Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🇺🇦 Олексій Кулеба
Añadido 06 ene. 2025

🇺🇦 Олексій Кулеба

@OleksiiKuleba
Número de suscriptores: 11 200
Fotos: 6,600
Videos: 1,180
Enlaces: 1,280
Descripción:
Віце-прем’єр-міністр з відновлення України – Міністр розвитку громад та територій України.

👥 Número de suscriptores

11 200
Promedio/Día:: +8
Promedio/Tiempo:: -20
Promedio/Mes:: -221

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 858
Promedio/Día:: 1,970
Promedio/Tiempo:: 2,889
ERR: 34.45%

📊 Mensajes por Día

2.1
Último día: 0
Promedio semanal: 1.4
Promedio por día: 2.1

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 7,220 26-02-22 19:29
Ще 7 областей представили Плани енергетичної стійкості в межах підготовки до осінньо-зимового періоду 2026/2027. Свої рішення сьогодні презентували Чернігівська, Сумська, Харківська, Полтавська, Черкаська, Вінницька та Одеська області. Бачимо сильні, практичні кейси – від фізичного захисту обʼєктів до впровадження децентралізованої теплової генерації. Найкращі рішення будемо масштабувати на інші регіони. Проте деякі області - потребують значних доопрацювань. Паралельно з ударами по теплоцентралях росія атакує системи водопостачання та водовідведення. Тому принципове завдання – максимальна автономність кожної області та кожної громади. Плани мають бути комплексними і включати чотири обов’язкові напрями:▪️ захист критичної інфраструктури▪️ розвиток розподіленої генерації▪️ альтернативні джерела живлення для критичних об’єктів▪️ децентралізацію теплової генерації По кожному регіону зафіксовані конкретні, верифіковані показники готовності. Зараз консолідуємо їх у єдину аналітичну рамку, щоб координувати дії та швидко масштабувати рішення. Наступної зими громади мають бути готові до будь-яких викликів.
👁 3,190 26-02-19 13:45
Пасажирські перевезення системно збиткові не лише в Україні, а й у більшості країн Європи. Саме тому держави системно дотують цей напрямок – як соціально важливу послугу.Під час повномасштабного вторгнення Укрзалізниця стала головною евакуаційною артерією для мільйонів українців. І щодня працює задля забезпечення наших потреб. Щоб підтримати стабільну роботу пасажирських перевезень, ми запускаємо проєкт державного замовлення пасажирських залізничних перевезень в економсегменті – за аналогією з європейською моделлю замовлення соціально важливих транспортних послуг. У 2026 році обсяг державного замовлення становить 16 млрд грн. Ці кошти покривають всі внутрішні пасажирські перевезення далекого сполучення для економсегменту.Собівартість перевезень у середньому більш ніж утричі перевищує тариф, за яким сьогодні продаються квитки економсегменту. Держава забезпечує максимальну доступність залізничного транспорту для людей.Вартість квитків для пасажирів не змінюється. Водночас зменшується непокрите фінансове навантаження на АТ «Укрзалізниця» та створюються умови для поступової відмови від перехресного субсидіювання між різними видами діяльності.Переходимо до прозорої і зрозумілої моделі фінансування – так, як це працює в Європі.
👁 5,180 26-02-12 07:20
Цієї ночі росія знову цілеспрямовано била по цивільній та енергетичній інфраструктурі України. Під масованими ударами опинилися Київ, Одещина, Дніпро, Сумщина та ін.В Києві ціллю ворога знову стали теплогенеруючі об’єкти. Внаслідок цієї атаки теплопостачання призупинено для близько 2600 житлових будинків у кількох районах міста. Ще 1100 будинків залишаються без тепла через попередні масовані обстріли та пошкодження Дарницької ТЕЦ. Водопостачання та водовідведення працюють.В Одесі через знеструмлення без водопостачання залишилися близько 300 тисяч людей. Без тепла - майже 200 будинків. Тривають роботи із запуску систем, де можливо - залучаються резервні джерела живлення.У Дніпрі в результаті масованої атаки припинено теплопостачання для 10 тисяч абонентів. На зараз відбувається запуск альтернативного джерела постачання теплової енергії. Запускаються блочно-модульні котельні для закладів соціальної сфери. На місцях працюють енергетики, рятувальники, комунальні служби. Робимо все можливе, щоб якнайшвидше повернути людям тепло і воду.Це чергова спроба залишити українців без базових послуг посеред зими. Але відновлення триває безперервно.
