Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - газета "пальоний Володимир"
Añadido 14 jul. 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Número de suscriptores: 6 867
Fotos: 9,650
Videos: 898
Enlaces: 2,520
Descripción:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]

👥 Número de suscriptores

6 867
Promedio/Día:: -7
Promedio/Tiempo:: -61
Promedio/Mes:: -288

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 754
Promedio/Día:: 1,770
Promedio/Tiempo:: 1,997
ERR: 25.54%

📊 Mensajes por Día

3.8
Último día: 6
Promedio semanal: 4.9
Promedio por día: 3.8

Historial de cambios de nombre

газета "пальоний Володимир" 2025-08-22
Пальоний Володимир 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,400 25-04-18 18:47
😡 Їх обрали, а вони х… поклалиНаводжу фрагмент матеріалу колег з Сили правди. Повністю матеріал можна глянути тут.З уже відомого, але все одно вартого уваги: Івахів і Палиця ЖОДНОГО торік разу не приходили на роботу. Не приходять і в цьому.(Окреме дякую авторам відео - за вдало підібрані цитати олігархів. Вони дуже промовисті, адже у всій красі показують, наскільки ці два дядьки знахабніли: відверто брешуть, лицемірять і розкидають тонами направо і наліво примітивний пафос. Невже цьому вірили у 2020-му???)І про помічників. Звісно, сама їх наявність робить ситуацію, коли ці двоє не працюють, ще більш абсурдною.Але є тут і матеріальний момент.У Палиці шість помічників, з яких четверо постійні, тобто отримують зарплату. Це Галина Половінська, Борис Стецюк, Ольга Таланова, і звісно ж, «перший пісня Самого» - Олександр Товстенюк.В Івахіва восьмеро помічників, щоправда на зарплаті лише троє – бізнесмен Денис Бардась, керівник сільськогосподарського виробничого кооперативу «Волинь» Володимир Бащук і волонтерка Наталія ПоповаА зарплата в помічників, на мінуточку – 132,6 тис грн на місяць!Виходить, що навіть якщо Івахів з Палицею благородно і показушно віддають свої нардепські зарплати на благодійність, то все одно, ігнор ними своїх обов’язків коштує державі як мінімум 11,1 мільйона гривень щороку!Я вже мовчу про те, що статус помічника нардепа дає можливість законно ухилятися від мобілізації. Може скасувати це хоча б для помічників наших двох хлопців-олігархів? На фронті від них точно більше толку буде. (і це я не тільки про помічників…) Підпишіться на Хроніки
👁 2,500 25-04-14 16:29
Пам’ятаєте історію про «свічний заводик» голови Волинської обласної ради Григорія Недопада?Керівником того всього добра, на якого записана купа фірм,  є корєш Недопада Роман Каліщук. Так от.Не менш цікавою є і дружина Романа – Людмила Каліщук.  Вона, як виявилося  – постійний член конкурсної комісії при Волинській обласній раді. Комісія ця проводить "конкурси на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області".Простіше кажучи – це комісія, завдяки якій призначаються керівники обласних лікарень.Отут вони призначали керівника обласної інфекційної лікарніА тут – психіатричної.А тут – обласної бази спеціального медичного постачання.Ну і так далі...Спитаєте, як жінку медичного бізнесмена влаштували у таку комісію?  Та дуже просто. За правилами у комісію мають входити три представники громадських організацій, які зареєстровані не менш ніж 2 роки тому і працюють у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності.Так от. Людмилу Каліщук подала до комісії …Волинська обласна організація Товариства Червоного Хреста України. То нічого, що вона до цієї організації має стосунок, як баран до зірок. Головне – не прикопаєшся.  До слова, фірми, де засновником є Роман Каліщук, давно і з готовністю сидять і на бюджетних грошах. Кому послуги з МРТ нададуть. Кому – послуги КТ-діагностики. А кому й просто ковід шукають в аналізах.Ці мільйонні тендери виграються фірмами Каліщука по класиці – з одним учасником. Свічний заводик Недопада працює справно 💪
