Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Omelyan News
Añadido 14 jul. 2024

Omelyan News

@Omelyan_News
Número de suscriptores: 19 870
Fotos: 13,100
Videos: 692
Enlaces: 12,600
Descripción:
У нас не було і не буде смажених сенсацій і фейків. Ми спілкуємося з елітою і людьми, що реально хочуть і вміють робити зміни. Зв'язок з нами https://t.me/OmelyanNewsCommunication

👥 Número de suscriptores

19 870
Promedio/Día:: -23
Promedio/Tiempo:: -171
Promedio/Mes:: +155

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 000
Promedio/Día:: 2,860
Promedio/Tiempo:: 2,363
ERR: 15.1%

📊 Mensajes por Día

5.3
Último día: 10
Promedio semanal: 4.3
Promedio por día: 5.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,900 25-11-01 15:35
Індійська Nayara Energy намагається втримати роботу за рахунок російської нафти, попри санкційний тиск, - ReutersІндійська нафтопереробна компанія Nayara Energy, майже наполовину контрольована російською «Роснафтою», змушена працювати виключно на російській нафті, попри падіння обсягів і ризик вторинних санкцій.Після запровадження Євросоюзом санкцій у липні переробка на заводі компанії у Вадинарі впала до 70–80% потужності. Раніше підприємство працювало на 104% від норми, але санкційні обмеження та скорочення доступу до фінансування змусили його зменшити обсяги.Нині показники частково відновилися — до 90–93%, проте лише завдяки використанню російської нафти, придбаної через посередників, аби формально обійти санкційні заборони.За даними відстеження суден, Nayara Energy отримує нафту, яку «Роснафта» продає через трейдерів, що не підпадають під обмеження, однак аналітики зазначають, що такі схеми є тимчасовими і підвищують ризик потрапляння компанії під вторинні санкції.Фактично, Індія стає останнім великим ринком збуту для російської нафти, тоді як більшість міжнародних компаній згортають співпрацю з Москвою. Залежність «Роснафти» від «сірих» каналів збуту свідчить про дедалі глибшу ізоляцію російського енергетичного сектору.💙💛 Omelyan News
👁 1,860 25-10-31 15:19
💎Прибутки «АЛРОСА» падають: російська алмазна галузь втрачає позиції на світовому ринкуВиручка російського алмазного монополіста «АЛРОСА» за дев’ять місяців 2025 року скоротилася на 5%, а валовий прибуток — на 37%, що свідчить про глибоку кризу в галузі.Як повідомляє компанія, за підсумками періоду виручка за РСБУ склала 156,7 млрд рублів, тоді як рік тому показник був вищим. Валова прибутковість упала до 33,9 млрд рублів.За словами джерел, падіння відображає тривалу стагнацію світового ринку алмазів, зокрема скорочення попиту на російські камені у ювелірному секторі через санкції та бойкот міжнародних брендів. Багато компаній відмовляються від роботи з «АЛРОСА» після її включення до санкційних списків через фінансування російського військово-промислового комплексу.Попри заявлене зростання чистого прибутку на 26%, цей показник вважають штучним і пов’язаним переважно з курсовими коливаннями рубля та внутрішніми бухгалтерськими операціями.російська алмазна промисловість, колись символ «твердого» експорту кремля, нині стрімко втрачає ринки збуту і репутацію на тлі міжнародної ізоляції.
👁 2,060 25-10-30 15:20
📈Доставка товарів з Китаю до росії різко подорожчала через проблеми на кордоніДоставка товарів з Китаю до росії подорожчала на 40% через затори в Казахстані та логістичний хаос, спричинений російськими обмеженнями на імпорт. Транспортні компанії скаржаться, що перевірки на кордоні та перебої в роботі морських перевізників призвели до різкого зростання витрат і зриву поставок.За даними Tradest, доставка контейнера з Шанхаю до москви подорожчала на $600–1000 — до понад $5 тис., а автоперевезення фурою коштує вже близько $10,5 тис. Ситуацію ускладнює зупинка тисяч вантажівок і затримки поїздів на казахстанському кордоні. російська влада посилила контроль, намагаючись перекрити потік «сірого» імпорту, що надходить із Китаю через Казахстан і Киргизстан.У результаті навіть легальні вантажі простоюють по кілька тижнів, а «сірий» імпорт фактично заблокований. Бізнес попереджає про подальше зростання вартості доставки в листопаді, що ще більше підштовхне ціни на споживчі товари в росії.💙💛 Omelyan News
👁 1,950 25-10-27 16:07
