.У свіжому дослідженні прогнали 55 000+ пошукових запитів. Загалом AI Overviews з’являлись у 13,7% випадків.Але є нюанс.Якщо запит сформульований як питання “як”, “що”, “чому”, “який краще”, “чи варто” AI-відповідь з’являється вже майже у 65% випадків.Тобто Google найактивніше забирає саме той тип запитів, на якому роками заробляли інформаційні сайти, огляди, рейтинги, affiliate-проєкти та сеошникиЩе цікавіше: майже 30% сайтів, які Google використовує як джерела для AI-відповідей, взагалі не знаходяться на першій сторінці класичної видачі.По поведінці користувачів цифри теж неприємні.Коли AI Summary немає, люди клікають по звичайних результатах приблизно у 15% випадків.Коли AI Summary є тільки у 8%(по посиланнях всередині самого AI-блоку клікають взагалі близько 1%.)Є ще дослідження Ahrefs на 300 000 ключів: сторінки на першому місці втрачають у середньому близько 34,5% CTR, якщо по запиту з’являється AI Overview.
Бідні Сеошники , раніше пиздились з іншими сеошніками за видачу , а тепер навіть і якщо ти в топі видачі , то скоріше треба пиздитись с гуглом , щоб ти був цікавий аїшці
О, активізувались китайці.Тільки що буквально поповнюємо агентів і кидаємо хеш в чат. Агенти дивляться хеш і бачать, увага, що до нас за 3 хвилини їм цей хеш кидає інша команда китайців, і починають розбиратись, як і де так вийшло.Ми кидаємо з трасту запис екрану, і вони кидають запис екрану з Тронлінку, де всюди сходяться хеші, транзакція, час, сума і так далі. Китайці починають бушувати, що їх хочуть кинути на бабки Десь 20 хвилин все перевіряємо і бачимо, що в історії переказів перевод дійсно з їх кошелька на кошель агентів, але коли вони відкривають повністю інфу вже інший кошель( насправді замітили аж с 3 разу)Тут або китайці ставлять ставки на те, що агентство проєбеться і поповнить баланси одразу 2 командам, або вони через деякий час запросять вивід.Але дійсно виглядає дуже правдоподобно. Я в моменті охуїв аж від того, як вони все гарно підроблюють: і з записом екрана, і з адресами,точніше завалив єбало бо ,що в нас , що в агентів таке перший раз на моєму досвіді Звісно, черті просто моніторять кошель агентів і оперативно готуються до скамчику.
Ще й так фартануло, що вони зайшли до агентів буквально за годину до нас
Якщо дивитися на загальний тренд, то TikTok рухається рівно туди ж, куди вже йдуть фб та гугл: менше ручної роботи, більше AI та автоматизаціїНа TikTok World 2026 платформа показала одразу кілька оновлень, які напряму стосуються арбітражників та рекламодавців.🌟 Smart+ отримав нові AI-функції(сам вибирає цільову та бюджет і відкрут) та тепер ще сильніше автоматизує вибір креативів і оптимізацію кампаній і скоро стане обов"язковим при запуску ( аналог адв + )🌟TikTok Symphony навчився генерувати відео за референсами. Тепер можна показати ШІ конкретний продукт або зображення та отримати готові рекламні ролики.🌟Search Hubs дозволяє брендам займати верхні позиції в пошуку TikTok і фармити собі найкращу видачу в пошуку 🌟Creator AI Search інструмент для пошуку блогерів. По суті, TikTok сам пропонує релевантних креаторів під ваш бриф та аудиторію.🌟 Також платформа представила інструменти для створення власних AI агентів, які зможуть керувати рекламними кампаніями, бюджетами та оптимізацією практично без участі людини.Такими темпами баєра будуть чисто шукати ахуєнні крео і тестити пачкою , що заходить. Все інше за вас зробить Тікток і мусора теж вам накине з радістю 🌟
DuckDinner #3 🦆Ми втретє збираємо affiliate-комʼюніті для живого спілкування.Формат простий:• хороша їжа та напої• знайомства й розмови• обговорення ринку, проєктів та індустрії• бідкання щодо Google та вмирання SEO• і той самий вайб, за який багато хто полюбив зустрічі від Alexeich'а ще з часів “дачників” (хто знає - той знає).Тому якщо давно хотілось познайомитись із людьми з ніші не через Telegram-аватарку — це хороший момент 🙂У DuckDinner є кілька базових принципів:1️⃣ Комфортна атмосфера.У нас не треба перекрикувати музику, або бігти у кав'ярню через дорогу щоб поїсти2️⃣ Живе спілкування.Ми робимо івент для людей. Нічого не продаємо, нічого не презентуємо.3️⃣ Мінімум формальностей.Це не конференція. Це зустріч людей з індустрії, яким є про що поговорити.🗓 Коли: 30 травня, 16:00–21:00🍁 Де: Київ (локацію отримаєш після підтвердження реєстрації)🫡 Учасники: лише 50 людей, тому реєстрація обов’язкова. Основна аудиторія - SEO-спеціалісти та team lead'и.🚥 Вхід: 100 USDT (лінк на оплату надішлемо після підтвердження реєстрації, протягом двох днів)Івент неприбутковий — профіт буде переданий на збір фонду «Повернись живим».Посилання на реєстрацію