👁 2,500 25-03-29 19:18
Почнемо з основного закону держави - Конституції. Стаття 39 (Стаття 34)➡️Громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи місцевого самоврядування. А, є збори, які можуть торкатись управління майном. Такі збори регулюють закони. В дописі, торкаюсь теми - майно багатоквартирного будинку.Закон, має назву - "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку". До чого згадано цей закон. Вам, нараховується певна плата за послуги. Кожний має право, сам або з допомогою інших визначити правильність нарахування. А, для цього потрібні всі дані.В законі є :«««Стаття 6. Права співвласників багатоквартирного будинку". Тепер копія пених прав :«««4) безоплатно одержувати інформацію про суб’єктів права власності на всі квартири та нежитлові приміщення у багатоквартирному будинку і площу таких квартир та приміщень у порядку і межах, визначених законом;" Ще одне ключове положення :«««11. Кожний співвласник (його представник) під час голосування має кількість голосів, пропорційну до частки належної співвласнику площі квартири або нежитлового приміщення у загальній площі всіх квартир та нежитлових приміщень, розташованих у багатоквартирному будинку, крім випадків, визначених частинами десятою та чотирнадцятою цієї статті. Якщо, Ви власник приміщення, за певною адресою у м Володимир у багатоквартирному будинку і звернулись, саме з запитанням про спввласників свого будину і належну їм площу, а вам -fuck you, то швиденько з письмовим зверненням до прокурора( додаєте копію відповіді ). Він сам втрутится чи направить куди слід. До чого це все. Попередники, раді політичних дивідендів клали на нормативні документи. З приходом нових, вождь Пальонка, нічого не змінилось. Щоб не було бунту, нормативні документи, теж під сукно. Найбільша проблема - оплата за тепло. Класна схема - лохотрон. Хтось платив за мене, а тут бац - приходить рахунок. Пояснюю, величина то може і спірна, а платити треба. Людям, треба пояснювати і розказувати. Ось, призначений новий керівник Собіпан. Споживачам, можна прямо на місці з калькулятором, розказати порядок визначення величини оплати за тепло. Споживачі не розуміють, що виствлений рахунок не зникне. Помилка, може бути в більшу і меншу сторону. У Собіпана, є шанс владнати ситуацію. Шанс є, а бажання?
👁 2,500 25-03-23 09:57
Як випливає із статті, 30 закладів в Україні стануть пілотними, тобто достроково спробують на собі реформу - стануть академічними ліцеями. Очевидно, що серед них і наш ліцей Цинкаловського. Однак тільки 6 з них отримали фінансову підтримку, і там нашого ліцею нема. https://mon.gov.ua/news/pilotni-litsei-profilnoi-otrymaly-hranty-na-realizatsiiu-proiektivТо чому мовчать міські управлінці про те, що ніякої вигоди від пілоту нема. Про те, що пілот почнеться лиш у вересні 2025, то чого вже у 2024 дітям заборонили ходити в 10і класи власних шкіл, де вони вчились? І найголовніше - чому всі мовчать, що теперішні "пілотні" 10 класники, яких всіх згонять у Цинкаловського у вересні 2025р, будуть вчитись 3 роки ???▶️Провал реформи у ВолодимиріНа фото начальниця освіти Митошоп, викладачі "академічного" та директор Романюк тримають перевернутим прапор України. Саме тоді треба було зрозуміти, що ці керівники доведуть освіту в громаді до ручки.До слова, в Іваничах батьки зібрались, прийшли до голови громади і відстояли недопущення цього безумства. А у Володимирі мовчать. Ну ну. Сюрпризом вам буде 12ий клас
