Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Omelyan News
Añadido 14 jul. 2024

Omelyan News

@Omelyan_News
Número de suscriptores: 19 870
Fotos: 13,100
Videos: 692
Enlaces: 12,600
Descripción:
У нас не було і не буде смажених сенсацій і фейків. Ми спілкуємося з елітою і людьми, що реально хочуть і вміють робити зміни. Зв'язок з нами https://t.me/OmelyanNewsCommunication

👥 Número de suscriptores

19 870
Promedio/Día:: -23
Promedio/Tiempo:: -171
Promedio/Mes:: +155

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 000
Promedio/Día:: 2,860
Promedio/Tiempo:: 2,363
ERR: 15.1%

📊 Mensajes por Día

5.3
Último día: 10
Promedio semanal: 4.3
Promedio por día: 5.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,910 25-11-25 22:00
❗️Віткофф радив помічнику Путіна, як говорити з Трампом про Україну, повідомляє BloombergАгентство зазначає, що спецпосланник президента США Стів Віткофф у жовтні провів телефонну розмову з помічником Путіна Юрієм Ушаковим, під час якої давав поради, як Росії краще представити свої пропозиції щодо "мирної угоди" Дональду Трампу.Телефонна розмова між Віткоффом і Ушаковим нібито відбулась 14 жовтня і тривала трохи більш як пʼять хвилин.Під час розмови з Ушаковим Віткофф нібито сказав своєму російському колезі, що глибоко поважає Путіна і запропонував, щоб правитель Росії зателефонував президенту США перед його зустріччю з українським президентом.Віткофф порекомендував, аби Путін привітав Трампа з досягненням мирної угоди щодо Гази (це сталось незадовго до розмови Віткоффа та Ушакова), і сказав, що Росія її підтримала і що він поважає президента США як людину миру.Новина за лінком:https://www.eurointegration.com.ua/news/2025/11/25/7225712/Підписуйтеся на Telegram головного медіа про Європу
👁 1,910 25-11-19 16:01
👀Проєкт мирної угоди, яку США начебто обговорювали з Росією, мають показати Зеленському в четвер на зустрічі з генералами армії США. 🗣Про це пише Reuters.Самого тексту немає, тож можна лише припускати, що там написано, і це буде чистої води спекуляція. Але якщо зібрати відомі факти і проаналізувати те, що пишуть західні медіа, то можемо принаймні спробувати розібратися, що це може бути.❗️Politico пише, що йдеться не про мирний договір, а про рамкову угоду з умовами, які влаштують США і Росію. Київ участі у підготовці не брав. Угода складається з 28 пунктів і поділена на чотири розділи, два з яких стосуються гарантій безпеки для України та Європи.За даними Axios, розробкою угоди керував Стів Віткофф. Представник Кремля Кіріл Дмітрієв заявив, що він три дні провів з Віткоффом «і тепер російську позицію дійсно почули», а в основі угоди — «принципи, узгоджені на Алясці».Але проблема в тому, що на Алясці нічого узгоджено не було. Дональд Трамп їхав на зустріч в Анкориджі із завданням досягти від Путіна угоди про припинення вогню. Натомість Путін переконав його одразу домовлятися про довгострокову «мирну угоду», яка нібито має «вирішити першопричини конфлікту». Оскільки Трамп не розумів, що саме Путін вкладає в термін «першопричини», він зрештою погодився. Але коли росіяни передали довгий перелік цих «першопричин», до команди американського президента прийшло розуміння, що їх, м’яко кажучи, ввели в оману. Після цього США нарешті перейшли до реальних кроків і запровадили нові санкції проти Росії.До цього можна додати, що адміністрація Трампа скасувала другу зустріч із Путіним, яка мала відбутися в Будапешті після того, як Кремль почав представляти власну позицію як нібито «спільну», узгоджену зі США. Це була чиста маніпуляція — і саме на неї Вашингтон відповів скасуванням зустрічі президентів та новими санкціями проти російських нафтових гігантів.Але всі ці події з боку США відбулися тоді, коли процесом керував держсекретар Марко Рубіо. Натомість нинішній документ готував Стівен Віткофф — спецпредставник президента США, який прославилася тим, що постійно неправильно розумів, про що говорять росіяни, і зазвичай переказував свою версію почутого, відмінну від насправді сказаного Кремлем. 🤷‍♂️Тому не виключено, що і ця угода, про яку пишуть західні медіа, побудована на спотвореній інформації, неправильно інтерпретованій Віткоффом.