Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго
Añadido 06 ene. 2025

66 ОМБр ім. князя М. Хороброго

@ombr66
Número de suscriptores: 7 282
Fotos: 1,960
Videos: 542
Enlaces: 585
Descripción:
Офіційний канал 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго. Наш ФБ: https://www.facebook.com/share/1AjVQZfbEH/?mibextid=wwXIfr

👥 Número de suscriptores

7 282
Promedio/Día:: +2
Promedio/Tiempo:: +36
Promedio/Mes:: +55

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 844
Promedio/Día:: 3,280
Promedio/Tiempo:: 2,347
ERR: 39.06%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 0
Promedio semanal: 0.9
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

У свої 57 успішно виконує бойові завдання. Історія «Хороброго в бою» — «Потапа»Влітку 2025 року третій мехбат «Fireflies» 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго став для «Потапа» вжу другим підрозділом, до якого він долучився після розформування попереднього. Загалом у воїна за спиною — вже два роки бойових завдань, зокрема в піхоті.Під час одного з виходів позицію, на якій перебував «Потап» безперервно обстрілювали ворожі міномети. Внаслідок одного з обстрілів воїн зазнав осколкового поранення в плече, але продовжував утримувати позицію, поки не підійшла заміна.«Довелося чекати ще 4 дні, щоб підійшли побратими мене замінити. Тоді на почали атакувати ще й ворожі дрони, тому поранень у мене лише додалося. Але згодом вдалося успішно евакуюватися»,— пригадує боєць. Після відновлення за успішне виконання бойового завдання навіть з пораненням воїн отримав відзнаку «Хоробрий у бою». Сьогодні «Потап» знову в строю. За пропозицією командування готується до навчань на бойового медика. Його історія — у слайдах.💰Підтримай воїнів донейтом📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими
Рік без просування військ рф: Третій армійський корпус підбив підсумки роботи в єдиній смузі оборони.Командування Третього армійського корпусу разом із приданими та суміжними підрозділами — 66-ю ОМБр, 120-ю окремою бригадою ТрО та 3-м прикордонним загоном ДПСУ — провели пресконференцію до річниці входження у єдину смугу оборони на Лиманському та Борівському напрямках.Воюючи власними силами та здійснюючи оперативне управління доданими підрозділами, корпус інтегрував підходи, що довели свою ефективність: системи управління боєм у реальному часі Mission Command та Battle Captain; якісну підготовку, сержантські й офіцерські курси; БпС та НРК. Спільне управління, планування, експертиза — замість бюрократії, вимог і тиску.12% активної лінії бойового зіткнення. Найбільша ділянка фронту серед усіх корпусів. Попри це, втрати підрозділів впали у 2–3 рази, а ворожі — зросли до 5. Противник не має просування, а Сили оборони повертають позиції. Воюючи — змінюємо!Третій армійський корпус | Instagram | Facebook | YouTube | Threads | ab3.army | TikTok | Підтримати 🇺🇦
Зачистили позицію та утримували 50 днів. Історія «Хороброго в бою» — «Фізрука»«Фізрук» — майстер спорту з бойових мистецтв. Крім спорту, у цивільному житті займався підприємницькою діяльність. У 2025 році потрапив у ЗСУ по мобілізації, обрав для служби 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго й нині є командиром відділення в першому мехбаті «KASSTA».Під час одного з виходів завданням «Фізрука» та двох його побратимів було зачистити позицію, куди інфільтрувався противник. Тоді у стрілецькому бою за підтримки дронів вдалося знищити обох росіян.«Ми змогли успішно там закріпитися. І ще 50 днів утримували позицію, поки побратими не прийшли нас замінити. По нас насипали постійно, два тижні — без перестанку. Постійно працювали ворожі FPV і міномети»,— розповідає «Фізрук». За успішне виконання бойового завдання в складі групи «Фізрук» отримав відзнаку «Хоробрий у бою». Детальніше про його історію — читайте у слайдах.💰Підтримай воїнів донейтом📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими
