Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Tyschenko Serhiy
Añadido 06 dic. 2025

Tyschenko Serhiy

@TyschenkoSerhiy
Número de suscriptores: 749
Fotos: 194
Videos: 81
Enlaces: 411
Descripción:
Дуже багато про футбол. Особливо український.

👥 Número de suscriptores

749
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +3
Promedio/Mes:: +2

👁️ Vistas promedio por mensaje

740
Promedio/Día:: 614
Promedio/Tiempo:: 996
ERR: 98.8%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 0
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 715 25-12-29 22:23
Таке можливо тільки в українському футболі.14 грудні було оголошено склад на турнір розвитку в Португалії у категорії 2011 року. Там Мирослав Васьковський був зазначений гравцем Ліверпуля.28 грудні Ліверпуль у своїх соціальних мережах оголосив про підписання контракту із Мирославом Васьковським.Юний півзахисник отримав невеликий аванс...Виходить, що його запрошували без офіційного клубу.Мирослав вихованець школи київського Локомотиву. Після початку війни родина опинилася в Австрії, а потім в Англії. Дуже важко молодим гравцям офіційно перейти до англійського клубу через бюрократію. Зробити це до 18 років дуже важко. У нас дуже багато українців у Німеччині, вистачає у Польщі, Італії, Угорщині, Іспанії, а от у Великій Британії майже нікого.Тому Васьковський формально покинув Аустрію влітку 2024 року, а підписався із Ліверпулем наприкінці 2025 року. Він був у системі, але не офіційно. Це не був перехід Аустрія - Ліверпуль. Просто батьки переїхали із Відня до Ліверпуля.По матчах збірної -нічого особливого. Все у такому віці буде ще змінюватися багато разів. Поки ім'я клубу набагато більше звучить, ніж гра футболіста.
👁 677 25-12-28 15:11
Сьогодні Україна дає молодим гравця набагато більше можливостей, ніж Європа.Бажання там просидіти 5 років, щоб претендувати на громадянство, потім може вилізти боком у плані кар'єри. У Європі - конкуренція, високий рівень. А сьогоднішній рівень футболу в Україні дозволяє в юному віці грати на рівні професіоналів.У нас 2007 рік мав шикарних воротарів за іменами. Олександр Петренко був основним у Баєрі Ю-19. Ілля Волошин перейшов до Реала та зараз час від часу грає за Ю-19 в Юнацькій Лізі УЄФА( у 2 матчах пропустив 5 голів). Але найкращі воротарі цього року грають в Україні. Назар Домчак став першим номером Карпат, дебютував за молодіжну збірну України та став одним із головних відкриттів першої частини сезону. Денис Марченко минулої весни лщпросто увірвався у професійний футбол. Якби не травма, то був би основним у Оболоні без шансів( пивовари дуже багато втратили через помилки воротарів).2008-й рік: Єгор Крапивін Еспаньйол( трансфермаркет дає нуль матчів за сезон). Кирило Хадосевич Вольфсбург( 4 матчі за Ю-19), Ігор Костенко Бенфіка( я не маю статистики, але не дуже віриться що вона позитивна), Федір Ткаченко Бетіс( також не має статистики). За іменами клубів виглядає все топ, але кожен вже почав явно пробуксовувати не маючи навіть 18 років. Ніяких сумнівів у мене не має, що найкращі воротарі 2008 року - Ростислав Баглай із Шахтаря та Єгор Клименко із Руха, які стабільно грають за Ю-19 своїх команд. Клименко вже дебютував за Рух минулого сезону за Пономарьова( проти ЛБ) та матиме шанси конкурувати із Геретою весною. Баглай - найталановитіший серед всіх молодих воротарів Шахтаря та вже сьогодні третій номер після Різника та Фесюна.Талант умовного Хадосевича чи Костенка на рівні Домчака чи Марченка. Тільки ті, хто залишився в Україні розвиваються, йдуть вперед, а ті хто у Європі - ні. І ця відстань із кожним сезоном стає все більше.
👁 979 25-12-24 09:09
