Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Перещепине
Añadido 14 jul. 2024

Перещепине

@Pereshpynye
Número de suscriptores: 3 255
Fotos: 2,130
Videos: 241
Enlaces: 324
Descripción:
Актуальні новини та оголошення запропонувати: @Pereshpynye777 Facebook: https://m.facebook.com/groups/176194603602261/?ref=share Instagram: https://www.instagram.com/pereshchyne?igsh=MWlncGFjc3d1Z3g1OA==

👥 Número de suscriptores

3 255
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: +36

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 705
Promedio/Día:: 1,600
Promedio/Tiempo:: 2,561
ERR: 83.1%

📊 Mensajes por Día

0.8
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 0.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 3,790 25-08-09 12:13
На відео Федоришина Оксана Володимирівна. Доросла людина, депутат, працівник ЦНАП, людина з юридичною освітою спілкується з моїм сином, якому 12 років.Обставини події:06.08.2025 року, в період з 21:00 до 21:30, на прилеглій території до магазинів у с. Голубівка по вул. Лесі Українки, під час перебування на майданчику, хлопець із компанії мого сина застосував перцевий балончик у бік іншого хлопця, сприймаючи це як “гру”. Всі діти розбіглися через різкий запах, а винуватець втік. Мій син не причетний до цієї дії. Це підтверджується свідченнями очевидців та зізнанням хлопця, який безпосередньо вчинив зазначене.Я не виправдовую хлопця, який це зробив. Дитина повернулася, вибачилась і вибачення були прийняті. Батьки також вибачилися і запевнили, що проведуть бесіду.Але мій син не має відповідати за вчинки іншої дитини! Він цього не робив! Незважаючи на відому їй інформацію про реального винуватця, Федоришина Оксана Володимирівна підійшла до мого сина, почала агресивно кричати, вживати образливі та принизливі висловлювання, використовувати нецензурну лексику, публічно принижувати та залякувати його. Усі ці дії зафіксовані на відеозаписі. На відео чітко видно, що інші діти повідомили їй про справжнього винуватця, однак вона свідомо продовжила словесну агресію саме щодо мого сина. Я вважаю, що це є публічний булінг дорослою особою мого неповнолітнього сина. Мій син говорить: Я цього не робив! Чого Ви на мене кричите?! Ви не маєте права на мене кричати!Доросла людина, жінка, мати двух дітей, матом, криком на мою дитину кричить: «Засунь собі в … свої права!» Ні, «дорогенька», не засунемо! Я буду захищати свої права та права своєї дитини! І свою дитину я вчу захищати себе. І так себе поводити ти не мала ні юридичного, ні морального права!!!Коли мій син казав, що на нього матюкалися і кричали, то Оксана та її свідки казали, що такого не було, що він брехун. Якби не це відео, всі звісно повірили б дорослим. Дорослі ж не брешуть, дорослі так себе не поводять…Бережіть себе і своїх дітей! І від агресивних, брехливих дорослих теж.
👁 3,370 25-06-28 10:59
26.06.2025 року о 10:00 годин надійшло повідомлення зі служби «102» про те, що в період часу з 25.06.2025 року близько 16-00 годин по 26.06.2025 року 10-00 годин дочка заявника гр. Соловйова Марія Анатоліївна 10.12.2004 року народження, покинула місце свого мешкання та поп прямувала в невідомому напрямку. Раніше покидала місце мешкання.Була одягнена: помаранчевий короткий пуховик, темно-сині лосини, блистючий відтінок, взуття гумові капці темного забарвлення, зріст 160 см, волосся світле коротке. При собі мобільного телефону не має, також в зниклої з собою знаходяться документи а саме паспорт громадянки України на її ім’я.Заявник (батько) гр. Соловйов Анатолій Анатолійович 22.03.1969 р/н., місце проживання: Дніпропетровська область, Самарівський р/н, с.Вишневе (Фрунзе), вул. Зоряна (Гагаріна) 35 тел.:0668126167.Відомості про дану подію внесені до ЄО № 2398від 26.06.2025У разі встановлення місцезнаходження вказаноїгромадянки або отримання будь-якої інформації повідомити за телефоном: 0988645240 або «102».