Відсутність у процесі держсекретаря Рубіо лише підкреслює, що американці не ставляться до цього надто серйозно. Наразі це виглядає як ще один із багатьох напрямків, за якими адміністрація США пробує знайти спосіб завершити війну в Україні. Представники Кремля вже заявили, що «в цьому процесі немає жодних новацій», а російський посол у США — що «діалог забуксував».Паралельно західні медіа пишуть про прибуття до Києва делегації Пентагону на чолі з міністром сухопутних військ США. Малоймовірно, що американські генерали прибули обговорювати черговий план Віткоффа. У будь-якій системі державного управління військові не займаються дипломатією, і їхня місія, найімовірніше, обмежиться збором інформації про стан бойових дій, військові технології та інші питання, в яких вони компетентні.Тож складається враження, що ми маємо черговий «мирний план Віткоффа». Поки що ніщо не свідчить про те, що це щось серйозне. Але варто дочекатися більше інформації — і більше фактів для аналізу.🗣Микола Княжицький
👁 2,150 25-11-18 15:57
👀Тепер повідомлю ВАМ про ситуацію навколо поведінки пана Філіпа Проніна вчора на ТСК. Щоправда, деякі ТГ (близькі до офісного Алі-Баби) хотіли допомогти цьому нешановному пану відбілитися. Та не вдалося.Бо вчора я була права. Його зверхність і зухвалість відома, ба навіть відчули її на собі вже багато хто. От тому і люди і колеги (сьогодні в парламенті) дякували мені. А ось зараз ще вийшла новина на РБК-Україна про те, що уряд звільнить голову Держфінмоніторингу Філіпа Проніна.Я вимагаю його звільнення. І це мають бути НЕ ЧУТКИ, а ДІЇ влади.Адже залежність Проніна і бажання заробити прихильність керівництва через незаконні дії - це все НЕ СУМІСНЕ З ФУНКЦІЯМИ ФІНАНСОВОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ. Саме Держфінмоніторинг є ГОЛОВНИМ ОРГАНОМ В ПРОТИДІЇ ВІДМИВАННЮ НЕЗАКОННИХ ДОХОДІВ. І...ДЕ ЙОГО РОБОТА?, ПРО ЩО ВІН ВЧОРА ПОВІДОМИВ ПО СУТІ НА ТСК ЩОДО МЕГА "ПОМИВКИ"- НУЛЬ. А ще провал Проніна на четвертому пленарному засіданні FATF в жовтні поточного року! От там треба було проявити зухвалість і провести хоча б одне нове рішення щодо загроз, які несе рф для фінансової системи і України насамперед. Дивно. Дивно чому відразу не стало реакції уряду після такого провалу??? Це ж ДВІЙКА за роботу. Отже, у влади є можливість відмежуватися, "відмитися" (вибачте за тавтологію) від цього Проніна.Буде добре, якщо тепер цей фігурант буде відповідати в інших інституціях на питання слідчих.🗣Ніна Южаніна
👁 2,760 25-11-17 16:39
Отже, «Алі-Баба». На відміну від героя арабських казок, Андрій Борисович Єрмак, схоже, з «розбійниками» не бореться, а їх очолює. А значить, має також піти. Що б він не значив для Зеленського. Бо викорчовувати треба всю систему «5-6 менеджерів», яка згнила, збанкрутувала і докотилась до «двушки на москву».Тому, до речі, марна спроба розповідати, що так хтось «схиляє президента до капітуляції».Насправді шлях до капітуляції - це залишити все, як є:- неефективне забезпечення фронту, коли пролюблюються очевидні зміни, і ніхто з влади не бере відповідальності за необхідні рішення;- провали у виробництві зброї, коли всім рулять «відкат» чи «шлагбаум»;- провал зовнішньої політики, коли протоколами про наміри (як-от сьогодні з Францією), технічними угодами (як-от вчора з Грецією) і виконанням давно і в інших умовах ухвалених рішень (як-от з крайнім надходженням європейських коштів) намагаються прикрити втрату ініціативи, нездатність забезпечити проривних рішень та сповзання у безсубʼєктність.Саме все це треба зупинити, продемонструавши волю до якісних змін. Система «ефективних розбійників» розвалилась. Має прийти система порятунку - доки не пізноРостислав Павленко
👁 2,090 25-11-14 15:19
