Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Omelyan News
Añadido 14 jul. 2024

Omelyan News

@Omelyan_News
Número de suscriptores: 19 870
Fotos: 13,100
Videos: 692
Enlaces: 12,600
Descripción:
У нас не було і не буде смажених сенсацій і фейків. Ми спілкуємося з елітою і людьми, що реально хочуть і вміють робити зміни. Зв'язок з нами https://t.me/OmelyanNewsCommunication

👥 Número de suscriptores

19 870
Promedio/Día:: -23
Promedio/Tiempo:: -171
Promedio/Mes:: +155

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 000
Promedio/Día:: 2,860
Promedio/Tiempo:: 2,363
ERR: 15.1%

📊 Mensajes por Día

5.3
Último día: 10
Promedio semanal: 4.3
Promedio por día: 5.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,410 25-07-26 14:01
⚙️У російському авіабудуванні бракує критичних компонентівросійське авіабудування не змогло створити повноцінну заміну західним комплектуючим для цивільної авіації. Про це заявив генеральний директор компанії «Аэрокомпозит», яка бере участь у розробці пасажирського літака МС-21.Він зауважив, що російська продукція навіть близько не відповідає вимогам сучасної авіаційної промисловості. Друга проблема — електронна компонентна база.Через санкційні обмеження і брак технологічної незалежності російські виробники вимушені звертатися по допомогу до так званих «дружніх» країн. У той же час повна заміна західних систем на російські розробки виявилася нездійсненною, попри офіційну риторику про успіхи в імпортозаміщенні.Таким чином, попри багаторічні державні інвестиції в програму імпортозаміщення, російська авіаційна галузь залишається критично залежною від іноземних технологій, що ставить під сумнів здатність рф забезпечити самодостатнє виробництво пасажирських літаків у середньостроковій перспективі.
👁 2,170 25-07-20 13:43
❗️Попри багаторівневі санкції Заходу, росії й далі вдається експортувати нафту до Індії та Китаю через «тіньовий флот» – незаконну схему обходу обмежень, яка не припиняє діяти навіть після ухвалення 18-го пакета санкцій ЄС. Як повідомляє Le Monde, новий пакет, ухвалений 18 липня, передбачає запровадження санкцій ще проти 105 суден та зниження цінової стелі на російську нафту до рівня 15% нижче ринкової ціни.Втім, ці обмеження масово ігноруються. Танкер Andromeda, який ще з грудня 2024 року перебуває у санкційному списку ЄС, не лише не був зупинений, а вже вчетверте здійснив рейс із російського порту Усть-Луга до нафтопереробного заводу в Джамнагарі, Індія. Судно, що ходить під флагом Коморських островів, вже доставило близько 3 млн барелів російської нафти, принісши кремлю понад 150 млн доларів прибутку.За даними Kpler, частина експорту взагалі здійснюється суднами, які мають західне страхування й реєстрацію в країнах G7, що лише підкреслює провальність механізму контролю. У реальності значна частина нафти Urals постачається в обхід санкцій майже без знижки — лише 1–2 долари від ринкової ціни. Нове обмеження у 47,60 долара за барель, як очікується, не матиме практичного ефекту, адже, проблему не вирішити зниженням ліміту, якщо немає інструментів покарання.Згідно з оцінкою Центру з дослідження енергетики та чистого повітря (CREA), впровадження нового цінового обмеження лише посилить аномальне зростання кількості «суден-привидів» — танкерів, які працюють без транспарентного власника, страховика чи реєстрації, і які росія активно використовує для маскування походження нафти.Таким чином, російська схема ухилення від санкцій не лише продовжує діяти, а й демонструє повну неефективність існуючого механізму контролю з боку Заходу.
👁 4,220 25-07-18 16:43
