Fuente
газета "пальоний Володимир" | ️Це ж було вже!Безкоштовний сир тільки в мишоловці.Скажете це вже ж бу...
1 500 Vistas/Alcance
2025-04-25 14:50
Mensaje №7359
➡️Це ж було вже!Безкоштовний сир тільки в мишоловці.Скажете це вже ж було?😅 Було. Тільки тоді Гузь і К⁰ стверджували що то підкуп виборців, а п.Ковальчук ще й лютий регіонал, якого треба на гіляку!Тепер це називається турбота про людей. Спершу безкоштовну подачку для зубожілих людей на чиїх плечах лежить весь тягар війни відїжені на бюджетних коштах гузята кинули нововолинцям. А потім і володимирачанам. Діяти за вказівками Бокача мавпуючи один одного уже давно стало звичкою ручних мерів. Головне думати самостійно не потрібно! А що ж регіонал Ковальчук? Тепер він гість гузівського кишенькового "БУГ"у! І не просто гість, а й спонсор новоствореного радіо.Гузь зі своїми пройдохами уже давно обклав даниною місцевий бізнес. Хабарі від якого приховують за рекламними послугами.Ще в 2022 Гербор був російським бізнесом, а Коптюк - коптилом і бракоробом, смеділа Курка чеботурка, Кроноспан, Епікур і свинокомплекс Чайковської, а сьогодні з появою Гузівської команди професіоналів вся екологічна катастрофа скінчилася!Не давайте себе ошукати команді злодіїв які мають вас за худобу!Звичайно користайсь безкоштовним, бо все рівно вкрадуть. Але коли рано чи підете до виборчих урн покажіть цим сволотам велику дулю.