🎯Німецька Köppern таємно постачала обладнання «Уралкалію» в обхід санкцій — розслідування CorrectivРозслідувальне видання Correctiv виявило схему, за якою німецька компанія Köppern протягом кількох місяців постачала високотехнологічне обладнання російському хімічному гіганту «Уралкалій» у порушення санкцій ЄС. Для обходу обмежень використовувалися фірми-посередники в Узбекистані.За даними журналістів, із листопада 2023 року до травня 2024 року Köppern відправила до Узбекистану обладнання на суму близько $4,5 млн, після чого те саме обладнання — ідентичне за вагою та характеристиками — було перепродане «Уралкалію».Зокрема, компанія продала ташкентській фірмі Etc U Stan комутаційні пристрої та дробильні машини на суму близько $350 тис. Вже наступного дня узбецька компанія відправила «Уралкалію» «частину обладнання для грануляції хлориду калію» — з тими ж параметрами, що й техніка Köppern.За даними німецької митниці, постачання товарів Köppern до росії тривали щонайменше до березня 2025 року. Майже всі машини для мінерального пресування, імпортовані Узбекистаном з Німеччини на суму близько 30 млн євро, зрештою опинилися у «Уралкалію».8 квітня Євросоюз посилив контроль і ввів повну заборону на експорт обладнання подвійного призначення, включно з машинами для пресів, у виробництві яких спеціалізується Köppern. Втім, як показує розслідування, росія встигла отримати критично важливі технології ще до закриття лазівки.
👁 2,170 25-11-13 15:31
📉 У російського бюджету почали падати несировинні доходи: «динаміка погіршується»російська економіка продовжує втрачати фінансову стійкість — після різкого скорочення надходжень від нафти й газу почали падати й несировинні доходи федерального бюджету, вперше за рік.Згідно з даними Міністерства фінансів рф, у жовтні до держбюджету надійшло 2,1 трлн рублів несировинних доходів, що на 4% менше, ніж роком раніше. При цьому доходи від нафти й газу впали одразу на 27%, а загальний обсяг бюджетних надходжень зменшився на 12% у річному вимірі.Це — ознака системного сповільнення російської економіки. За даними Росстату, у третьому кварталі темпи зростання ВВП знизилися до 0,6%, тобто в сім разів менше, ніж торік. Промисловість також різко пригальмувала — лише 0,5% приросту проти 5,6% роком раніше, а цивільні галузі вже демонструють спад.Падіння податкових надходжень є наслідком кризи у вугільній та металургійній галузях, які зазнають значних збитків через санкції, логістичні обмеження та скорочення експорту.Загалом, навіть офіційні дані Мінфіну вказують: російський бюджет входить у зону ризику, а спроби компенсувати втрати від санкцій і війни внутрішніми доходами вже не дають ефекту.росія стикається з подвійним ударом — стагнацією економіки та виснаженням бюджету, що дедалі більше залежить від військових витрат і короткострокових рішень кремля.
👁 2,630 25-11-08 16:10
ЦБ росії визнав ризик рецесії вперше за три рокиПісля трьох кварталів сповільнення економічного зростання Центральний банк росії очікує, що наприкінці року економіка може перейти до падіння. За оцінкою Мінекономрозвитку рф, у липні–вересні 2025 року ВВП зріс лише на 0,6% у річному вимірі, тоді як у другому кварталі зростання становило 1,1%, у першому — 1,4%, а у четвертому кварталі 2024 року — 4,5%.Через високу базу порівняння та «тимчасовий сплеск виробництва в окремих галузях» наприкінці минулого року, ЦБ знизив прогноз і тепер очікує, що динаміка ВВП у четвертому кварталі коливатиметься від мінус 0,5% до плюс 0,5%. У липні регулятор ще передбачав зростання до 1%. Таким чином, можливе скорочення стане першим для російської економіки з початку 2023 року, коли ВВП впав на 1,6%.У ЦБ заявляють, що економіка «перегрілася» і потребує «охолодження». Проте, насправді «економіка не охолола, а просто замерзла, і багато галузей уже “стукають зубами”».За даними близького до кремля Центру макроекономічного аналізу та короткострокового прогнозування (ЦМАКП), виробництво у цивільних секторах промисловості скорочується від початку року. Обсяги випуску знизилися у 73% із 129 ключових видів продукції. Фінансове становище підприємств також стрімко погіршується: у 2026 році ризик втрати фінансової стійкості матимуть компанії, що забезпечують понад третину (32,5%) виручки реального сектору — проти 23,7% нині.💙💛 Omelyan News
👁 2,009 25-11-05 15:31