⚡️Багамські острови розпочали масове виключення з реєстру суден, пов’язаних із росією, у зв’язку з новими санкціями. Морське управління Содружества Багамських островів оголосило, що танкери, яхти та інші судна, які перебувають у власності російських компаній, під їхнім управлінням або задіяні в торгівлі з росією, більше не матимуть права ходити під багамським прапором. Це стосується суден, які порушують санкційні режими США, ЄС, Великої Британії та самих Багамів.Багамський судновий реєстр — один із найбільших у світі, і тривалий час використовувався російськими судновласниками для обходу обмежень та забезпечення страхування. Під багамським прапором, зокрема, ходили СПГ-танкер «Рудольф Самойлович» і танкери «СКФ Дон», «СКФ Нева» та «СКФ Уссури» державної компанії «Совкомфлот».Це рішення позбавляє російські судна легального статусу в міжнародному судноплавстві, ускладнюючи їм доступ до портів, страхування та фрахту, і посилює тиск на тіньовий флот, який Кремль використовує для обходу нафтових санкцій.
👁 2,180 25-07-16 14:35
❗️Металургія тимчасово окупованого Донбасу занурюється в кризу: навіть підтримка з москви не рятує галузь від колапсуМеталургійна галузь на тимчасово окупованих територіях Донбасу стрімко деградує: підприємства зазнають збитків через різке падіння попиту, нерентабельну логістику та зростання тарифів «природних монополій» рф. Компанія ЮГМК, яка керує найбільшими заводами на тимчасова захоплених територіях Донецької й Луганської областей, звернулася до російської влади з вимогою про антикризову підтримку.Окупаційні адміністрації фактично визнають, що галузь недієздатна: за прогнозами, внутрішній попит у рф у 2025 році впаде на 10–15%, що призведе до понад 5 млн тонн надлишкової продукції. При цьому логістика залишається збитковою — доставка тонни металу з Донбасу до порту Новоросійська коштує 3,5 тис. рублів і знищує всю прибутковість експорту.Незважаючи на вже діючі пільги, як-от нульовий акциз на рідку сталь чи знижки на перевезення, ситуація в галузі лише погіршується. Фактично йдеться про провал політики росії щодо економічного використання тимчасово окупованих територій. Навіть за підтримки з держбюджету рф металургія Донбасу виявилась не конкурентоспроможною, збитковою та безперспективною.Цей черговий сигнал свідчить: окупація Донбасу не лише не принесла росії «економічних дивідендів», а й створила довготривалий фінансовий тягар, який усе важче маскувати навіть кремлівською пропагандою.
👁 2,310 25-07-12 14:59
💊Кожен третій росіянин не зміг придбати ліки через брак коштів або дефіцит препаратівУ 2024 році 34% росіян не змогли купити необхідні їм лікарські засоби. Серед них понад половина (54%) поскаржилися на відсутність грошей, інші — на те, що потрібних препаратів просто не було в аптеках. 75% респондентів відзначили суттєве подорожчання медикаментів упродовж минулого року. Найуразливішими виявилися родини з доходом до 15 тис. рублів на людину — 84% представників таких домогосподарств заявили, що не можуть дозволити собі придбати ліки. Серед людей із середніми доходами (до 35 тис. руб.) таких було 56%, серед відносно забезпечених (понад 35 тис. руб.) — 30%.60% опитаних зазначили, що самі або члени їхніх родин потребують постійного прийому життєво важливих препаратів. У разі пропуску таких ліків можуть виникати серйозні ускладнення, погіршення якості життя або навіть інвалідність. У 2024 році близько 40% родин із хронічними пацієнтами зіткнулися з неможливістю придбати необхідні медикаменти, і в більшості випадків причина — висока ціна.
👁 2,120 25-07-09 14:56
👀Перші дзвіночки від західних партнерів для влади Зеленського, яка скочується в авторитаризм: Комісар Ради Європи з прав людини Майкл ОʼФлаєрті розкритикував українських очільників за порушення прав людини. ‼️Він оприлюднив доповідь про стан справ в Україні. Там і про неприпустимі засоби під час мобілізації, і про єдиний телемарафон, який не має нічого спільного зі свободою слова. Окремо заслуговує уваги цей абзац з доповіді;🗣«Комісар висловлює занепокоєння у зв’язку з повідомленнями про випадки ймовірного залякування та інших форм переслідування українських журналістів, адвокатів, представників громадянського суспільства, політичних діячів та лідерів громадської думки, критично налаштованих до влади.