Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - газета "пальоний Володимир"
Añadido 14 jul. 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Número de suscriptores: 6 867
Fotos: 9,640
Videos: 897
Enlaces: 2,520
Descripción:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]
Fuente

газета "пальоний Володимир" | До уваги решток свідомих депутатів Володимирської міської ради.#індуст...

Logotipo de la comunidad de telegram - Пальоний Володимир газета "пальоний Володимир" @PalionyjVolodymyr
2 410 Vistas/Alcance 2025-07-16 15:18 Mensaje №8576
До уваги решток свідомих депутатів Володимирської міської ради.#індустріальний парк #Ново - #Володимир.Нарешті добився офіційних Звітів про так звану роботу парку https://www.facebook.com/share/p/1CHnzxm9uF/За три роки абсолютно не виконана програма робіт, передбачена Концепцією розвитку!!!Не створено мінімальних вимог - підведення до нього будь-яких комунікацій. Я вже не кажу про якесь залучення інвесторів - їх просто немає.Завтра відбудеться зустріч керівника індустріального парку Володимир з депутатами громади.... Звісно, ви про це не почуєте і ніхто не напише, але це все завдяки тільки активності ГО "Свої. Україна", котра півроку як добивається та змушує працювати цей клондайк. Але задля чого? Задля виключно добробуду громади. Але на виході ми маємо лишень одне - за відсутності виконання програми діяльності індустріального парку - майже 40га землі стало за необхідність забрати назад в громаду і всю починати заново. Звісно, діюча влада цього робити не буде, бо її каденція завершується осінню... Проте, вона зобов'язана виконувати норму Закону, яка каже - якщо три роки не виконується програма робіт - парк ліквідовується в передбаченому законом порядку....А ви лишень згадайте тонни пфару місцевої влади, чогось Гузя, як народного обранця, який не посприяв ніяк в розвитку і залученню інвестицій і тд....Що ми маємо - команда Гузя неспромоглася залучити будь-якого інвестора в громаду в розрізі створення нових підприємств, не релоковано жодного підприємства від повномасштабного вторгнення в громаду . Проте маємо факти злодіянь та вимагань в потенційних інвесторів грошей на відкриття бізнесу з боку провоалної команди ( справа Валентина К.)Вимагаю спільних дій в наведенні порядку та задля добробуту не політичних еліт, а мешканців громади!!!Волинська Обласна Державна Адміністрація Іван Рудницький - голова Волинської ОДА