👁 2,500 25-03-21 11:00
Пам'ятаєте, як помічник гуся Бокоч створив ДТП, після якого відразу з машини вибігала коханка?https://404.volyn.ua/2024/06/28/%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%97%D0%B2-%D0%B4%D1%82%D0%BF-%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D1%85%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%B0-%D0%B2%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%BB%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%87%D0%BD%D0%B8%D0%BA-%D0%BD/Так, от після судової справи (де його було покарано),https://404.volyn.ua/2024/08/13/%d1%87%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%b0-%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b8-%d0%b2%d0%be%d0%bb%d0%b8%d0%bd%d1%81%d1%8c%d0%ba%d0%be%d1%97-%d0%be%d0%b1%d0%bb%d0%b0%d1%81%d0%bd%d0%be%d1%97-%d0%be%d1%80%d0%b3%d0%b0%d0%bd/щоб не було кіпішу та публічного сорому😂😂😂😂😂😂, Бокоч пообіцяв і дав слово депутата, що заплатить за ремонт пошкодженої автівки.Однак, слово Бокоча не варте ні чого.Він заблокував всі телефони з яких дзвонив йому потерпілий й потому ніяк не відшкодував збитки.Проте, згодом, через кілька місяців його знову зазнімкували, коли він когось "товк" неподалік Нововолинськаhttps://404.volyn.ua/2025/01/12/%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%ba%d0%bb%d0%b8%d1%81%d1%8f-%d0%bf%d1%80%d1%8f%d0%bc%d0%be-%d1%83-%d0%b0%d0%b2%d1%82%d1%96%d0%b2%d1%86%d1%96-%d0%b4%d0%b5%d0%bf%d1%83%d1%82%d0%b0%d1%82%d0%b0-%d0%be%d0%b1/Зрозуміло, що порядна людина ніколи не буде мати ніяких справ з таким сцикуном, а тим паче не буде з ним вітатися. А як ви вважаєте, заслуговує такий депутат обласної ради пошани?
👁 2,800 25-03-19 20:34
Хочу зупинюся на зупинці , що визначено маршрутом ,а хочу і не зупинюся ... Ось така "філософія " поведінки існує вже напротязі багатьох років в деяких водії маршруту "Володимир- Галинівка -Свічів"Мова йде зупинку цього маршруту - " Масив" Марс". В певні періоди року , наприклад пізньої осені чи ранньої весни, або в суботи , коли до дачного масиву не курсує так званий пенсійний автобус , добратися з дач до міста часом стає проблемою , особливо тоді коли міжміські автобуси не зупиняються на цій зупинці і це їхнє право , бо в міжміських маршрутах така зупинку дійсно не передбачена , а от водії маршруту "Володимир-Галинівка-Свічів " на зворотньому шляху просто ігнорують пасажирів на вимогу зупинитись . Недавно я теж став свідком такої ситуації , коли водій о 14-05 в суботу незважаючи на вимогу зупинися просто проїхав мимо зупинки .Буквально через декілька днів я спитав водія цього маршруту чому він не зупинився і отримав досить таку відповідь, що там дорога має похил і йому не зручно зупинятись . Досить дивна відповідь , враховуючи те , бо похил так є , але досить незначний і не підтверджений ніякими дорожними знаками . Але коли на зупинці знаходяться більше 2 людей , то чомусь ця проблема раптово зникає для цих водіів ... Таку поведінку спостерігали чимало людей , які сподівалися доїхати до міста на цьому автобусі в інші дні. Очевидно така поведінка цих водіїв вже стала звичкою для них ,тому можливо моє відповідне звернення в Укртрансбезпеку та інші установи , які повинні укладають угоди на пасажирські перевезення і повинні здійснювати контроль за здійсненням перевезень пасажирів ,штрафами ( бо по іншому ніяк ) нагадають як водіям цього маршруту , так і перевізнику Шубі про Правила перевезення пасажирів на надання відповідних послуг ...