⁶⁵ У низці випадків українські органи влади накладали так звані «персональні санкції» на окремих осіб, обмежуючи їхню свободу пересування, вираження поглядів і права власності тощо. Комісар висловлює стурбованість застосуванням персональних санкцій проти громадян України, оскільки вони передбачають суттєві обмеження прав людини та обходять звичайні судові механізми.⁶⁶ Крім того, Комісар рекомендує ефективно розслідувати повідомлення про залякування та переслідування. Також варто звернути увагу на повідомлення про вибіркове використання мобілізації,⁶⁷ що може мати стримувальний ефект на свободу вираження поглядів і, ширше, на громадянське суспільство.»Раніше критика на адресу політики офісу президента лунала від доповідача на Парламентській Асамблеї ОБСЄ. Шкода, що криворізька школа дипломатії не вчила розрізняти нюанси. Проте, партерів варто розуміти, щоб потім не дивуватися - чому це раптом послали?🗣Володимир Ар'єв
👁 8,780 25-07-08 14:03
❗️Іран замінив російську ППО китайськими ЗРК, - Middle East EyeПісля 12‑денної війни, у ході якої ізраїльська авіація фактично «вимкнула» іранську протиповітряну оборону, Тегеран терміново закупив у Китаю нові зенітні ракетні комплекси. Передача відбулася після укладення перемир’я 24 червня. Кількість і точна модель комплексів не розголошуються; розрахунок з Пекіном проведено бартером — іранською нафтою.Поставлені росією системи С‑300ПМУ‑2 («Фаворит») продемонстрували майже нульову ефективність: під час масованих ударів F‑35, F‑15 та F‑16 ВПС Ізраїлю змогли підлетіти на дистанцію ≈50 км до ядерних об’єктів, а комплекси відповіли запуском лише на одній базі.Ізраїльська операція супроводжувалася кібератакою, яка паралізувала канали зв’язку іранської ППО; у результаті жоден зі 200 літаків Ізраїлю не був збитий, що вкотре засвідчило обмежені можливості російського ЗРК проти сучасних стелс‑платформ.Невдача С‑300 підкріплює сумніви щодо «непереможності» російської техніки та може вдарити по експортних замовленнях, тоді як Китай швидко перехоплює ринок. Кожен зірваний або скорочений контракт на ППО — це додаткові мінус мільярди валютної виручки для російського оборонного бюджету, який і без того потерпає від санкцій та падіння доходів від нафти.Іранська угода вкотре демонструє, що навіть традиційні покупці кремлівської зброї дедалі частіше шукають альтернативу у Китаї. Пекін, отримавши розрахунок нафтою, посилює свою «ресурсну дипломатію», а нафтові надходження, якими росія могла б компенсувати втрати, опиняються у руках конкурента.
👁 2,140 25-07-07 14:56
ВИСТОЯТИ ЕКОНОМІЧНОУ нещодавньої ірано-ізраїльської війни є один дуже цікавий вимір, про який нечасто говорять. Економічний.Маючи населення понад 90 млн (удев'ятеро більше, ніж Ізраїль), Іран поступається у ВВП (341 млрд дол проти 583 млрд дол номінального ВВП Ізраїлю) і військових витратах (до $43,8 млрд Іран, близько $46,5 млрд Ізраїль).Як показав перебіг війни, перевага якості (технологій) також на боці Ізраїлю.Для України це - важливий приклад. Бо росія, на жаль, переважає не лише в населенні, але й у ВВП, виробництві та військових витратах.Нинішня влада, попри власну ж ідеологему "я вам нічєво нє должен", вважала, що нам таки всі винні. І тому сподівалась на нехитру формулу: поки гладкий схудне, худий не помре, якщо його годуватимуть.Але при цьому не докладала зусиль, аби ресурси продовжували надходити. Дипломатія емоційних вимог збанкрутувала, а влада продовжує по інерції боротися з Порошенком та концентрувати іще більше влади в руках Єрмака. Це вилазить боком.Сподівання, що першою завалиться економіка росії, мають право на існування виключно за умови, що усе робиться для підтримки життя і розвитку економіки української.А тут владу хитає - від популізму "кешбеків" і "вовиних тисяч" до корупціогенних "списків правильних виробників", які отримали б індульгенцію від контролю.Тим часом в економіці накопичуються загрозливі тенденції - аж до того, що ОВДП скоро можуть перестати відігравати роль нескінченного джерела коштів, а виробництво замість сподіваного зростання може впасти в стагнацію.