Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Наші Гроші
Añadido 14 jul. 2024

Наші Гроші

@NashiGroshiUA
Número de suscriptores: 12 594
Fotos: 1,810
Videos: 20
Enlaces: 2,330
Descripción:
Новини про тендери, корумпантів, хижацькі та злодійські ціни. nashigroshi.org

👥 Número de suscriptores

12 594
Promedio/Día:: -20
Promedio/Tiempo:: +163
Promedio/Mes:: +1304

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 791
Promedio/Día:: 2,240
Promedio/Tiempo:: 1,836
ERR: 22.16%

📊 Mensajes por Día

2.9
Último día: 3
Promedio semanal: 2.4
Promedio por día: 2.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 2,270 26-03-01 11:46
Я чому розповідаю про ритуальні підряди обленерго на технологічні втрати електроенергії. В них хоч і невелика маржинальність (кілька відсотків різниці між "РДН" і реальною ціною закупівлі на "РДВ"). Але це гарантовано прибутковий бізнес в великих обсягах. До того ж пов'язаний з НЕрозкриттям інформації «а скільки ж справді було тих втрат, що їх треба оплачувати». Єсть у мене ощущєніє, що там як і у облгазів можна прикурювати на лівих показниках лічильників у змові з якимись покупцями, які ладні заплатити за неспожиту енергію нашими грошами...Відтак ці підряди завжди забирають компанії, пов’язані зі справжніми власниками того чи іншого обленерго, і заступів на чужі території фактично не буває, щоб не розпалювати нове коло ворожнечі, яка привертає зайву увагу до багатомільярдних історій.Згадайте які заруби були при Кучмі, коли він силком розпихував різних олігархів по акціонерам облів. Щоб вони жили мирно. А то доходило до того, що мєнти підкидували Григоришину пістолет і кокаїн від Суркіса. Реально не шучу, це історія 2002 року, це було в Україні порівняно недавно... Яке ж я старе))))
👁 1,950 26-02-27 15:55
Біглий Тимур Міндіч з якихся ізраільських схованок повідомив, що може повернутись в Україну і дати покази НАБУ щодо злочинного угрупування. Однак хоче, аби йому не ставили велику заставу, щоб він міг вийти з СІЗО. А це означає, що він вже торгується зі слідством. А значить він може отримати поблажку, якщо дасть покази на справді крупну рибу. На Зеленського покази у нього навіть не приймуть, оскільки НАБУ по закону не має права займатись президентом. Тому і покази проти нього не мають зараз жодної юридичної цінності. А хто у нас ще крупна риба? Тому це скоріше Єрмаку і Шефіру цікавіше порішакать з Міндічем, аби він не сильно распространявся про їхні ділішкі. Тому Міндіч і говорить взагалі, що може або дати покази НАБУ (і це справді стрьомно для злодєїв), або тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради. А це вже не так юридично стрьомно, бо нардепи в тюрму не саджають, вони можуть тільки передати якісь дані правоохоронцям. Однак це стрьомно з точки зору публічної токсичності. Бо так чи інакше, але Міндіч говоритиме про розкрадання за часів Зеленського…Все відео тут https://youtu.be/iyMMo7U8bXI?si=s3VtmqjBUzEaSv7S
👁 2,330 26-02-25 09:57
Верховний Суд постановив, що турецька фірма «Onur» має спробувати ще раз забрати у Держвідновлення 1,1 млрд грн за дорогу Одеса-Київ, нібито відремонтовану ще до вторгнення. Тоді був великий скандал, бо виявилось що чиновники Укравтодору підтасували тендер під «онурівців». Тендер продовився на гроші європейських банків, тож в розслідування включилось навіть НАБУ. Але європейці якось швидко втратили інтерес до цієї історії, щоб не привертати зайвої уваги до скандалу. Тому вони просто повідомили, що не фінансуватимуть той ремонт. І попросили відсторонити від торгів за їхні гроші чиновників Кубракова. Тож і справа НАБУ тихенько лягла на полку. Але турки не здались. Вони зробили частину ремонту і ще до війни пішли в суд – мовляв, нічого не знаємо, оплачуйте нам. Укравтодор Кубракова тоді взяв і заплатив 347 млн грн, не сильно пручаючись. І коли прийшла велика війна – турки подали новий позов, мовляв, хочемо ще 1,1 млрд грн, ось у нас і справка є, що ми там наробили того всього. Спочатку турки виграли першу інстанцію, але потім Кубракова знесли, і нове керівництво Держвідновлення почало упиратись в суді. І виграло апеляцію! Тобто держава не мусила платити той мільярд тільки тому, що колись Зеленський гастролював в турецькому готелі «Онура». Але недовго музика іграла. Турки добігли до Верховного Суду і той розпорядився знести рішення апеляції, яке було не на користь «Онуру». Тож тепер апеляція має розсудити наново. І шанси що вона розсудить так само як і в перший раз – дорівнюють нулю. Бо є ж верховне рішення про те, що апеляха має провести додаткову експертизу у рувінських експертів. У яких я не помню жодної експертизи супереч інтересам «великих крадівельників» і дружбанів президента.