🔖США посилюють тиск на Угорщину через імпорт російської нафти, - BloombergСША посилюють дипломатичний тиск на Угорщину, вимагаючи від Будапешта відмовитися від імпорту російської нафти та газу. Американська сторона заявила, що готова допомогти країні знайти альтернативні джерела постачання й координуватиме дії з сусідніми державами, зокрема Хорватією.Посол США при НАТО Метью Вітакер відкинув аргументи уряду Віктора Орбана про те, що статус Угорщини як країни без виходу до моря нібито змушує її залежати від постачань з росії. «Ми допоможемо нашим угорським друзям скласти плани, щоб позбутися російської нафти та газу», — заявив він в ефірі Fox News.Попри загальноєвропейський курс на енергетичну незалежність від москви після вторгнення росії в Україну у 2022 році, Будапешт продовжує збільшувати обсяги імпорту російських енергоносіїв. За даними Євростату, частка російської сирої нафти в постачанні Угорщини лише зросла.Така залежність створює додаткові ризики після того, як минулого тижня США запровадили санкції проти найбільших російських нафтових компаній, а ЄС оголосив про повну заборону операцій із «Роснефтью» та «Газпром нафтою» й планує припинити імпорт російського СПГ з 2027 року.Прем’єр Віктор Орбан заявив, що прагне «захистити» Угорщину від наслідків санкцій і веде консультації з керівництвом енергетичної компанії Mol Nyrt, яка продовжує купувати російську нафту завдяки тимчасовому звільненню від санкцій ЄС. Водночас Хорватія наполягає, що її нафтопровід має достатню пропускну здатність, аби забезпечити постачання і для Угорщини, і для Словаччини.Вашингтон очікує, що Будапешт розпочне конкретні кроки до скорочення енергетичної залежності від москви, попередивши, що подальше зволікання може поставити під сумнів енергетичну безпеку країни.💙💛 Omelyan News
👁 2,110 25-10-24 14:50
☄️Санкції США фактично знищують присутність російської нафти в Європі, - PoliticoАдміністрація Дональда Трампа оголосила нові масштабні санкції проти російських нафтових компаній «Роснефть» і «Лукойл», які можуть остаточно витіснити російську нафту з європейського ринку. Колишній менеджер «Лукойлу» заявив, що ці обмеження стануть «катастрофічними» для діяльності компанії на континенті. Санкції можуть змусити обидві компанії продати активи в Європі та припинити постачання нафти по наявних трубопроводах. Експертка з санкцій Atlantic Council Кімберлі Донован зазначає, що до 21 листопада, коли обмеження набудуть чинності, європейські компанії, які ще зберігають контракти з москвою, будуть змушені переглянути свої угоди. Рішення Трампа стало логічним продовженням його заяви про намір домогтися повної відмови НАТО від російських енергоресурсів. США розраховують, що нові заходи скоротять російський експорт нафти приблизно на половину — на 2 млн барелів на добу. Особливо сильного удару зазнає «Лукойл»: компанії доведеться продати частки у проєктах від Єгипту до Іраку, що призведе до втрати близько 20% виручки. Попри це, Китай і Індія, ймовірно, продовжать купувати російську нафту через знижки та обмежену кількість альтернативних постачальників. Однак у Європі ситуація інша: санкції США фактично блокують обробку платежів через банки ЄС, що ставить під загрозу роботу всіх дочірніх структур «Лукойлу» на континенті. Компанія володіє сотнями АЗС у Бельгії, великими НПЗ у Румунії та Болгарії, а також часткою у заводі в Нідерландах. Європейські уряди вже готуються до їхнього продажу: у Румунії заявили, що «Лукойл» буде змушений продати НПЗ Petrotel, у Нідерландах очікують аналогічного сценарію, а болгарський НПЗ «Нефтохім» може припинити роботу вже 21 листопада. Те, чого не зміг домогтися Брюссель за роки війни, тепер робить Вашингтон: санкції Трампа фактично знищують економічну присутність російської нафти в Європі.
👁 6,920 25-10-22 14:20
📉Китай скоротив імпорт російської нафти на 8% — падіння доходів москви посилюється, – ReutersКитай скоротив імпорт російської нафти на 8,1% за дев’ять місяців 2025 року, свідчать дані Головного митного управління КНР.Обсяг поставок знизився до 74,04 млн тонн, а їхня вартість впала на 21% — до $37,55 млрд. Це одне з найбільших скорочень за останні два роки.Зменшення попиту Китаю — ключового покупця російських енергоносіїв після введення західних санкцій — створює для москви новий удар по експортних доходах. Китайські НПЗ скорочують закупівлі через надлишок запасів і зниження маржі переробки, тоді як знижки на російську нафту вже не компенсують ризики логістики та санкційного тиску.У вересні імпорт нафти до Китаю загалом упав до 11,5 млн барелів на добу — мінімуму з початку року. Попри незначне місячне зростання закупівель російської нафти, загальна тенденція залишається спадною.Скорочення китайських поставок ставить під сумнів стабільність «енергетичного партнерства» між Москвою та Пекіном. Для кремля, який намагається компенсувати втрату європейського ринку, падіння експорту до Китаю означає подальше зменшення валютних надходжень і поглиблення дефіциту бюджету.💙💛 Omelyan News