Щоб цього не відбулося, економіці необхідний терміновий приплив коштів. Для цього мають бути зроблені невідкладні кроки:1. Економічна дипломатія.Переговори із інвесторами не "офіс-менеджерів", а професіоналів, які мають довіру, розгалужені зв'язки і здатність привести інвестиції.2. Безпека інвестицій.Запровадження непохитного верховенства права: відмова від визискування бізнесу, обмеження повноважень перевіряючих структур, припинення тиску на суд.3. Забезпечення інновацій.Створення стимулів для взаємодії армії, науки, освіти і виробництва. Той-таки Ізраїль чи, приміром, Туреччина (вже не кажучи про європейські країни) дають безліч прикладів щодо конкретних механізмів. І тут не обійтися без передачі більших коштів безпосередньо військовим частинам, перегляду повноважень міністерств щодо масштабування технологічних знахідок, сприяння інвестиціям у технологічні розробки та старт-апи... Всі ці кроки вимагають політичної волі - і професіоналів, здатних їх зробити.Наступного тижня, найімовірніше, українцям покажуть шоу "уряду переставлених ліжок": буде відправлено у відставку міністрів, які не змогли стати піарно привабливими - та/або недостатньо близькі до Єрмака. Натомість ті, які до Єрмака близькі, збережуться чи отримають підвищення - незважаючи на численні системні проблеми їхніх відомств.Такий підхід лише відштовхне як інвесторів, так і урядові структури партнерів. Падіння лише прискориться - і дедалі менш очевидно, що економіка України буде здатна встояти довше, ніж російська.Для виходу з цього штопора потрібен професійний уряд - уже не національної єдності, а національного порятунку. Але до його створення ще далеко. Аби тільки не стало надто пізно...Ростислав Павленко
👁 2,800 25-07-06 14:53
❗️Німеччина зробила принциповий крок до зменшення залежності від російського газу: федеральний уряд схвалив розробку морського газового родовища поблизу острова Боркум у Північному морі. За оцінками, воно зможе покривати до 15% щорічного попиту країни — близько 13 млрд м³ на рік.Проєкт реалізує нідерландська компанія One-Dyas, яка вестиме буріння з боку Нідерландів, але з доступом до німецького шельфу. Потреба в двосторонній угоді виникла через те, що родовище частково лежить у німецьких водах. Дозвіл на роботи у Нижній Саксонії було надано ще рік тому, але федеральне міністерство економіки, яке очолював представник «Зелених» Роберт Хабек, блокувало рішення через екологічні ризики — ділянка належить до зони ЮНЕСКО.Тепер уряд дав «зелене світло» — очевидно, на тлі прискореної диверсифікації поставок енергоресурсів та бажання остаточно розірвати залишки газової залежності від рф. Цей крок ще раз демонструє, що в довгостроковій перспективі росія остаточно втратить європейський газовий ринок.
👁 2,600 25-07-03 15:08
🛑Велика Британія оголосила «червоне попередження» через ухилення від санкцій російським нафтовим тіньовим флотом, - BloombergУряд Великої Британії попередив про зростання ризику обходу санкцій щодо російського експорту нафти, оголосивши червоний рівень тривоги. Йдеться про мережу фірм, які допомагають москві приховано постачати енергоресурси, попри західні обмеження.У центрі уваги — компанії, пов’язані з громадянами Азербайджану Етібаром Ейюбом та Тахіром Граєвим. Обоє мають тісні зв’язки з Ігорем Сєчіним, головою російської «Роснефти», і були піддані санкціям у травні. Зокрема, йдеться про фірму Coral Energy, яка після ребрендингу працює під назвою 2Rivers Group, зберігаючи участь у російській нафтовій торгівлі.Влада Британії наголошує, що такі структури регулярно замінюють підсанкційні компанії новими юридичними особами, зберігаючи функціональність схеми. Це дозволяє росії й надалі отримувати прибутки від експорту нафти та спрямовувати їх на фінансування війни проти України.Британське попередження пролунало на тлі бездіяльності адміністрації Трампа, яка не запроваджує нових санкцій проти росії з моменту повернення до влади, що послаблює ефективність західного санкційного тиску.