Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Наші Гроші
Añadido 14 jul. 2024

Наші Гроші

@NashiGroshiUA
Número de suscriptores: 12 594
Fotos: 1,810
Videos: 20
Enlaces: 2,330
Descripción:
Новини про тендери, корумпантів, хижацькі та злодійські ціни. nashigroshi.org

👥 Número de suscriptores

12 594
Promedio/Día:: -20
Promedio/Tiempo:: +163
Promedio/Mes:: +1304

👁️ Vistas promedio por mensaje

2 791
Promedio/Día:: 2,240
Promedio/Tiempo:: 1,836
ERR: 22.16%

📊 Mensajes por Día

2.9
Último día: 3
Promedio semanal: 2.4
Promedio por día: 2.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 5,000 24-08-02 18:08
Справа в тім, що під час прес-конференції ці прекрасні люди так і не відповіли на одне просте питання: як благодійний фонд «Охматдиту» зміг однаково оцінити технічну спроможність виконати ремонт у запорізької фірми, яка впопихах встигла орендувати в Києві один автокран, що по висоті не добиває навіть до половини корпусу лікарні, екскаватор (а він то нахера для ремонту вікон?) і кран-маніпулятор, та фірми, що раніше і збудувала весь корпус, і у якої реально повно самої різної техніки? Щоб ви розуміли – реальна будівельна фірма запропонувала відремонтувати Охматдит на 178 млн, а запорізькі гастролери – за 307. Тобто майже півтораста мільйоні маржі і були тією магічною темою, що завела міністра і головлікаря на маніпулятивні заяви.Їх за це не покарали. Сподіваюсь не покарали поки. Бо занадто очевидний був намір тупо розпиляти півтораста мільйонів. Наймаєш зрозумілу тобі фірму, підписуєш їй акти що вона замінила всю плитку, хоча насправді ракета розбила не всю облицьовку, а з однієї сторони корпус взагалі не постраждав ні на копійку. І маєш інтірєсну маржу. За півтораста мільйонів навіть Бред Пітт розплачеться)))Менше з тим. Ми обов’язково прослідкуєм за майбутнім тендером в «Прозорро». І запам’ятаємо ганебну поведінку Ляшка і Жовніра. По суті, вони сьогодні робили те саме, що рік тому робив Резніков, захищаючи яйця по 17. Вони просто відводили удар від розпильників. Але всім все зрозуміло. Для мене найочевиднішим доказом їхньої вини є те, що вони не зробили найпростіший варіант у цій історії. На конкурсі було 14 фірм. На моїй пам’яті це рекорд серед будівельних тендерів України, справді шалена конкуренція. То навіщо заново щось довго калапуцать через «Прозорро», якщо можна просто взяти ті самі пропозиції, але тепер публічно провести оцінку заново, і пояснюючи кожен свій крок обрати підрядника? Може б справді в ході публічного розгляду змогли б побачити, що десь шось провтикали, десь шось перегнули. І виявилось би що можна і не 307 мільйонів потратити, а значно менше. Але ж ні. Просто змели всі фігури зі стола, як вроді нічого й не було.Це називається замітання доказів.
👁 21,700 24-08-01 10:49
Найбільші статті видатків переможця припали на ремонт фасадних композитних панелей «Reynaers» (великі темного кольору на фото корпусу) та оздоблення внутрішніх стін НР-панелями. Кожна з цих позицій у «Буд-технолоджі» коштує понад 100 мільйонів гривень. При цьому ціна цих робіт порівняно з дешевшими учасниками конкурсу завищена вдвічі (див. порівняльну таблицю у статті https://nashigroshi.org/.../skandal-na-vidbudovi.../).Також замовник з невідомих причин проігнорував проблеми у пропозиції переможця. Наприклад, «Буд-технолоджі» вказала лише оренду такої будівельної техніки: автокран «Камаз», MAN з маніпулятором та Екскаватор JCB. Жоден з цих механізмів не може бути використаний для монтажу фасадів вище другого поверху. Також фірма не завантажила жодних даних про обладнання для монтажу плитки.Окрім цього фірма «Ріола-модуль», яка і збудувала раніше цей корпусу, у своїй тендерній пропозиції (179 млн грн) повідомила, що після удару ракетою вона вже встигла безкоштовно виконати ремонт так званих «чистих приміщень» (операційних тощо). Вже частково замінені конструкції стін та стель, пошкоджений лінолеум. Це вказувало на те, що обсяги ремонту за гроші благодійників вже можуть бути завищені.
👁 5,100 24-07-25 19:26
Хороша новина про енергетику така – атомники значно пришвидшили ремонти атомних блоків і достроково витягнули їх на роботу. Тож у мене в Києві сьогодні світло виключали лише на півтори(!) години за всю добу))) Далі ще будуть ремонти атомних блоків, але вже не такі масові. І здається, по погоді вже не буде такої жари, як тиждень тому. Тому споживання енергії зменшиться, і такі не дуже значні відключення світла продовжаться аж до глибокої осені, коли сонце природнім шляхом закінчиться для сонячних електростанцій, і ми втратимо 3 гігавати, які зараз маємо в хорошу сонячну погоду вдень. Також через холода і короткий сонячний день збільшиться споживання енергії загалом. І приблизно у листопаді ми повернемось у ті самі жорсткі графіки включень світла, що мали у липні. Так, повернемось полюбе. І це навіть якщо Путєн не розіб’є чогось нового. Пояснюю чому.