👁 11,300 26-02-09 12:08
Селекторна нарада з Президентом України Володимиром Зеленським. ▪️росія продовжує прицільні удари по цивільній залізничній інфраструктурі. Нині основний фокус атак – Північ України: Чернігівщина та Сумщина. На станції Конотоп ворожий БПЛА вразив локомотив, який мав приєднуватися до пасажирського потяга. Поблизу станції Терещенська на Сумщині пошкоджено колію, рух тимчасово обмежували для відновлення. Окрім того, безпілотник влучив у службовий автомобіль, яким залізничники прямували на ремонт ділянки колії: один працівник отримав поранення й був доправлений до лікарні з осколковими травмами, інших членів бригади безпечно евакуйовано. На Чернігівщині, на станції Сновськ, уражено дизель-поїзд – пожежу оперативно ліквідували. Всюди тривають відновлювальні роботи, рух поїздів забезпечено. ▪️У Києві продовжується ліквідація аварійних ситуацій у житлових будинках. До робіт залучено 176 аварійно-відновлювальних бригад – 840 фахівців, з них 83 бригади Укрзалізниці та спеціалісти з інших регіонів. ▪️Паралельно посилюємо когенерацію та альтернативні джерела живлення. За останні тижні разом із міжнародними партнерами та урядом передали громадам енергетичне обладнання загальною потужністю майже 100 МВт.
👁 7,310 26-02-05 20:02
Провів засідання Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в енергетичній системі Києва та Київської області. Найскладніша ситуація – у столиці. Понад 200 аварійно-відновлювальних бригад працюють у житлових будинках і закладах соціальної сфери. Після масованої атаки рф завершено обстеження ТЕЦ, яка забезпечувала тепло в частині Дарницького та Дніпровського районів. Руйнування значні, відновлення потребує часу. Наразі без опалення залишаються 1 126 багатоповерхівок. Для підтримки мешканців розгорнули додаткові пункти обігріву, зокрема в закладах освіти. Частина з них підключена до мобільних котелень і працює цілодобово. Загалом у Києві функціонують понад 1 500 Пунктів Незламності. Окремо скоординували роботу з енергетичними компаніями, щоб забезпечити максимально стабільне електропостачання для будинків без тепла у Дарницькому та Дніпровському районах. Паралельно тривають ремонтні роботи з відновлення теплопостачання у Харкові. Водопостачання та водовідведення в більшості громад працюють у штатному режимі, за потреби залучаємо резервні джерела живлення. Разом із громадами та міжнародними партнерами продовжуємоо залучати додаткові ресурси і працюємо над відновленням.
👁 2,660 26-02-04 10:37
Відновили роботу Міжвідомчої координаційної комісії з питань регіонального розвитку – ключового майданчика для узгодження рішень для регіонів і громад в умовах війни. За одним столом працювали уряд, парламент, Офіс Президента, Єврокомісія, ОЕСР, обласні військові адміністрації, міжнародні партнери, експерти та асоціації місцевого самоврядування. 2025 рік став переломним для регіональної політики: ми перейшли до територіально-орієнтованого й безпекового підходу. Вперше визначили окремі пріоритети для прифронтових і тимчасово окупованих територій. Запустили комплексну програму підтримки прифронтових громад: 242 громади, понад 7 млн людей, 40 механізмів допомоги, понад 50 рішень уряду і 80+ млрд грн фінансування. Пріоритети – люди, житло, безпека, бізнес і здоров’я. 22 регіони вже мають оновлені стратегії розвитку, відновлення стає керованим і прозорим – через DREAM та геоінформаційну систему. Україна успішно пройшла скринінг ЄС за розділом 22 «Регіональна політика». У 2026 році фокус – адресна підтримка громад і спрямування 1.045 млрд євро з Ukraine Facility на регіональне відновлення.
👁 2,930 26-01-30 17:49