«Війна — новий урок, яким мене загартовує життя». Історія «Хороброго в бою» — «Кома»У 2022 році «Ком» хотів мобілізуватися до лав Збройних Сил, але тоді йому це зробити не вдалося. І лише у 2025 році потрапив до другого мехбату «Онуки Адольфівни» 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго.Вже під час першого бойового виходу «Кому» разом з побратимом довелося зачистити укриття, з якого до їхньої позиції висувалися окупанти. Поки побратим прикривав, «Ком» закидав нору гранатами.«Був звичайний ранок на позиції, але по рації нам передали, що потрібно трохи прогулятися. Там була нора у підвальне приміщення. Ми до неї дійшли й закидали гранатами. Далі був простріл, після якого довелося ховатися, бо в повітря злетіли ворожі дрони шукати нас»,— пригадує боєць. Будь-якого руху з того укриття більше не фіксувалося. За це бойове завдання «Ком» отримав відзнаку «Хоробрий у бою». Детальніше про його історію — у слайдах.💰Підтримай збір на перехоплювачі📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими
Врятував трьох поранених побратимів з-під вогню противника. Історія «Хороброго в бою» — «Тигра»У 2025 році «Тигр» по мобілізації потрапив у перший мехбат «KASSTA» 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго. Та за пів року отримав чималий бойовий досвід.Під час одного з бойових виходів FPV противника почали розбирати сусідню від «Тигра» позицію. Коли бліндаж побратимів фактично був зруйнований, боєць самотужки ухвалив рішення допомогти їм і затягнув до свого укриття.«Довкола нас літали численні FPV, падали скиди. Але в той момент я про це не думав. Я просто розумів, що хлопців чекають вдома, тому потрібно якимось чином їм допомогти. Хоч ми й не були знайомі, але побратимів не кидають»,— розповідає воїн. На третій день бійцям привели заміну, а провідник вивів поранених військовослужбовців. Сам «Тигр» за порятунок трьох поранених побратимів згодом отримав відзнаку «Хоробрий у бою». Його історія — у слайдах.💰Підтримай воїнів донейтом📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими
Вогонь запеклих не пече — він знищує наших ворогів!Навіть в епоху дронів уявити ефективну оборону чи підготовку наступальної операції без традиційних вогневих засобів — просто неможливо.Робота операторів вогневої підтримки залишається вкрай важливою та дуже часто саме вона вирішує результат бою. Тож сьогодні презентуємо нову відзнаку 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго«Вогонь запеклих не пече».Вона призначена саме для найкращих операторів засобів вогневої підтримки бригади — наших артилеристів, мінометників, гранатометників. Всіх тих, хто забезпечує прикриття піхотинцям і готує плацдарм для роботи штурмовиків. Ми шануємо щоденну працю кожного воїна бригади Хоробрих, але чітко усвідомлюємо, що різний рівень ризику та складності задач повинен по-різному оцінюватися. Таким чином відзнака «Вогонь запеклих не пече» є третьою та останньою бригадною відзнакою за бойові заслуги поряд з:⚔️ головною бригадною відзнакою «Хоробрий у бою», призначеною для воїнів-піхотинців;⚔️ відзнакою «Майстер безпілотних систем», якою ми вшановуємо найкращі екіпажі БпЛА та НРК.Безмежно пишаємося кожним воїном 66 ОМБр, в чиїх руках вогонь знищує ворогів! Слава Хоробрим! Слава Україні!💰Підтримай збір на перехоплювачі📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Запалюй разом з Хоробрими
Заслужені нагороди для воїнів-піхотинців!З нагоди Дня піхоти Збройних Сил України в 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго відбулося чергове нагородження військовослужбовців, які проявили себе в боях на Лиманському напрямку. Передовсім — воїнів-піхотинців.«Сьогодні 66-та бригада активно розвиває свої безпілотні системи та наземні роботизовані комплекси. Вони вже вирішують численні завдання. Але останнє слово на полі бою завжди буде за піхотою. Без піхоти неможлива ні оборона, ні наступ. Піхота знищує найбільше противника. Але, на жаль, піхота зазнає і найбільших втрат у боях»,— наголосив командир 66 ОМБр полковник Ростислав Силівакін. Серед нагород — державні ордени «За мужність», відзнаки міністра оборони, командувача Угруповання об'єднаних сил і командувача військ оперативного командування «Захід». І звичайно ж, нагородження Хоробрих піхотинців вже неможливе без головної бригадної відзнаки «Хоробрий у бою». Її традиційно отримують лише ті воїни, які відстоюють позиції під шквальним вогнем, знищують противника у важких стрілецьких боях і ризикують собою, рятуючи побратимів.Вітаємо, Хоробрі! Слава Україні!💰Підтримай збір на перехоплювачі📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими
Незабутнє літо для дітей воїнів 66 ОМБр! Патронатна служба проводить черговий літній табірЩорічний літній табір для дітей наших воїнів вже став доброю традицією 66 ОМБр ім. князя М. Хороброго. Не стане винятком і літо-2026!Цьогоріч ми дещо змінюємо формат, а програма стає ще більшою, цікавішою та насиченішою. У 2026 році табір відбуватиметься лише в один заїзд, але його тривалість збільшено до 14 днів, а кількість учасників та вікові категорії — розширено!📅дати: з 17 по 29 серпня,👥вік учасників: 10-16 років,❗️Щоб не пропустити нагоду, хутчіш заповнюйте форму! 📍Для дітей поранених, загиблих, зниклих безвісти та полонених військовослужбовців участь у таборі — абсолютно безкоштовна!📍Для дітей чинних військовослужбовців половина від реальної вартості — 10 900 гривень (решту закриває благодійний фонд через донейти небайждужих).Подаруйте своїй дитині літо, на яке вона заслуговує. Адже попри війну, сім'ї наших воїнів заслуговують на найкраще.У разі виникнення додаткових запитань, телефонуйте за номером: +380933159566Організатор табору — БФ «Патронатна служба 66 ОМБр імені князя Мстислава Хороброго»💰Підтримай проведення табору донейтом📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Ставай пліч-о-пліч з Хоробрими
Увага! Противник поширює фейкову інформацію про 66 ОМБрУ соціальних мережах російська пропаганда поширює неправдиву інформацію щодо взаємодії 66-ої окремої механізованої бригади та третього армійського корпусу. У публікації фігурує звернення про допомогу від бійців 1 ОСБ. Але ворожа брехня настільки очевидна, що її спростовують прості факти:📍 У своєму зверненні бійці лише просять про допомогу зі збором на тепловізори. Усе решта — вигадки російських авторів публікації.📍 1 окремий стрілецький батальйон, воїни якого виконували завдання разом з 66 ОМБр, розформований 26 серпня 2025 року. 📍 Фейкова публікація почала з'являтися лише у квітні 2026 року, коли підрозділу, згаданого у відео, не існувало вже 8 місяців.Офіційно повідомляємо, що воїни 66-ої окремої механізованої бригади продовжують на рівних виконувати бойові завдання на Лиманському напрямку пліч-о-пліч з побратимами з підрозділів третього армійського корпусу.Підрозділи нашої бригади просто зараз продовжують отримувати сучасне озброєння — бронетехніку, стрілецьку зброю, безпілотні системи та наземні роботизовані комплекси — від держави, завдяки власним досягненням у системі Delta та за розподілом від старшого командування, у тому числі Угруповання об'єднаних сил і третього армійського корпусу. Але так само й завдяки небайдужим українцям, які підтримують роботу підрозділів 66 окремої механізованої бригади. Адже війна — це справа кожного. Слава Україні!📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими
Офіційно. Оновлено нарукавні знаки підрозділів 66 ОМБрУ 66 окремій механізованій бригаді імені князя Мстислава Хороброго проведено ребрендинг й оновлено нарукавні знаки підрозділів бригади.Наша мета — засвідчити приналежність шевронів наших батальйонів і дивізіонів до традицій і символів бригади, при цьому зберігши їхню власну ідентичність і міфологію. Оновлені нарукавні знаки:📍 зроблені у формі геральдичного щита та характерних для Сухопутних військ і 66 механізованої бригади кольорах;📍 містять символи 66 ОМБр — дві шестипроменеві зірки, шаблю та стрілу;📍 містять бригадне гасло «Не стій на шляху», що підкреслює бойовий дух бригади;📍 зберігають символіку підрозділів, що підкреслює їхні власні традиції, міфологію та завдання, які ті виконують.Відтепер оновлений нарукавний знак свого підрозділу разом з нарукавним знаком бригади отримуватимуть наші новобранці та весь особовий склад. Також нові шеврони використовуватимуться в офіційній комунікації 66 ОМБр та її підрозділів.Слава Хоробрим! Слава Україні!💰Підтримай збір на перехоплювачі📲 Слідкуй за нами:Facebook | Instagram | YouTube | Наш сайт🇺🇦Бийся разом з Хоробрими