Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - UNUS CONTRA OMNES
Añadido 14 jul. 2024

UNUS CONTRA OMNES

@U_CONTRA_O
Número de suscriptores: 741
Fotos: 1,110
Videos: 325
Enlaces: 446
Descripción:
Відстояти своє право на героїчне життя

👥 Número de suscriptores

741
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -2

👁️ Vistas promedio por mensaje

525
Promedio/Día:: 689
Promedio/Tiempo:: 360
ERR: 70.85%

📊 Mensajes por Día

0.9
Último día: 2
Promedio semanal: 0.6
Promedio por día: 0.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 161 26-06-21 15:59
Отже, панство сонцестояння. Зимнє або літнє, два полюса одного циклу.Цієї ночі взимку сонце загине та наступного ранку воно воскресне. Цим днем влітку сонце дійде апогею свого щорічного буття. А ввечері почне вмирати. Цим циклам стільки ж років, скільки самому космосу. Наші предки відчували зміну епох, декад, років, пор року та кожної доби, звертаючи увагу на саму природу, що своєю конфігурацією має на увазі циклічність та показує її у кожному окремому своєму елементі.Я не хочу писати про саму традицію Йоля або Sonnenwende, писати про обрядовість та історичність. Хочу лише звернути вашу увагу, чому це важливо.Тенденції приходять та йдуть геть, але Традиція вічна. Тільки життя у згоді із ідеєю твого існування; із релігійно-міфічною Надідеєю, що рухає тобою, має сенс. А коли така людина, людина Традиції хоче співставити себе із оточуючим світом, нагадати собі, що вона є, та є частиною цього самого вічного навколишнього, вона ритуалізує сакральну мить. Ця мить, ритуал, церемонія, єднає таку людину із всіма тими, хто йшов її шляхом раніше, та тими, хто піде цією дорогою після неї. Людина традиції, споріднюючись із миттю істинного сенсу, таким чином, замикає цикл.Взимку на сонцестояння в нашій спільноті проходить День Мертвих. Влітку ми згадуємо, чому та навіщо ми всі живі. Ми даємо духовний грунт тим, хто прийде після нас.Сьогодні тканина всесвіту чутлива. Тож доторкнись до вічності.
👁 375 26-06-14 11:05
Маніхеї, яких нині називають ліваками, неомарксистами, гомо-соціалістами, ЛГБТ тощо, хочуть провести свій гейпарад у Києві 21 червня.Їхню діяльність в Україні фінансують фонд Сороса, фонд Рози Люксембург, ще ряд європейських фондів. Після ліквідації ЮСАЙД, багато маніхейських ініціатив фінансують китайці з метою створення власної мережі впливу. В їхній діяльності в Україні також зацікавлена ФСБ.Політичне кришування маніхеїв здійснюють кілька європейських посольств та бюрократичні структури ЄС.Завданням маніхеїв є деморалізація українського суспільства, легалізація одностатевих шлюбів, наркотиків, впровадження жорстоких кримінальних покарань для тих, хто критикує гомо-пропагнду, гендерну ідеологію та протидіє збільшенню числа кольорових мігрантів. Маніхеї намагаються збільшити кількість абортів, схиляють дітей до зміни статі, пропагують дегенеративне мистецтво, підтримують органи зовнішнього управління, та закони спрямовані на обмеження економічої свободи.Стратегічними завданнями маніхеїв є знищення білої раси, європейських націй, європейської культури, церкви, статевого розділення, панування транс гуманізму.21 червня, о 9.00 на Майдані Незалежності зберуться люди доброї волі - патріоти, християни, ветерани - щоб спробувати переконати маніхеїв скасувати їхні заходи, відмовитися від роботи на іноземні фонди і спецслужби і більше ніколи не виходити на вулиці.Приходь для того щоб захистити майбутнє своєї нації і дітей!Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
👁 251 26-06-09 07:46
