Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Перещепине
Añadido 14 jul. 2024

Перещепине

@Pereshpynye
Número de suscriptores: 3 255
Fotos: 2,130
Videos: 241
Enlaces: 324
Descripción:
Актуальні новини та оголошення запропонувати: @Pereshpynye777 Facebook: https://m.facebook.com/groups/176194603602261/?ref=share Instagram: https://www.instagram.com/pereshchyne?igsh=MWlncGFjc3d1Z3g1OA==
Fuente

Перещепине | Усім привітики. Тема з банею уже всіх задовбала, але хочу знову до неї...

Logotipo de la comunidad de telegram - Перещепине Перещепине @Pereshpynye
2 700 Vistas/Alcance 2024-11-04 08:57 Mensaje №2056
Усім привітики. Тема з банею уже всіх задовбала, але хочу знову до неї повернутись. Так от, читала, що за відео готові надати 5000 грн. І відео не можуть знайти. Насправді відео є, але коштує воно, як з’ясувалось, 20тисяч доларів. 10тисяч доларів чмоня віддав відразу, як компенсацію за завдані господарям бані збитки, а ще на 10тисяч доларів написав розписку, що віддасть. І це не вигадка, є люди, які це все бачили, чули і знають. Питання в тому, звідки в нашого чмоні такі не маленькі кошти? І треба ж десь заробити ще пів мільйона гривень, щоб віддати борги. А все це ляже на наш бюджет. Дітей в школах годують яблуками та половинкою бутерброда через день, то тепер мабуть взагалі не будуть годувати, бо пані Погоріла ж буде допомагати чмоні назбирати кошти щоб віддати борги. Може ще десь знову дерева будуть пиляти, або дороги ремонтувати, щоб побільше вкрасти. А найкраще в них виходе красти на бомбосховищах. Чула, що планують встановлювати в Миролюбівці за 3,5 мільйона гривень. Так,що коштів накрадуть. Стовпи в Перещепине є, жалко бань залишилось небагато.Ксенія Крот