👁 2,400 25-03-12 18:25
"ГАЛОПОМ ПО ЄВРОПІ" або що чекати від наступного пленарного засідання місцевих депутатів ...Думаю , що саме наступне пленарне засідання місцевих депутатів , що має відбутися 16 березня цього року може пройти під таким сценарієм , адже в порядку денного сесії зазначено аж 123 питання , в тому числі розгляд 120 проектів рішень . Якщо навіть на кожне питання піде по 3 хвилини , то сесія може тривати більше 6 годин ( теоретично) , а враховуючи час на перерву та те , що на розгляд депутатів виносяться ряд важливих проектів , розгляд яких по часу може зайняти набагато більше ніж 3 хвилини, то очевидно депутатам доведеться пробути в залі і більше ... І виникає питання ,чи створена така ситуація забезпечить належну атмосферу для якісної роботи депутатського корпусу . Відомо також ,що чимала кількість місцевих депутатів ,приходячи на пленарне засідання навіть не знайомі з текстом всіх проектів рішень , можливо знають тільки ті , які розглядалися на постійних депутатських комісіях , де вони є членами ... І як правило по інших питаннях орієнтуються на висновки інших комісій . Як свідчить практика розгляду проектів на минулих сесіях , не варто дуже довіряти рекомендаціям інших комісій , особливо висновкам та рекомендаціям земельної комісії , головою якої є М.Юнак - згадаймо лишень питання розгляду проектів по земельній ділянці , що фігурантом є Кошельник , з розглядом питання по передачі в приватні руки землі місцевому релігійному діячу по вул. Шахтарській. Принагідно і та цю сесію винесено ряд сумнівних проектів по земельним питанням , зокрема наприклад з маніпуляцією землі на прибудинковій території будинку №1 Незалежності . Не думаю , чи буде бажання депутатів досконало розбиратися в таких питаннях в умовах обмеженного часу .. Цікаво , ось така організація роботи пленарного засідання ( нагадаю автором порядку денного сесії являється секретар ради І.Юхимюк та ) є результатом нефаховості цих осіб чи негативною закономірністю , що виникла внаслідок обєднання з містом громад деяких сіл ...*Жук Ярослав
👁 2,500 25-03-09 17:33
Як відомо, з молодих літ в Гузя було в голові "повоювати". Проте, це завзяття пропало з початку повномасштабного вторгнення. Цієї " звитяги" до захисту батьківщини ніхто не побачив в Гузя ні в 2014, тим більше ні в 2022. Немає хисту в нього і зараз до заисту України.Однак, нестабільна ситуація на фронті та періодичне вкидання в суспільство прийдешніх виборів змушує політичних повій та злочинців приймати чергові рішення. Однак ці рішення йдуть всупереч національній ідеї президентської кампанії - "Єдності нації". ➡️На території Волині в "таборі" проходять тренування молоді хлопці (яких не розшукує "військомат"). Тренування проходять для ймовірного "захвату" влади на теренах міст Західної України. 📌Під час цих тренувань відсутня честь і благородство. Навіть лежачих, які втратили свідомість гамселять кулаками "патріоти" - тітушки.Так хто ж стоїть за цими хлопцями і кому це вигідно!?Нам здається, що деякі політичні повії готують чергові заворушення проти мирного населення, а тим паче справедливої опозиції в лиці діючих військовослужбовців та громадських діячів, активістів та громадян. Останні, всупереч російській агресії та українській гнилій системі з казнокрадів-депутатів, виборюють справедливість та виконання законів такими пройдохами-ухилянтами як прокурори, мєнти ,тцкуни та чиновники палиці.Колись, Гузем було організовано теренову гру " звитяга". Правда, переважна більшість хлопців та дівчат взяли у руки зброю та стали на захист вітчизни. Деякі стали Героями. Але такі як Гузь і Бокоч надалі організовують схеми незаконного збагачення, а зараз ймовірно, є організаторами майбутніх заворушень у мирних містах та селах Волині, щоб зберегти посадові місця підгузників задля подальшого дерибану бюджетних коштів.Коментуйте, дуже важливо, щоб правоохоронні органи розібралися та діяли наввипередки таким діям молодиків.Чекаємо і коментарів самого патріотичного нардепа та його друга-ухилянта Бокоча.
