Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Перещепине
Añadido 14 jul. 2024

Перещепине

@Pereshpynye
Número de suscriptores: 3 255
Fotos: 2,130
Videos: 241
Enlaces: 324
Descripción:
Актуальні новини та оголошення запропонувати: @Pereshpynye777 Facebook: https://m.facebook.com/groups/176194603602261/?ref=share Instagram: https://www.instagram.com/pereshchyne?igsh=MWlncGFjc3d1Z3g1OA==
Fuente

Перещепине | Доброго дня! Дивлячись на цей треш в нашій громаді,я потехеньку замерз...

Logotipo de la comunidad de telegram - Перещепине Перещепине @Pereshpynye
2 900 Vistas/Alcance 2025-05-08 21:55 Mensaje №2481
Доброго дня! Дивлячись на цей треш в нашій громаді,я потехеньку замерзаю. Сімʼї військових скаржаться на відсутність допомоги з сторони влади ОТГ, матері на відсутність нормального харчування для дітей в шкільних закладах. Цвіркун з Погорілою кричить, що немає грошей, але якщо уважно подивитися на закупівлі нашої громади на сайті Prozorrо, то наші діти повинні їсти червону рибу з ікрою, а громада повинна бути квітучим садом. Але кошти осідають в кішенях Чмоні та Медсестри. А піпл хаває ту лапшу, яку їм вішають на вуха в красивих відосиках в соц.мережах. Набридла вже ця ситуація з Алеєю Слави для загиблих героїв нашої громади. Нам кажуть що грошей немає,але вони пизд@ть. На ті відкати, які вони отримують від кожної закупівлі, можно було зробити багато добрих справ в громаді. Мені цікаво, створили нове КП Благоустрій для чого? Для відмивання грошей? Виділили багато коштів з бюджету,але вулиці та парки як завжди гребуть наші діти та вчителі 🤔. Де гроші Чмоня? Як каже пан Малихін- інформація для роздумів🤫. Всього найкоащого вам, мешканці нашої громади. 🙏Автор: Ксенія Крот