Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Tyschenko Serhiy
Añadido 06 dic. 2025

Tyschenko Serhiy

@TyschenkoSerhiy
Número de suscriptores: 749
Fotos: 194
Videos: 81
Enlaces: 411
Descripción:
Дуже багато про футбол. Особливо український.

👥 Número de suscriptores

749
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +3
Promedio/Mes:: +2

👁️ Vistas promedio por mensaje

740
Promedio/Día:: 614
Promedio/Tiempo:: 996
ERR: 98.8%

📊 Mensajes por Día

1.8
Último día: 0
Promedio semanal: 1.3
Promedio por día: 1.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 676 26-04-02 06:40
Я схиляюся до того, що Сергій Ребров залишиться ще на два роки тренером збірної України. В УАФ ніколи не любили визнавати свої кадрові помилки. Ребров -не тільки тренер збірної, але віце-президент УАФ. Сергій Станіславович має доволі потужне агентське лоббі в українському футболі. Запрошення іноземця, тренера без досвіду роботи із збірними, без досвіду роботи з нац командою, великими за українськими мірками гравцями - це все ризики, перебудова, втрата впливів. Якщо вже з другим тренером не вгадають, то будуть питання до тих, хто призначає тренера. Я думаю, що будуть зміни у таборі Реброва. Якщо три роки тому Сергій Станіславович диктував свої умови, то тепер це буде робити УАФ. Я думаю, що Унаі Мельгоса не буде тренером молодіжної збірної. Його місце займе Дмитро Михайленко. Я припускаю, що свої місця у штабі втратять люди, які відповідали за аналітику, тактику, - Вісенте Гомес та Гліб Платов. Поява у штабі Андреа Малдери не буде сюрпризом. Можливо в штабі зʼявиться Володимир Єзерський, який може дати емоції, сплотити колектив з середини.
👁 534 26-03-27 07:59
Є обʼєктивні та субʼєктивні причини не виходу на ЧС. У нас великі проблеми із вихованням футболісті. Перехід у дорослий футбол залишається великою проблемою. Дуже мало дійсно якісних талантів. Клуби не розуміють, як розвивати молодих гравців та не вміють вчасно продавати за приземленні гроші. Найбагатший клуб країни робить ставку на іноземців. Як наслідок, у старті виходить не готовий Тимчик. Якому просто не має альтернативи. У нас просто бракує гравців. Про конкуренцію та вибір потрібно тільки мріяти. Дивлячись на молодіжну та юнацькі збірні України- в найближчі роки ситуація кадрово краще не стане. У нас ж така українська традиція - чекати самого дна. Збірна України не мала шансів проти Швеції. Ми не були готові, ні тактично, ні морально, ні кадрово. Після Євро 2024 було зрозуміло, що Ребров нічого більше не може дати збірній. Далі було тільки підтвердження. Я вважаю, що УАФ мав йти у ва-банк та міняти Реброва восени, або на початку 2026 року. Тільки зміна тренера могла вивести нас на ЧС. Просто не потрібно було закривати очі на проблеми. Якось воно буде, чи удача допоможе -так зараз не дієво. Я сподіваюся, що зараз в УАФ оберуть саме тренера для збірних, а не знову клубу. Бо це проблема куди більше за національну команду. В юнацьких збірних також є клубні тренери, які, які на рівні збірних мають аналогічні проблеми, які мав Ребров з нац командою. На це дивитися потрібно тверезо, а не шукати виправдання та чекати, що воно якось буде.
👁 506 26-03-25 21:01
Сьогодні на товариському турнірі в Туреччині збірна України Ю-16 поступилася господарям  -2:0 Не так давно команди грали між собою -1:1.  Тоді турки нас добряче потоптали, особливо у першому таймі. Та в кінці гри не забили пенальті. Ми десь відскочили -1:1. Сьогодні Туреччина була сильнішою - 2:0. Турки виглядали краще у роботі із м'ячем, швидкістю прийняття рішення, колективна швидкість була вища. У першому таймі контролювали середину поля. Невдалий матч провів воротар Леванте Ігор Галдін. Спочатку просто не пішов на вихід у доволі простій ситуації, а потім не розібрався після навісу із захисником Богданом Бахметюком. Не так давно Галдіна сватали у Реал... Ми створили не так багато біля воріт суперника. Удар головою після стандарту Кислянки, та шанс Бодака. На полі в складі збірної України були представники Мілана, Барселони, Ювентуса та лаві воротар Реала. Назви клубів не грають у футбол....Дебютував за збірну Давид Відзивашець із Юве. Активний хлопець, впевнений у собі,  який не боїться брати на себе, просувати м'яч вперед.
👁 471 26-03-25 09:08
