Fuente
газета "пальоний Володимир" | У звʼязку з ситуацією в Луцьку та області стосовно ракетних та дронних...
2 200 Vistas/Alcance
2025-06-09 12:09
Mensaje №8006
У звʼязку з ситуацією в Луцьку та області стосовно ракетних та дронних атак засідання Ради оборони Володимирської громади (так званої комісії ТЕБ та НС) - йдуть в штатному режимі. Тобто - абсолютно ніяк.На мою суб'єктивну думку, 6 червня мер міста Ігор Пальонка мав би зібрати також своїх трудоголіків і хоча б уточнити, чи доведені попередні рішення до громади, а саме рішення за 20травня? Та обговорити безпекові питання в розрізі посилення атак ворогом. Я такої інформації не віднайшов.Ви уявляєте - в нас все нормально! Насправді, все в сильному "кулаці" господарності... Лишень три засідання з початку року.....Проте, навіть цього маленького кроку видимості турботи про мешканців у нас не відбувається. Можливо, ви подумаєте, що влада працює над безпековою ситуацією та не може про це писати через зайнятість?Нажаль, повідомлю, що штат працівників виконкому понад 155чоловік і спецом створений для ура-перемог відділ піару.У кожному нашому дворі колись були укриття, в якому вони стані - невідомо. Оскільки немає ніякого звіту навіть по офіційний засіданнях. Але візуальний вигляд їхній ви знаєте самі.А все решта - ви бачите також, на власні очі.Мене турбує лишень одне - як можна не працювати на безпеку та захист своїх виборців та всіх жителів вцілому? Чому ми не знаємо про цільовий фонд і чи він взагалі існує, розмір його бюджету та блискавичні параметри швидкості усунення ймовірних ушкоджень з боку наших менеджерів...Як вони працюють, ми теж, я так розумію не знаємо.Проте, ми всі спостерігаємо, що головне це вмикати о 9 хвилину мовчання та Гімн, який сьогодні звучав також під час дронової і ракетної атаки... Боюсь запитати, який результат під час цього із зупинкою в центрі міста транспорту... Читаю, волосся дибки стає від професіоналізму-патріотизмуНа скрінах для вас об'єктивний стан речей та щільності "праці" влади у розрізі нашої безпеки.