Уряд ухвалив постанову, підготовлену Міністерством розвитку громад та територій, яка захищає людей від несправедливих платіжок під час війни. Якщо в будинку не було тепла чи води – або послуги надавалися неповноцінно чи неякісно – платити за них не доведеться. Перерахунок здійснюватиметься автоматично, без заяв і звернень від мешканців: ▪️виконавці комунальних послуг зобов’язані фіксувати по кожному багатоквартирному будинку, скільки днів послуги не надавалися або були неякісними ▪️за дні, коли послуги були відсутні у звʼязку з ліквідацією наслідків обстрілів чи аварій, плата не нараховується ▪️вартість послуг перераховується за весь період ненадання, надання не в повному обсязі чи неналежної якості ▪️результати перерахунку автоматично відображатимуться у платіжках наступного місяця – без звернень від споживачів. Це рішення – відповідь на наслідки масованих російських обстрілів у січні, після яких у столиці без тепла і досі залишаються 250 багатоквартирних будинків. Тепер держава встановлює чіткий і обов’язковий для всіх механізм – фіксація, перерахунок і прозоре відображення у платіжках. Це – про справедливість і захист громадян у найскладніших умовах війни.
👁 4,570 26-01-26 14:35
Разом із «Укрзалізницею» розгорнули мережу мобільних Пунктів Незламності по всій країні.Після масованої російської атаки на енергетичну інфраструктуру 9 січня у рекордно короткі строки в 12 областях України запрацювали 54 мобільні «вагони незламності». Вони стали точками тепла, зв’язку та підтримки для людей.Ці вагони – результат спільної роботи «Укрзалізниці» та міжнародних партнерів: All Hands & Hearts, World Central Kitchen, White Stork, Hachiko Foundation. Повністю автономні, вони можуть працювати там, де це потрібно найбільше.За цей час мобільні пункти вже відвідали понад 9 тисяч людей. Лише в Київській області розгорнуто 18 вагонів – у Броварах, Борисполі, Фастові, Василькові та інших громадах. У пікові дні вони приймають до тисячі людей на добу.«Вагони незламності» працюють і в прифронтових регіонах – у громадах Харківської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізької, а також Полтавської областей. Ще 13 вагонів уже спрямовано до західних регіонів країни.Це приклад того, як держава, національна компанія та міжнародні партнери діють злагоджено, швидко і на результат – заради захисту людей.
👁 2,170 26-01-24 11:38
Європейський Союз передає Україні 447 генераторів – для громад по всій країні, з фокусом на прифронтові регіони. Це важлива підтримка для безперебійної роботи шкіл, лікарень, соціальних закладів, укриттів і пунктів обігріву, а також котелень, водозаборів, очисних споруд і артезіанських свердловин. Генератори, що спрямовуються до Києва, забезпечать потреби критичної інфраструктури столиці.Загалом допомогу отримають також Київська область, а також Донецька, Запорізька, Чернігівська, Харківська, Херсонська, Одеська, Сумська та Миколаївська області. Поставка здійснюється через Координаційний центр реагування на надзвичайні ситуації Єврокомісії (ERCC) з резервів rescEU у співпраці з Червоним Хрестом України. Йдеться про 445 генераторів малої потужності та 2 генератори великої потужності. Загальна вартість допомоги – 3.7 млн євро. Очікуємо надходження в Україну вже протягом тижня. Вдячний партнерам за цю підтримку. Вона посилює стійкість громад і країни загалом – і має дуже конкретний, відчутний результат для людей.
👁 4,410 26-01-20 09:34
Енергетична інфраструктура України знову під масованими російськими обстрілами. Ворог застосував по мирних містах балістику та понад 300 дронів. Під ударами – Київ і область, Дніпропетровщина, Сумщина, Одещина, Вінниччина, Запоріжжя, Полтавщина та інші регіони. Київ. Внаслідок атак без опалення залишилися 5 635 будинків – це близько 46% житлового фонду столиці. 12 будинків не мають тепла ще з 9 січня – через прямі наслідки обстрілів. Для пришвидшення робіт залучено 40 аварійних бригад «Укрзалізниці» та 20 бригад з інших регіонів України, які цілодобово працюють разом із міськими службами. Ускладнена ситуація і з водопостачанням. Правобережжя Києва працює на зниженому тиску. Лівобережжя тимчасово без води – близько 3 500 житлових будинків. Очікуємо відновлення подачі протягом дня. Дніпропетровщина. Після ударів по критичній інфраструктурі без тепла залишилися понад 15 тисяч абонентів у Дніпрі та Зеленодольську. Ремонтні роботи тривають. Залучаємо додаткові ресурси. Дякую комунальникам, енергетикам, залізничникам і всім фахівцям, які працюють безперервно, часто – під загрозою повторних атак.