Два нардепа накатали заяву (перший скрін) на військового за протиправні дії, розпалювання ворожнечі та дискримінацію за національною та релігійною ознаками. Власне «протиправні дії» можете бачити на відео. Хлопець каже - не хочу мігрантів, я не за це 3 роки воював, багато моїх побратимів мають таку само думку. Немає закликів різати чурок, палити їхні храми і тих, хто їх сюди везе. Але на думку цих двох (запамʼятайте ці фізіономії на 3 скріні) «обранців народу» – у них немає більше роботи, крім як доганяти військовослужбовця за стримані висловлювання своєї громадянської позиції. 2 бісящихся з жиру, по столичним кабакам, організма, вирішили, що у них є якесь право диктувати військовому, що можна казати, а що ні. Що у МВС дуже мало роботи, і він у пріоритетному порядку має займатись цькуванням військовослужбовця. Звідси виникає питання: чи заслуговують такі кадри на мандат, і чи не краще їм буде у якомусь із штурмових полків? Питання риторичне, але на справедливість не розраховуйте. Варто лише нагадати, що існує великий світоглядний розрив між тими, хто дорвався до корита і відчув себе повелителями життя, і тими, хто відчуває відповідальність за майбутнє цієї держави та Нації. Якщо другі не будуть солідаризуватись та висловлювати свою позицію, то не дивуйтесь, коли за вікном побачите маленьку росію, з охуївшими чінушами небожителями і їхніми цепними псами. І не забуваєм, що ввезення мігрантів це лише кацапське іпсо, вигадана проблема, яка нам не грозить. А якщо сумніваєшся, то заява переконає.
👁 308 26-06-07 13:50
Лідера партії «Свобода», колишнього депутата ВР Олега Тягнибока поранили на фронті. Останнім часом він є командиром батальйону.Раніше був поранений син Олега Тягнибока Гордій. А його небіж Артемій-Юліан Димид - здобув вічне життя в бою…Зять Ірини Фаріон (вона теж була колись депутатом) загинув у бою.Сама Ірина Фаріон боролася за мову і культуру (іноді це буває небезпечнішим, ніж фронт), була вбита московським агентом.З чинних депутатів воює зокрема Сергій Рудик (багатодітний батько, крім всього іншого), а Роман Костенко (на фронті відомий як Гром) - власноруч захоплював московитських полонених, захищаючи рідну Миколаївщину в 2022 році.Дійсний депутат ВРУ Святослав Юраш теж на фронті.Ще двоє колишніх депутатів пішли добровольцями і загинули на війні. Це Олександр Марченко та Олег Барна. Ще один колишній депутат - Сергій Слабенко - отримавши повістку, пішов на фронт і теж загинув.Колишній депутат ВР Андрій Білецький є командиром найчисельнішого корпусу ЗСУ, який сам створив.Колишній голова парламентської фракції Олег Ляшко, одразу після початку повномасштабного вторгнення, мобілізувався і зараз є командиром батальйону безпілотних систем.Воює колишній депутат двох скликань Ігор Луценко.Воює колишній депутат Єгор Соболєв.Колишній депутат ВР Андрій Іллєнко, після початку повномасштабного вторгнення пішов добровольцем на фронт. Воює, як і багато інших колишніх нардепів від Свободи.Колишня депутат Тетяна Чорновіл також воює.Колишній губернатор Тернопільщини Степан Барна, брат вже згаданого загиблого депутата Олега Барни, так само командир батальйону безпілотних систем.Син колишнього віцепремʼєра, а нині заступниці голови Офісу Президента Верещук, нещодавно був поранений на фронті.Свого часу один з суддів Верховного суду пішов на фронт добровольцем.Чоловік Ольги Стефанишиної (яка є депутатом ВР) Богдан загинув в березні 2022-го поблизу Чернігова, намагаючись врятувати людей.Знаю деяких мерів, багатьох чиновників та дуже заможних бізнесменів, які воюють. Пішли добровольцями.Знаю багатьох заможних людей, які не хотіли воювати, але були бусифіковані, намагалися відкупитися, але тецекашники відмовилися брати гроші, тепер ці заможні люди воюють.Якщо вам розповідають, що воюють лише бідолаги, а начальство, багатії та їхні діти - ні, знайте, що це московські казки.Корчинський | Patreon | Мерч | Книга | Поставити питання
👁 299 26-05-28 12:36
Звісно, нам зрозуміла загроза зі сходу. Коммунізм із голодоморами, розкуркуленням, депортаціями та фізичним вбивством. Звісно, є асиміляція та банально конвенційна війна. І тут я не потрібен для розкриття секретів. Нині, тільки ледачий не критикував євразію.Але існує певний сентимент до заходу в головах наших недалеких співвітчизників. Вони вбачають у ньому порятунок. Високі заробітні плати, туризм, «цивілізованість» (що це таке взагалі), цінності ЄС (???). Насправді, якщо коротко, захід люблять за думку про те, що тобі будуть платити багато грошей ні за що. Ну ліваки зрозуміло за що люблять.Але для гідних людей нагадую: капіталізм, демократія, захід - це епштейн, цукерберг, гейтс та інші, які впливають на політику та соціум через гроші. Це заміна населення на «інклюзивне» і зміна статі для тих, хто якимсь чином виживе. Контроль за народжуваністю, з бажаним абортом або вакцинацією ембріона. Це фонди та гранти, тотальна відсутність жаги до глибинних сенсів, це «прекрасний новий світ» про який писав Хакслі.