Ти ніхто, якщо ти ніхто. І ти всьо, якщо ти ого-го))))
👁 2,780 26-02-18 12:35
Президент Зеленський екстремально наростив потужність розмов про швидкі вибори президента (без парламентських). І навіть рашисти вже повідомили про свою згоду – на один день припинити обстріли, щоб українці могли прийти на виборчі ділянки. І все це прям зараз, якийсь атас і паніка, побігли, ніколи думать, давай стрибай! На мою думку, це не тільки і не стільки через якісь ймовірні вимоги американців і рашистів провести вибори до замир’я. А тому, що варани з НАБУ і САП рано чи пізно виходитимуть на нові горизонти в розслідування корупції людей Зеленського. Раптовий камін-аут Галущенка це якраз і показав. На «Сігізмунда» припадає лише 10 мільйонів доларів в «атомному» общаку в офшорі на Карібах. А всього ж там 112 мільйонів. То чия ще сотка? Враховуючи те, що Галущенка вже розкрили – решта це питання часу. Так само питанням часу є Єрмак і оборонка, в якій прямо зараз стають мільярдерами. Тому у Зеленського є шанс переобратись поки не вибухнули решта історій, вже запрограмованих його власними корумпантами.Все відео тут
👁 2,760 26-02-17 11:10
⬆️Це хороша новина)) Вона і про появу економічного ефекту від роботи НАБУ по конкретній конторі. І про затримання корупціонерів. І про можливість витрачати більше грошей на корисні ніштяки, а не навчання сина міністра в елітному швейцарському коледжі за 200 тисяч доларів на рік.Але вона також і про те, що все це стало можливо. Що люди Зеленського крали, а прихильники Зеленського закривали на це очі. Про безхребетних технократів, які цюняли в очі міжнародним донорам наглядовими зрадами. Про рукопожатність уродів.Команда "Наших грошей" багато робила для донесення інформації про воровство цієї банди для якомога ширшого загалу. І приватні, і публічні повідомлення. І правоохоронцям, і політикам, і союзникам України. Тому ми маємо право сказати: "Да, так можна було. Ніяких відмазок не може бути". Тож тепер чекаю чи стануть ці зміни системними. Новий топ-менеджмент "Енергоатому", служба безпеки, правила гри, отетовсьо. Бо поки ніхто нікуди не біжить. А значить команда Зеленського зможе як завжди забити на зміни, жувать соплі поки суспільство і донори не переключаться на новий скандал, і повертатись до звичайних грабіжницьких практик.
👁 2,180 26-02-12 09:04
Бодрий ранок, хунта! Це не жарт, у нас є підстави для такого подиву))) «Наші гроші» моніторять регулярні закупівлі розхідників для державних монстрів, і от вилізло різке падіння ціни їдкого натру. Ця хімічна речовина щорічно тонами використовується «Енергоатомом», тому там щороку купують одне і те саме. І тому на такому предметі якраз найчітікіше і проступають обриси «шлагбауму». На графіку видно, що восени 2023 року «Енергоатом» почав купувати натр по прямим угодам, без відкритих торгів. І ціна злетіла з 1500 кудись за обрій 2000 доларів за тону (ми перерахували в доларовому еквіваленті, щоб не залежати від гривневих приколів). Але це була така дічь, що вони самі досить швидко припинили таку єрєсь. І повернулись до відкритих торгів. Де ціна трохи впала в район 1700 доларів. І от що ми побачили. «Енергоатом» на цих «відкритих» торгах поставив умову – підрядник отримуватиме оплату за товар через 180 днів після поставки. Це тупєйша дічь – чекати оплати півроку, це означає виривати гроші з оборотки, це фактично як брати кредит у банку щоб що? Правильно, щоб прийти до атомників з конвертом і попросить скоротить термін оплати, бо даже нельзя так жить. Тобто така собі автоматизація