Потрібно віддати належне Івану Федику, який за короткий час зміг побудувати команду та дати результат із Рухом. Жовто-чорні завершили першу частину сезону чотирма перемогами та зрівнялися з очками з Карпатами в середині таблиці. Одні продають, а інші купують та мають великі амбіції.Потрібно розуміти, що Рух це особлива команда. Результату та гри команди мало. Клуб робить свідому ставку на власну молодь та інвестує великі гроші в власну Академію. За першу частину сезону ніхто із молодих гравців не зумів закріпитися у першій команді. Дебюти Дзюринця чи Б Левицького мали більше іміджеву складову та виглядали роботою на перспективу. А от появу гравців із Ю-19 та Руху-2( з якими Федик працював минулого сезону) варто було очікувати. З приходом в Ю-19 Богдана Єсипа ситуація може суттєво покращитися за зиму в цьому плані. Руху потрібно капіталовкладення.Якщо збережеться нинішній склад та буде посилення, то Рух спокійно може серед середняків та навіть претендувати на щось вище. Якщо будуть втрати, то потрібно буде боротися за уникнення стикових матчів. Реалії Руха такі, що тренер має бути готовим робити нову команду кожні пів року. Власне, це школа яка робить сильніше не тільки гравців, але і дає нові можливості самому наставнику.https://football24.ua/blogs/rukh-uhoru-zalezhatyme-vid-karpat-4-peremohy-pospil-15-richnyy-debyutant-naykrashcha-akademiya-potriben-spilnyy-znamennyk-917230
👁 655 25-12-15 20:38
Збірна України 2011 року народження проведе свій перший збір у Португалії. Підопічні Володимира Самборського зіграють на турнірі розвитку. Анатолівно 2010 рік грав там же рік тому. На початку грудні в Києві був великий селекційний збір, де можна було подивитися потенційних кандидатів. Логічно, що якщо збір буде закордоном, то потрібно надати можливість себе проявити легіонерам. У заявці із 21 гравця тільки 7 футболістів, які грають закордоном. Умовних футболістів із Динамо, Шахтаря, ЛНЗ, Руха, Полісся можна бачити очно кожного тижня. А доступу до легіонерів не має. Я не хочу називати прізвища, щоб це не виглядало лоббізмом, але вони точно є. Це все схоже на історію 2010 року, коли в Італію поїхали із невеликою кількістю легіонерів.Мало бути 22 гравці, але Марк Рацький із Шахтаря не поїхав через травму. Його так і не замінили. Напевно, що не має ким...Базова команда - Рух. Відразу 5 гравців зі складу "жовто-чорних" поїде у Португалію. Це не дивно, бо вони лідирують у своїх віковій групі Лізі Майбутнього із перевагою у 7 очок. Міг би бути ще шостий гравець Іван Грицюк, який є найкращим бомбардиром свого віку в Лізі Майбутнього. Я думаю, що тут справа у травмі...Виклик отримав воротар Барселони Олександр Сімосков. Якщо вже гравець у Барселоні, то потрібно його дивитися. На скільки я знаю, то він народився в Іспанії. Батько має румунське походження, а мама буковинське.Відсутні представники ЛНЗ, який йде на третьому місці. Хоча відразу два представники Лівого Берега. У 2010 році також викликався хлопець із Лівого Берега. Я не думаю, що тут можуть бути тільки футбольні причини...всі це добре розуміютьНе отримав виклик найбільший талант Динамо Георгій Малоканов. Динамо минулого сезону виграло ДЮФЛ 2011 року. Малоканов забив гол. Я розумію, що цього сезону 2011 року Динамо проваляються. Але Малоканов завжди виділявся у середині поля.Із семи легіонерів 5 грають у Німеччині, один в Іспанії та один в Англії. Ходять різні розмови, що Васьковський не зовсім грає за Ліверпуль..чи не за той самий Ліверпуль. Але німецький вектор селекції стає ключовим на багато років вперед для юнацьких збірних.
👁 515 25-12-11 09:39