👁 400 26-05-26 19:17
Як же мене вже дістав цей чат джпт по всіх інтернетах. Зрозуміло, що це - новий феномен. Дельфійський оракул сучасності. Знає все, розповість про будь-що, економить час на пошук. Більше того, зробить за тебе багато «інтелектуальної» роботи та напише текст, сформулює звіт тощо. Аналізувати його вплив та надавати оцінки ще зарано, та й я не робив такого дослідження, а також не маю такої мети. Наразі.Але як же бісить читати тупорилі пости усіляких інста-інфлюенсерів, що написани ШІ, які ці інфлюенсери навіть не читали. Безліч дописів про «5 звичок успішної людини» та «7 ред-флегів у стосунках». Купа відео в ютубі про «25 правил життя стоїків», або в такому дусі. І так багато одразу стало дуже глибоких особистостей по всій мережі, які здатні аналізувати та давати обʼєктивну оцінку будь-чому що їм подобається або не подобається. При чому, характерно, будь-яку херню ШІ аргументує достатньо, щоб переконати пересічного користувача у глибині аналізу та достовірності висновку. Навіть цілком антонімічну собі самій.Але ШІ не здатен до двох речей: 1) неполіткорректність. Або здатність писати правду про - [негри, жиди, гомо-педерасти тощо]2) до творчої думки, складного, хай непослідовного, рефлексивного ходу сенсів людського розуму.Користуватись ШІ можна. Іноді навіть потрібно. Але дуже важливо і дуже важко не втратити при цьому здатність мислити. Ба навіть бути людиною. А чи це ще взагалі можливо?
👁 454 26-05-12 12:38
Трохи про спорт.Останнє десятиліття UFC стає притоном любителей їбати віслюків. Ви самі знаєте цих хабібів, чімаєвих, анкалаєвих, махачєвих та інших. Після поразки Макгрегора почалася епоха тотального занепаду, де ми дивимось спорт, в якому ні за кого вболівати.Взагалі, я часто кажу і це так, спортом треба займатись, а не дивитись в інтернеті. Але ладно вже, кажемо по факту, адже UFC дуже популярне.Так ось, нещодавно була світла сторінка історії цього промоушену. Українець Амосов здобув чергову перемогу, з чим його і вітаємо. Такі люди для світу уособлюють Україну. А Україна, як країна воїнів - це кращий комплімент від світу. В той же день, цей огидний чімаєв програє Стрікланду. Трохи дивакуватому помірковано-правому американцю. І це дуже радує, адже хачі потроху починають виходити з цих топів ММА. Не так давно індіанець (ті що в америці, а не індії) Перейра переміг Анкалаєва. І це саме та ситуація, де в будь-якому протистоянні треба вболівати ПРОТИ своїх ворогів. Сподіваюсь, що наша нація згодом буде представлена у одноборствах ще ширше. Адже ми на це спроможні.
👁 430 26-05-07 18:24
Ситуація на фронтіЩе не так давно, як ви мабуть вже не памʼятаєте, противник просувався майже на всіх напрямках. Іноді навіть окуповуючи села одне за одним. Після падіння Авдіївки ворог пройшов великий коридор, де майже не було наших сил. Він окупував Очеретине та Новогродівку в лічені дні, де йому майже не давали опору. Хочу зазначити, що ці населені пункти розміром з Часів Яр, який стоїть вже роками. Трохи пізніше рф почала просуватися на запорізькому напрямку та, нажаль, взяла Гуляйполе. На Лиманському, минулим літом, де особисто був причетний до командування я, був тотальний треш. Сотні підорів на декілька км щомісячно. Відповідально стверджую, що формування 3 АК в ті часи врятували трасу на Словʼянськ, а може навіть і сам Словʼянськ.Але що тепер? Просування на Покровську заглохло. На Запорізькому теж, та навіть де-не-де ми йдемо в контрнаступ та відбиваємо територію. Так, трохи є проблеми в Костянтинівці та ще на декількох ділянках фронту, але це вже не порівняти із катастрофами недавнього минулого. І на нашому напрямку теж є позитивна динаміка.