❗️Понад 1,8 млн грн збитків на ремонті укриттів – у Кривому Розі судитимуть екс-начальницю відділу освіти виконкому та п’ятьох співучасників, - повідомляє Дніпропетровська обласна прокуратура. 🔹Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишньої начальниці відділу освіти виконкому однієї із районних рад у м. Кривий Ріг та п’яти її співучасників. 🔹Їм інкримінують заволодіння чужим майном шляхом зловживання особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах, та службове підроблення у складі організованої групи (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України). 🔹Розслідуванням встановлено, що екс-службовиця розробила злочинний план заволодіння бюджетними коштами, виділеними на поточний ремонт укриттів у закладах освіти м. Кривого Рогу. 🔹До злочинної схеми вона залучила директора дитячо-юнацької спортивної школи, бухгалтера відділу освіти виконкому і трьох підприємців. 📌Відносно цього випадку ми ще весною 2024 року провели журналістське розслідування: https://com1.org.ua/kryvyj-rih-kraly-na-shkilnykh-ukryttiakh/Підписатись/Facebook/Наш сайт/YouTube
💻 Онлайн-зустріч: крок вперед до розробки Спільного плану розвитку Перещепинської громади!Привіт, друзі! На попередніх зустрічах в рамках проєкту Спільне майбутнє ми разом досліджували місто та громаду, обговорювали виклики і потенціали, подальші кроки для посилення та важливі ініціативи🙌Запрошуємо вас долучитися до наступної зустрічі для створення Спільного плану розвитку громади. Поговоримо про:💡 візію майбутнього та головні цінності громади✍️ різноманітні проєкти, що будуть розвивати громаду, та їх складовіКоли: 22.01⏰ 18:30-20:00Де: онлайн (надішлемо посилання зареєстрованим учасникам в день події на пошту чи в мессенджер)Участь безкоштовна – реєстрація за посиланнямМи раді бачити всіх, хто вже брав участь у обговоренні, та нових учасників, які хочуть долучитися до розвитку Перещепинської громади!Дякуємо вам за активність на всіх етапах проєкту! До зустрічі⚡️Проєкт “Спільне майбутнє” реалізується ГО “Міські реформи” в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст проєкту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.
19 грудня 2024 року у м. Дніпро відбувся регіональний правозахисний форум «Актуальні проблеми додержання прав дитини: між захистом і партнерством». Захід організовано регіональними представництвами Дніпропетровської, Донецької та Луганських областей Уповноваженого ВРУ з прав людини, за підтримки міжнародних партнерів.До участі у заході було запрошено директора і представника Левенцівського ліцею, а також запропоновано учням долучитися до виставки дитячих малюнків на тему «Як я себе відчуваю захищеним».Щиро дякуємо організаторам форуму за таку важливу ініціативу, яка дала можливість учням проявити себе творчо та висловити своє бачення безпеки і захисту, за турботу про дітей та створення платформи для обговорення таких важливих тем! Ваш внесок у виховання та підтримку молодого покоління неоціненний!Окрема подяка учасникам, які з натхненням створили свої роботи: учениці 1 класу Оліферчук Інні, учням 4 класу Крот Ліані та Киричку Максиму, учню 8 класу Оліферчуку Іллі та учню 11 класу Рогожі Даніїлу. За участь у виставці всі діти отримали подарунки до Нового року. З вірою в перемогу і світле майбутнє України! 💙💛#Омбудсман #Дніпро #Левенцівка #ПерещепинськаГромада
Вчора відбулась бюджетна сесія Перещепинської міської ради. На ЗСУ виділили 1 мільйон (сказали, що грошей немає), собі на заробітну плату 22 мільйона 700 тисяч грн. Як завжди усе з порушеннями, на наші зауваження ніхто не реагує. Славна Н., яка активно збирає з людей кошти на ЗСУ на питання: «Чи її влаштовує сума 1 мільйон на ЗСУ?», сказала: «Що достатньо, та ще треба і перевірити як військові частини їх використовують». Ось така активістка! Собі надбавку за вислугу років заклали в бюджет не законно, порахувавши стаж на рік уперед, а військові підождуть, виходить так. На Закони наплювати. Обирали секретаря ради, усі процедури були порушені, але цвіркуну начхати на Закони. Він дуже впевнений в собі, тому що купив продажніх депутатів. Дуже прикро за Голубівку. Там проживають добрі і порядні люди, чого не скажеш про їхнього депутата Ромашенко Валентину, яка продала інтереси своїх виборців за свої особисті шкурні питання. Ви тільки вдумайтесь, Цвіркун зі своєю шоблою депутатів виділив їй землю під ОГОРОД на червоній лінії, в центрі села, під її вагончиком! Це пряме порушення законодавства. Жодна комісія і земельна, зокрема, не розглядали це злочинне питання. Люди роками чекають розгляду своїх земельних питань, стоячи в черзі, але ж вони не продажні депутати. Цвіркуну байдуже, йому потрібен її голос на сесії. Тому і питання винеслось без черги з голосу! Дуже прикро за нашу громаду, ми котимось у прірву…Валерій Галка