Збірна України Ю-16 зіграє на товариському турнірі в Туреччині. Мені дуже цікаво буде подивитися на матчі проти господарів та особливо Норвегії та Марокко. Точно турнір буде інформаційним. Володимир Самборсьикй врешті матиме можливість перевірити легіонерів, про яких так багато говорили, - Давида Кравця та Давида Відзевашиця. Кравець народився в Мадриді в родині українських емігрантів. Важко, щось сказати, за його успіхи в Академії Реала. Воротарів 2010 року в збірній України вистачає. Потрібно себе дуже добре показувати. Відзевашиць - уродженець Донбасу. Родина опинилася в Італії в 2014/15 роках. Грає лотераля в Академії Ювентуса. Для Самборського дуже актуальними є пошук флангових захисників. Тому шанси закріпитися хороші. Знову отримали виклик два гравці Динамо - форвард Артур Мартинюк та півзахисник Данило Довгий.  Також в збірній знову Єгор Пушкалов із Металіста 1925, який весною вже грав за Ю-19. Варто відмітити появу Данила Лапунова із Шахтаря. Це центральний захисник 2011 року народження, який походить із Дніпра.  Та півзахисника Ростислава Кудлу, який до Шахтаря захищав кольори Мункача.
👁 552 26-03-19 22:16
Відставка Кирила Нестеренка запізнилася. Були всі передумови звільняти тренера ще у жовтні. На початку грудня відставка вже просилася.Весною – 5 поразок та жодного забитого голу...Я не дуже вірю, що Олександрія зможе уникнути стикових матчів. Головне завдання Володимира Шарана – піднятися хоч на 14 місце та готувати команду до стиків.У всій цій ситуації винен менеджмент. Руслан Ротань виграв із командою історичне срібло. Скільки користі клуб від того отримав? Кваліфікацію єврокубків не пройшли, багато грошей від трансферів не отримали.Після Ротаня потрібно було будувати нову команду, а не доповнювати, бо доповнювати не було чого. Кістяк команди був втрачений.Якщо клуб зробив би ставку на іноземців – потрібен був би один тренер, якби на непотрібних молодих українців «Динамо» та «Шахтаря» – інший тренер. Якщо потрібно було б побудувати нову конкурентоспроможну команду – потрібно було робити ставку на досвід. Якщо говорити про розвиток – молодь. Ніякої системності не було. Результати на табло...Я б зимою рухався в бік Олексія Бєліка, який ніколи не буде тренером першої команди «Шахтаря» із зрозумілих причин. Роблячи ставку на шахтарську молодь, яку б підсилили декількома досвідченими гравцями.
👁 1,090 26-03-06 19:16
Після провалу у Лодзі репутація Ігоря Йовічевіча пішла донизу. Це вже не тренер, який виграв із Шахтарем чемпіонат України та успішно грав в ЛЧ, не тренер, який виграв всі титули з Лудогорцем у Болгарії. Йові – це наставник, який витратив до 15 млн євро грошей у Відзеві, але дуже швидко був звільнений.Знайти нову роботу Ігорю вже буде більше складніше. Найкраща репутація у Йовічевіча в Україні.Потрібно розуміти специфіку цього тренера – Йові не вміє працювати вже із сформованими якісними гравцями. Його хліб – молодь, збиті льотчики, не високого рівня футболісти, де він може дати емоції, віру в себе.У Йовічевіча є якості, які потрібні збірній України – зробити команду із доволі посередніх футболістів, яка буде битися на полі. В нинішніх реаліях збірна не має особливого класу, тому вона повинна грати завдяки вольовим якостям, характеру у доволі простий футбол.Або Карпати, де відбулася революція, але поки краще не сталося. У Карпат багато молодих гравців, яким дуже потрібно повірити в себе. Тим паче, що у Львові Йові свій чоловік.https://football24.ua/blogs/yovichevich-znovu-vilnyy-kudy-dali-i-naskilky-realnyy-kambek-u-karpaty-930145
👁 823 26-03-05 23:41
Великого сенсу пів року грати за Колос для Тараса Степаненка. Тут не має ніякої, ні фінансової, ні спортивної мотивації. Із Шахтарем Степаненко виграв все що можна багато разів в Україні та заробив серйозні статки. Міг би вже зараз їхати жити до родини в Іспанію та насолоджуватися виховання дітей. Я вважаю, що це скоріше передумова переходу на адміністративну посаду. Передумов для зміни тренера Руслана Костишина не має. А от менеджерська ланка потребує посилення. Після відходу із клубу Олександра Поздеєва свою роботу втратив спортивний директор клубу Віталій Лисицький. Ця посаду досі вакантна. Зараз у Колоса із керівників тільки власник Андрій Засуха та генеральний директора Євген Євсеєв. Мені подобається, як розвивається Колос. Вони відмовилися від практики золотих кліток. Якщо є відповідна пропозиція, то продають гравців не перетримують. Доволі непогана селекція в бік Албанії та Косово. Плюс розкриваються гравці, які не прогресували в інших командах. Є власна молодь - Гусол, Денисенко, Захарків.. Ці всі процеси можна покращити. Тарас Степаненко моє величезний досвід, авторитет в українському футболі та дуже важливо вміє вчитися. https://football24.ua/blogs/stepanenko-povernuvsya-chomu-naspravdi-tse-stalosya-929745