Шо там робимо апдейт по фб ? Тяжко важко , заєбато Один день йде нормально , інший день метрики х3 . Походили по командам у всіх однакова ситуація .Перебрали воронки , підходи , обработку , крео , різні варіанти запуску . Не допомогло ніхуя .Так звісно це краще ніж умовний квітень , бо там взагалі треш єбанний був , але всеодно це не березень) . Кампанії с зацепами дай бог живуть 1-2 дні , навіть якщо не відлітає , то просто на 3 день завжди конверт уходить в очко . Дуже блять прикольно виходить , перші два дні приходять кити , які топово редепають , єбануті чеки , далі просто залітає 600 бомжів , які дрочать Ші на обработці ( із-за чого доречі ростуть кости на обработку бо ШІ хаває токени на відповіді)Скоріше це вже така нова реальність тому краще не буде , можливо трохи попустить ,але треба шукати як валити обьем в даній ситуації Інші сорси розпишу в наступних постах , бо буквально кожен сорс потребує повної інфи , адже супер різний трафік і максимально різний підход до обработки потребує
❌ "SEMPRO бере паузу", — український бренд конференцій призупинив свою діяльність на невизначений термінТаке повідомлення сьогодні отримали партнери:Це рішення далося нам важко. Напевно, одне з найважчих за всі 12 років. Але ми прийняли його свідомо — тому що робити SEMPRO абияк ми не вміємо і не збираємося. А так, як ми хочемо і як ви звикли, зараз не виходить.За ці роки ви були для нас не просто партнерами. Ви були людьми, яким можна було зателефонувати, порадитися, придумати щось разом. Саме такі стосунки тримали проєкт живим - і саме їх нам буде найбільше бракувати.Дякуємо за довіру, за спільні ідеї, за те, що обирали нас. Це було важливо — і залишається таким.Ми не прощаємося назавжди. SEMPRO чекає на свій час — і дуже сподівається на повернення.
Нам дуже болісно про це читати, бо SEMPRO — це наш співорганізатор двох івентів ЕТНОКОЛО і команда, з якою ми брали участь не в одній конференції. ⚪️ Колектив SEMPRO буде шукати нові проєкти. Тому якщо ви в пошуку відповідальних співробітників з досвідом в ніші — пишіть їм в особисті: @sashko_n@Daniel_Dets @lokhtinovaУкраїнським конференціям та івентам в афіліатці зараз особливо важко, це помітно. Потрібно якесь глобальне перезавантаження.
🍓 Ще більше інсайтів, кейсів і спостережень — у Makeberry Affiliates 🔥@palai_media | Статті | Партнерки
Kick - він же "Зелений"Шифрувально називають “зелений”, адже на Твічі можна отримати пізди навіть за назву іншої стрімінг-платформи.
Давайте трохи з історії. Кік це чисто аналог Твіча до його заборон (коли можна було їбашити гемблу всім стрімерам і було похуй, а заборон називати нігерами нігерів не було).Проєкт дуже швидко почав набирати аудиторію реклів і партнерок, які за собою тягнули стрімерів будь-яких рівнів від умовного Евелона до ноунеймів і платили їм погодинно.Нещодавно Кік пробив 100 млн юзерів, і по суті росте доволі швидко. Плюс на Кіку можна стартувати органічно, що вже доволі давно померло на Твічі.ідеальна платформа, якщо ви хочете отримувати стрім трафік або вибудувати їбанутого рівня воронку, де ваш актор буде ще й стрімити, а не тільки виглядати обличчям вашого каналу.Трафік з Кіку, як і будь-який стрім трафік, високоякісний, якщо стрімер не дуб-дерево і має хоча б базові показники харизми.Плюс Кіка в тому, що вони виплачують 95% з підписок і 100% від донатів стрімерам, а також раніше була програма, де новеньким стрімерам з онлайном 70+ платили по 16 доларів за годину стріму (якщо стрімити 20 днів по 5 годин, приблизно капало 1500 $ в місяць, що для Твіча = рік–2 стрімінгу для таких цифр).Тому якщо ще не звернули увагу ,то радимо 100% це зробити.
Insta вирішила боротись з лінками на Онліфанс Раніше майже не сносили аккаунти за те , що в лінку в тебе прокла з Онліком , дивлячись на те , скільки еротики хуярять в Інсті Зараз може прийти або сповіщення на профіль або автоматично удаляють лінки на сторінці Єдиний зараз топ метод при якому не втрачаєте конверт це закріпити лінки в хайлайтах і байтити на перегляд хайлайтівНасправді з наших тестів наразі заливати онлік без прокачки медійки моделям немає сенсу , в усіх класичних методах по типу реддіту , твіттеру , порнотоків настільки йобнута конкуренція , що ваша модель повина тарабанити себе у всі фетіши або мати ахуєнний типаж. Інакше ви не зможете забирати приз і конвертити фанів до себе В той час якщо ви можете качати медійку моделям через тікток , інсту це займає більше часу , але ви можете розігнати модель на 30к + тотала на сторінку.Проблема тільки знайти підхід, де ваша модель зможе набирати стабільно ахуєнні перегляди і знайти його саме в Рілсах ( адже конверт і більш платіжспроможний трафік ніж в тт)Ми зайшли і поки , що посмоктали хуй на онліку , але зрозуміли , що робили не так і як тільки фіксанемо фб + тг адс повернемось