Усім привітики. Тема з банею уже всіх задовбала, але хочу знову до неї повернутись. Так от, читала, що за відео готові надати 5000 грн. І відео не можуть знайти. Насправді відео є, але коштує воно, як з’ясувалось, 20тисяч доларів. 10тисяч доларів чмоня віддав відразу, як компенсацію за завдані господарям бані збитки, а ще на 10тисяч доларів написав розписку, що віддасть. І це не вигадка, є люди, які це все бачили, чули і знають. Питання в тому, звідки в нашого чмоні такі не маленькі кошти? І треба ж десь заробити ще пів мільйона гривень, щоб віддати борги. А все це ляже на наш бюджет. Дітей в школах годують яблуками та половинкою бутерброда через день, то тепер мабуть взагалі не будуть годувати, бо пані Погоріла ж буде допомагати чмоні назбирати кошти щоб віддати борги. Може ще десь знову дерева будуть пиляти, або дороги ремонтувати, щоб побільше вкрасти. А найкраще в них виходе красти на бомбосховищах. Чула, що планують встановлювати в Миролюбівці за 3,5 мільйона гривень. Так,що коштів накрадуть. Стовпи в Перещепине є, жалко бань залишилось небагато.Ксенія Крот
🎉 Конкурс "Прості речі" – виграй чайник Ardesto Gemini 2.5 л! 🎉💸 Приз: чайник Ardesto Gemini 2.5 л📅 Тривалість конкурсу: до 10 листопадаЦей конкурс для всіх, хто цінує простоту та комфорт у повсякденному житті! Беріть участь – це не потребує жодних спеціальних знань чи навичок!Що треба зробити? 1️⃣ Згадайте кумедну або цікаву історію зі свого життя (або життя ваших близьких), яка пов'язана з побутовою технікою: телевізором, телефоном, пилососом тощо.2️⃣ Напишіть свою історію в коментарях під цим постом. Ваша історія може бути веселою, зворушливою або навіть трохи незграбною! 🤭Приклад: "Якось я не міг зрозуміти, чому праска не нагрівається, хоча вмикав її кілька разів. Виявилося, що я весь цей час забував її увімкнути в розетку!" 😅Як оберемо переможця? Переможе історія, яка набере найбільше лайків під постом! Щасливий переможець отримає чайник Ardesto Gemini 2.5 л 🔥---📢 Чому варто взяти участь?Це легко і весело! 😄У вас є шанс виграти новий стильний чайник, поділившись своєю життєвою історією!Чим більше лайків, тим більше шансів на перемогу!Не втрачайте можливість виграти! Успіху всім! 🙂
Минув тиждень з прохання до мешканців громади щодо висвітлення проблем які необхідно вирішити чи які потребують уваги керівництва громади.Небагато мешканців відгукнулися на це прохання, чи то зневіра до того, що ці питання не вирішаться чи якісь інші причини.Прошу керівництво громади звернути увагу на побажання мешканців, тим більше, що в місті відкрито "ОФІС ВІДНОВЛЕННЯ І РОЗВИТКУ", сподіваюсь, що це не голослівний вираз, а спонукання до дії.І в найближчий час ми почуємо від керівництва громади відповіді на порушені питання, або плани щодо вирішення цих проблем (і озвучити може не тільки голова, а і його заступники і старости). Я ж сподіваюсь, що міський голова не все на собі замкнув, у нас є й інші представники з керівництва громади, що мають право висловити свою думку з того чи іншого питання.Окреме прохання і до керівниці "Школи мистецтв" - Пред Олени Павлівни, та заступника міського голови Погорілої Ніни Степанівни - в одному з коментарів дівчина на ім'я - Анастасія Штокало висловила бажання БЕЗКОШТОВНО, один раз на тиждень проводити заняття з арт-терапії - єдина проблема - це місце проведення і канцелярські засоби (фломастери, папір, тощо).Начебто дівчина зверталася і до міського голови, на початку його кадегції, але відповіді не почула.Тож може з цього і варто розпочати відновлення, Олено Павлівно?Сподіваюсь, що Ваш вислів на фото біля назви Офісу скаже сам за себе і доведе, що це не порожні слова.Отже, які проблемні питання були озвучені мешканцями громади:1. Укриття в школах, харчування учнів.2. Забезпечення дровами багатодітних сімей і сімей військовослужбовців.3. Вивіз сміття в приватному секторі.4. Відсутність аптек в селах.5. Розбиті дороги і відсутність транспортного сполучення з таких сіл (Керносівка, Ганнівка, Орілька, Шандрівка) до м. Перещепине.6. Проведення занять з арт-терапії (написано вище).Нагадую, що ці питання озвучено в обговоренні (загальний чат).Звісно, проблем більше і деякі потребують суттєвих фінансових вкладень, але є питання, які не вирішуються через простий людський фактор і відсутність комунікації, як зі сторони керівництво громади з мешканцями, так і через пасивність мешканців і не бажання звертатися за допомогою).Дякую тим, хто знайшов час і бажання озвучити проблеми, якщо у когось ще є якісь питання і проблеми, то озвучуйте їх, Чи то безпосередньо в міській раді, чи при спілкуванні з депутатами, старостами, або на сторінках місцевих інтернет-сторінок.Сподіваюсь, що керівництво громади прочитає цей допис і відреагує своїми коментарями, діями на озвучені проблемні питання.Всім миру і добра!Слава Україні!