👁 2,040 25-10-21 14:45
✈️Фінансові втрати авіасектору росії через атаки українських дронів у 2025 році сягнули до $2,4 млрд.Фінансові втрати російського авіасектору у 2025 році через регулярне введення плану «Ковер» під час атак українських безпілотників оцінюються у межах $1,6–2,4 млрд, за підрахунками на основі відкритих російських джерел. Лише за перші вісім місяців року обмеження через загрозу дронів вводилися близько 500 разів у різних російських аеропортах. Під час масштабних колапсів, як 5–6 липня, коли одночасно закривалися кілька великих аеропортів, авіакомпанії втрачали до 20 млрд рублів ($247 млн) на добу. У липні лише аеропорт «Пулково» в Санкт-Петербурзі за чотири дні закриття (172 скасовані рейси) зазнав прямих збитків у 50–55 млн рублів, а сумарно за літо втрати оцінили у 100–150 млн рублів. Витрати перевізників при цьому були ще більшими — через розміщення пасажирів у готелях, трансфери та компенсації. У жовтні фіксувалися серії одночасних зупинок роботи від 7 до 11 аеропортів, що підтверджують дані Росавіації та російських медіа. За екстраполяцією аналітиків, у «середній день» із закриттями п’яти-десяти аеропортів щоденні збитки перевізників становили 6–12 млрд рублів ($74–148 млн), а під час локальних обмежень (1–3 аеропорти на 2–4 години) — 1–3 млрд рублів ($12–37 млн). Загалом за період із січня по жовтень 2025 року авіакомпанії рф втратили близько 120–180 млрд рублів ($1,48–2,23 млрд), а аеропорти — ще 8–15 млрд рублів ($100–186 млн). Разом втрати російського авіасектору становлять орієнтовно 130–195 млрд рублів, або $1,6–2,4 млрд, що свідчить про системну кризу в галузі на тлі українських ударів і фактичної паралізації повітряного простору у центральних та південних регіонах рф. російська влада уникає публікації помісячних фінансових звітів щодо наслідків «Ковра», а Росавіація та перевізники обмежуються загальними формулюваннями про «безпеку польотів».
👁 1,950 25-10-19 13:00
У росії готують нові мита: товари західних брендів знову подорожчаютьросійська влада планує запровадити підвищені імпортні мита не лише на продукцію з країн, які кремль вважає «недружніми», а й на товари, що випускаються під західними торговими марками. Таким чином москва намагається перекрити «сірі» схеми, через які імпортери досі завозили у країну європейські та американські товари.Імпортери часто приховують справжнє походження — французький одяг оформлюють як сербський чи китайський, а італійську плитку — як турецьку. Тепер же митники враховуватимуть не лише країну виробництва, а й власника бренду.У результаті ціни на товари західних марок у росії зростуть ще більше. Уже зараз мита від 20% до 50% діють на десятки категорій — від парфумів і пива до металопродукції та автоприцепів.Фактично кремль визнає провал своєї програми «імпортозаміщення». Після років пропаганди про «економічну незалежність» росія змушена підвищувати податки й мита, що вдарить насамперед по власних громадянах. У той час як Україна впевнено розширює співпрацю із західними партнерами, російська економіка дедалі глибше занурюється в санкційну ізоляцію.💙💛 Omelyan News
👁 1,990 25-10-17 16:02
УНИКНУТИ ПАСТКИЧим нинішнє коло переговорів у складній фігурі Україна - рф - США - ЄС - інші _принципово_ відрізняється від попереднього, серпневого?Відмінність підкреслив віце-президент США JD Венс: «росіяни часто переоцінюють свої успіхи на полі бою, що ускладнює досягнення домовленостей». Він також висловив песимістичний прогноз щодо нинішнього кола: «Україна та рф ще не готові укласти угоду».Представники влади також обережні в оцінках; зазначається, що питання «томагавків» на паузі, що на зустрічі президентів ітиметься про постачання зброї, зокрема ППО, зокрема в рамках ініціативи PURL…Словом, нічого проривного. Зрештою, росіяни переконані, що вже от цього разу їм удасться знеструмити і заморозити Україну, і щось там показати на полі бою… Тому вони і далі гратимуть дурня, висуваючи неприйнятні вимоги. Думаючи, що принятна для них “deal” і так у кишені - тож можна спробувати вибити більше.