🇺🇸США намагаються зірвати продовження газового контракту між Туреччиною та росією, - BloombergВашингтон чинить тиск на Анкару, щоб зупинити продовження двох великих угод між турецькою державною компанією Botas та російським «Газпромом», термін дії яких спливає у січні 2026 року. Йдеться про постачання 21,75 млрд кубометрів російського газу на рік.США прагнуть запобігти збереженню енергетичної залежності Туреччини від росії, тоді як Анкара має намір утримати імпорт російського газу приблизно на рівні 22 млрд кубометрів.Попри повномасштабну війну росії проти України, Туреччина залишається одним із найбільших покупців російського газу, який надходить по трубопроводах «Турецький потік» та «Блакитний потік». Крім того, турецькі компанії періодично закуповують зріджений газ (ЗПГ) із росії, але чинний контракт «Газпрому» з Botas стосується саме трубопровідних поставок.У 2025 році Туреччина планує імпортувати близько 60 млрд кубометрів газу, з яких понад 40% припадатиме на російські обсяги. У жовтні завантаження «Турецького потоку», який також постачає газ у Південно-Східну Європу, становило 96%, що свідчить про стабільно високі поставки з рф попри санкційний тиск.Американські чиновники наполягають, що подальше збереження великих контрактів із москвою суперечить курсу НАТО на зменшення енергетичного впливу кремля в регіоні.💙💛 Omelyan News
👁 2,240 25-11-04 15:03
✈️російську авіацію може паралізувати дефіцит пального: паливна криза поширюється на новий секторПісля стрибка цін на бензин та дизпаливо в росії країна стикається з новою загрозою — дефіцитом авіаційного гасу, який може призвести до зриву внутрішніх перевезень. Наслідки нещодавніх атак дронів по російських НПЗ спричинили збої у виробництві пального. У відповідь влада рф змушена послабити технологічні стандарти, дозволивши змішування літнього дизелю з керосином для виробництва зимового пального. Проте цей крок загрожує різким подорожчанням авіаційного пального і ставить під загрозу стабільність роботи авіакомпаній.На тлі зростання ризиків уряд росії розглядає варіант адміністративного контролю цін — аналогічно до вже чинних обмежень на ринку бензину.Хоча офіційна статистика поки показує, що ціни на авіагас нижчі, ніж на початку року, з вересня вони вже зросли на 11%. Це свідчить, що паливна криза в рф набуває системного характеру, і її наслідки можуть вдарити не лише по транспорту, а й по регіональній економіці, яка залежить від авіасполучення.💙💛 Omelyan News
👁 2,050 25-11-02 18:14
Якщо бракує грандіозних ідей у час війни у сфері залізничних перевезень, то можна сконцентрувати зусилля влади на отриманні фінансування ЄС для будівництва євроколії від кордону з Польщею до Львова-Києва-Одеси. Чи залучити консорціум західних компаній за підтримки фондів ЄС з концесійного будівництва і управління новим логістичним коридором, який даватиме значні переваги по швидкості і зручності. По-перше, це цілком пояснюється військовою потребою забезпечити належну логістику, по-друге, це інфраструктура слугуватиме довго і забезпечуватиме не лише вантажні, але й пасажирські потоки, по-третє, це красіво, великі бюджети, багато задіяних людей, все як наша найдорожча влада любить.Але, оскільки сон розуму породжує виключно прості рішення, то людям пропонують безкоштовних 3000 км. Сподіваюся, не до Сибіру, куди нас возили минулі століття.Бо куди і кого довели «автобани» Великого Будівництва, ми вже всі побачили. Часи, коли Укрзалізниця могла бути спонсором політично-державних проектів, давно минули. Компанії потрібна державна підтримка, щоб вона змогла повернутися на чільні позиції. Але ця підтримка не в масштабуванні пільг і киданні в топку грошей органів місцевого самоврядування, а у чіткому визначенні пріоритетів, підготовці якісних проектів і визначенні джерел стабільного їхнього фінансування.Першочерговим завданням для компанії має бути комплекс заходів з убезпечення обʼєктів УЗ, рухомого складу, персоналу. Саме це має бути предметом турботи президента як Верховного Головнокомандувача.Приємно спостерігати, як завдяки мудрій політиці Наглядової Ради і внутрішньої безпеки корупція зменшилася в десятки разів: з десятків мільярдів до сотень мільйонів гривень зловживань.П.С. Останній абзац - це сарказм 😎П.П.С. Пост написано в стриманому форматі «критикуєш-пропонуй». Виключно з метою скерувати в конструктивне русло дику енергію кооперативу «Династія».