👁 531 26-02-23 09:37
Робота Ігоря Йовічевіча у Відзеві показує, що Полісся та Металіст 1925 зробили правильно не запросивши хорвата на посаду тренера. Йові не вміє будувати команду, витрачати гроші, працювати вже з сформованими футболістами. Його хліб - молодь, збити льотчики. Він гарно може дати молодим емоції, дати можливість повірити в себе. У Дніпрі -1 він реанімував Артема Довбика, дав повірити у себе Олександру Назаренку, Олександру Піхальонку. У Шахтарі вивів на новий ментальний рівень Михайла Мудрика, Жору Судакова. Реанімував Богдана Михайліченка, Марʼяна Шведа. У юнацькій команді Динамо Загреб методи Йові діяли, у дорослій -ніц. Це дуже важливо , коли аналізуєш Йовічевіча. Для Ігор важливо розуміти ментальність гравців. Українських гравців ментальність йому зрозуміла, він може впливати на неї. Польська -зовсім інша. Вони більше закриті люди, більше гонорові Я не вірю у тривалі перспективи Йові у Польщі від слова зовсім .Його повернення в Україну питання часу. Він тут був найбільше успішним. Профайл Йові має дуже багато спільного із запитами, які зараз є у Карпатах, Динамо та національній команді.
👁 614 26-02-21 20:09
Українському футболу дуже бракує гравців. Сьогодні Епіцентр трохи попсував нерви ЛНЗ у першому таймі. Спочатку іспанський оборонець Алагі Олівейра вдарив суперника без м'яча. Штрафний, який переріс в аут, за якого забив Ассінор. На початку другого тайму іспанський центральний захисник Кош так приймав м'яч без супротиву суперника, що він відлетів до гравця ЛНЗ, що відразу завершилося виходом Ассінора на ворота та забитим голом, який закрив гру.Жоден тренер на світі не зможе вплинути на вміння приймати м'яч та дитячу поведінку на полі.Обидва іспанці вже не хлопчики, грали у низьких сегундах. Це їх рівень... Епіцентр бере цих гравців із безвиході, бо власних не має. Іспанці приїхали на дуже не великі гроші. У нас просто не має футболістів хоча б середнього класу.Єдине пояснення такої гри іспанців -кліматичні умови. Вони просто за такої погоди ніколи в житті не грали у футбол...Для справедливості варто зазначити, що у випадку із першим пропущених голом відверто недопрацював український центральний захисник Степан Григорощак, який просто недопрацював з Ассіонором.Зимою Епіцентру не підійшов Єрмачков. Значить його рівень ще нижче...
👁 604 26-02-18 10:44
Данило Кревсун став першим гравцем з України 2005 року, який потрапив до заявки в матчі ЛЧ.Вихід на поле був мало ймовірним. Якби це був український клуб, то б Данило обов'язково вийшов би на якісь останні хвилини. Але у Німеччині вміють рахувати гроші. Я припускаю, що дебют за першу команду передбачає певний фінансовий бонус прописаний у контракті.З одної сторони потрапляння до заявки Кревсуна - збіг обставин. Дортмунд має кадрові проблеми в захисті. Але з іншої сторони обрали саме українця, а не гравця із Ю-19, чи когось ще із Боруссії -2.Кревсун ніколи не був талантом на рівні України. Про нього дізналися вже після того, як він перейшов до Боруссії. Мало хто знає, але в Україні йому дуже складно було пробитися до Академії Шахтаря, де він ніколи не був на провідних ролях. У Німеччині тривалий час був без клубу. В збірній України не грав на рівні Ю-17 та отримав виклик тільки на еліт-раунд Євро Ю-19.Заявка в матчі ЛЧ Кревсуна - це титанічна робота над собою, характери, жертовність та підтримка родини. Це дуже важкий та тернистий, який гравець пройшов тільки завдяки собі та своїй родині.Контракт Данила із Дортмундом чинний до кінця сезону...Самому гравцю не має його сенсу продовжувати у майже у 21 рік та відкладати майбутнє на потім. Я дуже хочу, щоб Кревсун не переходив у інші клуби в статусі колишнього гравця Боруссії( як агенти привозять вихованців Арсеналу, Барселони, Реала і так далі). А обрав команду, де буде потрібен саме Данило Кревсун, як футболіст.