Після того як рашисти захопили Запорізьку АЕС, але ще не почали обстріли енергосистеми, у нас на початок осені 2022 року було доступно майже 21 гігават генерації. Після обстрілів енергосистеми 2022-2024 років у нас станом на зараз залишилось доступних близько 12 гігават (з них влітку постійно виводять в профілактичний обов’язковий ремонт частину атомних станцій по 1-3 гігавати одночасно). Сонячні електростанції зараз влітку у хороший сонячний день з 10.00 по 17.00 дають до 3,5 гігават. Але як вже говорилось, їх навіть приблизно не буде вже восени. І тому у цих 12 зимових гігаватах я сонце не враховую. Ніякого 1 гігавата від радників Зеленського по розподіленій генерації не буде навіть приблизно (да, тупо наїбали, шоб красівше виглядати і не генерувати поганих новин, бо ізбіратєль расстроіцца, начньоцца паніка, а ето нам нєнужно). Тому я їх теж не рахую в баланс.Теплоелектростанцій і теплоелектроцентралей розвалили 75-80% (да, Ахметову фактично нема на чому виробляти енергію, щоб "грабувати народ"). Гідроенергетики розбили третину (це дуже боляче – майже як два атомних блоки, а шо ви думали – розбити Дніпрогес і Каховку це просто айбідабіда лише екології?).Споживання України енергії минулої зими на піку (вечірні часи, коли всі вдома включають світло) становило близько 17 гігават. А як я вже казав, у нас буде 12 гігават. Може ще якусь розбиту генерацію відремонтуємо, плюс імпорт з Європи. Тобто в ідеалі у нас буде десь 15 гігават. Тобто матимемо дефіцит в 2-3 гігавати. І це саме те, що було в липні. Це просто арифметика. Жодної конспірології.Дуже важливо – ми в листопаді повернемось до жорстких липневих обмежень, якщо Путєн не розвалить ще чогось. Як розвалить – буде ще гірше. А як видно по обстрілам останніх тижнів на Рівненщині і Сумщині – він вже вийшов на нове полювання по підстанціям. Ох ще ікнеться урядова зупинка фінансування антиракетних накриттів на найважливіших підстанціях…До речі, поведінка влади і людей під час полегшення ситуації зі світлом на найближчі два-три місяці особисто мені покаже як себе люди і влада вестимуть у випадку замир’я з Путєним. Одна справа, якщо використати паузу на власну суперпідготовку до наступного удару. А інша справа відразу переключитись на шашлички, велике асфальтування і витіснення війни з сознанья нахєр.
👁 36,900 24-07-24 12:45
Не зважаючи на відсутність законних підстав для початку добудови атомних блоків на Хмельницькій АЕС – підлеглі Галущенка-Котіна біжать-летять в підготовці до «Великого атомного будівництва».Лише за останній місяць Хмельницька АЕС провела через «Прозорро» низку закупівель, за якими проглядається великий проект. Замовили інженерно-геологічні вишукування щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку для проживання будівельників в Нетишині. А поки той будинок зведуть – купили чотири модульні будинки для тимчасового проживання по 1,5 млн за штуку. А також купують понад три десятки «вагонів-гардеробних» по 800 тисяч за штуку, шість вагончиків-їдалень по 860 тисяч, три вагончики для нарад по 1 мільйону, вагончик медпункт за 600 тисяч.Ще на 9 мільйонів купують захисного спорядження для будівельників, накшталт касок та масок для зварювальників.І також ХАЕС обзаведеться власною бетонозмішувальною установкою за 11 млн грн.Ніщо не зупинить прожект час якого настав.Нагадаємо, керівництво Міненерго пропагує добудову старих закинутих енергоблоків на Хмельницькій АЕС. Міністр Галущенко минулого тижня на звіті у Верховній Раді підтвердив, що роботи розраховані на кілька років. При цьому він не зміг сказати скільки десятків мільярдів це коштуватиме. Для бажаючих самим подивитись - ось ідентифікатори закупівель: UA-2024-06-12-011005-a-c2UA-2024-06-17-004890-a-c1UA-2024-05-31-004963-a-b2UA-2024-05-31-004963-a-c1UA-2024-04-30-006507-a-b1UA-2024-04-22-011138-a-c1
👁 4,300 24-07-14 11:52
‼️Недуже контент вихідного дня, але важливо. 👨‍⚖️ З великим інтересом прочитав рішення суду щодо хабарників Рівенської митниці затриманих нещодавно НАБУ. Сума хабарів там під 300 тис $.🤯Але найцікавіший і найпоказовіший момент інший: «Неправомірна вигода за сприяння у митному оформленні на Рівненській митниці ввезених товарів підлягала розподілу між службовими особами органів:- Національної поліції- Державного бюро розслідувань-Служби безпеки УкраїниЩо теж одразу підтверджує дві тези:🕵️‍♂️ Саме правоохоронці зараз контролюють та очолюють всі корупційні напрямки повʼязані з митницею. Недаремно навіть Міністр фінансів вже прямим текстом заявляє, що міністерство мало там впливає на митницю і пасуться всі правоохоронні органи. 🤦‍♂️ Показово що в переліку з хабарників немає БЕБ))) А взагалі то вони ж мають слідкувати за такими статтями про ухилення від податків. Настільки несамостійна структура, що як говорять: «з БЕБом ніхто не рахується і не розраховується»…..А взагалі це прям залізобетонний аргумент чому треба проводити реформу митниці. Як і обіцяв - головна частина тексту закону 6490д буде готова до кінця вже цього тижня 🫡📑Саме рішення тут: https://reyestr.court.gov.ua/Review/120245789