👁 5,300 25-06-13 11:48
Всім привіт! Нещодавно прочитала пост про міністра освіти (Нінки медсестри). Деякі люди в коментарях писали про справжність диплому освітянки. Наскільки мені відомо, в неї диплом психолога ( мабуть якісь курси закінчила). Так, в команді цвіркуна всі талановиті. Людей , які довгий час, якісно, сумлінно та професійно виконують свої функції вони звільняють, а на ці міста назначають по блату, та за сімейними узами. Так з Перещепинської гімназії «Крок» звільнили директора Чорного Константина. А кого ж призначили? Ви навіть не здивуєтесь. З Петриківки, терміново переїхала ще один фахівець з психології,донька погорілої🤬. В ліцей директором призначили Авдєеву, видатного фахівця з вилизування заду цвіркуна. Уявіть собі, керівництво учбових закладів призначають не за здібності і професіоналізм, а по блату та сімейними вузами. Навколо корупція та дебілізм😪. Мені стає страшно за наших дітей, якісних знаній вони мабуть не отримають. А скільки ще можна вкрасти з корманними директорами? Роботи не початий край🫢🤫. Чмоня не дарма казав- у нього талановита команда. Жах 😪Автор: Ксенія Кротhttps://www.facebook.com/groups/176194603602261/permalink/1382955439592832/
👁 3,700 25-05-29 10:56
Доброго ранку,дорогі друзі!По-перше,вітаю Вас зі святом ВОЗНЕСІННЯ ГОСПОДНЬОГО.ЗДОРОВ'Я, МИРНОГО НЕБА ТА ЯСНОГО СОНЕЧКА ВСІМ!!!🙏🙏🙏По-друге, хочу поділитися з Вами новиною.Вчора ввечері мені прийшла відповідь від керівництва нашої Громади на звернення до Гарячої Урядової Лінії на рахунок АЛЕЇ СЛАВИ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ НАШОЇ ГРОМАДИ, так як мобільна Алея - це просто для "галочки", коли потрібно пропіаритись нашим керівникам про проведення заходу,а я все -таки хочу, щоб рідні,та й взагалі люди, могли в будь-який час прийти і подякувати тим, ХТО ВІДДАВ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА НАС!Ми вже в такому віці, що не знаю, як буде завтра,а не буде нас - забудуть і наших дітей.У бюджеті, звичайно (передивилася ще раз),за АЛЕЮ ніхто і не згадував.Там на ЗСУ було виділено всього 1млн., та й то з сумнівами де-яких депутатів, чи доцільно їх використовують.Хіба, може,з закладених 22млн.700тис.собі на зарплатню та різні доплати,виділять.Ну то вже їх справи.Йде ЧЕТВЕРТИЙ РІК ВІЙНИ,МИНУЛО ВЖЕ П'ЯТЬ МІСЯЦІВ 2025року, але ніяких робіт по створенню постійної АЛЕЇ СЛАВИ я, наприклад,не бачу...Телефон Гарячої Урядової Лінії -1539(може ще комусь знадобиться).Дякую їм за швидку реакцію.Автор: Наталія Лисенкоhttps://www.facebook.com/groups/176194603602261/permalink/1372051757349867/
👁 2,900 25-05-08 21:55
Доброго дня! Дивлячись на цей треш в нашій громаді,я потехеньку замерзаю. Сімʼї військових скаржаться на відсутність допомоги з сторони влади ОТГ, матері на відсутність нормального харчування для дітей в шкільних закладах. Цвіркун з Погорілою кричить, що немає грошей, але якщо уважно подивитися на закупівлі нашої громади на сайті Prozorrо, то наші діти повинні їсти червону рибу з ікрою, а громада повинна бути квітучим садом. Але кошти осідають в кішенях Чмоні та Медсестри. А піпл хаває ту лапшу, яку їм вішають на вуха в красивих відосиках в соц.мережах. Набридла вже ця ситуація з Алеєю Слави для загиблих героїв нашої громади. Нам кажуть що грошей немає,але вони пизд@ть. На ті відкати, які вони отримують від кожної закупівлі, можно було зробити багато добрих справ в громаді. Мені цікаво, створили нове КП Благоустрій для чого? Для відмивання грошей? Виділили багато коштів з бюджету,але вулиці та парки як завжди гребуть наші діти та вчителі 🤔. Де гроші Чмоня? Як каже пан Малихін- інформація для роздумів🤫. Всього найкоащого вам, мешканці нашої громади. 🙏Автор: Ксенія Крот
👁 3,100 25-04-17 19:50