👁 3,000 25-03-06 08:44
Не хвилиною тільки висловлюється пам'ять і тільки загиблим...Ну а де згадки про тисячі тих, що існують на межі між життям і смертю, що закатовані, мучаться і страждають досі у страшному полоні у нелюдів і це в часи т.зв. демократії? Мовчимо? Про тих, чиї тіла не знайдені, не упокоєні, але дають доходи командирам? Чому ніяк не згадає місто про 51ОМБР ( ні знака, ні місця навіть на частині) -закопану одним з презів, що бояться потрапити на Волинь, за свої знущання і незаконні переслідування всіми і вся перших полонених? Хіба їх не треба пам'ятати?Хіба вони не були героями?Йде12 й, а не 3-4 роки війни.Та й згадки, хвилини, то таке, ще з часів совка. Як і заборони і огульна ганьба б.я.святкуванню...То важке питання, але ще у піснях співали "радість з сумом обнялися", колись, у війну вечорниці були, свята святкували, театр народнийина наших теренах працював. Ясна річ, ніхто з "простих" не може осудити "всесильних", як от кількасотенні іменини доньки Усика...Ніхто не закрив далеко не скромні нічні клуби- працюють, приносять грошики власникам... Значить у нас країна з 2х непримиренних світів складається: одного з багатих, владних, корумпованих. Того- яким усе можна, служити не треба, терпіти не потрібно, конституцію вони не виконують і не визнають.А іншого бідного, незахищеного, але всім і вся зобовязаного: працювати,воювати, дотримуватися законів, придуманих нібито вибраними бідними "перших" і які мають лише обов'язки, але не мають прав. Бо іти на війну і захищати знову таки життям, своїми зборами з останнього, виділенням коштів з платні бійцями, ніби то свою землю захищаючи, якою так щедро торгує влада "перших" на місцях , і давно відданими у приватну власність разом з надрами, енергетикою далеко не бідним мільярдерам з колишніх бандитів, зятів і синів президентів...Отака вона війна, отаке воно мовчання... Спотворено- показово-обманне.І кожен насамкінець лишається сам: з бідністю, незахищеністю, горем, невідомістю, сирітством, радістю і памяттю...Подумайте люди.Ви в більшості вибирали самі отих "перших" або тупо змовчали, прикриваючи любу вам "стабільність", коли іншим була біда, або й знущалися з тих, хто цього не заслужив.Чи не ви понавибирали далеко не відданих громаді депів, мерів, не підтримували раніше зміни, а трималися за робочі місця і посади? І сприяли всіляко наживі, брехні тупо на робочих місцях? Ховаючись за спини реальних активістів. А тепер показово знову чужими руками підтримуєте імідж, ведете підлеглих, колективи дітей і дорослих, виводите на дорогу провести покійних... Отаке воно показове мовчання і його ціна...
👁 2,900 25-02-21 16:42
19.02.2025, о 20:42, до чергової частини ГУНП в Чернігівській області надійшло повідомлення що цього ж дня на розподільний пункт формування та відправки мобілізаційного ешелону в с. Олишівка, Чернігівського району, в розташування навчальної роти механізованої бригади доставлено особу у поліцейському однострої, з жетоном та службовим посвідченням, а також наявними тілесними ушкодженнями у вигляді синців на сідницях та саден на спині і тулубі. Встановлено, що доставленим є інспектор-черговий ГУНП у Львівській області майор поліції Бідний М.В., діючий працівник поліції, який за день до цього в м. Львові прибув до ТЦК та СП, з метою оновлення даних та був мобілізований і одразу ж доставлений в розташування військової частини на території Чернігівської області. В ході транспортування неодноразово намагався чинити спротив, однак його волю до опору було пригнічено діями супроводжуючої групи офіцерів ЗСУ. В теперішній час, ураховуючи що вказаний працівник поліції, як і більшість поліцейських не заброньований, підстав для його вилучення з розташування в/ч немає. 20.02.2025 вирушив військовим ешелоном до ППД бригади.