Потрібно віддати належне УАФ, які створили дуже гарний турнір у плані селекції.Якщо під час селекційного збору можна подивитися 20-25 гравців. То зараз вдалося подивитися реально всіх можливих кандидатів. Між собою зіграли найсильніші українські клуби та збірні відповідних вікових категорій. Тренери мали можливість реально оцінити кожного потенційного кандидата до збірної кожної вікової категорії.Форвард ЛНЗ Єгор Шевченко забив три Динамо, гол Шахтарю, чудовий гол Мункачу, а його за три збори не було жодного разу у списку гравців викликаних до команди 2010 року. Викликали Мартинюка( не дуже проявив себе під час збору у Києві), абсолютно лівого Гребельника( після Динамо опинився в ЛБ), але не Шевченка.Зараз тренери побачили потенційних кандидатів. Думаю, що плюс-мінус можна буде оцінити їх потенціал та рівень на рік, а далі знову проводити такі турніри.Було б дуже добре, якби щось подібне відбувалося для хлопців, які закордоном. Зараз 2011 рік їде на турнір до Португалії. Там легіонерів не так вже багато. Було здорово, щоб не було ніяких образ, розмов, що комусь не дали шансів, провести збір закордоном виключно для тих хлопців, які закордоном. Можна знайти 15 гравців із залученням попереднього на наступного року народження, щоб тренер міг оцінити рівень гравців.А потім вже зробити відбір найкращих та награвати команду до кваліфікації на Євро.
👁 497 25-12-10 11:06
Вчора не тільки Богдан Оліченко забив гол у матчі Юнацької Ліги УЄФА, але також забитим м'ячем відзначився інший українець Богдан Будко. В матчі проти Астон Вілли український півзахисник зрівняв рахунок наприкінці першого тайму. У підсумку АЗ переміг 2:1 та прямує до наступного раунду кваліфікації вже наступного року.Будко - уродженець Харкова. Був у Металісті, а потім перебрався до Академії Шахтаря. Після початку війни закордоном. Пробував свої сили в Аталанті, але не підійшов. Рік фактично був без клубу, бо Шахтар не хотів його втрачати. Але у підсумку все склалося добре для Богдана.В Алкамарі Будко вже доріс до молодіжної команди та грає на дорослому рівні в другому за силою дивізіоні Нідерландів. Не можна назвати його стовідсотковим гравцем основи молодіжки АЗ, але практику стабільну має.За своєю позицією Будко - інсайд. Добре фізично сформований, високий, хороший у роботі із м'ячем.В збірну України 2006 року викликався, коли навіть не мав ніякої ігрової практики. Під час еліт-раунду на Євро Ю-17 був гравцем ротації. Кваліфікацію на Євро Ю-19 пропустив через травму. Був на молодіжному ЧС в Чилі, де залишив дуже слабке враження. Напевно тому, що в опорній зоні, у відборі грати йому складно.7 січня Будку буде вже 20 років. Якби він був топ-талант, то вже грав би за першу команду АЗ, але до цього дуже ще дуже багато. Варто чекати влітку оренду, або трансфер в інший клуб. Найближчий рік-два для Богдана буде вирішальними.
👁 652 25-12-07 06:26
https://dynamo.kiev.ua/uk/news/708568-bohdan-redushko-dynamivskyi-talant-z-ivano-frankivskaТрохи більше про динамівського таланта Богдана Редушка. Я дуже здивований, що попередній тренер Шовковський не долучав його до першої команди. Рівень чемпіонату та гравців команди спокійно дозволяв це робити. За потенціалом Богдан може дорости до провідного гравця команди та футболіста збірної України. Фішка Редушка- він може зіграти на будь-якій позиції в середині поля. Кайфував від його гри під час еліт-раунду квафліфікаціі на Євро-Ю-19. Потрібно зрозуміти одну річ - не буде готових гравців в Ю-19 для першої команди, які:відразу готові вигравати конкуренцію. Навіть у Руха, який має зовсім інші задачі та чудову школу, перехід гравців у дорослий футбол дуже важкий. Тут потрібна робота та допомога тренера. Прихід Костюка-це шанс для Редушка, Осипенка, Пономаренка, Захарченка. Динамо цього сезону не готове до чемпіонства. Не буде трагедією 3-4 місце , але за умови входу у першу команду 3-4 молодих гравців.