вимагального процесу – нєту ножек, нєту варєнья. І ця дічь продовжувалась до того моменту, коли НАБУ вдалось проникнути в обійстя Міндіча і викрити бек-офіс «Енергоатому» на «шлагбаумному» схематозі. За це детектив Магомедрасулов, що безпосередньо займався прослушкою, на півроку загримів в тюремну камеру СБУ. Але його страждання (він реально зараз проходить медичну реабілітацію) не минулись даремне. «Наші гроші» побачили першу ластівку на тендерах «Енергоатому». Там зменшили «шлагбаумний» термін оплати з космічних 180 до притомних 45 днів. І в результаті на тендері ціна їдкого натру впала у півтора(!) рази – до 1 100 доларів. Пропоную подивитись весь наш графік цін за час існування «Прозорро» з 2016 року (перейдіть за посиланням) . На ньому чітко видно, що така низька ціна їдкого натру на закупівлях «Енергоатому» в останній раз була ще за часів злочинних попередників Зеленського. Звісно, до базових 1500 доларів вони її самі і розігнали, але на 2000 як при Міндічі-Галущенку – не наважувались.
👁 7,380 26-02-11 14:54
#деЄрмакізація Злі язики кажуть, що піарники Зеленського використовують його свіжу фоточку з Кубраковим як доказ розставання президента та його віце. Мовляв, вам що, повилазило з ким зустрічається Зеленський? Раньше ви маглі сєбє такоє прєдставіть?! Насправді, могли, бо Зеленський ще при «живому» Єрмаку на початку 2025 року дозволив Умєрову взяти собі Кубракова радником. Тобто Кубраков навіть після своєї колаборації з НАБУ не був геть нерукоподатною парією. Але звісно вже і не свій в доску товариш по бункеру. Тому зараз Зеленський з ним сфоткався, поговорив годинку і призначив позаштатним радником. Звісно, спраглим до реформ і очищенню від корупції громадянам хотілося, аби все пішло далі. Лачен навіть повідомив про можливість призначення Кубракова міністром будівництва. Але… пройшов тиждень, і міністром будівництва без всяких але лишається протеже Єрмака Олексій Кулеба. І він почуває себе настільки впевнено у майбутньому, що позбавився від керівника «Адміністрації морпортів України» Артема Литвинова, при якому йшли якісь крамольні розмови про міжнародні партнерства і наглядові ради. І вчора призначив туди свого Миколу Кравчука. Микола Кравчук - відносно маловідомий менеджер, його публічність почалась з 2023 року з сектору КП «Київблагоустрій», той що з Тимуром Ткаченком у Київській ВЦА, той що друзі з Кулебою. Кар’єра Кравчука йшла по висхідній вслід за Кулебою - Обухівська РДА після того як Кулеба погубернаторствував на Київщині, потім Держслужба судноплавства в віданні Міністерства Кулеби і тепер куди більш потужна Адміністрація морпортів.Ото і все. Якщо майбутня соціологія покаже підтримку рейтингу Зеленського на рівні не гірше або навіть краще, ніж було минулого разу – значить люди вже проковтнули Міндічгейт і відставку Єрмака без підозри НАБУ. А значить Зеленському немає жодного сенсу розганяти корумпований діп-стейт і випєстуваний про Єрмаку і Татарову істеблішмент. Як помирали надії на потужні зміни - на картинках в хронологічному порядку ⬇️⬇️⬇️⬇️
👁 2,310 26-02-02 11:57
Простір для підозр існує тому, що військові абсолютно непрозоро формують перелік необхідної їм зброї. Дуже грубо схема виглядає так. Військові підрозділи передають свої потреби нагору в Генштаб. Там якісь генерали у певній співпраці з Міноборони визначають скільки яких дронів і у якій кількості їм треба. Також якось магічно затверджується ціна дронів, та відбувається їх кваліфікація за якістю.Ціну дрона визначає сам виробник, він отримує на неї висновок у підходящій експертній організації, що його ціна знаходиться в межах якоїсь норми. І далі на цю ціну накидують 25% офіційно дозволеного прибутку. Хто і як ставить фінальний ОК – публічно не повідомляється. Однак цілком зрозуміло, що коли мова йде про мільярдні та багатомільярдні контракти – це не може бути рішенням низових генералів. Оскільки такі цифри є номенклатурою міністра оборони та Ставки Головнокомандуючого.