Доброго дня. Обіцяв інформувати громадськість про кримінальну справу,яка була відкрита по бомбосховищах. Але почну з іншого. Нещодавно мої діти принесли додому собачку,яка залишилася жити у мене в дворі. Ми вирішили її стерилізували, та звернулися в вет. аптеку напроти автостанції. Там раз на два тижні приїжджають спеціалісти, та проводять стерилізацію тварин. Так от , за процедуру стерилізацію собачки я заплатив 1300гр. І мене рве від злості. Хочу нагадати всім, як рік потому Погоріла.Н. С. ( тоді ще нач.відділу ЖКХ) та Цвіркун , вимагали від депутатів проголосувати за виділення 200тис. грн на стерилізацію собак. А стерилізація однієї тварини в них коштувала 4тис.грн. Уявіть , скільки відкату отримали б за цю угоду ці талановиті керівники. В той час вони звинуватили мене,та ще декілька депутатів, що ми винні, в тому що розвелося багато безпритульних собак. Але ми просто не дали вкрасти під час війни. Пішли далі. Багато людей мене запитують про кримінальну справу по укриттях. Цвіркун зробив все , щоб вона зникла, але в правоохоронних органах залишилися ще порядні люди. Хоч на них і давило начальство, а ще цвіркун надав письмову заяву, в тому що громада не понесла збитків. Ви уявляєте, злодій який очолював цю злочинну діяльність, надав прокуратурі заяву,що потерпілих нема. Я , як депутат,і як представник мешканців нашої громади, написав заяву, щоб нас визнали потерпілими та ознайомили з матеріалами справи. Так от в справі є висновок товарної експертизи , де чітко прописано що товар не відповідає якості. А є ще економічна експертиза, де чітко прописано, що Перещепинській громаді нанесли збитки в розмірі 5. 4млн. грн. Тобто , Цвіркун зі Штепою крали, а укриття для дітей доводили до ладу батьки та вчителі за свій рахунок. Правда до суду справа все-таки дійшла,і перше засідання відбудеться 26.0924. Тільки шкода , що відповідати буде тільки Штепа,яка отримала копійки, а той покидьок, який повинен відповідати в суді, як і завжди уникнув покарання. Сподіваюсь так буде не завжди. А всі хто хоче ознайомитись з матеріалами справи,запрошую,можу зробити копії, так як ви всі є потерпілими,як і я. По можливості, буду і далі всіх інформувати. Всім добра.Валерій Галка
Nikon D5200 це справжній подарунок для всіх любителів творчості фото, адже в даній моделі встановлений якісний CMOS сенсор не поступається Nikon D7000. Плюс до цього ви отримуєте швидкий затвор, для того щоб ви змогли зафіксувати всі динамічні моменти вашого життя, ну і звичайно широкий колірний обхват замерочного сенсора який завжди готовий правильно прочитати представлену йому сцену. Камера Nikon D5200 має компактний і легкий корпус за мірками дзеркальних камер, а можливість встановити будь-який об'єктив Nikkor AF-S, по справжньому подарує вам можливість повною мірою розкрити потенціал даної камери.Фотоапарат гарної якості та зробив лише 700 фотографій до комплекту входить сумка та чохол на обʼєктив та Бленда HB-37 для об'єктивів Nikon. Використання бленди обмежує потік бічного світла, у такий спосіб збільшуючи контрастність і покращуючи кольоропередавання зображення. Бленда захищає передню лінзу об'єктива від фізичних пошкоджень. Ціна 7.200Номер телефону для звʼязку: 0966117420 Сніжана . Перещепино