Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - UNUS CONTRA OMNES
Añadido 14 jul. 2024

UNUS CONTRA OMNES

@U_CONTRA_O
Número de suscriptores: 742
Fotos: 1,110
Videos: 325
Enlaces: 446
Descripción:
Відстояти своє право на героїчне життя
Fuente

UNUS CONTRA OMNES | Дуже радий, що в памʼяті українців наразі оживають образи кращої части...

Logotipo de la comunidad de telegram - UNUS CONTRA OMNES UNUS CONTRA OMNES @U_CONTRA_O
572 Vistas/Alcance 2026-04-28 16:29 Mensaje №2226
Дуже радий, що в памʼяті українців наразі оживають образи кращої частини нашої історії, а саме - спогади та шана до дивізії СС Галичина.Чорний орден сам по собі має невичерпне джерело сенсів. Медитативні практики, бокс, найзухваліші бої, абсолютно ідейність та вірність, расова повноцінність тощо. І дуже приємно, що певну роль зіграли тут і наші предки.Серед легіонерських (ненімецьких) дивізій СС, Галичина посідає достойне місце, як дійсно вправний та вмотивований підрозділ. Сам факт її існування вже свідчіть про маячню стосовно «плану ост» та знищення словʼян. Неарійські народи, по системі німців, не могли бути частиною сімʼї СС.Окремо хочу відзначити, що усі ці басні про те, що німці, в головах українців минулого, були жахливі, просто срср був гірший, та іншу хуцпу треба відкидати якомога далі. Як і історії про те, що українці там не були нацистами, а просто патріотами батьківщини. Звісно, українець в СС, ідеологічно та духовно, не те саме, що німець в СС. Але вони обидва були там і обидва кидають руку з гаслом, прославляючим перемогу та фюрера. Я також впевнений, що ненависть наших предків до жидів, більшовиків та інших напів-людей не була меншою за німецьку. Слава попередникам і Дивізії СС Галичина.