Поліцейські м.Самар навчали ліцеїстів правил безпеки в цифровому середовищі👩Працівники ювенальної поліції спільно зі старшим інспектором з дотримання прав людини та поліцейськими офіцерами громади Самарівського районного відділу поліції завітали до вихованців Левенцівського ліцею Перещепинської міської ради Самарівського району, аби розповісти про загрози, з якими можна стикнутися в соціальних мережах та про те, як не стати жертвою кіберзлочинності.Під час зустрічі діти дізнались про культуру спілкування з незнайомими користувачами і який інформаційний контент може негативно впливати на неповнолітніх. А також, що таке кібербулінг та як захиститися від інтернет-шахрайства. Окремо поліцейські розповіли підліткам, як не стати жертвою вербування та диверсійної діяльності, наголосили про кримінальну відповідальність за такі види злочину. Школярів закликали бути особливо уважними та правильно реагувати на підозрілі пропозиції від незнайомців щодо легкого заробітку. А ще, правоохоронці вкотре нагадали школярам правила безпеки та алгоритм дій при виявленні небезпечних пристроїв чи підозрілих предметів. Поліцейські зауважили, що в будь-яких незрозумілих ситуаціях слід завжди звертатися за допомогою до батьків, вчителів чи зателефонувати до поліції на спецлінію 102.🖇️Наприкінці зустрічі правоохоронці розповіли дітям про особливості своєї роботи, а також запросили на навчання до ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС України.Дотримання прав людини в підрозділах поліції Дніпропетровської областіПоліцейські офіцери громад у Дніпропетровській області
👁 3,300 25-04-10 17:59
📌Поліцейські міста Самар надали підліткам уроки безпеки та правопорядку👩✈️Працівники ювенальної поліції спільно зі старшим інспектором з дотримання прав людини та поліцейськими офіцерами громади Самарівського районного відділу поліції завітали до вихованців Голубівської загально - освітньої школи Перещепинської міської ради Самарівського району. 🔹Під час зустрічі поліцейські говорили з дітьми про агресивну поведінку та протидію булінгу, а також відповідальність за порушення закону. Діти ознайомилися з методами онлайн-вербування та дізнались, як цього уникнути. Поліцейські детально розповіли як діяти, якщо невідомі особи пропонують гроші за виконання підозрілих завдань та закликали вчасно звертатися по допомогу.А ще правоохоронці нагадали підліткам, як поводитися з незнайомими знахідками й пояснили, як діяти в разі виявлення небезпечних предметів. Дітей закликали бути ввічливими й уважними одним до одного, дотримуватися здорового способу життя та старанно вчитися, адже освіта – шлях до успіху.Дотримання прав людини в підрозділах поліції Дніпропетровської областіЮвенальна Поліція УкраїниПоліцейські офіцери громад у Дніпропетровській області
👁 1,800 25-03-31 12:28
Всім привіт! Давно нічого не писала,але в глаза впало ось що. Дивлячись стрічку ФБ постійно натикаюсь на відосики, де міністр освіти нашої громади Погоріла,та цвіркун, показують ,як вони переживають за громаду. Але чому Нінка не показує кімнату для відпочинку, в приміщенні відділу освіти, в якій вони зробили ремонт,та закупили меблі, за завищеними в декілька разів цінами. Грошей вкрали не мало. 🤬 Уявіть лицемірство Чмоні з Нінкою,коли вони кажуть що грошей на нормальне харчування для дітей нема,а на зону для відпочинку,точніше для їхніх пʼянок є,це треш 😡. Дивуватися нема чого,у погорілої заробіток йде на всьому. Вона виписує премії по 300%-500% довіреним особам,потім ці особи залишають собі 100%,а залишок віддають міністру освіти. Також є такі особи в штаті освіти,які числяться,отримують зарплату,але їх там ніхто не бачив. Так нінка влаштувала свого зятя , ясна річ сховала подалі в Родину,і забронювала від армії,як цінного працівника. Звісно,всім заробленим( правильно вкраденим) вона ділиться з цвіркуном,в них зараз міцний тандем. Бюджет громади в надійних руках 🤫На сьогодні досить. Всім добра.Автор: Ксенія Крот
👁 3,100 25-03-14 11:57
