Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Наші Гроші
Añadido 14 jul. 2024

Наші Гроші

@NashiGroshiUA
Número de suscriptores: 12 594
Fotos: 1,810
Videos: 20
Enlaces: 2,330
Descripción:
Новини про тендери, корумпантів, хижацькі та злодійські ціни. nashigroshi.org
Fuente

Наші Гроші | Ну що. Всі хто причетний до будівництва зрозуміють, що Київська обладм...

Logotipo de la comunidad de telegram - Наші Гроші Наші Гроші @NashiGroshiUA
1 890 Vistas/Alcance 2026-03-16 07:45 Mensaje №3006
Ну що. Всі хто причетний до будівництва зрозуміють, що Київська обладміністрація дозволила хамський і безпардонний розпил, дозволивши будівництво укриття в Василькові з арматури по 57 тисяч гривень за тону. Держвідновлення трупом лягає аби в кошторисах ціни хоча б на 3 починались, а тут тупо на 5 спрацювали. При цьому розрахункові зарплати для будівельників низького розряду на абсолютно притомному рівні - понад 35 тис грн. Тобто ні про які крокодилові сльози а-л "нам треба гроші на зарплати запхать у будматеріали" не йдеться. Це тупий піздінг і воровство. А це означає, що нові правила гри від Мінбудівництва Кулеби (чи як воно там зараз називається) - ніяк не допомогли обмежити апетити підрядників Київської ОДА. Яку Кулеба раніше і очолював, а зараз там його нащадок Калашник. Нє, звісно зараз будуть говорити що це ж проект малювали ще до нових правил, це просто отрижка злочинних часів. Але скільки років ця відмазка працюватиме ще? Скільки разів ви будете червоніти перед європейськими донорами за розпили?