Але зауваження Венса свідчать про важливу зміну в підходах оточення Трампа. Схоже, раніше путіну і компанії вдавалося навʼязувати звичну картину світу, в якій «великі хлопці» завжди бʼють «малих», а ті мають коритися. Аж раптом дійсність стабільно суперечить вихвалянням кремля.Але, щоб повернути ситуацію на наш бік і не дозволити загнати Україну, яка воює, у пастку - потрібно, власне, постійно показувати здатність до спротиву і ураження росіян.І тут важливі всі слова: і «здатність» (не втрачати марно людей, не розбазарювати і тим більше не розкрадати ресурси, і відтак не зламатися),і «постійно» (не перериваючись між акціями на території рф, не дозволяючи їй відновитись, а домагаючись кумулятивного, накопичувального ефекту),і «показати» (доповнити героїчну боротьбу ЗСУ і Сил оборони в цілому адекватною інформаційною політикою та психологічними операціями).Все це - на тлі дуже важкої ситуації в енергетиці, яка потребує системних дій уже зараз.Укупі з необхідністю складних бюджетних рішень, бо фінанси співають романси…… але найголовніше: потрапляти в пастку нам абсолютно не обовʼязково. Підтримка ЗСУ, воєнного виробництва і активної дипломатії - і не на «задовільно», а на «відмінно»,- схилить шальки терезів на наш бік.Рашисти уже дістали світ своєю брехнею і хвалькуватістю. Але щоб світ - і США насамперед - зважились на важкі наслідки, ще маємо вистояти.І оце «вистояти»- не чергове кліше «телеграм-марафону». «Вистояти»- це владі повернутись обличчям до мобілізації, взяти на себе відповідальність і перетворити її на ефективний механізм;це ухвалювати бюджетні рішення за критерієм корисності для оборони, а не збагачення 5-6 менеджерів на бюджетних грошах;це створити дипломатичний хаб для постійної системної роботи з союзниками і нейтралами…… що робити - ясно. Є й передумови:Більшість опитаних не вважає, що Зеленський має бути президентом після війни. Прийняття реальності, відмова від партійно-кланового підходу до управління, створення професійного уряду єдності гарантувала б його входженняив історію як мудрого державника. Поки (?) цього не видно.Загибель портнова дала шанс на злам «спрута», який дозволяв ОПі керувати судами і силовиками - але й робив її своїм заручником. Однак в ОПі воліють натомість змагатися за місце управління спрутом.Партнери, насамперед “willing” країни ЄС, вибудовують довгострокові програми переозброєння і підготовки до нового злого світу. Бог велів Україні очолити, чи стати вигодонабувачем, цих процесів. Але тут все ще на «задовільно», навіть не на «добре»…А поки не буде системних змін - без потрясінь, без перевитрат, лише оптимізацією управління - в Україні, ми й далі бігтимемо вузькою стежкою. Радіючи, що і цього разу обминули капкан. От тільки стежка вузька, а капканів дедалі більшаєРостислав Павленко
👁 1,860 25-10-14 15:00
⚠️росія збільшує експорт арктичного ЗПГ, порушуючи санкції США, - Bloombergросія продовжує постачати зріджений природний газ із заводу «Арктик ЗПГ-2», попри дію санкцій Сполучених Штатів. Із кінця червня підприємство вже відправило десятий танкер, основними пунктами призначення стали китайський порт Бейхай та сховища на Далекому Сході росії.Проєкт, який потрапив під обмеження адміністрації Байдена ще у 2023 році, відновив роботу після зимової зупинки, коли через відсутність покупців і складні крижані умови експорт фактично зупинився. Влітку 2025 року москва знову активізувала відвантаження, демонстративно випробовуючи межі американських санкцій.Постачання в Китай поки що проходять без ускладнень, але Пекін обмежує імпорт лише одним портом, намагаючись зменшити ризики вторинних санкцій з боку США.«Арктик ЗПГ-2» залишається центральним елементом російської спроби обійти західні обмеження. Однак, відновлення експорту не свідчить про стабільність — через нестачу технологій, фінансування та зростання логістичних витрат російські компанії працюють на межі рентабельності.Арктичний напрямок перетворюється для кремля радше на символ політичного опору, ніж на реальне джерело прибутку, оскільки навіть китайські партнери діють з обережністю, уникаючи прямого порушення санкцій.