❗️У місті Самар на Гетьманській, 16 (біля ЦУМу, АТБ, Самарівської міськради) розгорнулася справжня схема з імовірно незаконними торговими павільйонамиОдним із них є «Майстерня ковбас» – брендовий магазин м’ясної фабрики «Прем’єр». Новомосковська (Самарівська) прокуратура стверджує: ці споруди порушують закони України та будівельні норми, загрожуючи безпеці громадян.👉 Хто стоїть за схемою?За даними «Інформаційного агентства Антикорупційна правозахисна рада», до справи причетний Валерій Сапожніков – директор ТОВ «Прем’єр», якого «благословила» місцева влада. А ще є депутати від ОПЗЖ та наближені до мера особи, які отримують вигідні місця для своїх мафів. Мер Сергій Рєзнік, який уже фігурує в скандалах із хабарями та розкраданням, начебто закриває очі на ці порушення.💯 Що не так із мафами?Прокуратура подала позови до судів, адже павільйони на Гетьманській, 16 встановлені з порушеннями: занадто близько до дороги, перехресть і будинків, без прав на землю, з сумнівними документами про розміри споруд. Це загрожує безпеці дорожнього руху та суперечить законам про містобудування.🔹 Адміністративний суд: прокуратурі – зась!У адміністративному суді прокуратурі відмовили у розгляді справи, мовляв, це не їхня компетенція. Мовчазна бездіяльність Самарівської міськради триває, а судді вказують прокурору на двері. Реформи, які забрали у прокуратури нагляд, призвели до того, що боротися з беззаконням стало складніше.➡️ Господарський суд: є надія!Але є й інший шлях – позов до Господарського суду Дніпропетровської області. Прокурор вимагає визнати договори з Сапожніковим недійсними та знести мафи. Судовий процес триває, і ми сподіваємося на справедливість.💲 Чому мафи не зносять?Навіть якщо суд визнає споруди незаконними, їх можуть не знести. Приклад – кафе «Султан», яке працює попри рішення суду, бо має «благословення» мера. У міськраді кажуть: «Немає грошей на знесення». Але чи не пахне це корупцією?👎 Ситуація з мафами та «Майстернею ковбас» – це приклад того, як місцева влада, ймовірно, покриває незаконні схеми. Ми віримо, що справедливість переможе, і закликаємо слідкувати за цією справою разом із нами. 📌Усі подробиці, роль мера Рєзніка в цьому та суди: https://com1.org.ua/samar-nezakonni-mafy-i-majsternia-kovbas/ Підписатися/Facebook/Наш сайт/YouTube
👁 2,200 25-02-12 22:28
Шановні мешканці Перещепиного,На сьогоднішній день наша громада зіткнулася з численними викликами, одним із яких є різке скорочення робочого населення. Залишаються переважно пенсіонери та люди віком понад 50 років. Доходи мікропідприємців перебувають на межі збутковості через зменшення населення та купівельної спроможності. Згідно зі статистикою, 90% молоді не бажають залишатися у Перещепиному.На відміну від нас, наприклад у Полтаві тарифи на водопостачання та водовідведення становлять 31 гривню, що включає 15,6 гривень за водопостачання і 15,5 гривень за водовідведення. Середня зарплата в Полтаві в 2-3 рази вища за нашу (19500 гривень). Там існує більше можливостей для працевлаштування та сприятливі умови для розвитку мікропідприємництва. Ціни на житло становлять від 4000 тисяч гривень, а середня ціна оренди однокімнатної квартири – 7500 гривень.Підвищення тарифів на воду у Перещепиному прискорює вимираючий процес у нашій громаді і міграцію населення до міст. Дії керівництва громади призводять до неминучої демотивації жити тут, де робота тяжка, винагорода мізерна, а життя дорожче, ніж у містах.Маючи інвестиційний відділ при міськраді та сприятливі умови для його діяльності, я вважаю за необхідне:Залучити грантові кошти на реконструкцію та альтернативні джерела енергії, оскільки основні витрати (85%) припадають на енергопостачання.Перенаправити 50% премій (мінімум 2,5 млн грн), які закладаються на премії апарату міськради, на модернізацію мережі водопостачання.Звернення до мешканців:У нас у громаді існує механізм подачі місцевої петиції. Давайте оформимо і підпишемо петицію разом! Бюджет – це наші кошти, і лише ми маємо визначати, куди їх розподіляти!