Якість дронів і відповідність характеристикам визначають певні комісії. Вони можуть формуватись з різних військових. Відтак на одній комісії можуть відмовити дрону у виконанні нормативів, бо він не літає з необхідною швидкістю, або з необхідною вагою. А інша комісія може дати довідку без зайвих питань нужному чєловєчку, а нєнужному (читай недоговороздатному) не дасть взагалі ніколи, щоб духу його на підрядах не було, бо через нього не хватить грошей для правильних міндічів.За даними «Наших грошей», через таку побудову закупівель в державному секторі деякі закордонні донори допомагають ЗСУ взагалі в обхід вітчизняного корупційного діп-стейту. Вони дають гроші напряму українським виробникам саме тих дронів, які користуються попитом у бойових частинах. А попит верифікується не відповідністю якихось папірців якимся нормам каліграфії, а буквально виїздами на фронт і опитуванням кінцевих споживачів. Оце б звірити дані щодо закупівель різних дронів з «є-балів», «донорського сектору», «дот-чейну», «русорізу», «прямого АОЗу»…#Зеленський #Сирський #Гнатов #Умєров #Шмигаль #Федоров (Резнікова навіть тегать брезгливо, оскільки він взагалі не хотів купувати «весільні дрони», бо генерали казали йому що то бесполєзна вєщь, треба побольше снарядів, що ті цифровізатори панімають у війні, ага).
👁 2,970 26-01-31 15:41
НАБУ і САП 28 листопада провели обшук у Єрмака. Але після того керівники цих органів Кривонос і Клименко сходили до Зеленського разом з Малюком і Федоровим. І після того про підозру Єрмаку не було чутно. Поки на днях про неї не почали говорити деякі ломи типу Гончаренка і Берези. Вони кажуть, що підозра ось-ось має бути. Але насправді – ні. Відтак вони створюють ажіотаж, результатом якого буде розчарування частини людей, що захищали антикорупціонерів на Картонковому Майдані. Це створить атмосферу, в якій всім бажаючим повернути старі добрі корупційні часи Малоросії буде легко розвалити роботу САП, знявши його керівника під якимся кримінальним приводом (дєлюга Христенка ж досі не загинула). І тоді генпрокурор отримає доступ до всього і вся, і зможе своїми руцями добити живе в справах НАБУ. І тут свіжі адвокатські корочки Єрмака виглядатимуть дуже помічними, бо нову справу по ньому вже так просто не відкриєш. А стару – доб’ють как піть дать. Не Кравченко, так Вдовиченко. Не Татаров, так Єрмак чи Зеленський. Жодному з них не улибається таке щастя, як антикорупційні розслідування. https://www.youtube.com/watch?v=DfxVAjSJY-w
👁 3,120 26-01-29 08:24
Виявляється, Харківський авіаційний університет під час війни продовжує розпочату ще до вторгнення співпрацю з китайцями. У них зараз вчаться понад 600 китайських студентів по замовленню від Шеньянського аерокосмічного університету. Українські викладачі англійською мовою навчають їх найскладнішим речам з авіоніки, у тому числі проектування систем автоматичного управління об’єктами та бортового обладнання літальних апаратів. "Наші гроші" дізнались в самому ХАІ, що китайці платять за навчання своїх студентів по 1 340 доларів на рік. При цьому китайські студенти мають можливість проходити виробничу практику на підприємствах та фірмах, що співпрацюють із ХАІ. Тобто китайці знають де і які високотехнологічні підприємства знаходяться. Ну і ця історія стала приводом дізнатись як китайською мовою буде «відкат». Справа в тім, що китайці самі визначили, що їхнім студентам в Харкові потрібна підтримка з перекладачами і розміщенням. Тому вони визначили в угоді з українською стороною, що ці штуки в Харкові робитиме ТОВ «КХАІ Едюкейшн». Ця товка зареєстрована лише рік тому на українську громадянку. І от цій товці мають платити 40% від вартості навчання китайських студентів. Вийшло, що їй за послуги цього року заплатять 24 млн грн. Саме стільки коштує контракт з нею. Я ніяк не міг придумати як назвати 40%, які Україна отримує від китайців, але має по їхній же умові повернути визначений ними фірмі за якісь дуже дороговартісні послуги. Шукав більш політкоректний аналог слова «відкат». Не знайшов, але з'ясувалось, що в Китаї, де Сі проходить чергову фазу боротьби з корупцією (знищує власних ворогів під цим приводом), «відкат» звучить як «hao chu fei», а пишеться ось так - 好处费. Це просто для розвитку кругозору)))