Роблю обережний висновок: на даний момент ворог підвидохся. Все ж таки ця сумнозвісна тактика інфільтрації неідеальна. По-перше, розтягнуті логістичні шляхи; по-друге - важке управління; по-третє - якщо ворог не реалізовує свої групи в нашому тилу своєчасно, вони в моменті втрачають сенс свого перебування там, формуючи сіру зону, а інколи навіть умовний паралельний фронт, проте вже не досягаючи поставлених задач. І також бачу та трохи сподіваюсь, що наша сторона перехоплює ініціативу. Це добре і важливо. Але для мене ніколи не було дивним, що наша перемога невідворотна як схід сонця. Треба лише воювати, відкинувши сумніви.А вам скажу, що другого шансу долучитись до створення історії в цьому житті у вас не буде, тож доєднуйтесь до нашого підрозділу та пишіть в коментарі. Слава Нації!
👁 579 26-04-30 19:07
Феномен рабської психіки є джерелом невичерпних розважань. Звісно, краще за всіх його описував Ніцше. Тут я хочу поділитись деякими спостереженнями.Існує субʼєкт із психікою господаря. Умовний альфа. Навʼязує свою волю, випромінює беззаперечність та конфліктність. Такий субʼєкт у полі слабких особистостей, умовних омег, швидко накопичує владу. У оточенні більш сильних особистостей вже діє правило або «хто сильніший», або ж народжується консенсус, ну або дороги розходяться і якийсь з субʼєктів зникає зі спільного простору, іноді шляхом смерті, чи тому що «тут замало місця для нас двох». Проте, я от на що звернув увагу. Омега по відношенню до персони сильної та загрозливої завжди відчуває свою безпорадність. Розуміючи себе у стані неспроможності на здобування свого блага, така людина намагається заслужити хороше до себе ставлення. При чому без будь-якої вимоги та необхідності з боку альфи. Швидко омега приймає модель поведінки раба та починає демонструвати, що цей раб - кращий раб з усіх рабів. Слабка людина до небезпечної альфи починає виказувати йому свою слабкість, свою безкорисливу любов, не зважаючи ні на що. Мовою тіла кричить йому: «я безпечний та зручний, я все стерплю». Ця немічна людина хоче купити у свого пана преференції, взамін на блюзнірство. Її не буде засмучувати те, що пану вона не потрібна і ніякі гноблення та неуспіх її не зупинять. Омега знайде мільйон пояснень, чому пан насправді добрий, та по класичній схемі Ніцше, буде пишатися надбаннями пана, вважаючи їх також і предметом своєї гордості. І немає кінця ступеню самоприниження боягуза, він всупереч усьому на світі буде казати, що той, хто його ненавидить та зневажає, насправді, дуже добрий, та буде намагатися абсолютно усіма словами і діями довести до гнобителя своє всепрощення та альтруїзм. Пани існують не через співпадіння історичних подій чи наявність можливості фізичного примусу. Пани існують через наявність рабства в самих головах плебсу.
👁 572 26-04-28 16:29
Дуже радий, що в памʼяті українців наразі оживають образи кращої частини нашої історії, а саме - спогади та шана до дивізії СС Галичина.Чорний орден сам по собі має невичерпне джерело сенсів. Медитативні практики, бокс, найзухваліші бої, абсолютно ідейність та вірність, расова повноцінність тощо. І дуже приємно, що певну роль зіграли тут і наші предки.Серед легіонерських (ненімецьких) дивізій СС, Галичина посідає достойне місце, як дійсно вправний та вмотивований підрозділ. Сам факт її існування вже свідчіть про маячню стосовно «плану ост» та знищення словʼян. Неарійські народи, по системі німців, не могли бути частиною сімʼї СС.Окремо хочу відзначити, що усі ці басні про те, що німці, в головах українців минулого, були жахливі, просто срср був гірший, та іншу хуцпу треба відкидати якомога далі. Як і історії про те, що українці там не були нацистами, а просто патріотами батьківщини. Звісно, українець в СС, ідеологічно та духовно, не те саме, що німець в СС. Але вони обидва були там і обидва кидають руку з гаслом, прославляючим перемогу та фюрера. Я також впевнений, що ненависть наших предків до жидів, більшовиків та інших напів-людей не була меншою за німецьку. Слава попередникам і Дивізії СС Галичина.